Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , iwanna24 είπε:

Απίστευτο...ναι ...

Ευτυχώς έχουμε καιρό να μπούμε στο μουντ....νομίζω μετά τη Β επιπέδου θα το πιστέψω εντελώς...ακόμα σκέφτομαι διάφορα και δεν το πιστεύω πολλές φορές. 

Αχα σαν και μένα και εγώ ακόμα δεν πιστεύω ότι είμαι έγκυος!! Όταν πηγαίνω στον γιατρό και κάνω υπέρηχο μόνο λέω ότι είμαι αλλά και πάλι ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νομίζω με καταλαβαίνετε απόλυτα...εγώ δεν μπορώ να πω ότι έχω κοιλιά ..στη δουλειά είμαστε με μια κοπέλα που και αυτή  γεννάει μέσα Ιουλίου...και είναι πρωτότοκη αλλά η κοιλιά της έχει μεγαλώσει πολύ περισσότερο. Δεν έχω κοιλιά...απλά έχω φάει φασολάδα...επίσης δεν νιώθω προφανώς το μωρό...απλά οι στομαχικές διαταραχές μου το θυμίζουν, οι οποίες από χτες είναι λίγο καλύτερα...θαύμα!

Ακούς φίλη @VDald; Είμαι λίγο καλύτερα ❤️

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Για τις επαφές που λες εμάς μας επιτρέπει μετά το πρώτο τρίμηνο αλλά εγώ δν θέλω  γτ φοβάμαι

Μας επιτρέπει ναι κανονικά με ηρεμία μια χαρά παει δεν έχουμε θέμα είναι υπομονετικός πολυ ο συζυγος δόξα το θεο και προσεκτικος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις απαντησεις σας!! 

Κάναμε την αυχενικη και ολα πηγαν πολυ καλα Δοξα το Θεο! 
Φυλο δε μας ειπαν ομως γιατι λεει οτι δεν ηταν σιγουροι ακομα και δεν ηθελαν να μας πουν.Αχ αυτοι οι Γερμανοι… 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Aria89 είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις απαντησεις σας!! 

Κάναμε την αυχενικη και ολα πηγαν πολυ καλα Δοξα το Θεο! 
Φυλο δε μας ειπαν ομως γιατι λεει οτι δεν ηταν σιγουροι ακομα και δεν ηθελαν να μας πουν.Αχ αυτοι οι Γερμανοι… 

Κοντός ψαλμός συντομα θα το μάθεις το σημαντικό είναι ότι όλα είναι καλά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι?κ εγώ κ μια φίλη μου ενώ είχαμε πλύνει τα φορμακια των μωρών τώρα που τα άνοιξα είχαν κάποια φορμακια κιτρινιλες στην λαιμοκοψη του!σαν λεκές από γάλα δν ξέρω!αυτό το έπαθε κ φίλη μου τώρα!έβαλα vanish μετά πλυντήριο στους 60 βαθμούς!σε δύο φορμακια δν έφυγε!τα ξανα έβαλα αυτά τα δύο με skip πάνω στο λέκε κ πάλι πλύσιμο στους 60!έμεινε λίγο τώρα λ στο ένα αρκετό!εσείς πώς το βγάλατε αν σας έτυχε?πραγματικά δν ξέρω κ πώς συνεβει γτ σίγουρα τα βόλεψε καθαρά κ σιδερωμενα κι ολας

Τα επλυνα μερικές φορές όπως εσύ και μετά το πήρα απόφαση ότι κάποια θα μείνουν Έτσι!! Ευτυχώς δεν ήταν Πολλά!! Όταν έκανα το 2ο!! Και στο 3ο μια από τα ίδια!! Θα τα φοράς στο σπίτι και έξω τα καθαρά!!;)

1 hour ago, Aria89 είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις απαντησεις σας!! 

Κάναμε την αυχενικη και ολα πηγαν πολυ καλα Δοξα το Θεο! 
Φυλο δε μας ειπαν ομως γιατι λεει οτι δεν ηταν σιγουροι ακομα και δεν ηθελαν να μας πουν.Αχ αυτοι οι Γερμανοι… 

Γιουπιιιιι πάντα καλά κορίτσι Μου!!! Όλα Θα πάνε τέλεια!!! Το πέρασες και αυτό το σκαλοπάτι!!! Πάρε μια βαθιά ανάσα και απόλαυσ τώρα στο ίντερνετ παιδικά πραγματάκια!!! Σερφάρε να το πιστέψεις!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Τα επλυνα μερικές φορές όπως εσύ και μετά το πήρα απόφαση ότι κάποια θα μείνουν Έτσι!! Ευτυχώς δεν ήταν Πολλά!! Όταν έκανα το 2ο!! Και στο 3ο μια από τα ίδια!! Θα τα φοράς στο σπίτι και έξω τα καθαρά!!;)

Γιουπιιιιι πάντα καλά κορίτσι Μου!!! Όλα Θα πάνε τέλεια!!! Το πέρασες και αυτό το σκαλοπάτι!!! Πάρε μια βαθιά ανάσα και απόλαυσ τώρα στο ίντερνετ παιδικά πραγματάκια!!! Σερφάρε να το πιστέψεις!!!

Χαχα πραγματικα σιγα σιγα πρεπει να το κανω κ αυτο! Ειμαι τοσο ασχετη βλεπω ενα σωρο πραγματα και δεν ξερω τι ειναι το καθενα και που χρησιμευουν. 
θα χρειαστω τρελη ερευνα, διαβασμα και εκπαιδευση. Δεν ξερω τιποτα… 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Aria89 είπε:

Χαχα πραγματικα σιγα σιγα πρεπει να το κανω κ αυτο! Ειμαι τοσο ασχετη βλεπω ενα σωρο πραγματα και δεν ξερω τι ειναι το καθενα και που χρησιμευουν. 
θα χρειαστω τρελη ερευνα, διαβασμα και εκπαιδευση. Δεν ξερω τιποτα… 

Κανείς δεν γεννήθηκε να τα ξέρει όλα... ρωτώντας πας στην πόλη... Είμαστε όλες εδώ να σε ενημερώσουμε βάση εμπειρίας η βάση συμβούλων που έχουμε ακούσει από προκατόχους τίτλου "μανουλαααα""... κοντά στην Β επιπέδου υπερυχο ξεκινάνε όλες συνήθως τις προετοιμασίες!!! Οποτε είμαστε εδώ για μπόλικες κατευθύνσεις σχετικώς για να αποφασίσεις τι βολεύει εσένα Προσωπικά!! Πχ: tip προτιμώ φορμακια που έχουν κουμπί και στο αριστερό και στο δεξί ποδαράκι και ιδίως απεχθάνομαι αυτά που έχουν κουμπάκια μόνο πλάτη!! Όμορφα Αλλά δυσχρηστα για μένα!! Σε άλλους δεν αρέσουν καν τα φορμακια προτιμούν παντελόνια και μπλουζάκιά(Η ξαδέλφη μου!! - μα της λέω όλο ανοίγει η μεσουλα του παιδιά με τις αγκαλιες πέρα δωθε!! -ο καθένας όμως με τα γούστα του άμα δει κουμπάκια αυτή αφριζει αχαχαχχ  και γι όλα όσα θα χρειαστείς  είμαστε εδώ ανυπομονώ να έρθει η ώρα της προετοιμασίας είπαμε... μπας και περασει λιγο ο χρόνος και σημάνει ο τοκετού!!! Αχαχαχ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Κανείς δεν γεννήθηκε να τα ξέρει όλα... ρωτώντας πας στην πόλη... Είμαστε όλες εδώ να σε ενημερώσουμε βάση εμπειρίας η βάση συμβούλων που έχουμε ακούσει από προκατόχους τίτλου "μανουλαααα""... κοντά στην Β επιπέδου υπερυχο ξεκινάνε όλες συνήθως τις προετοιμασίες!!! Οποτε είμαστε εδώ για μπόλικες κατευθύνσεις σχετικώς για να αποφασίσεις τι βολεύει εσένα Προσωπικά!! Πχ: tip προτιμώ φορμακια που έχουν κουμπί και στο αριστερό και στο δεξί ποδαράκι και ιδίως απεχθάνομαι αυτά που έχουν κουμπάκια μόνο πλάτη!! Όμορφα Αλλά δυσχρηστα για μένα!! Σε άλλους δεν αρέσουν καν τα φορμακια προτιμούν παντελόνια και μπλουζάκιά(Η ξαδέλφη μου!! - μα της λέω όλο ανοίγει η μεσουλα του παιδιά με τις αγκαλιες πέρα δωθε!! -ο καθένας όμως με τα γούστα του άμα δει κουμπάκια αυτή αφριζει αχαχαχχ  και γι όλα όσα θα χρειαστείς  είμαστε εδώ ανυπομονώ να έρθει η ώρα της προετοιμασίας είπαμε... μπας και περασει λιγο ο χρόνος και σημάνει ο τοκετού!!! Αχαχαχ

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!πώς είστε?

Συμφωνώ ένα φορμακι έχω με κουμπιά στην πλάτη δν βολεύουν!όπως παντελονάκια μετά από 4 μηνών βολεύουν!προχτές έριξα μια ματιά να δω τι έχω που βρήκα τα κίτρινα φορμακια χαχαχα!ρούχακια θα χρειαστώ γτ ο πρώτος υιός ήταν νεογέννητο Ιανουάριο κ τώρα το δεύτερο Ιούλιο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 50 λεπτά , Dimi84 είπε:

Την καλυτερη εποχή θα γεννήσουμε κορίτσια και για εμάς και για τα μωράκια 

Λες? Ζέστη δεν θα έχει μωρέ?? Με την κοιλιά στο στόμα θα είμαστε...Να παρακαλάμε να μη κάνει καυσονα όπως πέρυσι!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Xrisaaaaaa είπε:

Λες? Ζέστη δεν θα έχει μωρέ?? Με την κοιλιά στο στόμα θα είμαστε...Να παρακαλάμε να μη κάνει καυσονα όπως πέρυσι!!

Δεν έχει πολυ ζέστη ιουνιο. Air conditioner  και θάλασσα μια χαρά θα παμε και μαυρισμένες 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....

Χτες με ενοχλούσε λίγο η κοιλίτσα αλλά σήμερα είμαι λίγο καλύτερα...

Εγώ πάντως, γέννησα 3 Ιουνίου και ιδανικά ήθελα και τώρα να γεννήσω Μάιο ή Ιούνιο ..χάλια μου φαίνεται ο Ιούλιος..

Αλλά γερά να είναι και εντάξει ...χάσαμε το φετινό καλοκαίρι ...δηλαδή, πότε θα πάμε για μπάνιο;

Εγώ δεν πιάσει να μπω 8 και 9 μηνών στη θάλασσα.  Μετά γεννάμε άρα πάλι άλλες 40 μέρες...καλό καλοκαίρι 2023.

Έστωωωωω αξίζει με τα χιλια...

Το μόνο που ονειρεύομαι κάθε μέρα, είναι τα καρπούζια...Παναγία μου να βρω ένα καρπούζι...

Περιμένω και θα ξεκινήσω να τρώω από Μάρτιο και ας είναι και άρρωστα :razz:

 

 

 

 

 

 

 

  • Χαχα 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλημέρα....

Χτες με ενοχλούσε λίγο η κοιλίτσα αλλά σήμερα είμαι λίγο καλύτερα...

Εγώ πάντως, γέννησα 3 Ιουνίου και ιδανικά ήθελα και τώρα να γεννήσω Μάιο ή Ιούνιο ..χάλια μου φαίνεται ο Ιούλιος..

Αλλά γερά να είναι και εντάξει ...χάσαμε το φετινό καλοκαίρι ...δηλαδή, πότε θα πάμε για μπάνιο;

Εγώ δεν πιάσει να μπω 8 και 9 μηνών στη θάλασσα.  Μετά γεννάμε άρα πάλι άλλες 40 μέρες...καλό καλοκαίρι 2023.

Έστωωωωω αξίζει με τα χιλια...

Το μόνο που ονειρεύομαι κάθε μέρα, είναι τα καρπούζια...Παναγία μου να βρω ένα καρπούζι...

Περιμένω και θα ξεκινήσω να τρώω από Μάρτιο και ας είναι και άρρωστα :razz:

 

 

 

 

 

 

 

Χαχαχαχα πεθυμησες καρπουζακι?εννοείτε πάει το καλοκαιράκι φέτος!κ γω δν παίζει με την κοιλουμπα να κάνω μπάνια συν.ορι γενικά έχω θέματα με μύκητες κ ουρολοιμώξεις!σαραντισμα θα έχω μετά τον δεκαπενταύγουστο μέτα βγαίνουν σαλουφες στην θάλασσα χαχαχαχα δν ευχαριστιεμαι!αλλά χαλάλι όπως λες δν πειράζει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...