Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα και από μένα! Αναστασάκι μου να περνάτε καλά!

Οι άλλες που είστε καλέ;

Ιωαννακι ουουουουουουουου!!!!!!

Χαθηκαμε καλε....ερημιες στο καφε μας!!!! Ο Λευτερακος καλα?????Εσυ με την αλλεργια πως τα πας????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ιωαννακι ουουουουουουουου!!!!!!

Χαθηκαμε καλε....ερημιες στο καφε μας!!!! Ο Λευτερακος καλα?????Εσυ με την αλλεργια πως τα πας????

καλημερα κοριτσακια μου!

χαθηκα! φυγαμε παρασκευη μεσημερι κ γυρισαμε σημερα το πρωι, πηγαμε στην κουμπαρα μου στο διακοπτο, περασαμε πολυ ωραια! πολυ ωραια θαλασσα κ η μικρη ουτε που ηθελε να βγει! κολυμπαγε κανονικα μεσα στο σωσιβιο της!!!

ξεδωσαμε λιγακι!

την πεμπτη πηγα κ ειδα τα βαπτηστικα που εκλεισε ο νονος μας, ειναι τελεια, επελεξα για τον στολισμο της λαμπαδας κ του κουτιου που εινια παγκακι την τιγκερμπελ, που εινια κ τα προσκλητηρια! πολυ ωραια! κ το φορεμα - πετσετες- λαδοπανα ασλανης παρακαλω!!!

σηκωθηκαμε 6 ωρα σημερα κ ειμαι λιωμα, θα πεταχτω λαικη, κ θα κανω αυγα με πατατουλες σημερα, σουλευω κ το απογευμα κ θελω να αραξω λιγο!

αναστασακι μου καλα να περνατε!

ματινακι συνηθισμενα αυτα τα σκηνικα στα σουπερ μαρκετ, μην λες πολλα, μερικες ισως δεν θελουν τον ερχομο σου!!! εχω δουλεψει 6 χρονια σουπερ κ ξερω!!! με το καλο να πληρωθεις!!!!:P κ μην μασας!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλεναδιτσες μου! Τι κανετε? Σας πεθυμησα πολυ καλεεεεεε......

Εχω μπλεξει με την δουλεια και δεν προλαβαινω να μπαινω....προχθς χτυπησα 7ωρο στην δουλεια και το σαββατο που δουλευα πρωινη δεν πιστευα στα ματια μου...απο τις 9 το πρωι μεχρι τις 2 το μεσημερι ουτε νερο δεν προλαβα να πω...μιλαμε για ουρες ο κοσμος, πολυ κουραση ρε σεις....δεν θελω να ξαναδουλεψω σαββατο πρωι με τιποτα αλλα μαλλον αυτο δεν ειναι εφικτο! Τι να κανω ομως? Υπομονη τιποτε αλλο! Σημερα πληρωνομαστε...εγω βεβαια θα πληρωθω μονο για τις 2 εβδομαδες....ακομα δεν ξερω ποσο ειναι ο μισθος αλλα θα μαθω σημερα αφου θα πληρωθω 15ημερο ποσο ειναι ολοκληρος ο μηνας! Ελπιζω να μου αρεσει αυτο που θα αντικρυσω στην μισθοδοσια γιατι τοση κουραση τετοια περιοδο δεν λεει να παιρνεις κατω απο 400 για 4ωρο! Αυτο που με καθησυχασε ειναι οτι πληρωνομαστε κανονικα τις υπερωριες απ'οτι εμαθα απο μια κοπελα εκει που κανουμε περισσοτερη παρεα! Οταν ειμαστε βραδυνες μαζι με φερνει στο σπιτι και τα λεμε λιγακι μεχρι να φτασουμε! Τυχαινει να γνωριζονται και οι αντρες μας μιας και κανουν και την ιδια δουλεια...παντως δεν εχω πολλα πολλα με καμια γιατι βλεπω καποια πραγματα που δεν μου αρεσουν και τοσο πολυ ειδικα απο 2...με το που με ειδαν για δουλεια ανασκουμπωθηκαν μηπως και χασουν την δουλεια τους και οταν χρειαζομαι βοηθεια σε κατι τις βλεπω που δυσανασχετουν...σαν να τους γινομαι βαρος κανουν την φατσα τους...χεστηκα! Ας μη με βαζανε οι μεγαλοι αμεσως για δουλεια και ας μου εξηγουσαν περισσοτερα πραγματα για να μην ειχα αποριες! Δεν θα κατσω να κανω απο μονη μου πραγματα γιατι εχω να κανω με λεφτα και δεν ειμαστε να πληρωνουμε κι απο πανω....να δουλευω για να δινω τα μισα στα λαθη που τυχον μπορει να γινουν? Μη σας ζαλιζω και σας πρωινιατικα....

Αναστασακι μου περνατε τελεια μπραβο σας! Ξετρελαθηκε με το νερακι ο Θανασακος σας ε? Παλι καλα που του αρεσει....αντε με το καλο και στην θαλασσιτσα τωρα!!!!!!Καλα να περνατε κοριτσαρα μου!!!!!

Εμεις εχουμε να παμε θαλασσα 2 εβδομαδες λογω δουλειας! Χθες που θελαμε να παμε ειπαμε καλυτερα οχι γιατι σαββατοκυριακο εδω γινεται χαμος και καθε αλλο απο καθαρη ειναι η θαλασσα! Μαλλον αυριο θα παμε που ειμαι πρωινη....θα δουμε πρωτα ο Θεος να ειμαστε καλα!

Παω να κανω καμια δουλιτσα....γυρω γυρω εδω θα ειμαι!!!!!

σε ευχαριστω πολύ ματινακι μου!! ναι του αρεσει πολυ το νερο!!

οσο γι ααυτο που ειπες με αυτες που δυσανασχετουν, χεστηκες! κανε τη δουλεια σου και μη δινεις σημασια!και καλα κανεις που δεν εχεις πολλα πολλα!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!

χαθηκα! φυγαμε παρασκευη μεσημερι κ γυρισαμε σημερα το πρωι, πηγαμε στην κουμπαρα μου στο διακοπτο, περασαμε πολυ ωραια! πολυ ωραια θαλασσα κ η μικρη ουτε που ηθελε να βγει! κολυμπαγε κανονικα μεσα στο σωσιβιο της!!!

ξεδωσαμε λιγακι!

την πεμπτη πηγα κ ειδα τα βαπτηστικα που εκλεισε ο νονος μας, ειναι τελεια, επελεξα για τον στολισμο της λαμπαδας κ του κουτιου που εινια παγκακι την τιγκερμπελ, που εινια κ τα προσκλητηρια! πολυ ωραια! κ το φορεμα - πετσετες- λαδοπανα ασλανης παρακαλω!!!

σηκωθηκαμε 6 ωρα σημερα κ ειμαι λιωμα, θα πεταχτω λαικη, κ θα κανω αυγα με πατατουλες σημερα, σουλευω κ το απογευμα κ θελω να αραξω λιγο!

αναστασακι μου καλα να περνατε!

ματινακι συνηθισμενα αυτα τα σκηνικα στα σουπερ μαρκετ, μην λες πολλα, μερικες ισως δεν θελουν τον ερχομο σου!!! εχω δουλεψει 6 χρονια σουπερ κ ξερω!!! με το καλο να πληρωθεις!!!!:P κ μην μασας!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γεια σου γιωτακι!! ποτε ειπες οτι ειναι η βαπτιση? σεπτεμβριο? δεν θυμαμαι! με το καλο κ παλι!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου γιωτακι!! ποτε ειπες οτι ειναι η βαπτιση? σεπτεμβριο? δεν θυμαμαι! με το καλο κ παλι!

ναι 16 σεπτεμβρη, 14 εχουμε γενεθλια κ θα τα κανουμε μαζι!!!

ευχαριστω πόλυ αναστασακι μου!

πως περνατε? ο μικρος κοιματε καλα με την αλλαγη περιβαλοντος? εμενα το πρωτο βραδυ στο διακοπτο ειδα κ επαθα να την κοιμησω, 12,30 την πηρε ο υπνος στην αγκαλια μου! μετα συνηθισε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ξεχασα να σας πω! η μικρη λεει μπαμπα κ μαμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-P

λεει επισης κακα οταν τα κανει, μου το εχει πει 3 φορες, τυχαιο??? κ κακο οταν κανει κατι που ξερει οτι ειναι κακο!!! κ εχει μια φωνουλα γλυκα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα!!

τι κανετε κοριτσακια? εμεις ολα καλα!

εχει αδεια ακομα ο αντρουλης μου και χορτασαμε βολτουλες!!! ισως αυριο να παμε το πρωι και για κανενα μπανακι!!

γιωτακι αρχισε να μιλαει για τα καλα η μικρη σου ε?? παναγια μου σας εχει τρελανει φανταζομαι!!!και μενα λεει μαμ μαμ μπα μπα μπου μπου!!χιχιιχ μου ρχετε να την δαγκωσω το στοματακι!

αναστασακι πως ειναι η κρητη?ωραια περνατε ε?τι καλα!ο θανασακος πως ειναι προσαρμοστηκε ευκολα στο νεο περιβαλλον?

ματινακι μου τι κανεις? στο τρεξιμο με την δουλιτσα ε?υπομονη κοιτα να κανεις εκει σωστα την δουλεια σου εσυ κ μην δινεις σημασια στις σουσουραδες που σε κοιτανε με μισο ματι;)

πεταλουδιτσα νομιζω οτι καλα εκανες που δεν επελεξες τους κουμπαρους για νονους!το θεμα ειναι να εχεις καλες σχεσεις με το νονο του παιδιου σου!!

ελενακι τι κανεις πως ειστε? ο μιχαλακης κια ο αλεξακος καλα?θα πατε εσεις πουθενα για κανενα μπανακι?

ιωαννακι καλημερα!! φιλια στον λευτερακο!!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα! Τι κάνετε; Εμείς ξεκινήσαμε φρουτόκρεμα την Κυριακή και ο Λευτεράκης μου τρελλαίνεται! Την Κυριακή που μας έρχεται θα ξεκινήσουμε και κρεμούλα το απόγευμα! Ριζάλευρο - βανίλια! Από ότι το κόβω ούτε με αυτή την κρέμα θα έχουμε πρόβλημα! Αντε να δούμε! Εσείς τι κάνετε; Πω πωωω χαθήκαμε βρε τσούπρες! Αχ πεθύμησα τον χειμώνα! Αλλά άντε να δούμε τι χειμώνας θα είναι κι αυτός που έρχεται!:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα! Τι κάνετε; Εμείς ξεκινήσαμε φρουτόκρεμα την Κυριακή και ο Λευτεράκης μου τρελλαίνεται! Την Κυριακή που μας έρχεται θα ξεκινήσουμε και κρεμούλα το απόγευμα! Ριζάλευρο - βανίλια! Από ότι το κόβω ούτε με αυτή την κρέμα θα έχουμε πρόβλημα! Αντε να δούμε! Εσείς τι κάνετε; Πω πωωω χαθήκαμε βρε τσούπρες! Αχ πεθύμησα τον χειμώνα! Αλλά άντε να δούμε τι χειμώνας θα είναι κι αυτός που έρχεται!:rolleyes::rolleyes:

καλημερα!!!

τι κανετε? εμεις ξυπνησαμε γυρω στις 4-5 φορες για νερο, εχει κ γκρινια βγαζει κιαλλο δοντακι, την ταισα της εδωσα ντεπονακι κ ξεραθηκε στον υπνο!

σε λιγο θα ξεκινησω δουλειες κ μαγειρεμα!

γεμιστα θα κανω, να εχω κ αυριο γιατι δουλευω πρωι.

καλε χαθηκαμε!

ιωαννακι μου μια χαρα με τα φρουτα μπραβο!

βασουλα χαρηκατε βολτες ε? μπραβο! να ξεδωσετε κ λιγο!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

τι κανετε? εμεις ξυπνησαμε γυρω στις 4-5 φορες για νερο, εχει κ γκρινια βγαζει κιαλλο δοντακι, την ταισα της εδωσα ντεπονακι κ ξεραθηκε στον υπνο!

σε λιγο θα ξεκινησω δουλειες κ μαγειρεμα!

γεμιστα θα κανω, να εχω κ αυριο γιατι δουλευω πρωι.

καλε χαθηκαμε!

ιωαννακι μου μια χαρα με τα φρουτα μπραβο!

βασουλα χαρηκατε βολτες ε? μπραβο! να ξεδωσετε κ λιγο!!!

και μενα γιωτακι ξυπνουσε συνεχεια..για πολυ νερο μιλαμε!!

πω πω τωρα εχω κατι νευρα...ο απο πανω εχει βαλει το τρυπανι κ δεν λεει να σταματησει γκκκκκκκκκκκκρρρρρρρρ!!! η μικρη δεν μπορει να κοιμηθει με τιποτα κουτουλαει απο την νυστα!!αλλα δεν ειναι ωρα κοινης ησυχιας δεν μπορεις να πεις τιποτα ,ελπιζω να σταματησει το μεσημερι γιατι θα χουμε ντραβαλα!τωρα την εβγαλα στο μπαλκονι με το καροτσι την κουναω λιγο μπας και ξεκουραστει λιγακι αλλα εχει μια ζεστη...ουφ αντε να δουμε:evil:


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και μενα γιωτακι ξυπνουσε συνεχεια..για πολυ νερο μιλαμε!!

πω πω τωρα εχω κατι νευρα...ο απο πανω εχει βαλει το τρυπανι κ δεν λεει να σταματησει γκκκκκκκκκκκκρρρρρρρρ!!! η μικρη δεν μπορει να κοιμηθει με τιποτα κουτουλαει απο την νυστα!!αλλα δεν ειναι ωρα κοινης ησυχιας δεν μπορεις να πεις τιποτα ,ελπιζω να σταματησει το μεσημερι γιατι θα χουμε ντραβαλα!τωρα την εβγαλα στο μπαλκονι με το καροτσι την κουναω λιγο μπας και ξεκουραστει λιγακι αλλα εχει μια ζεστη...ουφ αντε να δουμε:evil:

ωχ καταλαβα!!! δεν μπορει να κοιμηθει η καημενη! εμεις ειχαμε την προηγουμενη εβδομαδα πεμπτη παρασκευη κ σαββατο γλεντι απο τσιγγανους που βαπτηζαν το παιδι τους. φανταζεσαι! τα νευρα μου κροσια!!!

εγω μολις τελειωσα τις δουλειες, εμεινε σφουγγαρισμα που δεν θα το κανω κ μαγειρεμα! αντε να δω τι θα προλαβω μεχρι τις 1 που ξυπναει!!!

πολυ ζεστη ρε παιδι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε????? Χαθηκαμε εντελως...σας εχω επιθυμησει πολυ....πολυ κουραση ρε κοριτσια και ουτε για δειγμα ελευθερος χρονος! Ειναι και η ζεστη και ολα μαζι φτιαχνουν μια πολυ ωραια διαθεση....χιχιχιχι! Καλεεεεε.....καλο μηνα να εχουμε!!!!! Εφτασε και ο τελευταιος μηνας του καλοκαιριου!!!!!

Σημερα ειμαι απογευματινη...χθες που δουλευα πρωι παλι εκατσα μια ωρα παραπανω αν και θελανε να κατσω ακομα μια...τους ειπα οτι εχω γυναικα στο σπιτι για τον μικρο και οτι μπορουσε να κατσει μονο μεχρι τις 3 οποτε εφυγα! Ο μικρος μια χαρα εκατσε με την κοπελα...ηταν πολυ καλουλης και ηρεμουλης....παλι καλα γιατι το ειχα αγχος! Απο βδομαδα παιρνει αδεια ο αντρας μου και θα καθεται αυτος με τον μικρο! Βολευτηκαμε για 22 μερες τουλαχιστον...μετα θα ερχεται παλι η κοπελα οταν ειμαι πρωινη και μετα τις 22 σεπτεμβρη θα σταματησει την δουλεια η μαμα μου και θα ερχεται αυτη. Παντως πολυ δουλεια και δεν προλαβαινουμε να πιουμε ουτε μια γουλια νερο. Ο κοσμος ειναι απαιτητικος αν και ξερει οτι ερχεται σε μικρο καταστημα και οτι δεν θα εξυπηρετηθει οπως στα μεγαλα....εκει να δειτε γελιο ειδικα οταν μας τελειωνουν και τα ψιλα...γκρινια μεχρι αηδιας! Παντως λεω και δεν ξερω αν το εχω ξαναπει, οι μαναδες που δουλευουν ειναι ηρωιδες! Ενταξει εγω εχω ενα παιδι και τα κουτσοκαταφερνω...αλλες που εχουν 2 και 3 τι να πουν?????Και μετα παραπονιουνται και αυτες που δεν δουλευουν και απλα εχουν 3 παιδια....ναι δεν λεω εχει κουραση να μεγαλωνεις 2 και 3 παιδια αλλα οταν δουλευεις ταυτοχρονα δεν συγκρινεται η κουραση! Μπραβο τους παντως...εγω δουλευω 18 μερες και τα εχω δει ολα!

Χθες πηγαμε θαλασσα επιτελους! Ο μικρος πλατσουριζε συνεχεια και το καταευχαριστηθηκε....κι εγω χαλαρωσα λιγακι να σας πω την αληθεια το ειχα πολυ αναγκη!

Δεν σας εχω διαβασει δεν εχω προλαβει....παω αν προλαβω τωρα πριν ξυπνησει ο μικρος!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια!

τι κανετε που χαθηκατε ολες καλε!

εμεις τελικα σημερα δεν πηγαμε για μπανακι...ηταν λιγο περιεργος ο καιρος κ ειπαμε να μην παμε!χτες το βραδυ μας χτυπησε ο απο πανω με την ανακαινηση...ζητησε συγνωμη για τη φασαρια κ ενημερωσε οτι σημερα θα εφερνε ενα δυνατο τρυπανι για να σπασει πλακακια κ να γκρεμισει τοιχο,κ επειδη ξερει οτι εχουμε μωρο μου ειπε να λειπω καλυτερα σημερα απο το σπιτι γιατι θα ταραχτει η μπεμπα!...πολυ λογικος ανθρωπος!!!κ οντως 8,30 που εβαλε το τρυπανι η μικρη πατησε τα κλαματα τρομαξε πολυ!φυγαμε πηγαμε για καφεδακι στο cosmos γυρισαμε λιγο στα μαγαζια εκει κατσαμε κ για φαγητο το μεσημερι κ πριν λιγο ηρθαμε.μια χαρα μας εκατσε η ανακαινηση του μπαρμπα καναμε κ σημερα την βολτουλα μας! εν τω μεταξυ τελικα ειναι πολυ βολικο αυτο το εμπορικο...εχει τα παντα απο μαγαζια φαγητο και συν οτι εχει χωρο για βρεφικη φροντιδα και αιθουσα θηλασμου παρακαλω!!μια χαρα αν κ καθε τρεις κ λιγο εκει πηγαινοερχομουνα,αλλα θα το προτιμω απο δω κ περα απο το να γυριζω δλδ μεσα στη ζεστη στο κεντρο με το μωρο!αυτα απο μας!

ΜΑΤΙΝΑΚΙ κουραζεσαι πολυ ε?αχ τι να κανεις υπομονη κοριτσι μου!αχ παναγια μου εγω να δω πως θα τα βγαλω περα αμα θα γυρισω στη δουλεια!εχω που λες μια συναδελφο που εχει 3 παιδια κ ειναι εγκυος στο τεταρτο.μπηκε στο μηνα της κ τωρα σταματησε! με τη κοιλια στο στομα κ 3 παιδια στο σπιτι πως τα εβγαζε περα μου λες?εχει κ τη μαμα της βεβαια κοντα αλλα οσο να πεις ειναι αξια θαυμασμου για μενα!και μετα θα γυρισει πισω κ θα χει 4 στο σπιτι!αυτα βλεπω κ περνω κουραγιο!υπομονη λοιπον ματινακι...α και ειναι πολυ θετικο που καθεται ο γιωργακης σου ηρεμος με την κοπελα που εχεις!!φανταζεσαι να γκρινιαζε..ποσο χαλια θα ησουν και εσυ!!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια! τι κανετε?

εγω ειμαι απλα πτωμα!

δουλειες στο σπιτι, δουλεια στο μαγαζι κ η μπεμπα γκρινια γιατι βγαζει δοντι! τα εχω δει ολα!!!

θα τα πουμε αυριο πιο ξεκουραστα!

φιλακια πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι κάνετε; Που είμαστε χαμένες όλες καλέ;;;; Αχ κορίτσια μου δρόσισε επιτέλους! Θα ξανανέβει βέβαια η θερμοκρασία αυτό μας έλειπε αλλά μια ανάσα δροσιάς την είχαμε ανάγκη! Αχ κορίτσια μου είμαι πολύ χαρούμενη που ο Λευτεράκης μου τρελλαίνεται με τα φρέσκα φρούτα! Χοροπηδάει στο καρεκλάκι μόλις δει το πιατάκι του!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...