Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κούκλες... νομίζω ότι από κοπέλα σε κοπέλα διαφέρει.. γτ ακούω τελευταία για τριχόπτωση και άλλα που δεν θυμάμαι..  άλλα εγώ και στις 2 εγκυμοσύνες δεν έπεφτε ούτε τρίχα είχαν αποκτήσει τεράστιο όγκο και το βάρος μου δημιουργούσε πονοκέφαλο μετά δακρύων...  επισης ειχαν γινει λαμπερα και υγιη οσο ποτε!!! Μια τέλεια ευκαιρία για να τα χαρίσετε Στα κορίτσια με καρκίνο (για όποια δεν τα βαφει!!!! . εγώ τα αφήνω 9 μηνες χωρις κουρεμα και μόλις γεννήσω κουρευομαι και χαρίζω 30-40ποντους!! Έχω ήδη υγιή μακριά μαλλιά άλλα στην εγκυμοσύνη πραγματικά γίνονται άλλο πράγμα!! Και ίσα ίσα που έχω λιπαρά μαλλιά κάνω μπάνιο το χειμώνα τουλάχιστον 1-2φορες την ημέρα και το καλοκαίρι 3-4 φορές και στην διάρκεια της εγκυμοσύνης και μέρα παρά μέρα να τα κάνω μπάνιο δεν λαδωνουν!!! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Ναιι! Πότε έχεις αυχενκή?? Μπορεί να έχουμε και ίδιο φύλο!!

Την Παρασκευή!!Όχι ότι μετράω αλλά 5 κ σήμερα :razz: Αλλά συνεχίζω να πιστεύω ότι έχω αγόρι.. Ειδικά μετά τον τελευταίο υπέρηχο μου κόλλησε πιο πολύ.. Θα φανεί όμως σε λίγες μέρες... 

πρίν από 42 λεπτά , enjoy είπε:

Γεια σας κούκλες... νομίζω ότι από κοπέλα σε κοπέλα διαφέρει.. γτ ακούω τελευταία για τριχόπτωση και άλλα που δεν θυμάμαι..  άλλα εγώ και στις 2 εγκυμοσύνες δεν έπεφτε ούτε τρίχα είχαν αποκτήσει τεράστιο όγκο και το βάρος μου δημιουργούσε πονοκέφαλο μετά δακρύων...  επισης ειχαν γινει λαμπερα και υγιη οσο ποτε!!! Μια τέλεια ευκαιρία για να τα χαρίσετε Στα κορίτσια με καρκίνο (για όποια δεν τα βαφει!!!! . εγώ τα αφήνω 9 μηνες χωρις κουρεμα και μόλις γεννήσω κουρευομαι και χαρίζω 30-40ποντους!! Έχω ήδη υγιή μακριά μαλλιά άλλα στην εγκυμοσύνη πραγματικά γίνονται άλλο πράγμα!! Και ίσα ίσα που έχω λιπαρά μαλλιά κάνω μπάνιο το χειμώνα τουλάχιστον 1-2φορες την ημέρα και το καλοκαίρι 3-4 φορές και στην διάρκεια της εγκυμοσύνης και μέρα παρά μέρα να τα κάνω μπάνιο δεν λαδωνουν!!! 

Είμαι ξανθιά οπότε δυστυχώς δεν μπορω να τα δώσω...

Ευτυχώς από το καλοκαίρι το γύρισα ξανά στις ανταυγειες οπότε σε κανένα μήνα σκέφτομαι να τα ανανεώσω.. Υποτίθεται είναι λιγότερο ακίνδυνες έτσι λένε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Την Παρασκευή!!Όχι ότι μετράω αλλά 5 κ σήμερα :razz: Αλλά συνεχίζω να πιστεύω ότι έχω αγόρι.. Ειδικά μετά τον τελευταίο υπέρηχο μου κόλλησε πιο πολύ.. Θα φανεί όμως σε λίγες μέρες... 

Είμαι ξανθιά οπότε δυστυχώς δεν μπορω να τα δώσω...

Ευτυχώς από το καλοκαίρι το γύρισα ξανά στις ανταυγειες οπότε σε κανένα μήνα σκέφτομαι να τα ανανεώσω.. Υποτίθεται είναι λιγότερο ακίνδυνες έτσι λένε! 

Και εγώ στην αρχή για αγόρι έλεγα αλλά από τον πρώτο υπέρηχο μου κόλλησε για κορίτσι!! Μωρέ γερά να είναι και ότι θέλει ας είναι..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Τώρα κατάφερα να μπω να σας διαβάσω!! Η κυρία που μου κρατάει τη μικρή κόλλησε κοβιντ κ έλειπε 2 εβδομάδες και εγώ δούλευα από το σπίτι παρέα με τη μικρή μου! Τρελα! 

Λοιπόν επαφές εμάς μας άφηνε κανονικά από την αρχή με προφυλακτικό. Βέβαια κάνουμε χωρίς προφυλακτικό από την αρχή και συνέχεια. Δεν μας λες και καλό παράδειγμα αλλά δεν μπορούμε. Έτσι και στην πρώτη εγκυμοσύνη. Και δεν είχαμε κάποιο θέμα. Επίσης δεν έχω φουσκώσει και βοηθάει πολύ κ αυτό!! 

Κιλά δεν ξέρω γιατί δεν είχα ζυγιστει πριν μείνω έγκυος αλλά ούτε και τώρα καθόλου. 

Σαλοσπιρ παίρνω από την αρχή προληπτικά και το παίρνω κ εγω οπότε το θυμηθώ! Σίδηρο παίρνω το βράδυ και το πρωί το viofer. 

Τριχόπτωση ούτε στην πρώτη ούτε τώρα. Ξέρω ότι στα αγοράκια αφού γεννας χάνεις πάρα πολλά μαλλιά. Αλλά τώρα δεν τα λες ότι είναι και ζωηρά. Θαμπά θα τα έλεγα! 

Ειχα γεννήσει 29 Ιουνίου και μπάνιο έκανα ένα μήνα μετά (είχε κλείσει η τομη) δεν είχα κάποιο θέμα. Δεν έπαιρνα το μωρό μαζί στη θάλασσα όμως γιατί φοβόμουν. Φέτος θα το τολμήσω! Παχιά σκιά και όλα καλά! Και διακοπές λέμε να πάμε πριν γεννήσω! 

Αυτααααα... Μπαίνω 17η αύριο!! Τι χαρααααα! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, enjoy είπε:

Γεια σας κούκλες... νομίζω ότι από κοπέλα σε κοπέλα διαφέρει.. γτ ακούω τελευταία για τριχόπτωση και άλλα που δεν θυμάμαι..  άλλα εγώ και στις 2 εγκυμοσύνες δεν έπεφτε ούτε τρίχα είχαν αποκτήσει τεράστιο όγκο και το βάρος μου δημιουργούσε πονοκέφαλο μετά δακρύων...  επισης ειχαν γινει λαμπερα και υγιη οσο ποτε!!! Μια τέλεια ευκαιρία για να τα χαρίσετε Στα κορίτσια με καρκίνο (για όποια δεν τα βαφει!!!! . εγώ τα αφήνω 9 μηνες χωρις κουρεμα και μόλις γεννήσω κουρευομαι και χαρίζω 30-40ποντους!! Έχω ήδη υγιή μακριά μαλλιά άλλα στην εγκυμοσύνη πραγματικά γίνονται άλλο πράγμα!! Και ίσα ίσα που έχω λιπαρά μαλλιά κάνω μπάνιο το χειμώνα τουλάχιστον 1-2φορες την ημέρα και το καλοκαίρι 3-4 φορές και στην διάρκεια της εγκυμοσύνης και μέρα παρά μέρα να τα κάνω μπάνιο δεν λαδωνουν!!! 

Συγχαρητήρια! Μπράβο για την πράξη σου! Πραγματικά δεν έχω λόγια! :wub:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, iwanna24 said:

Καλημέρα...

@enjoy

Ίσως φταίει και το φεγγάρι μάνα μου...όλα θα πάνε καλα...τι να σου λέω και εγώ τώρα;

Υπομονή!

 

Είσαι καλύτερα διαβάζω...ΜΠΡΡΡΑΑΑΑΒΟ κορίτσι! Άντε μία μία να παίρνουμε ανάσα.

Τι κάνετε ρε κορίτσια; Έχω ξεχάσει πως είμαι έγκυος αυτές τις μέρες (τώρα καλό ή κακό είναι, δεν ξέρω..), ανυπομονώ όμως να το νοιώσω και ακόμη τίποτα! 17+1 πλέον. Κλώτσα ρε αγόρι μ! Χαχαχα..
Γενικά, τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , VDald είπε:

Είσαι καλύτερα διαβάζω...ΜΠΡΡΡΑΑΑΑΒΟ κορίτσι! Άντε μία μία να παίρνουμε ανάσα.

Τι κάνετε ρε κορίτσια; Έχω ξεχάσει πως είμαι έγκυος αυτές τις μέρες (τώρα καλό ή κακό είναι, δεν ξέρω..), ανυπομονώ όμως να το νοιώσω και ακόμη τίποτα! 17+1 πλέον. Κλώτσα ρε αγόρι μ! Χαχαχα..
Γενικά, τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου...

Είμαι καλύτερα....φοβάμαι ακόμα και να το πω μην μου γυρίσει πίσω...τρώω σαν να μην υπάρχει αύριο και νιώθω υπέροχα...ωχ πολλά λέω ε;

Τόσο χάλια στομάχι που είχα...ουφ...

Ούτε εγώ έχω νιώσει...βέβαια είσαι αρκετά μεγαλύτερη βδομάδα...εγώ μάλλον αύριο 15η...

Αλλά λέω μάλλον γιατί πολύ τα μπερδεύω αυτά...

Καλέ εσύ μπαίνεις στον 5ο σιγά σιγά...δεν το πιστεύω....μπράβο!!!

❤️❤️❤️

 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσια!! Πότε φτάσαμε 100 σελιδες;;; Μπράβο μας!!! Εγώ σήμερα περπάτησα μέσα στο σπίτι μαλλον πολύ χωρίς να το καταλάβω και κουράστηκα!! Βλέπω ότι συζητάτε για επαφές! Εμείς το χουμε ξεχασει το άθλημα!! Απαγορευμένο από την αρχή λόγω τραχήλου! Σας λένε με προφυλακτικό γιατί το σπέρμα μαλακώνει τον τραχηλο γι αυτό και συνιστάται στις επιτοκους!  Στην 1η εγκυμοσύνη μας επέτρεπε μέχρι να δούμε οριακό τον τραχηλο. Τώρα από την αρχή ήταν κάθετος! Αλλά πραγματικά είναι το τελευταίο που μου λείπει! Καμιά διάθεση γι αυτό! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, VDald είπε:

Είσαι καλύτερα διαβάζω...ΜΠΡΡΡΑΑΑΑΒΟ κορίτσι! Άντε μία μία να παίρνουμε ανάσα.

Τι κάνετε ρε κορίτσια; Έχω ξεχάσει πως είμαι έγκυος αυτές τις μέρες (τώρα καλό ή κακό είναι, δεν ξέρω..), ανυπομονώ όμως να το νοιώσω και ακόμη τίποτα! 17+1 πλέον. Κλώτσα ρε αγόρι μ! Χαχαχα..
Γενικά, τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου...

Και εγώ το. Ξεχνάω αν και κάτι ψιλό νιώθω ότι θέλει να. Κάνει εμφάνιση ο παιχτης. Σήμερα. Είχα πονο με. Το. Έντερο και. αερια ευτυχώς και ανακουφιστικα λίγο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, enjoy said:

Θέλω παγωτοοοοο και θέλω κάποιος να με νανουρισειιι δεν αντέχω τις αϋπνίες..... :tongue:

Κι εγώ παγωτό ζητούσα σήμερα... Κουράγιο! Κι εγώ εδώ βρικόλακας! 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μια απ' τα ίδια!ο μικρός μου δν κοιμόταν καλά στριφογυρνουσε κ με ήθελε δίπλα του κολλητα κ τον άκουγα λίγο ρουθούνιζε μήπως πάει για συνάχι θα φανεί!κ κοιμήθηκε στις 5 κ γω ξαγρυπνησα!

Link to comment
Share on other sites

On 22/1/2022 at 11:26 ΠΜ, iwanna24 είπε:

Καλημέρα κούκλες μου!

Με όσο το δυνατόν καλύτερη διάθεση...

Σάββατο είναι...

Περάσαμε τις πολύ κρίσιμες βδομάδες... Ο καιρός βέβαια είναι σκατα οοοοοοομως θα τα καταφέρουμε!

Πώς είστε σήμερα;

Χτες είχα πάλι φοβερή καούρα και φυσικά εμετό...

Ακόμα βασανίζομαι...συμπάσχει καμία; 

Καλημέρα και καλώς ήρθες. Μπορείς να το πάρεις όποτε θες αλλά καλύτερα μετά το φαγητό...

Πες μας για σένα...

Είσαι του Ιουλίου;

Πώς είσαι;

Ναι ναι Ιουλίου είμαι έχω ΠΗΤ 16/7.. ο εμβρυολογος μου είπε κοριτσάκι αλλά ο γυναικολόγος μου μου είπε να μην το δένω και να περιμένω τον επόμενο υπέρηχο για σίγουρα.. 

 

On 22/1/2022 at 8:39 ΜΜ, Xrisaaaaaa είπε:

Θα τον ρωτήσω αν είναι να πάρω και εγώ

Εμένα στην αυχενική μου οι πιθανότητες για προεκλαμψία ήταν στο όριο για αυτό μου το δίνει προληπτικά.. εσύ γτ να πάρεις αν δεν χρειάζεσαι?? Δεν είναι καλό χάπι μωρέ.. κάνει το αίμα πιο ρευστό και μπορεί να φέρει αιμορραγίες αν χτυπήσεις κάπου πχ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...