Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μπράβο υπέροχα !!! Όλα καλα είναι μην ανησυχείς !!! Εγώ καλα αναμένω να περάσουν οι μέρες ! 

      Καλημέρα κοπέλα μου ! Εδώ στην αναμονή … περιμένω να περάσουν οι μέρες ! Εαυ όλα καλα Ε ;;; 

      Όλα καλά να πάνε εύχομαι! Με μια ζουμπουρλουδικη χοριακη!! 💕

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Ποπη μου πως πηγαν οι μετρησεις σου σημερα??Ειδα οτι ειχες αγχωθει το πρωι ε?Δεν νομιζω οτι γινεται κατι κακο με 1 μετρηση εκτος οριων...


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

+12:-(:-(:-(:-(:-( και η γιατρος μου που με ξερει πολλα χρονια ετσι υπολογιζε οτι συνολικα θα εβαζα 12 κιλα σε ολη την εγκυμοσυνη..αλλα πεσαμε εξω τελικα!!!!!να δουμε ποσα θα φτασω μεχρι το τελος...

Τα ιδια που ειπα στην Νικη ισχυουν και για σενα ...αν θυμαμαι καλα και εσυ με πολυ λιγα κιλα ξεκινησες κυρια μου ε??


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Νικη μου μην ανησυχεις καθολου για τα κιλα σου..Σε πολυ γρηγορο χρονικο διαστημα θα επανελθεις στα κυβικα σου...Η αδελφη μου ξεκινησε την εγκυμοσυνη της 48 κιλα και πηρε 20...Οταν γεννησε τις εφυγαν τα περισσοτερα και μετα απο 2 μηνες ηταν παλι στα κιλα της...

αυτο πιστευω οτι γινεται σε ολες τις κοπελες που ειναι μικροκαμωμενες κ αδυνατες απο πριν..Τωρα αν εχεις παραπανισια κιλα σιγουρα ειναι λιγο πιο δυσκολο να τα χασεις αλλα ειναι θεμα οργανισμου κ μεταβολισμου...

αυτο λεμε Σοφακη το θεμα ειναι μετα την γεννα θα ξυπνησει ο μεταβολισμος μας??η θα μας παρει πολυ χρονο μεχρι να επανελθουμε??:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια που ειπα στην Νικη ισχυουν και για σενα ...αν θυμαμαι καλα και εσυ με πολυ λιγα κιλα ξεκινησες κυρια μου ε??

ναι και εγω σαν την νικη 45 κιλα ξεκινησα και εχουμε και το ιδιο υψος!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

αυτο λεμε Σοφακη το θεμα ειναι μετα την γεννα θα ξυπνησει ο μεταβολισμος μας??η θα μας παρει πολυ χρονο μεχρι να επανελθουμε??:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Βρε να μην με λενε εμενα Σοφια ...τσιλιβιθρες θα ειστε και μετα...

Τι να πω και εγω που ειχα απο παντα 4-5 κιλα παραπανω???


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ποπη μου πως πηγαν οι μετρησεις σου σημερα??Ειδα οτι ειχες αγχωθει το πρωι ε?Δεν νομιζω οτι γινεται κατι κακο με 1 μετρηση εκτος οριων...

το μεσημερι πηγε πολυ καλα πολυ πιο κατω απο τα ορια τωρα θα κανω σε 15 λεπτα να δω την βραδυνη μετρηση...και απο αυριο θα κλεισω ραντεβου σε αλλο διαβητολογο...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε να μην με λενε εμενα Σοφια ...τσιλιβιθρες θα ειστε και μετα...

Τι να πω και εγω που ειχα απο παντα 4-5 κιλα παραπανω???

εδω θα ειμαστε Σοφακη μου και θα δουμε!!ενταξει 4-5 κιλα παραπανω δεν ειναι και πολλα...!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

το μεσημερι πηγε πολυ καλα πολυ πιο κατω απο τα ορια τωρα θα κανω σε 15 λεπτα να δω την βραδυνη μετρηση...και απο αυριο θα κλεισω ραντεβου σε αλλο διαβητολογο...

MPραβο Ποπη μου τελεια τα πας!!αντε να δεις και τα βραδινα αποτελεσματα...Καλα θα κανεις και θα πας σε αλλον...

Κοιταξτε την αδελφη μου πως ειναι τωρα...εχει ενα παιδακι 3 χρονων ...

Μην κανετε σχολιο πανω στην φωτο γιατι θα την σβησω ...


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Νικη μου μην ανησυχεις καθολου για τα κιλα σου..Σε πολυ γρηγορο χρονικο διαστημα θα επανελθεις στα κυβικα σου...Η αδελφη μου ξεκινησε την εγκυμοσυνη της 48 κιλα και πηρε 20...Οταν γεννησε τις εφυγαν τα περισσοτερα και μετα απο 2 μηνες ηταν παλι στα κιλα της...

αυτο πιστευω οτι γινεται σε ολες τις κοπελες που ειναι μικροκαμωμενες κ αδυνατες απο πριν..Τωρα αν εχεις παραπανισια κιλα σιγουρα ειναι λιγο πιο δυσκολο να τα χασεις αλλα ειναι θεμα οργανισμου κ μεταβολισμου...

σοφι μου να σου πω δεν ανησυχω για τα κιλα μου γενικα υπολογιζω μεχρι τα 12 να φτασω,,,, απλα σκεφτομουνα αν θα φυγουν αμεσως,,, και 1-2 να μου μεινουν δεν με ενοχλει καθόλου....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

εδω θα ειμαστε Σοφακη μου και θα δουμε!!ενταξει 4-5 κιλα παραπανω δεν ειναι και πολλα...!!

Οντως η πορεια θα δειξει...Κοιταξτε τωρα το πετσι και κοκκαλο...χαχαχα!


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


+12:-(:-(:-(:-(:-( και η γιατρος μου που με ξερει πολλα χρονια ετσι υπολογιζε οτι συνολικα θα εβαζα 12 κιλα σε ολη την εγκυμοσυνη..αλλα πεσαμε εξω τελικα!!!!!να δουμε ποσα θα φτασω μεχρι το τελος...

αντε το πολυ να πας μεχρι τα 16,, δεν ειναι τιποτα, ακουω αλλες που βαζουν 20 +... γενικα μεσα εδω που μιλαμε καμια δεν εχει βαλει αρκετα κιλα....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

σοφι μου να σου πω δεν ανησυχω για τα κιλα μου γενικα υπολογιζω μεχρι τα 12 να φτασω,,,, απλα σκεφτομουνα αν θα φυγουν αμεσως,,, και 1-2 να μου μεινουν δεν με ενοχλει καθόλου....

Το καταλαβαινω εσεις εχετε περιθωρια να κρατησετε και 1-2 κιλακια ενω αλλες θα ηθελαν να χασουν τα κιλα της εγκυμοσυνης και αλλα ακομη...

Ακουστε σκηνικο χθες...Ειμαστε σε ενα φιλικο σπιτι σε κατι γενεθλια και η οικοδεσποινα ειναι 20 εβδομαδων εγκυος .Βεβαια η κοπελα ειχε απο παντα καποια παραπανισια κιλα (αρκετα θα ελεγα 20 σιγουρα )και δεν φαινεται οτι ειναι εγκυος...

Οσοι με εβλεπαν λοιπον με ρωτουσαν ποσο μηνων ημουν και κανενας δεν πιστευε οτι μπηκα στον 8ο...Και με ρωτανε ποσα κιλα εχεις παρει?Λεω εγω 6..Και λεει αυτη και εγω μονο 2 ...Τι να πεις ο καθενας με το σωματοτυπο του..αλλα οποιος καταλαβε... καταλαβε


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

σοβαρα τωρα ουτε καν της φαινεται... ποσο χρ ειναι;;

ουτε δειγμα για ραγαδα δεν εχει χεχεχε....

Ειναι 32...Αλλα θα την εκανες και για 20 μην σου πω...


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...