Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Στο ιδιωτικο, ειναι μονο για εσενα, τα φυλανε με κωδικο δικο σου σε θυριδα και ειναι μονο δικα σου.Αυτο το νοημα εχει.

Οι τιμες εχουν πεσει, εγω το 2005 ειχα δωσει για ολο το πακετο γυρω στα 2200 ευρω, και τωρα ειναι 1500 ευρω περιπου.

Υπαρχουν ομως 2-3 ιδιωτικες , μπορεις να μαθεις τιμες.

ναι ξερω Αννα μου και ο αδερφος μου πριν 3 χρονια 2000 πληρωσαν σε ιδιωτικη...εμεις δεν εχουμε χρηματα για να πληρωσουμε και τα βλαστοκυταρα τωρα...θα τα δωσουμε σε δημοσια τραπεζα και αν μας αξιωσει ο Θεος στο δευτερο παιδακι μπορει να τα αγορασουμε...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καμια δεν πετυχα μεσα? πηγα για περπατημα με την αδερφη μου αλλα δεν ντυθηκα καλα κ ψιλοκρυωσα!

Ποπη μου σε καταλαβαινω με τα γλυκα αλλα τι να κανουμε, κ ο αντρας μου εχει φαγωθει να φαει γυρο. τοσες μερες δεν τρωει για να μη ζηλεψω αλλα σημερα του ειπα να παρει, δε με νοιαζει να σου πω την αληθεια. κ στο ψυγειο εχω ενα κουτι σοκολατακια απο το προηγουμενο Σαββατο αλλα φοβαμαι να φαω. ισως τελικα ο φοβος νικαει την ορεξη μου! παρε παντως τη σοκολατα sweet&balance. εμενα με εσωσε, ειναι σαν να τρως γλυκο κ σου περναει η ορεξη!;)

Σοφια τελειο το δεντρακι σου κ η κοιλιτσα σου μικρη ειναι , εχεις δικιο!

Νικη η δικη σου ισως ειναι λιγο μεγαλυτερη αλλα εισαι πολυ αδυνατουλα! κ το νυχι τελειο!!

ναι ισως επειδη ειμαι αδυνατη και φαινεται μεγαλή.... χεχεχε... απλα σκεφτομαι που θα φτασει σε ενα μηνα και γενικα μεχρι να γεννησω... ασε που φοβαμαι μην κανω και ραγαδες,,, προς το παρον τίποτα... αχ ας μην το γρουσουζευω.....

ναι μεσα στις γιορτες θα το κανω χειστουγεννιατικο το νυχι χεχεχε.... αλλα επειδη πινω τις βιταμινες μεγαλωνει πολύ γρηγορα....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα Νικη μου ετσι ακριβως ξεκινησα !!!1.60 45 κιλα και ειμαι 30 χρονων!!!αλλα τωρα με την εγκυμοσυνη εκανα ποπο και μπουτια... μαλλον λογω ηλικιας χα χα χα :tongue::tongue::tongue::tongue:

ααα μακαρι να εκανα και εγω ποπο αλλα νομιζω δεν εκανα,,,, μονο μπουτια εκανα... και εσυ αδυνατουλα εισαι καλε....παντως απο το φεις που ειδα φωτο σου δεν φαινεσαι 30 καπου στα 23-24 εκει θα σε εβαζα...


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι ξερω Αννα μου και ο αδερφος μου πριν 3 χρονια 2000 πληρωσαν σε ιδιωτικη...εμεις δεν εχουμε χρηματα για να πληρωσουμε και τα βλαστοκυταρα τωρα...θα τα δωσουμε σε δημοσια τραπεζα και αν μας αξιωσει ο Θεος στο δευτερο παιδακι μπορει να τα αγορασουμε...

Στη future health δινεις στην αρχη 350 ευρω, τα παιρνουν (το υλικο εννοω), και τα υπολοιπα τα πληρωνεις σε δοσεις.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

ααα μακαρι να εκανα και εγω ποπο αλλα νομιζω δεν εκανα,,,, μονο μπουτια εκανα... και εσυ αδυνατουλα εισαι καλε....παντως απο το φεις που ειδα φωτο σου δεν φαινεσαι 30 καπου στα 23-24 εκει θα σε εβαζα...

Την ειδα και εγω την κοιλιτσα σου Νικη μου.Τελεια ειναι, και η κοιλιτσα και η μανουλιτσα!! μια χαρα σωματακι εχεις , φτου, φτου, φτου!!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ααα μακαρι να εκανα και εγω ποπο αλλα νομιζω δεν εκανα,,,, μονο μπουτια εκανα... και εσυ αδυνατουλα εισαι καλε....παντως απο το φεις που ειδα φωτο σου δεν φαινεσαι 30 καπου στα 23-24 εκει θα σε εβαζα...

ναι το ξερω Νικη μου ολοι μου το λενε οτι μικροδειχνω !!εμενα παλι δεν μου αρεσουν ουτε τα μπουτια ουτε ο ποπος θελω να ειμαι λαμπαδα...

εχω απορια να δω πως θα λειτουργησει ο οργανισμος μου και ο μεταβολισμος μετα την γεννα..παντως επειδη ημουν μικροκαμωμενη και η λεκανη μου πολυ στενη παντα πιστευα οτι θα εβαζα λιγα κιλα στην εγκυμοσυνη..τελικα αποδειχθηκε το αντιθετο ομως...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Στη future health δινεις στην αρχη 350 ευρω, τα παιρνουν (το υλικο εννοω), και τα υπολοιπα τα πληρωνεις σε δοσεις.

ααα τα κανουν και με δοσεις??δεν το ηξερα αυτο!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ααα τα κανουν και με δοσεις??δεν το ηξερα αυτο!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ναι, κανουν ευκολιες.Παρε πληροφοριες πριν αποφασισετε για το οτιδηποτε.Ενα τηλ. δεν ειναι κακο να τους κανεις.Ετσι ξεκινουν ολοι.

Η μια ειναι η future health, τις αλλες 2 δεν τις θυμαμαι.Αλλα με την κριση που υπαρχει τωρα, ολες θα εχουν ριξει τιμες.Εμενα δε με συμφερει να παω σε αλλη, γιατι εκει ηδη εχουν του 1 παιδιου μου, και μου κανουν κιαλλη εκπτωση τωρα, λογω αυτου.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

ναι το ξερω Νικη μου ολοι μου το λενε οτι μικροδειχνω !!εμενα παλι δεν μου αρεσουν ουτε τα μπουτια ουτε ο ποπος θελω να ειμαι λαμπαδα...

εχω απορια να δω πως θα λειτουργησει ο οργανισμος μου και ο μεταβολισμος μετα την γεννα..παντως επειδη ημουν μικροκαμωμενη και η λεκανη μου πολυ στενη παντα πιστευα οτι θα εβαζα λιγα κιλα στην εγκυμοσυνη..τελικα αποδειχθηκε το αντιθετο ομως...

κι εγω το ιδιο εχω απορια γιατι πριν οσο και να ετρωγα κιλακια δεν εβαζα.... αντε να δουμε τωρα.... και θεώ να δω και ποσα κιλακια θα χασω μετα τη γεννα....

ποσα εχεις βαλει;;;


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι εγω το ιδιο εχω απορια γιατι πριν οσο και να ετρωγα κιλακια δεν εβαζα.... αντε να δουμε τωρα.... και θεώ να δω και ποσα κιλακια θα χασω μετα τη γεννα....

ποσα εχεις βαλει;;;

Νικη μου μην ανησυχεις καθολου για τα κιλα σου..Σε πολυ γρηγορο χρονικο διαστημα θα επανελθεις στα κυβικα σου...Η αδελφη μου ξεκινησε την εγκυμοσυνη της 48 κιλα και πηρε 20...Οταν γεννησε τις εφυγαν τα περισσοτερα και μετα απο 2 μηνες ηταν παλι στα κιλα της...

αυτο πιστευω οτι γινεται σε ολες τις κοπελες που ειναι μικροκαμωμενες κ αδυνατες απο πριν..Τωρα αν εχεις παραπανισια κιλα σιγουρα ειναι λιγο πιο δυσκολο να τα χασεις αλλα ειναι θεμα οργανισμου κ μεταβολισμου...


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

κι εγω το ιδιο εχω απορια γιατι πριν οσο και να ετρωγα κιλακια δεν εβαζα.... αντε να δουμε τωρα.... και θεώ να δω και ποσα κιλακια θα χασω μετα τη γεννα....

ποσα εχεις βαλει;;;

+12:-(:-(:-(:-(:-( και η γιατρος μου που με ξερει πολλα χρονια ετσι υπολογιζε οτι συνολικα θα εβαζα 12 κιλα σε ολη την εγκυμοσυνη..αλλα πεσαμε εξω τελικα!!!!!να δουμε ποσα θα φτασω μεχρι το τελος...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...