Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Δείτε την ώρα..ακόμα να κοιμηθώ..κορίτσιααα καφέ υγρό κ πολύ λίγο ροζ!!! Αυτό ακριβώς είχα στον μικρούλη μου!! Θυμάστε?? Τι θα κάνω!!! Να μην έχω κανένα ξεχασμένο τεστ!!

Το στομάχι μου είναι χάλια!! ΑΒ δεν κατέβει αύριο τι θα κάνω!! Είχα τόσο πόνο πριν κ το μόνο που κατέβηκε ήταν αυτό το λίγο καφέ με ροζ!! Τώρα τίποτα!! Πως θα περάσει η νύχτα!!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!!!!!!!!!!!! πρωινη πρωινη εγω σημερα! απο τις 6!!! ξυπνησε ο αντρας μου και σηκωθηκα και εγω! δεν ειχα υπνο! το αγορακι μου ακομα κοιμαται!

σημερα το βραδυ δεν ξυπνησε καιθολου για ζιζι και τον εβαλα εγω στις 6 το πρωι!! πηγα μετα και εβγαλα λιγο και με το θηλαστρο!:rolleyes:

Λενακι μου!!!!! αγχωθηκες ε????????? ουφφφ μηπως γι'αυτο δεν κατεβαινει?????? αντε να δουμε!! που εισαι τωρα? αραγε κοιμηθηκες καθολου απο το αγχος σου????


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!!!!! πρωινη πρωινη εγω σημερα! απο τις 6!!! ξυπνησε ο αντρας μου και σηκωθηκα και εγω! δεν ειχα υπνο! το αγορακι μου ακομα κοιμαται!

σημερα το βραδυ δεν ξυπνησε καιθολου για ζιζι και τον εβαλα εγω στις 6 το πρωι!! πηγα μετα και εβγαλα λιγο και με το θηλαστρο!:rolleyes:

Λενακι μου!!!!! αγχωθηκες ε????????? ουφφφ μηπως γι'αυτο δεν κατεβαινει?????? αντε να δουμε!! που εισαι τωρα? αραγε κοιμηθηκες καθολου απο το αγχος σου????

Αναστασακι μου καλημέραααα ! Τι κάνεις? Κ μένα 6μιση ξύπνησε..το βράδυ ξύπνησε μόνο μια φορά για ζιΖι αλά εγώ δε μπορούσα να κοιμηθώ!:-(

Ξύπνησα κατά της 2 κ μέχρι της 4 ήμουν ξύπνια κ σκεφτόμουν ! Τώρα το πρωί που,σηκώθηκα με πόνο στη κοιλιά όπως κ όλο το βράδυ είδα πάλι καφέ..αλά έχω την αίσθηση ότι κατεβαίνει! Για να δούμε..νομίζω πως θα κατέβει! Μακάρι!:-(


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

βρηκα και εδω συνταγες για κρεμουλες για οποια ενδιαφερεται!!!

απλα εχω μια απορια, για οτιδηποτε δινουμε ρωταμε τον παιδιατρο?? για περιπτωση αλλεργιας κτλ????

http://www.pampers.gr/gr_GR/baby-food-recipes-cook-book-recipeItem/Το%20Βιβλίο%20Μαγειρικής%20για%20Μωρά:%20Πουρές%20σπανακιού%20και%20πατάτας/8100


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αναστασακι μου καλημέραααα ! Τι κάνεις? Κ μένα 6μιση ξύπνησε..το βράδυ ξύπνησε μόνο μια φορά για ζιΖι αλά εγώ δε μπορούσα να κοιμηθώ!:-(

Ξύπνησα κατά της 2 κ μέχρι της 4 ήμουν ξύπνια κ σκεφτόμουν ! Τώρα το πρωί που,σηκώθηκα με πόνο στη κοιλιά όπως κ όλο το βράδυ είδα πάλι καφέ..αλά έχω την αίσθηση ότι κατεβαίνει! Για να δούμε..νομίζω πως θα κατέβει! Μακάρι!:-(

ναι βρε λενακι μου μακαρι! αφου σου ειπε και η γιατρος σου να περιμενεις λιγο ακομα.. ας ευχηθουμε να κατεβει η κοκκινη!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι βρε λενακι μου μακαρι! αφου σου ειπε και η γιατρος σου να περιμενεις λιγο ακομα.. ας ευχηθουμε να κατεβει η κοκκινη!!!!

Ναι αναστασακι μου αυτό είναι υο θέμα ότι με,φοβίζουν τα λόγια που μου είπε..θυμάσαι που σου έλεγα ότι η επόμενη εγκυμοσύνη θα ήθελα να έρθει σαν έκπληξη από κει που δε υο περιμένω..εται θα θελα αλά φυσικά όχι ακόμα είναι πολύ νωρίς!

Πάντως έχω την αίσθηση ότι κατεβαίνει ..όλη την ώρα είμαι στη τουαλέτα!!:-(

Ακόμα κάτι καφέ βλέπω..μωλης την δω θα σας γράψω!! Τι νύχτα πέρασα!! Ουφφ!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι αναστασακι μου αυτό είναι υο θέμα ότι με,φοβίζουν τα λόγια που μου είπε..θυμάσαι που σου έλεγα ότι η επόμενη εγκυμοσύνη θα ήθελα να έρθει σαν έκπληξη από κει που δε υο περιμένω..εται θα θελα αλά φυσικά όχι ακόμα είναι πολύ νωρίς!

Πάντως έχω την αίσθηση ότι κατεβαίνει ..όλη την ώρα είμαι στη τουαλέτα!!:-(

Ακόμα κάτι καφέ βλέπω..μωλης την δω θα σας γράψω!! Τι νύχτα πέρασα!! Ουφφ!

ναι μωρε!!:rolleyes: πιστευω οτι ειναι λιγο ανωμαλη ακομα η περιοδος δεν εχει στρωσει γι'αυτο τα κανει αυτα!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι μωρε!!:rolleyes: πιστευω οτι ειναι λιγο ανωμαλη ακομα η περιοδος δεν εχει στρωσει γι'αυτο τα κανει αυτα!!!

Κοίτα καθυστέρηση μετραΩ σήμερα!! Αν κατέβει σήμερα τότε όλα καλα με τον κύκλο μου..έστρωσε γιατί δεν ρηχά σταθερό κύκλο! Αυτό που νε ανησύχησε είναι τα πολα συμπτώματα κ χθες οι αναγουλες που είχα συν το λίγο καφΕ ροζ υγρό που κου θύμισε την προηγούμενη εγκυμοσύνη!! Μπαα κατεβαίνει..υο νιώθω..άντε να ηρεμήσω!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα καθυστέρηση μετραΩ σήμερα!! Αν κατέβει σήμερα τότε όλα καλα με τον κύκλο μου..έστρωσε γιατί δεν ρηχά σταθερό κύκλο! Αυτό που νε ανησύχησε είναι τα πολα συμπτώματα κ χθες οι αναγουλες που είχα συν το λίγο καφΕ ροζ υγρό που κου θύμισε την προηγούμενη εγκυμοσύνη!! Μπαα κατεβαίνει..υο νιώθω..άντε να ηρεμήσω!

άντε ηρέμησε λενακι μου μπας και κατεβει!! αντε ελα να σε κερασω καφεδακι!!!!:P να ξεχαστεις!!;)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


άντε ηρέμησε λενακι μου μπας και κατεβει!! αντε ελα να σε κερασω καφεδακι!!!!:P να ξεχαστεις!!;)

Ένα καφεδάκι τώρα είναι ότι πρέπει αναστασακι μου!! Ευχαριστώ :wink:

Μωλης κοιμησΑ τον μικρούλη! Λοιπόν συνεχίζεται το καφΕ λογικά όπου να ναι θα κοκκινισει!

Ελπίζω να είναι περίοδος..γιατί στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα καφέ για τρεις μέρες! Τέλος πάντων νομίζω είναι περίοδος κ όπου,να ναι θα φανεί!

Όσο για τον καιρό ελπίζω να μην ξαναχαλασει.αμάν!

Άντε ας συνεχίσει έτσι! Αφού ανυπομονώ να ξύπνησεΙ ο μικρός κ ΒΑ τους βγάλω επιτέλους έξω ΜΡ το καρότσι!!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ένα καφεδάκι τώρα είναι ότι πρέπει αναστασακι μου!! Ευχαριστώ :wink:

Μωλης κοιμησΑ τον μικρούλη! Λοιπόν συνεχίζεται το καφΕ λογικά όπου να ναι θα κοκκινισει!

Ελπίζω να είναι περίοδος..γιατί στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα καφέ για τρεις μέρες! Τέλος πάντων νομίζω είναι περίοδος κ όπου,να ναι θα φανεί!

Όσο για τον καιρό ελπίζω να μην ξαναχαλασει.αμάν!

Άντε ας συνεχίσει έτσι! Αφού ανυπομονώ να ξύπνησεΙ ο μικρός κ ΒΑ τους βγάλω επιτέλους έξω ΜΡ το καρότσι!!

και στις ειδησεις το ειπε οτι θα ειναι ακομα αστατος!!!:evil:

και εγω αυτο περιμενω! να ξυπνησει , να τον αλαξω να φαει και να παμε βολτα!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Με το άγχος μου ξεχάστηκα ..σήμερα έγινε 8 μηνών υο αντρακι μου!:-)

πω πωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χρονια σας πολλα!!!!!!!!!

(η γιατρος μετα απο ποσους μηνες σου ειπε πως μπορεις να ξαναμεινεις??)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...