Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

'ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΠΟ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ???'‏


Recommended Posts

κοριτσαρες μου γλυκες, γεια σας...

τι κανετε?

καλα νεα διαβαζω....

ασταγακη μου πολυ χαρηκα που βρηκες καλο γιατρο και εχεις καλα αποτελεσματα, σου ευχομε τα καλητερα :P

ελενακη μου, τι εγεινε κουκλα μου? ολα καλα? εκανες και αλλη χοριακη? περιμενουμε νεα σου :-)

ποντικακη μου, εσυ τι κανεις? αρχισες τα χαπακια?...χαλαρα κουκλιτσα μου και ολα καλα θα πανε...,εγω δεν πηρα χαπια, δεν μετραω πια μερες και θερμοκρασιες, προσπαθω να μην το σκεφτομαι... και ο τι γινει:cool:

ευτυχια μου, ολα καλα βλεπω...αντε καλη αρχη και χωρις αγχος κουκλα μου:P

φιλακια γλυκα και περιμενω να διαβασω ακομα καλητερα νεα...!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 764
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερααααααααα!!! Τι κανετε?

Εμεις σημερα καναμε δουλειες πλυναμε τα χαλια μας οχι ολα και γενικα το σαβ/κο ειχε φασινα αλλα εχω πολλα ακομη να κανω γιατι να μη τελειωνουν ποτε οι δουλειες?????????? :(

Απο χθες ξεκινησα και τα χαπακια μου και αναμενω..........χαχαχαχα


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...

Βλεπω το Σ/Κ ειχε φασινα γιατι κι εμεις ξεπατωθηκαμε, χαλια, λουλουδια χαμος.Αντε καληαρχη ποντικακι με τα χαπια και καλες προπονησεις σε λιγο καιρο:rolleyes::rolleyes:Τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανουν?

Εμενα αποτην προηγουμενη εβδομαδα το στηθος κλασσικα ποναει αλλα αυτο που εχω παρατηρησει τοσους μηνες ειναι πως απο τη στιγμη που θα κανω ωορηξια μεχρι και μια μερα πριν ερθει η ακατανομαστη με ποναει παρα πολυ αρα τι τεστ και χαζα εμενα το μονο σιγουρο τεστ ειναι το στηθος τελικα αρα οταν θα σταματησει ο πονος θα ξερω....

Φιλακια...


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ειδες astagaki το στηθος σου σου κανει οικονομια!!! χαχαχαχαχαχαχα

Εγω για πρωτη φορα καθαρισα πολυ νωρις σημερα δηλ φαινεται σαν να ειμαι στα τελειωματα αλλα θα περιμενω και αυριο να δω τι θα γινει


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κουκλες!!!! Τι κανετε???? Σορυ που δεν μπηκα την προηγουμενη εβδομαδα αλλα περασα μια ιωση γαστρεντεριτιδας και τα ειδα ολα!!! Παρακαλουσα μιση μερα τον γυναικολογο μου για να πιω ενα ντεπον... Και σαν να μην εφτανε αυτο αρρωστησε και το κοριτσακι μου και την βγαλαμε αγκαλιτσα, μια στον καναπε και μια στο κρεβατι... Ειδα ολα τα πρωιναδικα τουρκικα και βραζιλιανικα και εμαθα και το προγραμμα στο νικεολοντεον(παιδικο καναλι) Ειχαμε αγκαζε δυο τηλεορασεις..... μια για μενα και μια για την μικρη... Καλο εεεε????? Μια εβδομαδα πηρα ανναρωτικη απο την δουλεια μου!!!!!!!!!

Νικολεττα μου μια χαρα σε βρισκω!!!! Να δεις που δεν Θα ερθει η καταραμενη

Astage μου σου ευχομαι να μην ερθει η ξεδιαντροπη που εχει και μουτρα και εμφανιζεται αντι να ειναι στην θεση της το σπορακι σου...

Ποντικακι μου βουρ για γυμναστικη, που εκτος του οτι ειναι φοβερο σπορ αφηνει και σπορακια αμα λαχει!!!!!

Ευτυχια μου που εισαι εσυ ολα καλα????

Εγω παντως ρε κοριτσια τα χαπια τα πηρα μονο μια φορα..... Τυχαιο λετε που εμεινα εγκυος η εχουν να κανουν τα χαπια??

Εγω σημερα εκανα χοριακη 28282... στις 20/05 ηταν 2846. Νομιζω οτι ειναι καλη, ο γιατρος μου παντως μου απεκλεισε να εχω εξωμητριο....

Αυτα τα νεα μου Φιλια σε ολες!!!!


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτακια μου γλυκα!!! Τι κανετε?

Πολυ ησυχια επεσε τελευταια...παρ'ολα αυτα, καλα νεα διαβαζω :D

Ελανακη μου γλυκο περαστικουλια σας...ταλαιπωρια αυτη η ιωση, αλλα χαιρομαι που ειστε καλα τωρα...και περισσοτερο χαιρομαι για την τεραστια χοριακη σου, μπραβο κουκλιτσα μου, πραγματικα παιρνω πολυ κουραγιο απο εσενα !!!!:D

Ποντικακη μου, καλα αποτελεσματα(με τα χαπακια) σου ευχομαι, και προσπαθησε να μην αγχωνεσαι:-P

Ασταγακη μου, ας ειναι αυτη τη φορα η εξαιρεση και να μην σταματησει ο πονος...και 8 με 9 ιουνιου κοιτα να μας φερεις μια θετηκη χοριακη, ας ειναι και μικρουλα στην αρχη, δεν πειραζει{βλ. ελενακη, αρχησε με 16 και κατι}

Ευτυχακη μου...που χαθηκες κοριτσακι μου ??? ολα καλα??? πηρες τις απαντησεις απο τις ορμονολογικες? ευχομαι να ειναι ολα καλα, και να μπεις συντομα να μας τα πεις !!!

Link to comment
Share on other sites

Νικολεττα μου μια χαρα σε βρισκω!!!! Να δεις που δεν Θα ερθει η καταραμενη

Καρδουλα μου, απο το στομα σου και στου θεου τ'αυτι!!! αν και εγω ειπα οτι αυτο το μηνα δεν θα αγχωθω, γιατι εχω ιδι παρα πολλες δουλειες, και απο τον αλλο μηνα να παρω παλι τα χαπακια και να μην σταματησουμε μεχρι να πιασει...δεν θα με χαλαγε να γινει και τωρα το θαυμα...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα τι μου κανετε? Εγω εχω αλλη μια μερα για να χαπακωθω και μετα θα κανω τα τεστακια και αν τα καταφερω εχει καλως το σημαντικο ειναι οταν θα εχω οωρρηξια να ειναι εδω ο αντρουλης μου να μην εχει υπηρεσια και παει και αυτος ο μηνας στραφη γιατι στο ασχετο δε μας βλεπω να κανουμε κατι χαχαχαχαχα!

Νικολετα μου θυμισε μου ποτε περιμενεις? Πρεπει να κανουμε μια λιστα ποτε δεν περιμενει η καθεμια να μη ρωταμε συνεχεια.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

κουκλιτσα μου, να'σαι καλα που θελεις να κανεις αυτη τη λιστα, αλλα εγω πραγματικα, τωρα πια δεν ξερω ποτε περιμενω...η τελευταια ηταν καθυστερημενη πολυ (19/05)...τωρα χωρις τα χαπακια, θα πρεπει να ερθει μετα τις 16/06 με 19/06 (μιας και η περιοδος μου ειναι 28-30 ημερες, αλλα εγω βαζω παντα 29-31, για να ειμαι μεσα)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου γλυκα τι μου κανετε? Εγω εχω αλλη μια μερα για να χαπακωθω και μετα θα κανω τα τεστακια και αν τα καταφερω εχει καλως το σημαντικο ειναι οταν θα εχω οωρρηξια να ειναι εδω ο αντρουλης μου να μην εχει υπηρεσια και παει και αυτος ο μηνας στραφη γιατι στο ασχετο δε μας βλεπω να κανουμε κατι χαχαχαχαχα!

κοριτσακι μου, μην αγχωνεσαι...η γιατρος που βρηκα τωρα μου ειπε κατι για μετα την 10η μερα να εχουμε επαφες μερα παρα μερα, μεχρι το τελος, γιατι μπορει καποιο καλο αυγουλακι να ειναι λιγο τεμπελικο και να σπασει πιο αργα, ενω ολα τα αλλα σπανε γριγορα και εμεις νομιζουμε οτι η οωρηξια περασε...ευχομαι να ειναι διπλα σου ο ανδρουλις σου εκεινες τις ημερες...

φιλακια :P

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε??μου εκοψαν το ιντερνετ!!σημερα το πληρωσα!!χαχα!!δεν εχω κανενα νεο ακομα δεν εχουν βγει τ αποτελεσματα...αναμενω!κατα τα αλλα ολα καλα!οι προσπαθειες ειναι σε εξελιξη!!εσεις?ελενακη περασστικα σου καλη μου!!πολυ χαρηκα με την χοριακη σου!!μπραβο!!!!!!astage ελπιζω αυτο τον μηνα να χουμε κ απο σενα θετικα αποτελεσματα!!μακαριιιι!!!ποντικακι ευχομαι ο αντρας σου να ειναι εκειιιι!!αντε μην αγχονομαστε ρε κοριτσια....νικολετα μου ευχομαι αυτος ο μηνας να ναι κ ο τυχερος!!!!φιλακια σε ολες!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου να ρωτησω κατι? Χθες ξεχασα να παρω το χαπι το βραδυ πειραζει? Αν ειναι να μη γινει οωρρηξια απο ενα χαπι τι να πω..............

Κατα τα αλλα ελπιζω να αρχισω επαφες σημερα!!! Μας εχει βγαλει off ο μικρος κοιμαται μετα τις 12 ο αντρας μου ξυπναει στις 5:30 και κουτουλαει ο κακομοιρης καθε βραδυ κοιμαται ορθιος!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου να ρωτησω κατι? Χθες ξεχασα να παρω το χαπι το βραδυ πειραζει? Αν ειναι να μη γινει οωρρηξια απο ενα χαπι τι να πω..............

Κατα τα αλλα ελπιζω να αρχισω επαφες σημερα!!! Μας εχει βγαλει off ο μικρος κοιμαται μετα τις 12 ο αντρας μου ξυπναει στις 5:30 και κουτουλαει ο κακομοιρης καθε βραδυ κοιμαται ορθιος!!!

κουκλιτσα μου, μην φοβασαι, τα χαπια αυτα βοηθανε στο να πολλαπλασιαστουν τα αυγουλακια, και να μεγαλωσουν πεισσοτερο...δεν εχει να κανει με την οωρριξια...(απ'οτι ξερω)...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...