Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , iwanna24 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι...τώρα πέρασαν τα δύσκολα.

 

Λένε το δεύτερο τρίμηνο είναι τέλειο!!!

Ναι έτσι ξέρω και εγώ! Εγώ πάντως φούσκωσα αρκετά γιατί πριν ήμουν αδύνατη και τώρα φάνηκε αμέσως! Τα ρούχα αρχίζουν και με στενεύουν στην κοιλιά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, iwanna24 είπε:

Καλημέρα κούκλες μου!

Με όσο το δυνατόν καλύτερη διάθεση...

Σάββατο είναι...

Περάσαμε τις πολύ κρίσιμες βδομάδες... Ο καιρός βέβαια είναι σκατα οοοοοοομως θα τα καταφέρουμε!

Πώς είστε σήμερα;

Χτες είχα πάλι φοβερή καούρα και φυσικά εμετό...

Ακόμα βασανίζομαι...συμπάσχει καμία; 

Καλημέρα!! Και εμένα ενώ είχαν σταματήσει οι εμετοι επανήλθαν αλλά σε μικρότερο βαθμό.. Θα κάνω μια φορά συνήθως προς το βράδυ.. Η απαίσια γεύση εκεί επιμένει... Αλλά κατά τ άλλα ένα τσικ καλύτερα απ ότι πιο πριν!!!

Από ποια βδομάδα και μετά θεωρείται ότι έχεις ξεφύγει από τον μεγάλο κίνδυνο της αποβολής; εγώ είμαι τώρα 12-13η.

πρίν από 42 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Ναι έτσι ξέρω και εγώ! Εγώ πάντως φούσκωσα αρκετά γιατί πριν ήμουν αδύνατη και τώρα φάνηκε αμέσως! Τα ρούχα αρχίζουν και με στενεύουν στην κοιλιά!!

Όλες αρχίσατε να φουσκωνετε; Εγώ τίποτα ακόμη... Είμαι 54 κιλά και χωρίς κοιλια οπότε φανταζόμουν ότι θα φανεί αμέσως αλλά δεν έχει φανεί κάτι.. Μόνο που και που είμαι πρησμένη γιατί δεν πάω τόσο συχνά τουαλέτα πια... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Καλημέρα!! Και εμένα ενώ είχαν σταματήσει οι εμετοι επανήλθαν αλλά σε μικρότερο βαθμό.. Θα κάνω μια φορά συνήθως προς το βράδυ.. Η απαίσια γεύση εκεί επιμένει... Αλλά κατά τ άλλα ένα τσικ καλύτερα απ ότι πιο πριν!!!

Από ποια βδομάδα και μετά θεωρείται ότι έχεις ξεφύγει από τον μεγάλο κίνδυνο της αποβολής; εγώ είμαι τώρα 12-13η.

Όλες αρχίσατε να φουσκωνετε; Εγώ τίποτα ακόμη... Είμαι 54 κιλά και χωρίς κοιλια οπότε φανταζόμουν ότι θα φανεί αμέσως αλλά δεν έχει φανεί κάτι.. Μόνο που και που είμαι πρησμένη γιατί δεν πάω τόσο συχνά τουαλέτα πια... 

Να σου πω και εγώ σκέφτομαι που έχω φουσκώσει από τώρα πως θα είμαι 8ο 9ο...δεν θέλω να το σκέφτομαι! Εγώ όλα τα κιλά τα πήρα μέχρι στιγμής στην κοιλιά!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Καλημέρα!! Και εμένα ενώ είχαν σταματήσει οι εμετοι επανήλθαν αλλά σε μικρότερο βαθμό.. Θα κάνω μια φορά συνήθως προς το βράδυ.. Η απαίσια γεύση εκεί επιμένει... Αλλά κατά τ άλλα ένα τσικ καλύτερα απ ότι πιο πριν!!!

Από ποια βδομάδα και μετά θεωρείται ότι έχεις ξεφύγει από τον μεγάλο κίνδυνο της αποβολής; εγώ είμαι τώρα 12-13η.

Όλες αρχίσατε να φουσκωνετε; Εγώ τίποτα ακόμη... Είμαι 54 κιλά και χωρίς κοιλια οπότε φανταζόμουν ότι θα φανεί αμέσως αλλά δεν έχει φανεί κάτι.. Μόνο που και που είμαι πρησμένη γιατί δεν πάω τόσο συχνά τουαλέτα πια... 

Ο κίνδυνος αποβολής μειώνεται κατακόρυφα μετά την αυχενική...12η  βδομάδα θεωρούμε ότι είσαι έγκυος...δηλαδή, στα χωρια παλιά, που δεν είχαν υπέρηχο κτλ κάπου δύο μηνες χωρίς περίοδο, έλεγαν ότι είναι έγκυες.

Είμαστε ήδη 2 μήνες χωρίς περίοδο... 

Εγώ είμαι αισίως 55 κιλά.

Μόνο εγώ παίρνω κιλά;

Πώς σκατα δεν παίρνετε κιλά;

Ξεκίνησα 50-51 κιλά και έφτασα κιόλας 55...

πρίν από 16 λεπτά , marilia35 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!να ρωτήσω νομίζω κατάλαβα το γαργάλημα!είμαι 15 βδομάδα!λέτε είναι νωρίς κ μου φάνηκε?

Καλά είναι...δεύτερη κύηση...15 16 βδομάδων κάτι νιώθεις...

Εγώ δεν έχω νιώσει τίποτα... ανυπομονώ...

❤️

πρίν από 20 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Καλημέρα!! Και εμένα ενώ είχαν σταματήσει οι εμετοι επανήλθαν αλλά σε μικρότερο βαθμό.. Θα κάνω μια φορά συνήθως προς το βράδυ.. Η απαίσια γεύση εκεί επιμένει... Αλλά κατά τ άλλα ένα τσικ καλύτερα απ ότι πιο πριν!!!

Από ποια βδομάδα και μετά θεωρείται ότι έχεις ξεφύγει από τον μεγάλο κίνδυνο της αποβολής; εγώ είμαι τώρα 12-13η.

Όλες αρχίσατε να φουσκωνετε; Εγώ τίποτα ακόμη... Είμαι 54 κιλά και χωρίς κοιλια οπότε φανταζόμουν ότι θα φανεί αμέσως αλλά δεν έχει φανεί κάτι.. Μόνο που και που είμαι πρησμένη γιατί δεν πάω τόσο συχνά τουαλέτα πια... 

Πάντως ούτε εγώ έχω φουσκώσει ιδιαίτερα...το βράδυ λίγο φουσκώνω και γενικά, μετά το φαγητό...απλά είμαι ολίγον πρησμένη παντού...

Ιδιαίτερα στο πρόσωπο...η κοιλιά είναι σαν να έχω φασολάδα...

Τουαλέτα εγώ πρώτο τρίμηνο είχα θέμα...τώρα έχει μια βδομάδα που πάω τέλεια κάθε μέρα...

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , iwanna24 είπε:

Ο κίνδυνος αποβολής μειώνεται κατακόρυφα μετά την αυχενική...12η  βδομάδα θεωρούμε ότι είσαι έγκυος...δηλαδή, στα χωρια παλιά, που δεν είχαν υπέρηχο κτλ κάπου δύο μηνες χωρίς περίοδο, έλεγαν ότι είναι έγκυες.

Είμαστε ήδη 2 μήνες χωρίς περίοδο... 

Εγώ είμαι αισίως 55 κιλά.

Μόνο εγώ παίρνω κιλά;

Πώς σκατα δεν παίρνετε κιλά;

Ξεκίνησα 50-51 κιλά και έφτασα κιόλας 55...

Καλά είναι...δεύτερη κύηση...15 16 βδομάδων κάτι νιώθεις...

Εγώ δεν έχω νιώσει τίποτα... ανυπομονώ...

❤️

Πάντως ούτε εγώ έχω φουσκώσει ιδιαίτερα...το βράδυ λίγο φουσκώνω και γενικά, μετά το φαγητό...απλά είμαι ολίγον πρησμένη παντού...

Ιδιαίτερα στο πρόσωπο...η κοιλιά είναι σαν να έχω φασολάδα...

Τουαλέτα εγώ πρώτο τρίμηνο είχα θέμα...τώρα έχει μια βδομάδα που πάω τέλεια κάθε μέρα...

 

Καλημερα σε ολες!!! 

Εγω ειμαι 14η βδομαδα. Εχω φουσκωσει λιγο μονο αλλα νιωθω κ πρησμενη κ φουσκωμενη συνεχεια, ισως ειναι και απο αυτο. Αλλα εχω παρει ηδη 3 κιλα οποτε φανταζομαι θα γινω τεραστια. 
Το ζουζουνι δεν το νιωθω ακομα καθολου. Ανυπομονω ομως. 
 

Δυσκοιλιοτητα ακομα υπαρχει δυστυχως ακομα αλλα κατα τα αλλα πολυ καλυτερα απο τις πρωτες εβδομαδες! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , iwanna24 είπε:

Ο κίνδυνος αποβολής μειώνεται κατακόρυφα μετά την αυχενική...12η  βδομάδα θεωρούμε ότι είσαι έγκυος...δηλαδή, στα χωρια παλιά, που δεν είχαν υπέρηχο κτλ κάπου δύο μηνες χωρίς περίοδο, έλεγαν ότι είναι έγκυες.

Είμαστε ήδη 2 μήνες χωρίς περίοδο... 

Εγώ είμαι αισίως 55 κιλά.

Μόνο εγώ παίρνω κιλά;

Πώς σκατα δεν παίρνετε κιλά;

Ξεκίνησα 50-51 κιλά και έφτασα κιόλας 55...

Καλά είναι...δεύτερη κύηση...15 16 βδομάδων κάτι νιώθεις...

Εγώ δεν έχω νιώσει τίποτα... ανυπομονώ...

❤️

Πάντως ούτε εγώ έχω φουσκώσει ιδιαίτερα...το βράδυ λίγο φουσκώνω και γενικά, μετά το φαγητό...απλά είμαι ολίγον πρησμένη παντού...

Ιδιαίτερα στο πρόσωπο...η κοιλιά είναι σαν να έχω φασολάδα...

Τουαλέτα εγώ πρώτο τρίμηνο είχα θέμα...τώρα έχει μια βδομάδα που πάω τέλεια κάθε μέρα...

 

Και εγώ έχω πάρει 2,5- 3 κιλά! Και εγώ στην αρχή είχα πολύ θέμα με τουαλέτα τώρα και εγώ καλυτερεψα!! Θα δούμε στην συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Καλημέρα κούκλες μου!

Με όσο το δυνατόν καλύτερη διάθεση...

Σάββατο είναι...

Περάσαμε τις πολύ κρίσιμες βδομάδες... Ο καιρός βέβαια είναι σκατα οοοοοοομως θα τα καταφέρουμε!

Πώς είστε σήμερα;

Χτες είχα πάλι φοβερή καούρα και φυσικά εμετό...

Ακόμα βασανίζομαι...συμπάσχει καμία; 

Καλημέρα και καλώς ήρθες. Μπορείς να το πάρεις όποτε θες αλλά καλύτερα μετά το φαγητό...

Πες μας για σένα...

Είσαι του Ιουλίου;

Πώς είσαι;

Ιωάννα ποσο είσαι και τακαιπωρησε ακόμα? 

πρίν από 8 λεπτά , Dimi84 είπε:

Ιωάννα ποσο είσαι και τακαιπωρησε ακόμα? 

Επίσης να μπω μου αρέσει αυτός ον καιρός στη περιοχή που μενω περιμενουμε χιόνια και έτσι ανυπομονώ τζάκι χιόνι ζέστη περιμενω πως και πως

πρίν από 17 λεπτά , Aria89 είπε:

Καλημερα σε ολες!!! 

Εγω ειμαι 14η βδομαδα. Εχω φουσκωσει λιγο μονο αλλα νιωθω κ πρησμενη κ φουσκωμενη συνεχεια, ισως ειναι και απο αυτο. Αλλα εχω παρει ηδη 3 κιλα οποτε φανταζομαι θα γινω τεραστια. 
Το ζουζουνι δεν το νιωθω ακομα καθολου. Ανυπομονω ομως. 
 

Δυσκοιλιοτητα ακομα υπαρχει δυστυχως ακομα αλλα κατα τα αλλα πολυ καλυτερα απο τις πρωτες εβδομαδες! 

Και εγώ έχω αρχίσει και φαίνομαι αν βάλω στενά από κιλά έχω παρει 3 κιλά και έχω ταση να παιρνω πολλα χωρίς να τρώω λόγω και θυροειδή αλλά ευτυχώς επαναρχομαι και δεν με τρομάζει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Dimi84 είπε:

Ιωάννα ποσο είσαι και τακαιπωρησε ακόμα? 

Επίσης να μπω μου αρέσει αυτός ον καιρός στη περιοχή που μενω περιμενουμε χιόνια και έτσι ανυπομονώ τζάκι χιόνι ζέστη περιμενω πως και πως

Και εγώ έχω αρχίσει και φαίνομαι αν βάλω στενά από κιλά έχω παρει 3 κιλά και έχω ταση να παιρνω πολλα χωρίς να τρώω λόγω και θυροειδή αλλά ευτυχώς επαναρχομαι και δεν με τρομάζει 

Και εγω εχω θυροειδη. Λες να φταιει κι αυτο που πηρα τοσο γρηγορα κιλα; 
Γιατι τρωω πρωινο και γενικα μετα ενα μικρο σνακ και μετα βραδινο. 
Βεβαια δεν κινουμαι πολυ οποτε λογικο.

Απο την εμπειρια σου δηλαδη χανονται ευκολα; Λενε με το θηλασμο βοηθαει στο να χαθουν ειναι αληθεια αυτο;


Αν και το μονο που μας απασχολει ειναι να ειναι γερο το παιδι ολα τ αλλα ειναι δευτερευοντα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Dimi84 είπε:

Ιωάννα ποσο είσαι και τακαιπωρησε ακόμα? 

Επίσης να μπω μου αρέσει αυτός ον καιρός στη περιοχή που μενω περιμενουμε χιόνια και έτσι ανυπομονώ τζάκι χιόνι ζέστη περιμενω πως και πως

Και εγώ έχω αρχίσει και φαίνομαι αν βάλω στενά από κιλά έχω παρει 3 κιλά και έχω ταση να παιρνω πολλα χωρίς να τρώω λόγω και θυροειδή αλλά ευτυχώς επαναρχομαι και δεν με τρομάζει 

Είμαι 14 βδομάδα με βάση τελευταία περίοδο και 15η με βάση υπέρηχο...ε δεν ξέρω πόσο είμαι...τώρα που θα πάω σε καμιά βδομάδα στον γιατρό θα το διευθετησω το θέμα. 

  • Χαχα 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 hours ago, Aria89 said:

Κοριτσια εχετε μηπως να προτεινετε κανενα βιβλιο για νεες μαμαδες; Θηλασμο; Κλπ

 

Καλησπέρα συνομήλικες! Εγώ διαβάζω το «Τι να περιμένεις όταν είσαι έγκυος» και σκοπεύω να πάρω το «Τι να περιμένεις τον πρώτο χρόνο του μωρού σου» της ίδιας σειράς, γιατί μου αρέσει ο τρόπος γραφής, παραθέτει ιατρικά στοιχεία, αλλά με αρκετά απλά λόγια και όμορφο καθησυχαστικό τόνο.

4 hours ago, mariak12 said:

Καλησπέρα και από μένα!! Σας διαβάζω καιρό τώρα και σήμερα σας γράφω πρώτη φορά. Να ρωτήσω οποία κορίτσια παίρνουν σαλοσπιρ το παίρνουν μεσημέρι η βράδυ?

Εγώ το παίρνω μεσημέρι, μετά το φαγητό, όπως μου είπε ο γιατρός.

15+3 και το φύλο μας το κρύβει ακόμη! :oops:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Aria89 είπε:

Και εγω εχω θυροειδη. Λες να φταιει κι αυτο που πηρα τοσο γρηγορα κιλα; 
Γιατι τρωω πρωινο και γενικα μετα ενα μικρο σνακ και μετα βραδινο. 
Βεβαια δεν κινουμαι πολυ οποτε λογικο.

Απο την εμπειρια σου δηλαδη χανονται ευκολα; Λενε με το θηλασμο βοηθαει στο να χαθουν ειναι αληθεια αυτο;


Αν και το μονο που μας απασχολει ειναι να ειναι γερο το παιδι ολα τ αλλα ειναι δευτερευοντα. 

Στον πρωτο πηρα 30 στον δευτερο 27 όταν γέννησα και μετά από 20 μέρες πρεπει κανεις φωτο για καταλάβεις πως ξεπρηστικα. Τον θέμα με εμάς είναι η κατακρατηση καινοτομία πρηξιμο που γραφουν σαν κιλά πολυ νερό θέλουμε 

πρίν από 8 λεπτά , iwanna24 είπε:

Είμαι 14 βδομάδα με βάση τελευταία περίοδο και 15η με βάση υπέρηχο...ε δεν ξέρω πόσο είμαι...τώρα που θα πάω σε καμιά βδομάδα στον γιατρό θα το διευθετησω το θέμα. 

Ε λίγο υπομονή ακόμα εμένα σταμάτησαν πολυ νωρίς και ανησυχούσα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Ο κίνδυνος αποβολής μειώνεται κατακόρυφα μετά την αυχενική...12η  βδομάδα θεωρούμε ότι είσαι έγκυος...δηλαδή, στα χωρια παλιά, που δεν είχαν υπέρηχο κτλ κάπου δύο μηνες χωρίς περίοδο, έλεγαν ότι είναι έγκυες.

Είμαστε ήδη 2 μήνες χωρίς περίοδο... 

Εγώ είμαι αισίως 55 κιλά.

Μόνο εγώ παίρνω κιλά;

Πώς σκατα δεν παίρνετε κιλά;

Ξεκίνησα 50-51 κιλά και έφτασα κιόλας 55...

Καλά είναι...δεύτερη κύηση...15 16 βδομάδων κάτι νιώθεις...

Εγώ δεν έχω νιώσει τίποτα... ανυπομονώ...

❤️

Πάντως ούτε εγώ έχω φουσκώσει ιδιαίτερα...το βράδυ λίγο φουσκώνω και γενικά, μετά το φαγητό...απλά είμαι ολίγον πρησμένη παντού...

Ιδιαίτερα στο πρόσωπο...η κοιλιά είναι σαν να έχω φασολάδα...

Τουαλέτα εγώ πρώτο τρίμηνο είχα θέμα...τώρα έχει μια βδομάδα που πάω τέλεια κάθε μέρα...

 

Μακάρι με το καλό να το νιώσουμε!

πρίν από 24 λεπτά , Aria89 είπε:

Και εγω εχω θυροειδη. Λες να φταιει κι αυτο που πηρα τοσο γρηγορα κιλα; 
Γιατι τρωω πρωινο και γενικα μετα ενα μικρο σνακ και μετα βραδινο. 
Βεβαια δεν κινουμαι πολυ οποτε λογικο.

Απο την εμπειρια σου δηλαδη χανονται ευκολα; Λενε με το θηλασμο βοηθαει στο να χαθουν ειναι αληθεια αυτο;


Αν και το μονο που μας απασχολει ειναι να ειναι γερο το παιδι ολα τ αλλα ειναι δευτερευοντα. 

Εγώ έχω θυροειδή κύησης αλλά δν πήρα κιλά ούτε πρήστηκα!όμως δν έχω πριν κάνω θυροειδή μόνο στις κυήσεις κ πίνω χάπι μέχρι να σαραντισει το μωρό!

Για τα κιλά που θήλασα επίσης δν με βοήθησαν να φύγουν αλλά έφυγαν με το καιρό του!ξέρεις που με βοήθησε ο θηλασμός?όταν θηλάζεις κανείς συσπάσεις η μήτρα κ έφευγε το αίμα γτ μετά την γέννα έχεις αίμα κ καθαρίζει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Dimi84 είπε:

Στον πρωτο πηρα 30 στον δευτερο 27 όταν γέννησα και μετά από 20 μέρες πρεπει κανεις φωτο για καταλάβεις πως ξεπρηστικα. Τον θέμα με εμάς είναι η κατακρατηση καινοτομία πρηξιμο που γραφουν σαν κιλά πολυ νερό θέλουμε 

Ε λίγο υπομονή ακόμα εμένα σταμάτησαν πολυ νωρίς και ανησυχούσα

Αχ λες να σταματήσουν εντελώς;

Με ανησυχεί ρε συ που έχω από τώρα καούρες...πως είναι δυνατόν να έχω καουρες τόσο νωρίς...;


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , iwanna24 είπε:

Αχ λες να σταματήσουν εντελώς;

Με ανησυχεί ρε συ που έχω από τώρα καούρες...πως είναι δυνατόν να έχω καουρες τόσο νωρίς...;

Και εγώ έχω πού και πού Μν αγχώνεσαι!! Και εγώ έτσι λέω από τόσο νωρίς??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...