Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

πω πω βρε κοριτσια πως θελω να παω ενα ταξιδακι μια εκδρομουλα ...δεν κρατιεμαι....θελω να σηκωθω μια μερα 7 το πρωι να στολιστω να περιποιηθω να γινω μια κουκλα κ να φυγουμε με τον αντρα μου και να γυρισουμε στις 12 το βραδυ!!!!!!!!αλλα να παμε καπου εκτος πολεως..αχ πολλα ζηταω εεε????


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πω πω βρε κοριτσια πως θελω να παω ενα ταξιδακι μια εκδρομουλα ...δεν κρατιεμαι....θελω να σηκωθω μια μερα 7 το πρωι να στολιστω να περιποιηθω να γινω μια κουκλα κ να φυγουμε με τον αντρα μου και να γυρισουμε στις 12 το βραδυ!!!!!!!!αλλα να παμε καπου εκτος πολεως..αχ πολλα ζηταω εεε????

ηρθα παλι κι εγω θελω να ξυπνησουμε ενα πρωι και να παμε εκδρομουλα αλλα μαλλον ζηταμε πολλα:lol::lol:


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

ηρθα παλι κι εγω θελω να ξυπνησουμε ενα πρωι και να παμε εκδρομουλα αλλα μαλλον ζηταμε πολλα:lol::lol:

να το ξεχασω δλδ γιατι αδικα ταλαιπωρω το μυαλο μου..:-(:sad::-(:sad:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

πω πω βρε κοριτσια πως θελω να παω ενα ταξιδακι μια εκδρομουλα ...δεν κρατιεμαι....θελω να σηκωθω μια μερα 7 το πρωι να στολιστω να περιποιηθω να γινω μια κουκλα κ να φυγουμε με τον αντρα μου και να γυρισουμε στις 12 το βραδυ!!!!!!!!αλλα να παμε καπου εκτος πολεως..αχ πολλα ζηταω εεε????

Αχ κι εγω λαχτάρησα μια εκδρομούλα τώρα με το μικρό δεν είναι εύκολα τα πράγματα.Έλεγα θα πηγαίναμε στα πεθερικά μου τα Χριστούγεννα και από εκεί θα πεταγόμασταν στο Πόζαρ αλλά ο Θεούλής μας έστειλε την μπουμπου και κάτσαμε στα αυγά μας:tongue:Κανε υπομονή μπορει να σε αφήσει σε λίγο να σηκωθείς.


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κι εγω λαχτάρησα μια εκδρομούλα τώρα με το μικρό δεν είναι εύκολα τα πράγματα.Έλεγα θα πηγαίναμε στα πεθερικά μου τα Χριστούγεννα και από εκεί θα πεταγόμασταν στο Πόζαρ αλλά ο Θεούλής μας έστειλε την μπουμπου και κάτσαμε στα αυγά μας:tongue:Κανε υπομονή μπορει να σε αφήσει σε λίγο να σηκωθείς.

εμεις λεγαμε τα Χριστουγεννα να κατεβουμε ΑΘΗΝΑ στον κουνιαδο μου και να κανουμε εκει γιορτες αλλα για χιλιοστη φορα τα σχεδια μας αλλαζουν...τωρα παρακαλαω την μπουμπου μου να με αφησει να σηκωθω μπας και κανω γιορτες στο σπιτι...ελπιζω να με λυπηθει και να μην με ταλαιπωρησει μηνα Δεκεμβριο...εχουμε κ το ζαχαρο ομως...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

εμεις λεγαμε τα Χριστουγεννα να κατεβουμε ΑΘΗΝΑ στον κουνιαδο μου και να κανουμε εκει γιορτες αλλα για χιλιοστη φορα τα σχεδια μας αλλαζουν...τωρα παρακαλαω την μπουμπου μου να με αφησει να σηκωθω μπας και κανω γιορτες στο σπιτι...ελπιζω να με λυπηθει και να μην με ταλαιπωρησει μηνα Δεκεμβριο...εχουμε κ το ζαχαρο ομως...

χμμμ για Αθηνα χλωμο το κοβω αλλα το πολυ πολυ να καθεσαι να στα κανουν οι υπολοιποι ολα δεν ειναι και ασχημα ασε κι εμενα ολα αλλιως τα υπολογιζα αλλιως θα γινουν τι να κανουμε υπομονη


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας:P......αχ κοριτσια κι εγω θελω να παω μια εκδρομουλα, λέμε να παμε δυο μερες μεσα στις γιορτες πάνω στο βουνό να μεινουμε λίγο μονοι μας πριν ερθει και ο μπεμπης και δεν εχουμε χρόνο για τετοια:rolleyes::rolleyes:.....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποπάκι μου μη στεναχωριέσαι κι εγω στον μικρό Χριστούγεννα ήμουν στο κρεβάτι με αποκόλληση και στόλιζε ο Βασίλης μου μόνος του τι να κάνουμε κουράγιο!

Μη φοβάσαι με το ζάχαρο θα σου σκανάρω την δίαιτά μου και θα στη στείλω με πμ εγω όποτε την ακολουθω έχω νορμάλ μετρήσεις.Α με τα σουβλάκια και καμιά δεκαρια πατατούλες το ζάχαρο 102 super!!!

εωργια στηλτην και σε μενα να τη δω!!!:D:D:D

ουφφφφ τι βαρεμαρα ειναι αυτη??? εξω εχει τελεια μερα για καφεδακιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας:P......αχ κοριτσια κι εγω θελω να παω μια εκδρομουλα, λέμε να παμε δυο μερες μεσα στις γιορτες πάνω στο βουνό να μεινουμε λίγο μονοι μας πριν ερθει και ο μπεμπης και δεν εχουμε χρόνο για τετοια:rolleyes::rolleyes:.....

νικη μου εφοσον μπορειτε να πατε!!!! με 1000 μη σου πω!!!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

νικη μου εφοσον μπορειτε να πατε!!!! με 1000 μη σου πω!!!!!!!!!!!

Λέμε καπου στις 26 με 28 ή 27 με 29 κάπου εκει..... πεθυμισα καλε πολύ να παμε καπου μονοι μας, ειλικρινα.....

ααα και την τριτη θα παμε σε τεβερνα γιατι ειναι η γιορτη μου χεχεχε..... και το πρωι θα παμε να δουμε και το μπεμπη μας αν γυρισε....

ααα μου εχουνε πει και φιλες μου και η μαμα μου οτι χαμήλωσε η κοιλιτσα μου....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Λέμε καπου στις 26 με 28 ή 27 με 29 κάπου εκει..... πεθυμισα καλε πολύ να παμε καπου μονοι μας, ειλικρινα.....

ααα και την τριτη θα παμε σε τεβερνα γιατι ειναι η γιορτη μου χεχεχε..... και το πρωι θα παμε να δουμε και το μπεμπη μας αν γυρισε....

ααα μου εχουνε πει και φιλες μου και η μαμα μου οτι χαμήλωσε η κοιλιτσα μου....

αντε με το καλο!!!! και εμενα μου 'χε πει μια οτι ειναι χαμηλα η κοιλια....


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

εωργια στηλτην και σε μενα να τη δω!!!:D:D:D

ουφφφφ τι βαρεμαρα ειναι αυτη??? εξω εχει τελεια μερα για καφεδακιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασια μου κ εσυ δεν βγαινεις καθολου απο το σπιτι???

εγω απο την βαρεμαρα μου δεν μιλιεμαι....εχω κατι μουτρα πιο κατω και απο το πατωμα...πως θα την παλεψω το απογευμα,,,δεν εχω καθολου ορεξη να δω κανεναν...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Λέμε καπου στις 26 με 28 ή 27 με 29 κάπου εκει..... πεθυμισα καλε πολύ να παμε καπου μονοι μας, ειλικρινα.....

ααα και την τριτη θα παμε σε τεβερνα γιατι ειναι η γιορτη μου χεχεχε..... και το πρωι θα παμε να δουμε και το μπεμπη μας αν γυρισε....

ααα μου εχουνε πει και φιλες μου και η μαμα μου οτι χαμήλωσε η κοιλιτσα μου....

μπραβο βρε Νικη με το καλο και καλα να περασετε!!!!!!!!!!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...