Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Χρειάζομαι τη βοήθεια σας για θυλακιοτροπίνη!


Recommended Posts

Χρειάζομαι τη βοήθεια σας!! 

Ζητώ να μου χαρίσουν φάρμακα ανασυνδιασμένης γοναδοτροπίνης FSH (Gonal, Puregon) ή και ανθρώπινης γοναδοτροπίνης FSH (Altermon, Bemfola, Bravelle) για τη θεραπεία γοναδοτροπινών του συζύγου μου ο οποίος έχει αζωοσπερμία. Όποια κοπέλα μπορεί να μου διαθέσει ακόμα και ελάχιστες από τις μονάδες που της περισσεύουν, θα ήταν πολύ μεγάλη βοήθεια για εμάς, ή ακόμα και αν τις πουλάει σε μια λογική τιμή παρακαλώ πάρα πολύ ας μου απαντήσει ή και σε π.μ αν θέλει! 

Οι μονάδες που απαιτούνται για τη θεραπεία του είναι πάρα πολλές και μας είναι αδύνατον να ανταπεξέλθουμε διαφορετικά..

  • Μου αρέσει 2

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kiddo είπε:

Χρειάζομαι τη βοήθεια σας!! 

Ζητώ να μου χαρίσουν φάρμακα ανασυνδιασμένης γοναδοτροπίνης FSH (Gonal, Puregon) ή και ανθρώπινης γοναδοτροπίνης FSH (Altermon, Bemfola, Bravelle) για τη θεραπεία γοναδοτροπινών του συζύγου μου ο οποίος έχει αζωοσπερμία. Όποια κοπέλα μπορεί να μου διαθέσει ακόμα και ελάχιστες από τις μονάδες που της περισσεύουν, θα ήταν πολύ μεγάλη βοήθεια για εμάς, ή ακόμα και αν τις πουλάει σε μια λογική τιμή παρακαλώ πάρα πολύ ας μου απαντήσει ή και σε π.μ αν θέλει! 

Οι μονάδες που απαιτούνται για τη θεραπεία του είναι πάρα πολλές και μας είναι αδύνατον να ανταπεξέλθουμε διαφορετικά..

Καλημέρα δυστυχώς δεν έχω απόθεμα. Κι εγω θα τις αγοράσω αν αποτύχω αυτή τη φορά.

Ευχομαι να σε βοηθήσει κάποια άλλη κοπέλα.

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Καλημέρα δυστυχώς δεν έχω απόθεμα. Κι εγω θα τις αγοράσω αν αποτύχω αυτή τη φορά.

Ευχομαι να σε βοηθήσει κάποια άλλη κοπέλα.

Καλημέρα!!

Μακάρι!!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου!!! Να είσαι καλά!!

Όλα κατ'ευχήν εύχομαι να σου πάνε γλυκιά μου, να είναι η μαγική φορά που θα σου δώσει ένα υπέροχο τριψήφιο νούμερο και να μην χρειαστεί ποτέ ξανά να τα σκέφτεσαι όλα αυτά περί φαρμάκων...! 

Έχε πίστη στα εμβρυακια σου!!!


OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kiddo είπε:

Καλημέρα!!

Μακάρι!!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου!!! Να είσαι καλά!!

Όλα κατ'ευχήν εύχομαι να σου πάνε γλυκιά μου, να είναι η μαγική φορά που θα σου δώσει ένα υπέροχο τριψήφιο νούμερο και να μην χρειαστεί ποτέ ξανά να τα σκέφτεσαι όλα αυτά περί φαρμάκων...! 

Έχε πίστη στα εμβρυακια σου!!!

Ο θεός να μας βοηθήσει όλες!!!!!

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...