Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Ele@n είπε:

      Ναι έκανα και έχω ένα γιο, τώρα παλεύω για δεύτερο αλλά δεν τα έχω καταφέρει...

      Το πρώτο φυσιολογικά και αν όχι είχες κάνει προεμφυτευτικο;; Εμείς απλά έχουμε άγχος να κάνουμε ένα παιδί γιατί μασ είπαν οι γενετιστές ότι μετά τα 35 αρχίζει και γίνεται δύσκολο το πράγμα  και τρέχουμε.Γενικά επειδή 5 χρόνια τρέχουμε θέλαμε λίγο να πάρουμε τον χρόνο μασ αλλά αφού  λένε αυτό με τα  35 δεν σταματάμε καθόλου από εξωσωματική σε εμβρυομεταφορα. Όταν έχεις ένα παιδάκι είναι διαφορετικά και από θέμα ψυχολογίας πιστεύω θα σε βοηθήσει. Εμείς για παράδειγμα με την ψυχολογία δεν το έχουμε αχααχαχαχα μέσα στο άγχος. Αλλά ρε παιδιά με όλα αυτά που να μην έχεις άγχος;

      πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Το πρώτο φυσιολογικά και αν όχι είχες κάνει προεμφυτευτικο;; Εμείς απλά έχουμε άγχος να κάνουμε ένα παιδί γιατί μασ είπαν οι γενετιστές ότι μετά τα 35 δύσκολα ότι κάνετε τώρα και τρέχουμε. Γενικά επειδή 5 χρόνια τρέχουμε θέλαμε λίγο να πάρουμε τον χρόνο μασ αλλά επειδή λένε μέχρι 35 δεν σταματάμε καθόλου από εξωσωματική σε εμβρυομεταφορα. Όταν έχεις ένα παιδάκι είναι διαφορετικά και από θέμα ψυχολογίας πιστεύω θα σε βοηθήσει. Εμείς για παράδειγμα με την ψυχολογία δεν το έχουμε αχααχαχαχα μέσα στο άγχος. Αλλά ρε παιδιά με όλα αυτά που να μην έχεις άγχος;

      Σου εύχομαι αλήθεια να τα καταφέρεις μέσα από την καρδιά μου όλες οι κοπέλες το αξίζετε γιατί όλα η γυναίκα τα τραβάει . Έχεις κάνει αμνιοπαρακέντηση;;; Δεν ξέρουμε τ είναι το σωστό. Έχουμε το άγχος με το 1% της αμνιο. Ελπίζω αύριο που έχουμε υπέρηχο να είναι γερό το μωράκι μας 

ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!


TARA

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 430
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Eviri

    Eviri 161 δημοσιεύσεις

  • TARA

    TARA 93 δημοσιεύσεις

  • crysis

    crysis 53 δημοσιεύσεις

  • koufetaki

    koufetaki 24 δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


  • 1 month later...

Lindsay Stirling -Crystallize

background μουσική σε ένα φανταστικό βίντεο! δείτε το και ταξιδέψτε!

RsV3bGPMTXo

ΥΓ έκανα κι εγώ TARA! +ashtanga


“ Life really does begin at forty. Up until then, you are just doing research.” Carl G Jung

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Αναμνήσεις!!!!!!!!!!!

Κάτι τέτοια κομμάτια άκουγα όταν βγαίναμε νυχτερινή βόλτα στο Mövenpick -τον κοχλία όπως έλεγα εγώ- λόγω του σχήματος σαλιγκαριού που είχε. Ένα εστιατόριο-καφετέρια πάνω στο κύμα της Ερυθράς. Βρήκα φωτογραφία που είναι το ένα πλάι, ενώ από την άλλη πλευρά είναι η κύρια είσοδος.

%25D9%2585%25D9%2586%25D8%25AA%25D8%25AC%25D8%25B9+%25D9%2585%25D9%2588%25D9%2581%25D9%2586%25D8%25A8%25D9%258A%25D9%2583+%25D8%25A7%25D9%2584%25D9%2586%25D9%2588%25D8%25B1%25D8%25B3

Η δροσερή αύρα της θάλασσας μας δρόσιζε, ύστερα από το καυτό άγγιγμα του πρωινού (και νυχτερινού) καύσωνα. Η αραβική μουσική τέτοιου τύπου με χαλάρωνε και με έκανε να ταξιδεύω στο χώρο και στο χρόνο. Οι μυρωδιές μήλου και μέντας που αναδύονταν από τη σίσα που κάπνιζαν γύρω μας μεθυστικές, μου ξανάρχονται στο μυαλό.

Όταν ακούω τέτοια μουσική νομίζω ότι ξαναζώ τις ίδιες στιγμές.

e5slqUL7bs0

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...