Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

'ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΠΟ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ???'‏


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 764
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κουκλες!!!! εχω να σας πω το εξης..... νομιζα οταν ημουν εγκυος στο κοριτσακι μου οτι θα ημουν η μοναδικη εγκυος που δεν πηρα καθολου κιλα στην εγκυμοσυνη.....(μονο μισο κιλο)!!!! Μεχρι που γεννησα εκανα εμετους!!! Και βγηκα απο το μαιευτηριο 10 κιλα ελαφρυτερη. Βεβαια μετα τα ξαναπηρα, κριμα να μην πανε χαμενα!! Και εκει που ελεγα λοιπον οτι ενταξει δεν εχω εμετους αυτη την φορα να σου απο εχθες αγκαλια με την λεκανη!!!!Λετε να φτασω παλι μεχρι να γεννησω? Δεν θα το αντεξω ξανα... Μονο ψωμι και ντοματα ετρωγα στην μικρη, Α και ελιες πολλες ελιες, μεχρι που εκανα πιεση και μου τις εκοψε ο γιατρος. Τι να πω


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! καλο μηνα αν και καθυστερημενα.

Βρε Ελενακη μου τι τραβηξες στην εγκυμοσυνη σου βρε κοριτσακι? Σου ευχομαι αυτη τη φορα να μην ειναι το ιδιο μπορει να ξεκινησαν οι εμετοι αλλα να μη κρατησουν πολυ αυτη τη φορα. Να περασουν γρηγορα


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κριτσακια!!!

Στο θεμα των κιλων...Εγω στον γιο μου εβαλα 22 ναι 22!!!!Ολοκληρα κιλα και τα χαρηκα ολα!!!Φυσικα μεσα σε 5 μηνες τα εχασα ολα χωρις κοπο αλλα ετρωγα....Ελενακι μου μακαρι να σου περασουν οι αναγουλες και να μπορεις να τρως φυσιολογικα.

Ποντικακι τι κανεις?Πως πανε οι επαφες?

Νικολετα μου ολα καλα?

Εμεις ειμαστε μια χαρα εχουμε ακομα επαφες και πλεον την περιμενω να ερθει σε 6 μερες....

Φιλια


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κουκλιτσες μου !!!

Τι κανετε ?

Ελενακη μου...συγνωμη που θα σου το πω...αλα με την λαχταρα που εχω εγω...ακομα και τωρα, εγω χαιρομαι για σενα...[αχχχ, ποσο θα ηθελα να περναω και εγω τα δικα σου, κι'ας ειναι μεχρι να γεννησω !!!], αυτα ξερω οτι λεγονται χημικες εγκυμοσυνες και ο γιατρος σου μπορει να σε βοηθησει με κατι, δεν θυμαμαι ακριβος με τι, αλλα κατι σου δινει για τους εμετους.Ρωτα τον, δεν χανεις τιποτα, μπορει και να σε βοηθησει !!!

Ασταγακη μου εσυ, μηπως εννοουσες οτι ΔΕΝ την περιμενεις να ερθει ???αντε μπραβο, μην της δωσουμε και θαρρος της ακατανομαστης...:tongue:

Ποντικακη μου τι κανεις εσυ, ολα καλα? ποτε θα βγαλεις την λιστα?

Ευτυχακη μου, ακομα με τα αποτελεσματα ??? μακαρι να εινα καλα, και'ας αργησουν κι'αλλο !!!

Σας φιλω γλυκα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΟΥΜΕ

Νικολετα 29/31-6

Pontikaki 22/26-6

Astage 7-6

Ευτυχια

Αχχχ, κουκλιτσα μου,σου οφειλω μια συγνωμη, σε μπερντεψα τοσο πολυ με αυτα που εγραψα τοτε, που και εγω ακομη τα ξεχασα...Δεν περιμενω,(νομιζω), 16/19-6... παντως σε ευχαριστω πολυυυυυυ....φιλακια !!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εμεις ειπαμε χθες να ξεκνησουμε το σπορ παλι αλλα σεξ-ραδιο αρβυλα 0-1.........σημερα το μεσημερι ομως σεξ-μεσημεριανος υπνος 1-0!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Εφτυχως που κλεισανε για καλοκαιρι....:P:p:p

εισαι αστερι...:tongue:

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΟΥΜΕ

Νικολετα 16/19-6

Pontikaki 22/26-6

Astage 7-6

Ευτυχια

Εφτυχως που κλεισανε για καλοκαιρι....:P:p:p

εισαι αστερι...:tongue:

Ναι ναι εφαγα ακυρο για τους ραδιο αρβυλα το φυσαω και δεν κρυωνει.............χαχαχαχαχαχαχα


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγαπητά μέλη

το καφέ μεταφέρθηκε στην σωστή ενότητα

(Καφέ των Social Groups > Ιατρικά & Υγεία Social Groups)

παρακαλούμε πριν ανοίξετε ένα νέο θέμα βεβαιωθείτε ότι βρίσκεστε στην σωστή ενότητα

Αν στην ενότητα που θέλετε να ανοίξετε ένα νέο θέμα δεν σας επιτρέπεται , παρακαλούμε επικοινωνήστε με την διαχείριση με το αίτημα σας

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια???τι κανετε?εγω καλουτσικα!!!ηρθε η σειρα μου για πλυσιμο χαλιων!!!ουφ κουραση!λοιπον οι εξετασεις δεν βγηκαν επειδη τις εκανα μεσω ικα.πηγα στον ενδοκρινολογο και μου εγραψε ολες τις ορμονολογικες!!οποτε το ικα αργει....πολυ!!μου ειπαν σε 15 εργασιμες!οποτε τελος τις αλλης νομιζω θα εχουμε αποτελεσματα!οσο για το ποτε δεν περιμενω περιοδο και εγω...δεν ξερω καθολου γιατι οπως ξερετε ο κυκλος μου κανει παλι τα δικα του!!οπως υπολογιζω γυρω στις 26 με 28!!ελπιζω να μην μ επισκεφτει!!χαχα!!!εσεις??ολα καλα?ελενακη μου πως πας?αν και συμφωνω και εγω με τη νικολετα πως δεν θα με πειραζε καθολου!!!οπως και να ναι ελπιζω να εισαι καλα!!!σας χαιρετω ολες!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μου, τι κανετε???

εγω κοριτσια, δεν ξερω τι εχω παθει...εγω που παλευω με την υπομονη και το αγχος...την πατησα ασχημα...εδω και μια εβδομαδα δεν μπορω να κλεισω ματι τα βραδια, δεν ξερω τι με εχει πιασει...κατα τ'αλλα, ολα καλα...

Τα νεα σας...?

Φιλακια !!!

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχια μου υπομονη αφου θα της κανεις εξω τις εξετασεις θα μαθεις πιο νωρις και θα ξερεις πως θα κινηθεις! Αμαν αυτο το ικα πιο αργο και απο το θανατο ελεος πια................ Ειναι λιγο ακριβες ομως οι εξετασεις αν θυμαμαι καλα ε? Δεν εχεις κανενα βιβλιαριο να της γραψεις απο κανενα γνωστο σου?

Νικολετα μου τι επαθες γλυκεια μου? Αν και για μενα αυτο δεν ειναι αγνωστο καθε βραδυ μετα τις δυο κοιμαμαι αλλα δε δουλευω εχω ομως ενα ξυπνητηρι ποτε 7 ποτε 8 και αν καμια φορα 9 κανουμε παρτυ!!!!!!! χαχαχαχαχαχα ναι ναι για το γιο μου λεω!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...