Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσαρες μου τι κανετε???

Χθες απο την χαρα μου να σας πω τα νεα για τα γεννητουρια μας, ξεχασα να σας δωσω φιλια που μου ειπε η Ρανια!!!!! Σας στελνει λοιπον πολλα φιλια!!!!!

Που εισαστε σημερα? Πολυ ησυχια επεσε....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλαναδιτσες μου!ξυπνησα νωρις νωρις..εχω πολλααααα να μαζεψω!!!χαμος μια βαλιτσα στειλαμε με το κτελ οταν ηρθαμε τωρα εχω σχεδον 3!!!ξεκιναμε αυριο!θα κανουμε και μια σταση στον βολο...για καφε..εχω εναν φοβο μην εχει θαλασσα παλι!!!!τι κανετε εσεις!?

Καλο ταξιδι Χρυσανθακι μας να εχετε...Σταση στον Βολο για καφε ε???? Δεν εχω παει ποτε αν και μου εχουν πει οτι ειναι πολυ ωραια! Αντε καλη επιστροφη...φιλια πολλα στο Χριστινακι!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααααααααααα~!

χρυσανθακι μου καλο ταξιδι..με το καλο να φτασετε σπιτακι σας!το Χριστινακι μας τι κανει?

Ματινακι μου τι κανες?ο ξανθουλης ο κουκλο΅ς~φτου φτου!ενας πριγκιπας ειναι!αντε να ξαναμηλισουμε με το σκυπε;);)

Αναστασακι μουυυυ οπως σου ειπα κ χθες που μηλισαμε απο το σκυπε ο μπεμπακος σου ειναι γλυκας κ σου μοιαζει πολυ!γεμισαμε κουκλακια εδ μεσα!θα ανοιξουμε σχολη μοντελων:tongue::tongue:κ κουκουβαγιων για τιας μανουλες!:tongue::tongue:χαχαχαχχ!χθες δεν καταφερα να σου απαντησω..ξυπνησε ο μικρος κ δεν μπορεσα να γραψω..την πορτοκαλοπιτα να την δοκιμασεις..ειναι τοσο ευκολη που μπορεις να την κανεις μωλης κοιμηθει ο μπεμπης..τα βαζεις ολα σε ενα μπωλ κ στον φουρνο κ τσουπ ετοιμη..το σιροπι δεν ειναι τιποτα!;)

Νατασακι μουυ τι κανεις?σε διαβασα χθες αλα δεν προλαβα να σου απαντησω..αχ αυτες οι πεθερες!σπανιζουν οι καλες κ διακριτικες..για να δουμε κ μεις πως θα γινουμε!:rolleyes::tongue:

η μικρουλα τι κανει..καλυτερα?

Γιωτακι μου ταιζεις την μπεμπα!πως ειναι?σημερα δουλευεις?

Ποπακι μου ευχαρηστουμε για την εκπροσωπηση!θα συγκηνηθηκε πολυ η ρανια μας!

Ιωαννακι μου ολα καλα?κατι πονακια ειχες.ε?προετοιμαζεται η μητρα!ηρθε κ ησ ειρα σου;);)

Πεταλουδιτσα πως ειναι η ζουζουνα σου..κανει κολοτουμπες στην κοιλιτσα?

ελπιζω να μην ξεχασα καμια!

παω να τελεειωσω το μαγειρεμα..κοκινιστο κοτοπουλακι με ρυζακι!μιαμ μιαμ..μοσχομυρησε το σπιτι!;):tongue:

εξω βρεχει κ φυσαει πολυ!ειπανε χονια το βραδυ!για να δουμε:rolleyes:

φιλακιααααααααα(((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λενακι μου σε ευχαριστω πολύ!!!:P οντως μοντελα γεμισαμε! χιχιχι (αλλη κουκουβαγια εγω!:tongue:). την πορτοκαλοπιτα αν προλαβω θα την κανω σημερα!!!

ματινακι μου ειχα θεμα κ μιλουσα στο τηλ με τον πατερα μου! κριμα που δεν μπορεσαμε να μιλησουμε!!:(

δεν ξερω αλλα μ'αρεσει αυτος ο καιρος! ο αερας που τη σπαει:mad::mad:!!

κοριτσακια μου σας ειπα???? τον μικρο της 2 τελευταιες φορες τον εκανα μονη μου μπανιο!!!:P:p:p


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

λενακι μου σε ευχαριστω πολύ!!!:P οντως μοντελα γεμισαμε! χιχιχι (αλλη κουκουβαγια εγω!:tongue:). την πορτοκαλοπιτα αν προλαβω θα την κανω σημερα!!!

ματινακι μου ειχα θεμα κ μιλουσα στο τηλ με τον πατερα μου! κριμα που δεν μπορεσαμε να μιλησουμε!!:(

δεν ξερω αλλα μ'αρεσει αυτος ο καιρος! ο αερας που τη σπαει:mad::mad:!!

κοριτσακια μου σας ειπα???? τον μικρο της 2 τελευταιες φορες τον εκανα μονη μου μπανιο!!!:P:p:p

κοριτσακια ξαναμπηκα!

κουραστηκα σημερα κ τιποτα δεν εκανα, αλλα εκανα μπαλκονι +τζαμια πατζουρια! και φαγητο? το αγαπημενο πατατες με αυγα κ λουκανικο!

ελενακι δουλευω σημερα, 4 φευγω απο το σπιτι! σημερα εχει κ δουλεια ο αντρουλης κ μολις την ταισει θα φυγει, θα την κρατησει η πεθερα μου, ελπιζω να μην κλαιει....αλλα δεν παιζει να μην παω σημερα!

τι να κανει το ρανακι μας..... θα ειναι τρισευτυχισμενη!

αναστασακι σχολη μοντελων θα ανοιξουμε και απο κουκουβαγιες εγω θα ειμαι ο αρχηγος! αφου ειπαμε με τον αντρα μου οταν αρχισει και καταλαβαινει να σταματησουμε να λεμε ποσο ομορφη ειναι γιατι θα γινει ψωνιο κ ειπε ο αντρουλης το θεικο, θα της μαθουμε να λεει : "δεν ειμαι πολυ ομορφη, αλλα ειμαι χαριτωμενη!"

θα πεφτουν ολοι κατω απο τα γελια!!!

ματινακι μου!!! φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια ξαναμπηκα!

κουραστηκα σημερα κ τιποτα δεν εκανα, αλλα εκανα μπαλκονι +τζαμια πατζουρια! και φαγητο? το αγαπημενο πατατες με αυγα κ λουκανικο!

ελενακι δουλευω σημερα, 4 φευγω απο το σπιτι! σημερα εχει κ δουλεια ο αντρουλης κ μολις την ταισει θα φυγει, θα την κρατησει η πεθερα μου, ελπιζω να μην κλαιει....αλλα δεν παιζει να μην παω σημερα!

τι να κανει το ρανακι μας..... θα ειναι τρισευτυχισμενη!

αναστασακι σχολη μοντελων θα ανοιξουμε και απο κουκουβαγιες εγω θα ειμαι ο αρχηγος! αφου ειπαμε με τον αντρα μου οταν αρχισει και καταλαβαινει να σταματησουμε να λεμε ποσο ομορφη ειναι γιατι θα γινει ψωνιο κ ειπε ο αντρουλης το θεικο, θα της μαθουμε να λεει : "δεν ειμαι πολυ ομορφη, αλλα ειμαι χαριτωμενη!"

θα πεφτουν ολοι κατω απο τα γελια!!!

ματινακι μου!!! φιλακια!!!

χαχαχαχαχα καλό!!!!!!!!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααααααααααα~!

χρυσανθακι μου καλο ταξιδι..με το καλο να φτασετε σπιτακι σας!το Χριστινακι μας τι κανει?

Ματινακι μου τι κανες?ο ξανθουλης ο κουκλο΅ς~φτου φτου!ενας πριγκιπας ειναι!αντε να ξαναμηλισουμε με το σκυπε;);)

Αναστασακι μουυυυ οπως σου ειπα κ χθες που μηλισαμε απο το σκυπε ο μπεμπακος σου ειναι γλυκας κ σου μοιαζει πολυ!γεμισαμε κουκλακια εδ μεσα!θα ανοιξουμε σχολη μοντελων:tongue::tongue:κ κουκουβαγιων για τιας μανουλες!:tongue::tongue:χαχαχαχχ!χθες δεν καταφερα να σου απαντησω..ξυπνησε ο μικρος κ δεν μπορεσα να γραψω..την πορτοκαλοπιτα να την δοκιμασεις..ειναι τοσο ευκολη που μπορεις να την κανεις μωλης κοιμηθει ο μπεμπης..τα βαζεις ολα σε ενα μπωλ κ στον φουρνο κ τσουπ ετοιμη..το σιροπι δεν ειναι τιποτα!;)

Νατασακι μουυ τι κανεις?σε διαβασα χθες αλα δεν προλαβα να σου απαντησω..αχ αυτες οι πεθερες!σπανιζουν οι καλες κ διακριτικες..για να δουμε κ μεις πως θα γινουμε!:rolleyes::tongue:

η μικρουλα τι κανει..καλυτερα?

Γιωτακι μου ταιζεις την μπεμπα!πως ειναι?σημερα δουλευεις?

Ποπακι μου ευχαρηστουμε για την εκπροσωπηση!θα συγκηνηθηκε πολυ η ρανια μας!

Ιωαννακι μου ολα καλα?κατι πονακια ειχες.ε?προετοιμαζεται η μητρα!ηρθε κ ησ ειρα σου;);)

Πεταλουδιτσα πως ειναι η ζουζουνα σου..κανει κολοτουμπες στην κοιλιτσα?

ελπιζω να μην ξεχασα καμια!

παω να τελεειωσω το μαγειρεμα..κοκινιστο κοτοπουλακι με ρυζακι!μιαμ μιαμ..μοσχομυρησε το σπιτι!;):tongue:

εξω βρεχει κ φυσαει πολυ!ειπανε χονια το βραδυ!για να δουμε:rolleyes:

φιλακιααααααααα(((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))

Γεια σου, Ελενιτσα! Γεια και σε ολα τα κοριτσακια!!!

Παει χαλασε ο καιρος, δεν προλαβαμε να παμε μια βολτουλα...:confused:

Καλα και το κοριτσακι μας, κανει τα δικα της! Σημερα ειναι πιο ησυχη. Χθες και προχθες το ειχε παρακανει με το χορο!!!:-P Σε 2-3 βδομαδες που θα παμε παλι στο γιατρο θα μας πει ημερομηνια. Χθες που πηγαμε μας βρηκε μια χαρα, ειμαστε 630 περιπου γραμμαρια..αυτα!

Μακια πολλα στα ζουζουνια σας!! Ελευθερωθηκατε ολες καλε! Το Ιωαννακι εμεινε (που τερματιζει και αυτη οπου να'ναι) και εγω... Εχω δρομο ακομη...:rolleyes:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου ελενιτσα! πολυ ευχαριστα τανεακια! μπραβο μια χαρα η μπεμπουλα!!!

ναι το Ιωαννακι μας κοντευει τωρα κ μετα εισαι εσυ!!!!!!!!!!:P:p

Χχεχε... Μετα εγω,ε???? Απιστευτο ενα πραγμα....:rolleyes:

Τι κανει ο βυζανιαρης σου; Παντως μπαινεις αρκετα στο φορουμ, βρισκεις χρονο,ε; Καλο αυτο! Τελειες οι φωτο του μπεμπη που βαζεις!:P


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χχεχε... Μετα εγω,ε???? Απιστευτο ενα πραγμα....:rolleyes:

Τι κανει ο βυζανιαρης σου; Παντως μπαινεις αρκετα στο φορουμ, βρισκεις χρονο,ε; Καλο αυτο! Τελειες οι φωτο του μπεμπη που βαζεις!:P

χαχαχααχχα καλά ειναι!!!:D:D σ'αρεσουν? σε ευχαριστω!!

οταν θηλαζω εχω το λαπτοπ διπλα στο μπρατσο του καναπε κ μπαινω!!;);)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλεναδίτσες! Τι κάνετε; Εγώ πήγα κομμωτήριο το πρωί και ψιλοσενιαρίστηκα γιατί πως θα με δει ο γιός μου καλέ;;;;; Μπαίνω στο μήνα μου την Παρασκευή! Θα τρελλαθώωωωωωωωωωω!!!!! Τι χαρά είναι αυτή αλλά και τι αγωνία; Βέβαια μέχρι την Τετάρτη που θα πάω στο γιατρό δεν φαντάζομαι να γεννήσω αλλά ποιός ξέρει κιόλας;:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αναστασάκι μου τι κάνεις; Πορτοκαλόπιτα απ'ότι διάβασα! Εμένα δεν μου πέτυχε ποτέ η σκασμένη! :confused::confused::confused::confused::confused:

Πεταλουδίτσα είναι ήσυχη η μπεμπούλα σήμερα; Δεν θα έχει όρεξη μάλλον!

Το Ρανιάκι μας άραγε θα αφήνει καθόλου τη μπιζουδένια από την αγκαλίτσα της; Μάλλον όχι και δίκιο θα έχει! Ααααααχχχχ τι ωραίες στιγμές που θα είναι αυτές!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλεναδίτσες! Τι κάνετε; Εγώ πήγα κομμωτήριο το πρωί και ψιλοσενιαρίστηκα γιατί πως θα με δει ο γιός μου καλέ;;;;; Μπαίνω στο μήνα μου την Παρασκευή! Θα τρελλαθώωωωωωωωωωω!!!!! Τι χαρά είναι αυτή αλλά και τι αγωνία; Βέβαια μέχρι την Τετάρτη που θα πάω στο γιατρό δεν φαντάζομαι να γεννήσω αλλά ποιός ξέρει κιόλας;:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αναστασάκι μου τι κάνεις; Πορτοκαλόπιτα απ'ότι διάβασα! Εμένα δεν μου πέτυχε ποτέ η σκασμένη! :confused::confused::confused::confused::confused:

Πεταλουδίτσα είναι ήσυχη η μπεμπούλα σήμερα; Δεν θα έχει όρεξη μάλλον!

Το Ρανιάκι μας άραγε θα αφήνει καθόλου τη μπιζουδένια από την αγκαλίτσα της; Μάλλον όχι και δίκιο θα έχει! Ααααααχχχχ τι ωραίες στιγμές που θα είναι αυτές!!!!

μεγειες! καλα εκανες!!! δεν εχω αυγα τελικα! ειπα στον αντρα μου να μου φερει! ποια συνταγη εχεις? αυτην που εδωσε το λενακι??


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

μεγειες! καλα εκανες!!! δεν εχω αυγα τελικα! ειπα στον αντρα μου να μου φερει! ποια συνταγη εχεις? αυτην που εδωσε το λενακι??

Ναι μωρέ και δεν ξέρω τι κάνω λάθος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...