Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Nima21 είπε:

      Εγω αρχικα θα σας προτείνω να κανετε συγκριση σε διάφορα μικροβιολογικά εργαστήρια για να επιβεβαιωσετε το αποτελεσμα! Σας το λεω γιατι εμεις ενα χρόνο την πατήσαμε και τελικά υπήρχε οχι μονο λάθος αποτελεσμα αλλα δεν ηξεραν να διαβαζουν και τις τιμες! Σιγουρα σε συστημενο μικροβιολογικό! Απο εκει κ περα ο ανδρας μου εκανε επεμβαση κηρσοκηλης κατω απο 35 τοτε, πετυχε, πηρε βιταμίνες, ειχε και παρα πολυ καλο σπερμοδιαγραμμα και μετριο.. εντελει καναμε εξωσωματικη αλλα οι γιατροί δεν μας απέκλεισαν ποτε τη φυσική συλληψη.. θεωρω οτι πρέπει να ειναι πολυ μεγαλο το προβλημα της τερατοσπερμιας ή να υπαρχει πληρης αζωοσπερμια.. επισης εχετε ηδη ενα παιδι.. ποσο δηλ να χειροτέρεψε μεσα στα χρονια;; Για τις βιταμίνες ειμαι υπερ προσωπικα, μονο να κερδισει εχει, οχι να χασει.. τωρα για την επεμβαση ο,τι σας λενε οι γιατροί σας, παιζει ρολο και η ηλικια του..

      Είναι 34 χρόνων,έχει κιρσοκήλη,αλλά το πρόβλημα είναι πως γεννήθηκε με κρυψορχία.Εκανε εγχείρηση μικρός,αλλά του άφησε προβλήματα.Η ανδρολογος μας είπε πως ειναι τυχερός που εχει σπέρμα,γενικά ήταν λίγο απότομη,αλλά ειλικρινής.Για το σπερμοδιαγραμμα,πηγαμε σε εξειδικευμένο ανδρολογικο εργαστήριο,όχι σε ένα απλό διαγωνιστικό κέντρο..Ο άντρας μου ξεκίνησε εδώ και λίγες μέρες τις wellman conception,επίσης δεν καπνίζει και δεν πίνει.Αυτο που βελτιώθηκε σε σχέση με το προηγούμενο σπερμοδιαγραμμα που έκανε πριν τρία χρόνια,είναι η ποσότητα των σπερματοζωαρίων,έχει παραπάνω τώρα.Πιστευεις πως θα μπορέσουμε να κάνουμε υγιείς βλαστοκυστες με τόσο κακό σπέρμα?Σκέφτομαι πως για τις  αποτυχίες που είχαμε,ευθύνεται το κακό σπέρμα,η ανδρολογος μας είπε πως μάλλον αυτό έφταιξε 

'ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΠΟ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ???'‏


Recommended Posts

Κλαρημερα κοριτσουδια μου!!!

Ολα καλα ακουω ετσι?

Ελενακι μπραβο για την κορακλα σου που καθαρισε οριστικα με την πανα κι εμεις τα καταφεραμε επιτελους και τελος τα παμπερς!!!

Νικολετα μου γλυκια μου ολα καλα θα πανε και αφου δεν εχεις κανενα συμπτωμα απο την αχρηστη ακομα καλυτερα να φυγει και να μην ξαναρθει για κανα χρονο(βαζω και τις 40 μερες μετα την γεννα εγω!!!)

Ποντικακι μου ελπιζω να συνελθετε οικογενειακως και να παρετε τα πανω σας:rolleyes::rolleyes:

Εφακι καλη επιτυχια και να δεις η κλομιφαινη θα κανει δουλεια...

Αναστασια και Ευτυχια και σε σας καλες επαφες και χαλαρα κοριτσια καλοκαιρακι εχουμε(ασχετα που εδω στην Σαλονικα εχει μαυρισει ο τοπος και θα ριξει μια βροχη μα τι βροχη!!!)

always look on the bright side of life!!!!


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 764
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Απαιτω λοιπον απο την κυρια κλομιφαινη να κανει σωστα την δουλεια της αυτο τον μηνα ετσι ωστε τα κοριτσια μου ASTAGE NIKOLETA PONTIKAKI ANASTASIA EFAKI KAI EYTYXIA να γεμισει η κοιλιτσα τους με σπορακια!!!!

Ελενακη Απο το στομα σου και στου θεου το αυτακι!!!!!!!

always look on the bright side of life!!!!

Αstage Πολυ μου αρεσε το μοτο σου!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειμαι στο δευτερο (μηνα τα serpafar περνω) ειχα παρει το μαρτιο που πηγαινα και στο γιατρο μετα το αφησα για καναδυο μηνες και τωρα ξαναπηρα αλλα δεν πηγα στο γιατρο.Απλα ελπιζω...............


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια

θελω τα φωτα σας,πρωτος μηνας με κλομιφαινη την πηρα απο την 3-7 μερα δυο χαπακια την μερα και τωρα ειμαι στην 17 μερα εχω ακομα υγρα ,πονο στες θηλες και πονο κατω χαμηλα ,λετε να μην εκανα ακομα ωορηξια???


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια

θελω τα φωτα σας,πρωτος μηνας με κλομιφαινη την πηρα απο την 3-7 μερα δυο χαπακια την μερα και τωρα ειμαι στην 17 μερα εχω ακομα υγρα ,πονο στες θηλες και πονο κατω χαμηλα ,λετε να μην εκανα ακομα ωορηξια???

Eφακη μου, αναλογα με την περιοδο σου, ειναι και η ωορηξια =μην σταματας τις επαφουλες=καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος(εγω υγρα εχω με την ωοριξια και μετα)... συνεχισε και καλη επιτυχια !!!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες τις φιλεναδουλες μου και στα καινουργια κοριτσια στην παρεουλα μας...... Τι κανετέ????? Εγω καλα με το μπεμπε το μικρο να με φουσκωνει και το μεγαλο να με πρηζειιιιιι!!!!!!! χαχαχαχα!!! Εχω και το τριτο το μεγαλυτερο ( ο αντρουλης μου ) που κολλησε απο την κορουλα μου και ειναι με πυρετο και ενα εχω να σας πω.... με την Ρενια μου ειχα περισσοτερη συννενοηση!!! Εντωμεταξυ εχουμε χωρισει το σπιτι στην μεση γιατι δεν ειμαι τωρα εγω να με κολλησει και εχουμε πολυ γελιο...

Ευτυχως καθαρισε οριστικα η μικρη μου με την πανα και τωρα μεχρι να γεννησω θα ηρεμησω λιγο απο παμπερς και ωραιοτατες μυρωδιες!!

την κυριακη που περασε ειχε η ανηψια μου γενεθλια και της φτιαξαμε μια καταπληκτικη τουρτα barbie μονες μας και δυοροφη παρακαλω!!!! Κριμα που δεν ξερω να την ανεβασω!!!!

Διαβασα και τα νεα τα δικα σας και ανυπομονω να μαθω θετικα αποτελεσματα!!!!!

Θελω παρεα!!!!! Δεν μπορει να ειμαι μονο εγω η εγκυουλα της παρεας!!!!!

Απαιτω λοιπον απο την κυρια κλομιφαινη να κανει σωστα την δουλεια της αυτο τον μηνα ετσι ωστε τα κοριτσια μου ASTAGE NIKOLETA PONTIKAKI ANASTASIA EFAKI KAI EYTYXIA να γεμισει η κοιλιτσα τους με σπορακια!!!!

Φιλια σε ολες

Ελενακη μου γλυκο, συγχαρητηρια στην πλεον δεσποινιδα σου:tongue: και περαστικα στον ανδρα σου:(

Πολυ χαιρομαι που σε φουσκωνει το μικρο, με τους εμετους πως τα πας?

Ευχαριστουμε παρα πολυυυυ για την ευχη σου...ΜΑΚΑΡΙ !!!:P

Link to comment
Share on other sites

Κλαρημερα κοριτσουδια μου!!!

Ολα καλα ακουω ετσι?

Ελενακι μπραβο για την κορακλα σου που καθαρισε οριστικα με την πανα κι εμεις τα καταφεραμε επιτελους και τελος τα παμπερς!!!

Νικολετα μου γλυκια μου ολα καλα θα πανε και αφου δεν εχεις κανενα συμπτωμα απο την αχρηστη ακομα καλυτερα να φυγει και να μην ξαναρθει για κανα χρονο(βαζω και τις 40 μερες μετα την γεννα εγω!!!)

Ποντικακι μου ελπιζω να συνελθετε οικογενειακως και να παρετε τα πανω σας:rolleyes::rolleyes:

Εφακι καλη επιτυχια και να δεις η κλομιφαινη θα κανει δουλεια...

Αναστασια και Ευτυχια και σε σας καλες επαφες και χαλαρα κοριτσια καλοκαιρακι εχουμε(ασχετα που εδω στην Σαλονικα εχει μαυρισει ο τοπος και θα ριξει μια βροχη μα τι βροχη!!!)

always look on the bright side of life!!!!

Ασταγακη μου, ευχαριστω πολυ γλυκια μου...ΜΑΚΑΡΙ !!!:tongue:

...κοιτα να δεις τωρα...δεν ειναι περιεργο το οτι μεχρι τωρα δεν ειχα τιποτα και σημερα 28η μερα βαρυνε λιγο το στηθος μου? και μετα λεμε να μην κοιταμε τα συμπτωματα...απο την αλη λεω μηπως θα εχω παλι καθυστερηση και με προειδοποιει για την αναμενομενη ακατανομαστη???

δεν ξερω τι να πω, θα δειξει, το εχω παρει πολυ χαλαρα τωρα...οτι ειναι να γινει ας γινει:P

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε;σας εχασα λιγο!ετρεχα κ γω με τον αντρα μου επεσε με τη μηχανη ευτυχως δν ειναι σοβαρα!τα ποδια του χτυπησε!εσεις ολες καλα;;εχουμε κανενα νεακι κοριτσια μου;εγω αυριο θα παω με τ αποτελεσματα στο γιατρο κ θα σας πω ακριβως τι εγινε!φιλακια φιλες μου!καληνυχτα!

Link to comment
Share on other sites

Ελενακη μου ντροπη δε σε ρωτησα τι κανει η μικρη σου και ο αντρας σου ειναι καλυτερα? Εσυ να προσεχεις γιατιοπως ειπες δεν εισαι για τετοια..... Περαστικα σας.

Ευτυχια μου περαστικα σας αμαν αυτες οι μηχανες ευτυχως δε χτυπησε πολυ. Περιμενουμε τα νεα απο το γιατρο αυριο!!!!

Νικολετα μη μπαινεις σε αυτο το λουκι αστε τα συμπτωματα τα χαπια τα κανουνε πιο εντονα μονο η καθυστερηση να σε ψιλιασει.

Εφακη τι κυκλο εχεις? Εγω υγρα εχω απο την ωορρηξια και μετα. Εχεις πονακια οταν εχεις ωορρηξια γενικα την καταλαβαινεις?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου τι κανετε;σας εχασα λιγο!ετρεχα κ γω με τον αντρα μου επεσε με τη μηχανη ευτυχως δν ειναι σοβαρα!τα ποδια του χτυπησε!εσεις ολες καλα;;εχουμε κανενα νεακι κοριτσια μου;εγω αυριο θα παω με τ αποτελεσματα στο γιατρο κ θα σας πω ακριβως τι εγινε!φιλακια φιλες μου!καληνυχτα!

Ευτυχια μου, περαστικα στον ανδρουλι σου...περιμενουμε νεα σου, φιλακια !!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=pontikaki;1058811]Ελενακη μου ντροπη δε σε ρωτησα τι κανει η μικρη σου και ο αντρας σου ειναι καλυτερα? Εσυ να προσεχεις γιατιοπως ειπες δεν εισαι για τετοια..... Περαστικα σας.

Ευτυχια μου περαστικα σας αμαν αυτες οι μηχανες ευτυχως δε χτυπησε πολυ. Περιμενουμε τα νεα απο το γιατρο αυριο!!!!

Νικολετα μη μπαινεις σε αυτο το λουκι αστε τα συμπτωματα τα χαπια τα κανουνε πιο εντονα μονο η καθυστερηση να σε ψιλιασει.

Εφακη τι κυκλο εχεις? Εγω υγρα εχω απο την ωορρηξια και μετα. Εχεις πονακια οταν εχεις ωορρηξια γενικα την καταλαβαινεις?

Ποντικακη μου γλυκο, αυτο το μηνα δεν πηρα χαπια, το αφησα στην τυχη...απο τον επομενο θα παρω, αλλα αυτη τη φορα δεν θα παρω serpafar, θα το αλλαξω και θα παρω κλομιφαινη(βλεπω, τα περισσοτερα κοριτσια που μειναν εγκυουλες αυτο πηρανε):P

Καληνυχτα σε ολη την παρεα...:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ελενακη μου ντροπη δε σε ρωτησα τι κανει η μικρη σου και ο αντρας σου ειναι καλυτερα? Εσυ να προσεχεις γιατιοπως ειπες δεν εισαι για τετοια..... Περαστικα σας.

Ευτυχια μου περαστικα σας αμαν αυτες οι μηχανες ευτυχως δε χτυπησε πολυ. Περιμενουμε τα νεα απο το γιατρο αυριο!!!!

Νικολετα μη μπαινεις σε αυτο το λουκι αστε τα συμπτωματα τα χαπια τα κανουνε πιο εντονα μονο η καθυστερηση να σε ψιλιασει.

Εφακη τι κυκλο εχεις? Εγω υγρα εχω απο την ωορρηξια και μετα. Εχεις πονακια οταν εχεις ωορρηξια γενικα την καταλαβαινεις?

καλημερααααααααααααααααααα

ο κυκλος μου ειναι απο 26 ημερων μεχρι 30 ημερων,τωρα με τα χαπια δεν ξερω αν θα σταθεροποιηθη!!!παντος σημερα σταματησαν να πονανε οι θυλες εχω μονο τα υγρα και το πονο κατω χαμηλα!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...