Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Και εγώ αυτό έλεγα ότι θα πάω για αυχενκή και θα ηρεμήσω αλλά το άγχος είναι το ίδιο μη σου πω και μεγαλύτερο! Αφήστε κορίτσια σήμερα το πρωί έκανα ντους και ξυριστηκα και πετσοκοπηκα ευτυχώς ήταν ψηλά αλλά αγχώθηκα λίγο!! Ότι ναι είμαι

Καλέ...στην πρώτη κυηση όπως έκανα μπάνιο, σκεφτόμουν ότι το νερό μπαίνει μέσα στο ....και θα πνίγει το έμβρυο...έλα θεέ...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλέ...στην πρώτη κυηση όπως έκανα μπάνιο, σκεφτόμουν ότι το νερό μπαίνει μέσα στο ....και θα πνίγει το έμβρυο...έλα θεέ...

Αχαχαχαχαχαχαχα, και εγώ το σκέφτηκα αυτό στην αρχή!!! Αχαχαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλέ...στην πρώτη κυηση όπως έκανα μπάνιο, σκεφτόμουν ότι το νερό μπαίνει μέσα στο ....και θα πνίγει το έμβρυο...έλα θεέ...

Έχει και χειρότερες από εμένα!! Με έκανες και γέλασα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Emmi@ είπε:

Αχαχαχαχαχαχαχα, και εγώ το σκέφτηκα αυτό στην αρχή!!! Αχαχαχαχαχαχαχα

Πες μου...είσαι και εσύ ξανθιά;

Γιατί εγώ είμαι...και δεν το αλλάζω :-P

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Καλημέρα!! Εγώ αμα δεν είχα πικριλες και αναγουλες μια χαρά θα ήμουν.. Δεν έχω γενικά πολύ άγχος αν και πρώτο... 

Να πω την αλήθεια αγχώνομαι μόνο λιγάκι για την αυχενική να δω ότι είναι όλα καλά... Το εύχομαι δηλαδή!! Σε λίγες μέρες θα ξέρω.. 

Όλα καλά θα είναι!! Η αλήθεια είναι υπάρχει ένα άγχος γενικά αλλά όλα καλά θα πάνε! Και εγώ τώρα έχω Δευτέρα γιατρό και περιμένω πως και πως! Έχω έχω και κάτι καούρες που και που!! Τι άλλο θα με βρει? Πάντως κάτι εχω

πρίν από 5 λεπτά , iwanna24 είπε:

Πες μου...είσαι και εσύ ξανθιά;

Γιατί εγώ είμαι...και δεν το αλλάζω :-P

Καλά και εγώ που δεν είμαι ξανθιά σκέφτομαι κάτι κουλά ώρες ώρες..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , iwanna24 είπε:

Πες μου...είσαι και εσύ ξανθιά;

Γιατί εγώ είμαι...και δεν το αλλάζω :-P

Όχι παιδί μου...κάρα μελαχρινή είμαι, κατράμι το μαύρο το μαλλί φυσικό....

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δοκίμασα σήμερα το primperan σε συροπι γιατί δεν το είχαν σε χάπι... Η αλήθεια είναι ότι με αναγουλιασε πολύ αλλά άμα κάνει δουλεια χαλάλι.. Με τρόμαξαν κ λίγο οι παρενέργειες.. Πιφφ θα φανεί.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Τελικά δοκίμασα σήμερα το primperan σε συροπι γιατί δεν το είχαν σε χάπι... Η αλήθεια είναι ότι με αναγουλιασε πολύ αλλά άμα κάνει δουλεια χαλάλι.. Με τρόμαξαν κ λίγο οι παρενέργειες.. Πιφφ θα φανεί.. 

Εγώ δεν είχα καθόλου παρενέργειες απλά πρέπει να το πάρεις 3 φορές την ημέρα για να δεις βελτίωση.

ευχομαι να σε βοηθήσει! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Dream85 είπε:

Εγώ δεν είχα καθόλου παρενέργειες απλά πρέπει να το πάρεις 3 φορές την ημέρα για να δεις βελτίωση.

ευχομαι να σε βοηθήσει! 

Έλεγα να το πάρω μια φορά μόνο την ημέρα.. Δεν θα δω διαφορά εε; Πως θα αντέξω τρεις;; Είναι αηδία 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Έλεγα να το πάρω μια φορά μόνο την ημέρα.. Δεν θα δω διαφορά εε; Πως θα αντέξω τρεις;; Είναι αηδία 

Εμένα τώρα με έπιασε καούρα!! Ποτέ δεν θα απαλλαγώ από αυτά μου φαίνεται...ουφφφ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Elenaki30 είπε:

Έλεγα να το πάρω μια φορά μόνο την ημέρα.. Δεν θα δω διαφορά εε; Πως θα αντέξω τρεις;; Είναι αηδία 

Δοκίμασε το αν θες με 1-2 φορές και αν δεις ότι δεν σε πιάνει ξαναπαρε. Δεν μπορείς όμως να πάρεις πάνω από 3 φορές την ημέρα.

 

Link to comment
Share on other sites

Αααα κατάλαβα ολες μέσα στο άγχος ειμαστε... εγώ προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη άλλα ώρες ώρες κάπου πρέπει να το βγάλω!! Ο σύζυγος η που θα με αγχώνει περισσότερο η που δεν θα με.καταλαβει καθόλου ανάλογα τις ώρες του..  οπότε το μοιράζομαι μαζί σας!! Δεν θελω να σας αγχώνω απλά και εγώ ώρες ώρες θέλω στήριξη και σας ευχαριστώ ολες για την συμπαράσταση και την εμψύχωση!!! 

Εγω ξεχάστηκα για λιγο μεσα στην ημερα όχι επειδή λογικευτηκα:P άλλα επειδή όλο το απόγευμα πλακώνονται τα παιδιά τους θυμήθηκε σήμερα... ο μικρός πλησιάζει το μεγάλο να παίξουν και είναι ενός και άγαρμπος με τις κινησεις και ο μεγάλος τον σπρώχνει και πέφτει κάτω... περναμε σουπερ ολη μερα κλαιω.. επειδή ο.μεγαλος δεν καταλαβαίνει λέξη (οτι δεν πρεπει να τον σπρωχνει οσο ενοχλητικος και αν ειναι ο μικρος) και ο μικρός θέλει τον μεγάλο έρωτα τρελό δεν τον αφήνει σε ησυχια... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , enjoy είπε:

Αααα κατάλαβα ολες μέσα στο άγχος ειμαστε... εγώ προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη άλλα ώρες ώρες κάπου πρέπει να το βγάλω!! Ο σύζυγος η που θα με αγχώνει περισσότερο η που δεν θα με.καταλαβει καθόλου ανάλογα τις ώρες του..  οπότε το μοιράζομαι μαζί σας!! Δεν θελω να σας αγχώνω απλά και εγώ ώρες ώρες θέλω στήριξη και σας ευχαριστώ ολες για την συμπαράσταση και την εμψύχωση!!! 

Εγω ξεχάστηκα για λιγο μεσα στην ημερα όχι επειδή λογικευτηκα:P άλλα επειδή όλο το απόγευμα πλακώνονται τα παιδιά τους θυμήθηκε σήμερα... ο μικρός πλησιάζει το μεγάλο να παίξουν και είναι ενός και άγαρμπος με τις κινησεις και ο μεγάλος τον σπρώχνει και πέφτει κάτω... περναμε σουπερ ολη μερα κλαιω.. επειδή ο.μεγαλος δεν καταλαβαίνει λέξη (οτι δεν πρεπει να τον σπρωχνει οσο ενοχλητικος και αν ειναι ο μικρος) και ο μικρός θέλει τον μεγάλο έρωτα τρελό δεν τον αφήνει σε ησυχια... 

Όλες στα ίδια είμαστε μωρέ...

Άγχος, χαρά, άγχος και πάλι από την αρχήν..

Πόλεμος με 2 αγόρια ε; Έχει και μια φίλη η οποία σύμπτωματικα σαν και εσένα και αυτή περιμένει  3ο αγόρι και έχει ήδη πανικοβληθει... αχαχαχαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Emmi@ είπε:

Όλες στα ίδια είμαστε μωρέ...

Άγχος, χαρά, άγχος και πάλι από την αρχήν..

Πόλεμος με 2 αγόρια ε; Έχει και μια φίλη η οποία σύμπτωματικα σαν και εσένα και αυτή περιμένει  3ο αγόρι και έχει ήδη πανικοβληθει... αχαχαχαχαχαχαχα

Λογικό θα γίνει πανηγυρικακι!!!  Καλά να περάσουμε!! 

Εμένα σημερα της τρελης!! ξεκίνησε να περπατάει το μωρό και ο μεγαλος δεν χωράει να περάσει γτ το μωρό πάει μπροστά του μπαστακωνεται και θέλει αγκαλιτσα.. Και προσοχή... να παίξουνε και ο μεγάλος τον σπρώχνει να περάσει... γτ θελει τον χωρο του δεν μπορεί συνέχεια με το μωρό..  Και γω σήμερα δεν ειμαι πολύ σε μουντ για απασχόληση τα έχω λευτερα και περνάμε φανταστικα!! Απλά κλαίω γτ δεν έχω την δύναμη να το διαχειριστώ!! Από λόγια χόρτασαν από το ένα μπαίνει από το άλλο βγαίνει!!! Αλλα από παιχνίδια χόρτασα εγώ σήμερα τι να κάνω μωρέ δεν τραβάει η ομάδα σήμερα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...