Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

8 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Και εγώ σε κατάσταση ηρεμίας και χαιδολογηματος τα νοιώθω!! Δεν είναι ιδέα σας απλά είναι τόσο ανεπαίσθητα που δειλιαζουμε να το παραδεχτούμε άλλα είναι απολαύστε τα έρχονται σε λίγες εβδομάδες πιο ενεργητικά!! Να πάρουν κανένα γραμμαριακι ακόμα και να γίνουν πιο αντιληπτά!!! 

Woohoooo

Μα αναλογιστείτε είναι τόσο μικρά που και με πόδι να ακουμπήσουν μήτρα πόση δύναμη να ασκήσουν?? Ίσα που θα νοιώσετε μια κινήσουλα και κυρίως από το αμνιακό που κουνιέται άμα κουνηθεί. Άλλα σε λιγάκι θα κάνει την εμφάνισή του πιο αισθητή!!

Woohoo  και πάλι...

Καλημέρα σε όλες!πήγα για αιματολογικές σήμερα πολύ κρυο -4 είχαμε!σήμερα έχω γενέθλια κ αύριο ο γιος μου!θα κάνουμε κ παρτακι αύριο μόνο με παππούδες κ θείους!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Καλημέρα σε όλες!πήγα για αιματολογικές σήμερα πολύ κρυο -4 είχαμε!σήμερα έχω γενέθλια κ αύριο ο γιος μου!θα κάνουμε κ παρτακι αύριο μόνο με παππούδες κ θείους!

Χρόνια πολλά και στους 2 σας!Καλα να περάσετε!! Κι εγώ αύριο αιματολογικες και ούρων!! Θα με πάει καποιος,έχουμε πολύ πάγο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Polly1 είπε:

Χρόνια πολλά και στους 2 σας!Καλα να περάσετε!! Κι εγώ αύριο αιματολογικες και ούρων!! Θα με πάει καποιος,έχουμε πολύ πάγο!!

Ευχαριστώ πολύ!καλά αποτελέσματα!δύσκολες συνθήκες βέβαια!εγώ ξέχασα πάλι να πάρω ουροσυλλεκτη θα αγοράσω τώρα δύο τρεις να εχω

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, marilia35 said:

Ευχαριστώ πολύ!καλά αποτελέσματα!δύσκολες συνθήκες βέβαια!εγώ ξέχασα πάλι να πάρω ουροσυλλεκτη θα αγοράσω τώρα δύο τρεις να εχω

Χρόνια πολλα με υγεία και αγάπη! Καλημερα σε όλες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , VDald είπε:

Χρόνια πολλα με υγεία και αγάπη! Καλημερα σε όλες!

Ευχαριστώ κορίτσι μου επίσης!πώς είσαι?εγώ έχω δύο βδομάδες να κάνω εμετό αλλά αν φάω παραπάνω φουσκώνω κ γενικά με πονάει το στομάχι μου αλλά σίγουρα αναγουλες κ Εμετοι φύγανε 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Καλημέρα σε όλες!πήγα για αιματολογικές σήμερα πολύ κρυο -4 είχαμε!σήμερα έχω γενέθλια κ αύριο ο γιος μου!θα κάνουμε κ παρτακι αύριο μόνο με παππούδες κ θείους!

Χρόνια σας πολλά!!! Εύχομαι  υγεία, αγάπη και τύχη στη ζωή σας!! :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, marilia35 said:

Ευχαριστώ κορίτσι μου επίσης!πώς είσαι?εγώ έχω δύο βδομάδες να κάνω εμετό αλλά αν φάω παραπάνω φουσκώνω κ γενικά με πονάει το στομάχι μου αλλά σίγουρα αναγουλες κ Εμετοι φύγανε 

Χαίρομαι! Εγώ συνεχίζω κάθε πρωί σταθερά (αρχίζω να πείθομαι πως είναι ψυχολογικό..) αλλά δεν έχω κ τιποτα να βγάλω.
Τα φουσκώματα λογικά θα μας πάνε έως τέλους κ πρέπει να έχουμε μέτρο με το τι και το πώς τρώμε..
Κάτι τραβήγματα νοιώθω γενικά αλλά παίζει να είναι έντερο. 
Πλήρως ανεύθυνη με το σίδηρο και το μαγνησιο μου κ πρεπει να το αλλάξω... Κ αναμενω υπερηχο στις 15 Φεβρουαριου, κατα έναν χρόνο μεγαλύτερη πια (στις 14 εχω γενεθλια, χαχαχα)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , VDald είπε:

Χαίρομαι! Εγώ συνεχίζω κάθε πρωί σταθερά (αρχίζω να πείθομαι πως είναι ψυχολογικό..) αλλά δεν έχω κ τιποτα να βγάλω.
Τα φουσκώματα λογικά θα μας πάνε έως τέλους κ πρέπει να έχουμε μέτρο με το τι και το πώς τρώμε..
Κάτι τραβήγματα νοιώθω γενικά αλλά παίζει να είναι έντερο. 
Πλήρως ανεύθυνη με το σίδηρο και το μαγνησιο μου κ πρεπει να το αλλάξω... Κ αναμενω υπερηχο στις 15 Φεβρουαριου, κατα έναν χρόνο μεγαλύτερη πια (στις 14 εχω γενεθλια, χαχαχα)

Άαααα Υδροχόοινα κ εσύ πουλάκι μου!εγώ είχα κάτι πονακια!δν πιστεύω είναι ψυχολογικό οι Εμετοι!με το καλό ο υπέρηχος 

πρίν από 22 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Χρόνια σας πολλά!!! Εύχομαι  υγεία, αγάπη και τύχη στη ζωή σας!! :x

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι με το καλό το μωράκι σας κ ότι επιθυμειτε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/1/2022 at 6:08 ΜΜ, enjoy είπε:

                ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022.                    

 @Dimi84              1/7 αγορι

 @VDald                2/7 αγορι

 @Evaki19             4/7 αγορι

 @enjoy                 8/7 αγορι

 @Vasso87          10/7 κοριτσι

 @khaleesi           12/7

 @marilia35         14/7 αγορι 

 @mariak12.        16/7 κοριτσι

 @Ele1.                18/7

 @iwanna24        19/7 κοριτσι

 @Emmi@           22/7

 @Polly1              24/7 κοριτσι

 @Martinaa         27/7 αγορι

 @Aria89             27/7

 @Xrisaaaaaa       1/8 κοριτσι  

 @Elenaki30         4/8

 @electra2021       ?/8

 @Μαρία Φ         16/8

 @Dream85           ?/8

 

Καλώς ήρθαν τα νέα μέλη με το καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!!! 

Κορίτσια με τον κοβιντ ακομα δεν είχα το.μπεμπε.. από 29/12 Έχω ραντεβού 2/2!! 

Σκέφτομαι θετικά ή κοιλιά είναι μαλακή δεν σκληραίνει και ανεβαίνει σιγά σιγά προς αφαλό (καταλαβαίνω την διαφορά λόγω προηγούμενων πτήσεων αν ήμουν στην πρώτη ούτε που θα το αντιλαμβανομουν) οπότε προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη ότι μεγαλώνει και κυλάνε όλα φυσιολογικά!!

Β Μεγάλο υπέρηχο, έχω αρχές Μαρτίου η 3/3 η 10/3.. καμία άλλη που να έκλεισε Ραντεβού? 

Οποιες απολαύσατε χιονακι σας ζηλεύω εμείς μόνο ψόφο έχουμε θεσσαλονικη (κεντρικα - γτ περιφερειακά παίζει να χιονίζει εδω καιρο Τώρα ). τσαμπα κρυο τρωμε τουλαχιστον να χιονιζε να το ευχαριστιομασταν και εμείς!! 

Φιλάκια σε Όλες!!!

Όλα καλά θα είναι!!!!!εχουμε μπλέξει με τον κοβιντ, υπομονή!!!!θα το δεις σύντομα το μωράκι σου!φιλιά!!! 

Υ. Γ : αγοράκι είναι το μωράκι μας!αν θέλεις να το συμπληρώσεις δίπλα στην ημερομηνία :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Ειιιι...νομίζω ότι κάτι ένιωσα εκεί κάτω καλέ ...καλε κάτι εμφανίζεται σιγά σιγά...

Χάρηκα πάρα πολύ!

Και την κόρη την είχα νιώσει νωρίς...λέτε να ήταν ιδέα μου;

Ήταν πολύ ιδιαίτερο και διαφορετικό...αλλά τώρα που το σκέφτομαι μήπως μπερδεύτηκα;

Για να δούμε ❤️

 

Ax πως είναι τι νοιωθεις?Αναρωτιέμαι ποτε θα νοιώσω το μωρο ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Καλημέρα σε όλες!πήγα για αιματολογικές σήμερα πολύ κρυο -4 είχαμε!σήμερα έχω γενέθλια κ αύριο ο γιος μου!θα κάνουμε κ παρτακι αύριο μόνο με παππούδες κ θείους!

Χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα με υγειά!!! Ευλογημένο να είναι το παιδάκι σου!! Με υγεία!! Γερό και δυνατό!! Χρόνια του πολλά και Καλά!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , enjoy είπε:

Χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα με υγειά!!! Ευλογημένο να είναι το παιδάκι σου!! Με υγεία!! Γερό και δυνατό!! Χρόνια του πολλά και Καλά!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι να χαίρεσαι την οικογένεια σου κ με το καλό κ το τρίτο μωρακι

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , marilia35 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι να χαίρεσαι την οικογένεια σου κ με το καλό κ το τρίτο μωρακι

Για πες τι θέμα διάλεξες για το πάρτι??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , enjoy είπε:

Για πες τι θέμα διάλεξες για το πάρτι??

Τελικά διάλεξα όπως είπατε τα ζώα του δάσους κ η τούρτα ζαχαρόπαστα κορμός δέντρου με αλεπού κ σκιουράκι!έχω κ πιατέλες σαν κορμό δέντρου να σερβίρω διάφορα!να αλλάξει λίγο η μέρα μας!

Να σε ρωτήσω?έχει ο μικρός μου βγάζει αίμα απ' την μύτη νορμάλ ποσότητα αλλά συχνά πρωινά μόλις ξυπνάει!έχουμε παιδίατρο θα ρωτήσω!σας έχει τύχει?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ele1 είπε:

Ax πως είναι τι νοιωθεις?Αναρωτιέμαι ποτε θα νοιώσω το μωρο ...

Νομίζω ρε αγάπη ότι το ένιωσα ξεκάθαρα...όχι μπουρμπουληθρα και τέτοια...ένιωσα κάτι πολύ έντονο...που έχω χρόνια να το νιώσω :razz:

@marilia35 χρόνια πολλά ταίρι μου! Να χαίρεσαι τον γιο σου τον υπέροχο και με το καλό το νέο μέλος...να είσαι πάντα γεροί και ευτυχισμένοι ❤️❤️❤️ 

Να περάσετε τέλεια στο πάρτι!!!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...