Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Εγώ πάντως αγχώνομαι για τα πάντα μα για τα πάντα! Εδώ πριν το είχα πόσο τώρα! Ακόμα και για το τι τρώω το σκέφτομαι καλά! Αφού σήμερα έκανα γιουβαρλάκια και έφαγα μόνο 1 γιατί νόμιζα ότι είδα λίγο ροζ..λέω 1,5 ώρα τα είχα να Μν έβρασαν? Ο άντρας μου φυσικά με βρίζει αυτός τα τραβάει όλα!! Χαχαχα

Αυτό με τα κρέατα το είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη...δεν έφαγα σουβλάκι 9 μήνες...γενικά, δεν έφαγα από έξω εννιά μήνες...

Λοιπόν, σε αυτή την εγκυμοσύνη επειδή είμαι λογική θα σου πω ότι 30 χρόνια τρώμε σαβουρες και δεν έχουμε πάθει τίποτα.

Το να πάθεις κάτι στην κύηση, που κρατάει λίγους μήνες, πόσο πιθανό τι βρίσκεις ρε φίλη; 

Δεν ασχολούμαι καν με το γιουβαρλάκι που σε δέκα λεπτά έχουν ψηθεί και πεθάνει τα πάντα. 

  • Χαχα 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , iwanna24 είπε:

Αυτό με τα κρέατα το είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη...δεν έφαγα σουβλάκι 9 μήνες...γενικά, δεν έφαγα από έξω εννιά μήνες...

Λοιπόν, σε αυτή την εγκυμοσύνη επειδή είμαι λογική θα σου πω ότι 30 χρόνια τρώμε σαβουρες και δεν έχουμε πάθει τίποτα.

Το να πάθεις κάτι στην κύηση, που κρατάει λίγους μήνες, πόσο πιθανό τι βρίσκεις ρε φίλη; 

Δεν ασχολούμαι καν με το γιουβαρλάκι που σε δέκα λεπτά έχουν ψηθεί και πεθάνει τα πάντα. 

Και εγώ έτσι λέω ρε συ! Τόση σαβουρα έχω φάει και εγώ τόσα χρόνια και δεν έχω πάθει τίποτα!λέω μπορεί να είναι ευαίσθητα τα μικρουλια και με το παραμικρό να παθαίνουν τίποτα! ξέρω και εγώ! Κοντεύω να σαλταρω!! Θα προσπαθήσω να ηρεμήσω μέχρι το τέλος που θα πάει..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimi84 είπε:

Ας αλλάξουμε θέμα όμως αφήστε τα μακάβρια. Τι ενημέρωση έχετε από τους γιατρους σας με την γεννά σχετικά μεν τον κοβιντ. Εμένα μόνον τον συζυγο αφήνουν και μπορεί και να πηγαινοέρχεται με Ραπίντ 

Εγώ ξέρω από φίλες που γέννησαν πριν 2-3 μήνες  ότι κ εμβολιασμενοι παραμονή της γέννας κάνουν μητέρα κ πατέρας μοριακό μόνο αυτό δέχονται!κ μετά δν ξανά βγαίνει έξω ο πατέρας όλες τις μέρες!επίσης τα χαρτιά για την δήλωση την αναλαμβάνουν αυτοί!μιλάω για ιδιωτική κλινική!

πρίν από 16 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Εγώ πάντως αγχώνομαι για τα πάντα μα για τα πάντα! Εδώ πριν το είχα πόσο τώρα! Ακόμα και για το τι τρώω το σκέφτομαι καλά! Αφού σήμερα έκανα γιουβαρλάκια και έφαγα μόνο 1 γιατί νόμιζα ότι είδα λίγο ροζ..λέω 1,5 ώρα τα είχα να Μν έβρασαν? Ο άντρας μου φυσικά με βρίζει αυτός τα τραβάει όλα!! Χαχαχα

Κ γω έτσι έκανα στην πρώτη κυηση ούτε έτρωγα απ' έξω κ στο σπίτι πρόσεχα!δν μπορώ να σου πω χαλάρωσε γτ δν είναι εύκολο κ το πέρασα κ γω!να κάνεις αυτό που νιώθεις εσύ καλά!πχ να ψήσεις παραπάνω το κρέας η να πλύνεις υπερβολικά τα λαχανικά προκειμένου να είσαι ήρεμη κάντο!6 μήνες μείναν θα περασουν

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ ρώτησα για τον τοκετό και είπαν ότι τουλάχιστον τώρα μπορεί μονο 1 συνοδος να υπάρχει! Όμως οι άντρες δεν μπορούν να διανυκτερευσουν δίπλα στη λεχωνα,οπότε το βράδυ θα είμαι μόνη μου!! Και αυτό είναι το μόνο που δε μ αρέσει! Κατά τ αλλα εγω δε θέλω κόσμο στο μαιευτήριο!! Και την πρώτη φορά που ακομη μέτρα δεν υπήρχαν,είπα ότι δε θα δεχτώ πέραν της οικογένειας!! Και αυτί θα κάνω και τώρα και το πρωτόκολλο Ν αλλάξει. Όσον αφορά τα μπάνια στη θάλασσα,δεν έχω ρωτήσει! Γνωστή μου που έκανε φυσιολογικό και γεννησε Ιουλιο,δεν έκανε κανένα,αλλά δεν ξέρω αν ήταν εντολή γιατρού ή δική της απόφαση! Εγώ θα κάνω ο,τι προλάβω τον Ιούνιο!!Μετά θα πηγαίνω θάλασσα μαζί με το μωρο βολτα,να αναπνέει ιώδιο!! Μου είναι αρκετό! 

πρίν από 10 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Και εγώ έτσι λέω ρε συ! Τόση σαβουρα έχω φάει και εγώ τόσα χρόνια και δεν έχω πάθει τίποτα!λέω μπορεί να είναι ευαίσθητα τα μικρουλια και με το παραμικρό να παθαίνουν τίποτα! ξέρω και εγώ! Κοντεύω να σαλταρω!! Θα προσπαθήσω να ηρεμήσω μέχρι το τέλος που θα πάει..

Ένας τρόπος για να σου φεύγει το άγχος είναι και οι μηνιαίες εξετάσεις,για δεις αν υπάρχει κάτι ύποπτο και να σου φεύγει η ιδεα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , iwanna24 είπε:

Αυτό με τα κρέατα το είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη...δεν έφαγα σουβλάκι 9 μήνες...γενικά, δεν έφαγα από έξω εννιά μήνες...

Λοιπόν, σε αυτή την εγκυμοσύνη επειδή είμαι λογική θα σου πω ότι 30 χρόνια τρώμε σαβουρες και δεν έχουμε πάθει τίποτα.

Το να πάθεις κάτι στην κύηση, που κρατάει λίγους μήνες, πόσο πιθανό τι βρίσκεις ρε φίλη; 

Δεν ασχολούμαι καν με το γιουβαρλάκι που σε δέκα λεπτά έχουν ψηθεί και πεθάνει τα πάντα. 

Ααα εγώ δεν έχω τέτοια άγχη.. Αρκεί να φύγει αυτή η απαίσια γεύση στο στόμα για να μπορώ να τα φάω όλα!!

Σουβλάκι κοτόπουλο τρώω απ έξω από ένα μαγαζί που εμπιστεύομαι απλά δεν βάζω σως και τέτοια χαζά.. Περιμένω πως και πως να μπορώ να φάω μπέργκερ από τα γκουντις πάντως :wink: ααα και καμιά κρεπουλα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κορίτσια είχα να μπω από χθες να σας διαβάσω και δε σας προλαβαίνω ώστε να συμμετέχω!!! :( 

 

Τι ωραίες εικόνες ήρθαν στο μυαλό μου! Καλοκαιράκι με το μωράκι μας!!! 
πρωτα ο θεός ελπίζω να μην γεννήσω τέλος Ιούλη και να καταφέρω να κατέβω Κρήτη στους δικούς μου! Το σπίτι είναι μπροστά στη θάλασσα και ανυπομονώ να περάσω εκεί τις πρώτες βδομαδες με το μωρό! Σκέφτομαι αν είμαστε καλά να ταξιδέψουμε όταν θα είναι το μωρω 2 βδομαδων γιατο σκέφτομαι και τον μεγάλο μου… δε θέλω να στερηθεί τις διακοπές καο τα μπανακια του 

 

Αληθεια τώρα σχετικά με τι γεννά ο άντρας δε θα μπορεί να διανυκτερεύσει; Αχ ωραία ήταν προ κοβιντ κοιμόμασταν στο ίδιο κρεβάτι στο μαιευτήριο και ερχόταν συνέχεια κόσμος! 
δεν έφυγε από το πλευρό μου ο αντρουλης μιυ τώρα αλήθεια θα είμαι μόνη τη νύχτα;;; 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Ααα εγώ δεν έχω τέτοια άγχη.. Αρκεί να φύγει αυτή η απαίσια γεύση στο στόμα για να μπορώ να τα φάω όλα!!

Σουβλάκι κοτόπουλο τρώω απ έξω από ένα μαγαζί που εμπιστεύομαι απλά δεν βάζω σως και τέτοια χαζά.. Περιμένω πως και πως να μπορώ να φάω μπέργκερ από τα γκουντις πάντως :wink: ααα και καμιά κρεπουλα! 

Κρέπα τρώω μερα παρά μέρα...εμένα σκέψου οι εμετοί δεν με σταματάνε...τώρα έφαγα φαγητό και μετά μπισκότα και μετά το έκανα προφανώς;

Ξερασα. Κλαιν...:tongue:

πρίν από 4 λεπτά , Martinaa είπε:

Αχ κορίτσια είχα να μπω από χθες να σας διαβάσω και δε σας προλαβαίνω ώστε να συμμετέχω!!! :( 

 

Τι ωραίες εικόνες ήρθαν στο μυαλό μου! Καλοκαιράκι με το μωράκι μας!!! 
πρωτα ο θεός ελπίζω να μην γεννήσω τέλος Ιούλη και να καταφέρω να κατέβω Κρήτη στους δικούς μου! Το σπίτι είναι μπροστά στη θάλασσα και ανυπομονώ να περάσω εκεί τις πρώτες βδομαδες με το μωρό! Σκέφτομαι αν είμαστε καλά να ταξιδέψουμε όταν θα είναι το μωρω 2 βδομαδων γιατο σκέφτομαι και τον μεγάλο μου… δε θέλω να στερηθεί τις διακοπές καο τα μπανακια του 

 

Αληθεια τώρα σχετικά με τι γεννά ο άντρας δε θα μπορεί να διανυκτερεύσει; Αχ ωραία ήταν προ κοβιντ κοιμόμασταν στο ίδιο κρεβάτι στο μαιευτήριο και ερχόταν συνέχεια κόσμος! 
δεν έφυγε από το πλευρό μου ο αντρουλης μιυ τώρα αλήθεια θα είμαι μόνη τη νύχτα;;; 

 

Όχι βρε...μπορεί να μείνει μέσα κανονικά...απλά αν βγει πρέπει να κάνει ραπίντ...και εμένα Χανιά καταλαβαίνεις τι γινόταν στη γέννα ε;

Είχα πάρει μέχρι διακοσμητρια και μου έκανε μπουφέ και εφέ με φώτα και μπαλόνια...κόσμος μιλάμε ότι γεμίζαμε όλο τον όροφο...ήταν τέλεια.. και τώρα έτσι το φαντάζομαι...

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , iwanna24 είπε:

Κρέπα τρώω μερα παρά μέρα...εμένα σκέψου οι εμετοί δεν με σταματάνε...τώρα έφαγα φαγητό και μετά μπισκότα και μετά το έκανα προφανώς;

Ξερασα. Κλαιν...:tongue:

Όχι βρε...μπορεί να μείνει μέσα κανονικά...απλά αν βγει πρέπει να κάνει ραπίντ...και εμένα Χανιά καταλαβαίνεις τι γινόταν στη γέννα ε;

Είχα πάρει μέχρι διακοσμητρια και μου έκανε μπουφέ και εφέ με φώτα και μπαλόνια...κόσμος μιλάμε ότι γεμίζαμε όλο τον όροφο...ήταν τέλεια.. και τώρα έτσι το φαντάζομαι...

Κι εμείς είχαμε γλυκα και μπομπονιέρες και κεράσματα για όλους τους καλεσμένους… μου φαίνεται τόσο μοναχικό όπως θα γίνει τώρα που δε θα μπορεί να μπει κανεις :( 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Martinaa είπε:

Αχ κορίτσια είχα να μπω από χθες να σας διαβάσω και δε σας προλαβαίνω ώστε να συμμετέχω!!! :( 

 

Τι ωραίες εικόνες ήρθαν στο μυαλό μου! Καλοκαιράκι με το μωράκι μας!!! 
πρωτα ο θεός ελπίζω να μην γεννήσω τέλος Ιούλη και να καταφέρω να κατέβω Κρήτη στους δικούς μου! Το σπίτι είναι μπροστά στη θάλασσα και ανυπομονώ να περάσω εκεί τις πρώτες βδομαδες με το μωρό! Σκέφτομαι αν είμαστε καλά να ταξιδέψουμε όταν θα είναι το μωρω 2 βδομαδων γιατο σκέφτομαι και τον μεγάλο μου… δε θέλω να στερηθεί τις διακοπές καο τα μπανακια του 

 

Αληθεια τώρα σχετικά με τι γεννά ο άντρας δε θα μπορεί να διανυκτερεύσει; Αχ ωραία ήταν προ κοβιντ κοιμόμασταν στο ίδιο κρεβάτι στο μαιευτήριο και ερχόταν συνέχεια κόσμος! 
δεν έφυγε από το πλευρό μου ο αντρουλης μιυ τώρα αλήθεια θα είμαι μόνη τη νύχτα;;; 

 

Εγώ μόνη μου κοιμόμουν και στους δυο μ'άρεσε κιόλας είχα την ηρεμία μου μια χαρα έκανα τα μποτε μου 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Martinaa είπε:

Αχ κορίτσια είχα να μπω από χθες να σας διαβάσω και δε σας προλαβαίνω ώστε να συμμετέχω!!! :( 

 

Τι ωραίες εικόνες ήρθαν στο μυαλό μου! Καλοκαιράκι με το μωράκι μας!!! 
πρωτα ο θεός ελπίζω να μην γεννήσω τέλος Ιούλη και να καταφέρω να κατέβω Κρήτη στους δικούς μου! Το σπίτι είναι μπροστά στη θάλασσα και ανυπομονώ να περάσω εκεί τις πρώτες βδομαδες με το μωρό! Σκέφτομαι αν είμαστε καλά να ταξιδέψουμε όταν θα είναι το μωρω 2 βδομαδων γιατο σκέφτομαι και τον μεγάλο μου… δε θέλω να στερηθεί τις διακοπές καο τα μπανακια του 

 

Αληθεια τώρα σχετικά με τι γεννά ο άντρας δε θα μπορεί να διανυκτερεύσει; Αχ ωραία ήταν προ κοβιντ κοιμόμασταν στο ίδιο κρεβάτι στο μαιευτήριο και ερχόταν συνέχεια κόσμος! 
δεν έφυγε από το πλευρό μου ο αντρουλης μιυ τώρα αλήθεια θα είμαι μόνη τη νύχτα;;; 

 

Εγω πάλι δεν ξέρω άμα είμαι αντικοινωνικη αλλά προτιμώ να είμαι μόνη μου και να μην μπορεί να έρθει κανείς χάχα.. Βασικά θα ήθελα μόνο την μαμά μου για βοήθεια.. Πιστεύω ότι είσαι κάπως μετά την γέννα και θες την ησυχία σου... 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι να σας πω!! 
Εμένα 3 ώρες το απόγευμα που ερχόταν για το καλό να με δει ο κόσμος και να φέρει δωράκια για το μωρό δε με πείραξε καθόλου!!! 
χαιρόμουν να βλέπω φίλους και οικογένεια αλλά σίγουρα παίζει ρόλο πως είσαι εγώ είχα πολύ καλή καισαρική και δεν είχα καμία σωματική ενόχληση να με κάνει να νιώθω άβολα!!! 
Αλλά ακούω συχνα από πολλές να θέλουν την ηρεμία τους αλλά και τόση; Να μην έρθει ούτε μαμά καο αδερφή; Κρίμα ειναι 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dimi84 είπε:

Εγω είκοσι ημερών πηρα και τα δυο πηγα στη μανουλα μου ειμαι απο την μανη μου ειχε φτιάξει ο πατερας μου μι ομπρελα από Φοίνικα και πηγαινα και ήμουν όλη μέρα παραλια τροχόσπιτο είχε ο μπαμπάς μου ψηναμε και περνουσαμε σουπερ. Ναι ναι δεν είμαι η τυπική μαμά. 

Και πολύ καλά έκανες... σε παραδέχομαι.... άσε ρε παλιά τα είχαν στα χωράφια οι μανούλες πάνω τους τι παθανε?? Σε βρίσκω σούπερ!! Μια ζωή την Έχουμε!!! Ζηλεύω την περιγραφή σου μοναδικές στιγμές!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , enjoy είπε:

Και πολύ καλά έκανες... σε παραδέχομαι.... άσε ρε παλιά τα είχαν στα χωράφια οι μανούλες πάνω τους τι παθανε?? Σε βρίσκω σούπερ!! Μια ζωή την Έχουμε!!! Ζηλεύω την περιγραφή σου μοναδικές στιγμές!!

Τέτοια είμαι ο άντρας μου τότε μου έλεγε είσαι νομίζω χυμα τελείως τώρα βέβαια το καμαρώνει που τα έχω μεγαλώσει με αυτόν τον τρόπο και τα έχω πολυ ανεξάρτητα από εμάς . 

πρίν από 32 λεπτά , Martinaa είπε:

Τι να σας πω!! 
Εμένα 3 ώρες το απόγευμα που ερχόταν για το καλό να με δει ο κόσμος και να φέρει δωράκια για το μωρό δε με πείραξε καθόλου!!! 
χαιρόμουν να βλέπω φίλους και οικογένεια αλλά σίγουρα παίζει ρόλο πως είσαι εγώ είχα πολύ καλή καισαρική και δεν είχα καμία σωματική ενόχληση να με κάνει να νιώθω άβολα!!! 
Αλλά ακούω συχνα από πολλές να θέλουν την ηρεμία τους αλλά και τόση; Να μην έρθει ούτε μαμά καο αδερφή; Κρίμα ειναι 

Το σκεπτικό το δικό μου είναι ότι μετά το σπιτάκι μας είναι ανοιχτο για όλους . Εκείνες οι μέρες και για μας και για το μωράκι είναι σημαντικές και ευκαρία για ηρεμία 

πρίν από 38 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Εγω πάλι δεν ξέρω άμα είμαι αντικοινωνικη αλλά προτιμώ να είμαι μόνη μου και να μην μπορεί να έρθει κανείς χάχα.. Βασικά θα ήθελα μόνο την μαμά μου για βοήθεια.. Πιστεύω ότι είσαι κάπως μετά την γέννα και θες την ησυχία σου... 

Αν θα ήθελα κάποιον αυτή θα ήταν η κολλητή μου χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Εγω πάλι δεν ξέρω άμα είμαι αντικοινωνικη αλλά προτιμώ να είμαι μόνη μου και να μην μπορεί να έρθει κανείς χάχα.. Βασικά θα ήθελα μόνο την μαμά μου για βοήθεια.. Πιστεύω ότι είσαι κάπως μετά την γέννα και θες την ησυχία σου... 

Μια από τα ίδια δεν θελω ανθρωπο διπλα μου εκτός της μαμας για βοηθεια και του συζύγου να πηγαινοέρχεται να μοιράζομαι την χαρά του νέου μέλους... Στο πρώτο μου είχα την μαμα μονοκλινο προ κοβιντ.. ονειρο.. Στο δευτερο με κοβιντ κανεναν σε δημοσιο!! Και τώρα στο δημόσιο παλι τέτοια φάση θα παίζει στην Θεσσαλονίκη, μόνο λεχωνες στην κλινική..  εδώ δεν δέχονται ούτε μοριακό ούτε τπτ..

Μόνο για 5 λεπτά μπορείς να βγεις εκτός κλινικής να χαιρετησεις τον άντρα σου (από αποσταση) και να ξαναμπείς στο μπουντρούμι:lol:  Στο ένα από τα 2 δημόσια επί κοβιντ ισχυεουν αυτα,  στο άλλο εχω ακούσει μισή ώρα επισκεπτήριο επιτρέπεται από σύζυγό αποκλειστικά.. 

Στην κλινικη (Γένεσις Θεσσαλονικης) με μοριακό, άσχετα από τις οδηγίες, ο σύζυγός μπαινοβγαινει άνευ παρατηρησεων!! η λεχώνα μπαινοβγαίνει και βλεπει κόσμο της μουρλής στην έξοδο του νοσοκομείου και ουκ ολίγες οι τρελές που πίνουν καφέ και δέχονται κόσμο στους διαδρόμους και στα πάρκινγκ... αυτα μου λέει η γυναικολόγος μου που ξεγενναει εκεί..  Και τις έχουν φύγει τα μαλλιά..  δίνουν τα μωρά λέει στις μαιες και νομίζουν ότι πήγαν διακοπές και ο κοβιντ να θερίζει... Αχαχαχ δεν ειμαι υπέρ Αλλά και τι να κάνουν τα κορίτσια μπουχτησανε τόσο καιρό ας τις κατανοησουμε... 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Εγώ ξέρω από φίλες που γέννησαν πριν 2-3 μήνες  ότι κ εμβολιασμενοι παραμονή της γέννας κάνουν μητέρα κ πατέρας μοριακό μόνο αυτό δέχονται!κ μετά δν ξανά βγαίνει έξω ο πατέρας όλες τις μέρες!επίσης τα χαρτιά για την δήλωση την αναλαμβάνουν αυτοί!μιλάω για ιδιωτική κλινική!

Κ γω έτσι έκανα στην πρώτη κυηση ούτε έτρωγα απ' έξω κ στο σπίτι πρόσεχα!δν μπορώ να σου πω χαλάρωσε γτ δν είναι εύκολο κ το πέρασα κ γω!να κάνεις αυτό που νιώθεις εσύ καλά!πχ να ψήσεις παραπάνω το κρέας η να πλύνεις υπερβολικά τα λαχανικά προκειμένου να είσαι ήρεμη κάντο!6 μήνες μείναν θα περασουν

Αυτό κάνω και πάλι αγχώνομαι!! αφού αύριο που θα πάμε έξω σκέφτομαι για μακαρονάδα αλλά ο άντρας μου λέει δεν έχει! Θα τους πω το κρέας Καμμένο να το φέρουν.. χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...