Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Καλημέρα Άννα και Αντωνία.

Άννα μου παραγγελείες δε θα πάρεις για καφέδες αφου άνοιξες πρώτη?ΧΑΧΑ

Αντωνία μου σπιτάκι σήμερα ε?Άντε να μας πεις εντυπώσεις εγω έχω μια εβδομάδα και μια μέρα ακόμα στη δουλειά 12/12 τελευταία μέρα.

Χθες όοοολη μέρα ο μικρός έτρεχε από δωμάτιο σε δωμάτιο και ότι χριστουγεννιάτικο έβλεπε φώναζε ΠΩΠΩΠΩ και χτύπαγε παλαμάκια!Μας λίγωσε ο γλυκός μου τόση χαρά από κάτι τόσο μικρό και του πήραν και ένα άγιο Βασίλη που του πατάς το χεράκι και τραγουδάει και αναβοσβήνουν τα μάγουλά του και τον φωνάζει όλη μέρα ΆΓΙΟ!!

Πόση ευτυχία σου φέρνουν τα παιδιά!!!

Πρωτη εντυπωση τελεια Γεωργια!!! ξυπνησαμε στις 8 χουζουρεψαμε στ κρεβατι με το μικρο μου εφτιαξα προγευμα και τωρα τρωμε!!! Αν προσπερασω το γεγονος οτι αρχισαν τα τηλεφωνηματα απο την δουλεια απο τωρα:evil::evil: κατα ταλλα τελεια!! δεν εχει καλυτερο απο το να είσε σπιτι. και στεναχωριεμαι που μονο 2 βδομαδες θα μεινω. μετα θα παω πισω για 3 βδομαδες και στις 11 καθομαι παλι. εκτος κι αν στις 22 που θα παω γιατρο παλι της πω να μου γραψει ακομα 1-2 βδομαδες να παω σερι!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

http://kritikiskepsi.wordpress.com/2011/06/24/%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%B7-%CE%BC%CF%80%CE%AF%CE%B6%CE%BD%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%B9%CF%82-%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CF%89%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CF%84%CF%81/

http://www.disabled.gr/lib/?p=37452

Κορίτσια αυτά διάβαζα για τα βλαστοκύτταρα που συζητάγατε χθες.Γενικά υπάρχει μια επιφύλαξη με τις ιδιωτικές τράπεζες αλλά όλα είναι στον αέρα ο καθένας πράττει για την οικογένειά του αυτό που νομίζει καλύτερο.

Εγώ έχω γύρει προς την δημόσια αλλα θα πάω και για ένα ραντεβού στην future health γιατι θέλει ο άντρας μου να ακούσουμε και τις δυο πλευρές και έχει δίκιο.Στις 14/12 θα πάμε στη Δημόσια κάπου στου Παπάγου είναι για να μάθουμε και από εκεί.

Άννα μου σχετικά με αυτό που έλεγες η Δημόσια τράπεζα είναι πολύ αξιόπιστη αυτό το ξέρω σίγουρα και ψάχνουν συμβατούς δότες και εδω και στο εξωτερικό γιατι και στο εξωτερικό υπάρχουν δημόσιες τράπεζες μόνο εμείς η Αγγλία και η Κύπρος έχει ιδιωτικές από ότι έχω μάθει έως τώρα.


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

126154qejpp306yw.gif

Στις διαταγες σας!!!!

Τι καφεδακι θα θελατε κυρια μου??

Χιχι αχ βρε κορίτσια χαίρομαι που υπάρχουν και άλλες σα κι εμένα!!!:tongue:Να είσαστε όλες καλά!Τι καφέ να πιω αγάπη μου σκέτο ελληνικό πίνω η γυναίκα με τον κιορατά τον ενδοκρινολόγο αλλά ... μερακλίδικο με κάτι φουσκάλες ΝΑ!


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τα κιλά θα τα χασουμε και μην αγχώνεστε καθόλου!!!!!!!!!!!!

γεωργια μου φανταζομαι χαρα ο μικρουλης ε??? οντως τα παιδακια ειναι η χαρα της ζωης, αλλα και τα χριστουγεννα ρε παιδι μου ξετρελενοντε ενα παραπανω!!!

ποπη μου δεν καταλαβα, το πρωι μετρας το βραδινο??:confused:

Αντωνια σπιτακι απο σημερα ε??? τι σου ειπαν που πηρες τηλ??

κοριτσια εγω παλι το βραδυ δεν μπορουσα να ξαπλωσω απο τις καουρες!!!!!!! μονο προχθες δεν ειχα και νομιζα οτι ειχαν φυγει!!!!!! ΕΛΕΟΣ!!! και μετα που καταφερα καπως να ξαπλωσω οταν σηκωνομουν για τουαλετα η κοιλια πετρα!!! δεν μπορω να βολευτω και πιεζεται φενεται η κοιλια!!!

εσεις πως ξαπλωνεται (που ειμαστε πανω κατω στις ιδιες εβδομαδες???)

Και τι θα κανουμε τωρα δεν εχουμε προσωπικο και αλλα τετοια. μετα μου είπαν οκ μακαρι ναν ολα καλα και δεν πειραζει!!! ουτε εγω βολευομαι αναστασια... αλλα δεν εχω καούρες. μου εχουν φυγει αναλογος. ενοχλησεις νιωθω απο ικατω μου,..


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, καλη εβδομάδα!!!

Αχ γράψατε πολλές σελίδες, πάλι δεν θα καταφέρω να τις διαβάσω. Έχασα κάτι συνταρακτικό?

Εμείς περάσαμε όμορφα όλο το ΣΚ αν και οι δυο μας με τον μικρό. Ο μπαμπάς μας ήταν στις ελιές αλλά είχε καλό καιρό και βγήκαμε έξω, κάναμε τα παιχνίδια μας και περάσαμε όμορφα!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

http://kritikiskepsi.wordpress.com/2011/06/24/%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%B7-%CE%BC%CF%80%CE%AF%CE%B6%CE%BD%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%B9%CF%82-%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CF%89%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CF%84%CF%81/

http://www.disabled.gr/lib/?p=37452

Κορίτσια αυτά διάβαζα για τα βλαστοκύτταρα που συζητάγατε χθες.Γενικά υπάρχει μια επιφύλαξη με τις ιδιωτικές τράπεζες αλλά όλα είναι στον αέρα ο καθένας πράττει για την οικογένειά του αυτό που νομίζει καλύτερο.

Εγώ έχω γύρει προς την δημόσια αλλα θα πάω και για ένα ραντεβού στην future health γιατι θέλει ο άντρας μου να ακούσουμε και τις δυο πλευρές και έχει δίκιο.Στις 14/12 θα πάμε στη Δημόσια κάπου στου Παπάγου είναι για να μάθουμε και από εκεί.

Άννα μου σχετικά με αυτό που έλεγες η Δημόσια τράπεζα είναι πολύ αξιόπιστη αυτό το ξέρω σίγουρα και ψάχνουν συμβατούς δότες και εδω και στο εξωτερικό γιατι και στο εξωτερικό υπάρχουν δημόσιες τράπεζες μόνο εμείς η Αγγλία και η Κύπρος έχει ιδιωτικές από ότι έχω μάθει έως τώρα.

Τι να σου πω βρε Γεωργια μου.Το σιγουρο ειναι ενα, οτι οι μεν κατηγορουν τους δε, αντε εσυ να βρεις ακρη.

Αυτος που μου τα ειπε αυτα, ειναι αδελφικος μας φιλος και δεν εχει κανενα συμφερον απο εμενα, αν σκεφτεις οτι δε θα γεννησω σε αυτον.

Παντως καλυτερα αν ειναι, να τα ψαξετε και τα δυο, δεν υπαρχει λογος να πανε χαμενα, γιατι μια φορα σου δινεται η ευκαιρια.

Απλα το θεμα ειναι οτι στη δημοσια, μπαινεις μετα σε λιστα αναμονης, ενω στην ιδιωτικη, εχεις τα δικα σου ανα πασα ωρα και στιγμη.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Αναστασία εμείς που είμαστε μαζί στις εβδομάδες και μια και ρωτάς να σου πω ό,τι δεν έχω πρόβλημα στον ύπνο. Παλιότερα δεν κοιμόμουν καλά γιατί είχα αυπνίες αλλά έκοψα τον μεσημεριανό ύπνο και τώρα πέφτω τέζα το βράδυ. Ξυπνάω 2 φορές για τουαλέτα και όταν ξυπνήσει ο μικρός φυσικά αλλά δεν έχω θέμα να μην βολεύομαι. Οκ δεν είμαι όπως πριν μείνω έγκυος εννοείται αλλά δεν νιώθω και καθόλου δυσκίνητη.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χιχι αχ βρε κορίτσια χαίρομαι που υπάρχουν και άλλες σα κι εμένα!!!:tongue:Να είσαστε όλες καλά!Τι καφέ να πιω αγάπη μου σκέτο ελληνικό πίνω η γυναίκα με τον κιορατά τον ενδοκρινολόγο αλλά ... μερακλίδικο με κάτι φουσκάλες ΝΑ!

Μονο ελληνικο σε αφηνει?

Ο φιλτρου που ειναι ελαφρυς?


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα ψάχνεσαι με τα βλαστοκύτταρα ε? Αν και δεν διάβασα την χθεσινή σας συζήτηση, την δική μου γνώμη την έχω ξαναπεί.

Θα σταθώ μόνο σε αυτό που λες "Απλα το θεμα ειναι οτι στη δημοσια, μπαινεις μετα σε λιστα αναμονης, ενω στην ιδιωτικη, εχεις τα δικα σου ανα πασα ωρα και στιγμη. " Δυστυχώς δεν είναι καθόλου έτσι. Κανείς δεν διασφαλίζει πως αν ποτέ χρειαστείς τα βλαστοκύτταρα η ιδιωτική τράπεζα θα στα δώσει αν και εφόσον υφίσταται και δεν έχει κλείσει!!! Ιδιώς με την κρίση που επικρατεί τώρα και κλείνουν μεγάλες και μικρές εταιρίες η μια πίσω από την άλλη, το ρίσκο είναι μεγαλύτερο. Εφόσον δεν υπάρχει νόμος να σε στηρίξει που θα βρεις το δίκιο σου?


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αναστασία εμείς που είμαστε μαζί στις εβδομάδες και μια και ρωτάς να σου πω ό,τι δεν έχω πρόβλημα στον ύπνο. Παλιότερα δεν κοιμόμουν καλά γιατί είχα αυπνίες αλλά έκοψα τον μεσημεριανό ύπνο και τώρα πέφτω τέζα το βράδυ. Ξυπνάω 2 φορές για τουαλέτα και όταν ξυπνήσει ο μικρός φυσικά αλλά δεν έχω θέμα να μην βολεύομαι. Οκ δεν είμαι όπως πριν μείνω έγκυος εννοείται αλλά δεν νιώθω και καθόλου δυσκίνητη.

αχ τυχερη εισαι Ελευθερια μου!!! εγω μονο που κανω να γυρισω στο πλαι, επειδη η κοιλια μου ειναι υπερβολικα μυτερη, νιωθω το βαρος ηδη να πεφτει στα πλαγια... και βαζω λιγο παπλωμα κατω απο την κοιλια και αναμεσα στα ποδια μπας και βολευτω... αλλα η κοιλια λες και πιεζεται ρε παιδι μου.... μηπως κανω κατι κακο?????:confused:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τα κιλά θα τα χασουμε και μην αγχώνεστε καθόλου!!!!!!!!!!!!

γεωργια μου φανταζομαι χαρα ο μικρουλης ε??? οντως τα παιδακια ειναι η χαρα της ζωης, αλλα και τα χριστουγεννα ρε παιδι μου ξετρελενοντε ενα παραπανω!!!

ποπη μου δεν καταλαβα, το πρωι μετρας το βραδινο??:confused:

Αντωνια σπιτακι απο σημερα ε??? τι σου ειπαν που πηρες τηλ??

κοριτσια εγω παλι το βραδυ δεν μπορουσα να ξαπλωσω απο τις καουρες!!!!!!! μονο προχθες δεν ειχα και νομιζα οτι ειχαν φυγει!!!!!! ΕΛΕΟΣ!!! και μετα που καταφερα καπως να ξαπλωσω οταν σηκωνομουν για τουαλετα η κοιλια πετρα!!! δεν μπορω να βολευτω και πιεζεται φενεται η κοιλια!!!

εσεις πως ξαπλωνεται (που ειμαστε πανω κατω στις ιδιες εβδομαδες???)

Καλημέρα Αναστασία θα τα ζήσεις και εσυ αυτά κοριτσάκι μου τα επόμενα Χριστούγεννα!

Κι εγω άρχισα να μη βολεύομαι ξαπλώνω με ένα μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια και ακουμπάει και λίγο η κοιλούμπα!Σκέφτομαι να πάω να πάρω το μαξιλάρι θηλασμού


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα ψάχνεσαι με τα βλαστοκύτταρα ε? Αν και δεν διάβασα την χθεσινή σας συζήτηση, την δική μου γνώμη την έχω ξαναπεί.

Θα σταθώ μόνο σε αυτό που λες "Απλα το θεμα ειναι οτι στη δημοσια, μπαινεις μετα σε λιστα αναμονης, ενω στην ιδιωτικη, εχεις τα δικα σου ανα πασα ωρα και στιγμη. " Δυστυχώς δεν είναι καθόλου έτσι. Κανείς δεν διασφαλίζει πως αν ποτέ χρειαστείς τα βλαστοκύτταρα η ιδιωτική τράπεζα θα στα δώσει αν και εφόσον υφίσταται και δεν έχει κλείσει!!! Ιδιώς με την κρίση που επικρατεί τώρα και κλείνουν μεγάλες και μικρές εταιρίες η μια πίσω από την άλλη, το ρίσκο είναι μεγαλύτερο. Εφόσον δεν υπάρχει νόμος να σε στηρίξει που θα βρεις το δίκιο σου?

Το θεμα του νομου μη το ψαχνεις, δεν υπαρχει πουθενα.Οι ιδιωτικες ομως συνεργαζονται μεταξυ τους, αν η μια χρεοκοπησει.

Εντωμεταξυ ποιος μου διασφαλιζει εμενα το παρε δωσε με τη δημοσια?

Ξερω 'γω? ο καθενας κρινει μονος του και αποφασιζει.Ουτως η αλλως αυτο υπαρχει στην Ελλαδα τα τελευταια 6 χρονια, και δεν ξερεις τι μπορει να γινει στο μελλον.:rolleyes:


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη εντυπωση τελεια Γεωργια!!! ξυπνησαμε στις 8 χουζουρεψαμε στ κρεβατι με το μικρο μου εφτιαξα προγευμα και τωρα τρωμε!!! Αν προσπερασω το γεγονος οτι αρχισαν τα τηλεφωνηματα απο την δουλεια απο τωρα:evil::evil: κατα ταλλα τελεια!! δεν εχει καλυτερο απο το να είσε σπιτι. και στεναχωριεμαι που μονο 2 βδομαδες θα μεινω. μετα θα παω πισω για 3 βδομαδες και στις 11 καθομαι παλι. εκτος κι αν στις 22 που θα παω γιατρο παλι της πω να μου γραψει ακομα 1-2 βδομαδες να παω σερι!!

Ααααχ αυτά τα χουζούρια μου λείπουν είναι αλήθεια.Την Κυριακή ο Βασίλης μου ξύπνησε πρωί για μια δουλειά και τον πήρε χαμπάρι ο μικρός και ήρθε στο κρεβάτι μας και χουχουλιάσαμε και εμεις μέχρι τις 9!!

Να πάρεις Αντωνία μου το έχεις ανάγκη και μη στεναχωριέσαι ούτως ή άλλως από τα τηλέφωνα βλέπεις ότι είσαι απαραίτητη και στη δουλειά;)


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Αναστασία θα τα ζήσεις και εσυ αυτά κοριτσάκι μου τα επόμενα Χριστούγεννα!

Κι εγω άρχισα να μη βολεύομαι ξαπλώνω με ένα μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια και ακουμπάει και λίγο η κοιλούμπα!Σκέφτομαι να πάω να πάρω το μαξιλάρι θηλασμού

εγω το πηρα αλλα τζιφος. με βοηθαει μονο οταν καθομαι....:rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...