Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο όλες θέλουμε αυτά τα λεφτά που θα δώσουμε σε ιδιωτικές ή δημόσιες ή ότι άλλο να τα πετάξουμε!!

Ναι νομίζω κι εγω ότι στο ίδιο το μωρό είναι λίγες οι πιθανότητες στα αδέρφια και στους γονείς είναι περισσότερες.Α ρε διάβασμα που έχει να πέσει πάλι πανελλήνιες:tongue:

Κοριτσια οποια ενδιαφερεται, ας ρωτησει τον γιατρο της!!!

Ο,τι και να λεμε εμεις εδω....απλα εγω σας ειπα τη γνωμη 2 γιατρων μου.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια οποια ενδιαφερεται, ας ρωτησει τον γιατρο της!!!

Ο,τι και να λεμε εμεις εδω....απλα εγω σας ειπα τη γνωμη 2 γιατρων μου.

Σίγουρα Άννα μου αυτό θα κάνουμε όλες και είπαμε διάβασμα!:tongue:

Τι μαγειρεύεται βρε κορίτσια σήμερα?


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δείτε και εδώ

http://www.childit.gr/v2/index.php/health/408-ti-ine-epitelous-ta-vlastokitarra-kai-ti-na-kano

όπως και σε κάθε άλλο θέμα που αφορά στην ιατρική, οι γνώσεις μας είναι περιορισμένες και δεν μπορούμε να κρίνουμε.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έχω κιμά από το Σαββάτο που έφαγα μόνο εγώ και θα βράσω απλά μακαρόνια.

Σε λίγο θα πάω σούπερ μάρκετ, δεν υπάρχει έλεος στο σπίτι!

και εγω πρέπει να παω σουπερ μαρκετ σήμερα!!! (ευτυχως μου τα φερνουν μετα στο σπιτι!!)

και θα κατευω και για ταπετσαρια! ελπίζω να βρω κατι! γιατι δεν με βλέπω να ξαναπηγαίνω!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Δείτε και εδώ

http://www.childit.gr/v2/index.php/health/408-ti-ine-epitelous-ta-vlastokitarra-kai-ti-na-kano

όπως και σε κάθε άλλο θέμα που αφορά στην ιατρική, οι γνώσεις μας είναι περιορισμένες και δεν μπορούμε να κρίνουμε.

Ακριβως! οποτε προχωραμε συμφωνα με αυτο που νομιζουμε και με οτι μας εχουν πει αυτοι που ξερουν 5 πραγματα παραπανω, και αχρειαστα να ειναι!!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω τουρλου απο προχθες! μια χαρα το τρωμε παντως και το μπαγιατικο φαγητο!!!! ευτυχως γιατι δεν μπορω να καναω και αλλιως!!:rolleyes:

Κοριτσια, εγω παντως δεν πεταω τιποτα! οχι μονο τωρα, ανεκαθεν, δεν πεταγα φαγητο.Το θεωρουμε με τον αντρα μου μεγαλη αμαρτια.Παντα προς το τελος της εβδομ. η παρασκευη η σαββατο,

γινεται ενα ξεκαθαρισμα του ψυγειου απο τα φαγητα των προηγουμενων ημερων.Π.χ, την παρασκευη τους ειπα:εχουμε φακες, και σουτζουκακια με ρυζι.Ποιος θα φαει τι? και φαγαμε μια χαρα.

Βεβαια μιση κουταλα φακες και 2 κουταλιες ρυζι που εμειναν τα πεταξα μετα.Αλλα δεν εφτιαξα καινουριο φαγητο ενω υπηρχαν αυτα στο ψυγειο.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ακριβως! οποτε προχωραμε συμφωνα με αυτο που νομιζουμε και με οτι μας εχουν πει αυτοι που ξερουν 5 πραγματα παραπανω, και αχρειαστα να ειναι!!!

συμφωνω!;)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, εγω παντως δεν πεταω τιποτα! οχι μονο τωρα, ανεκαθεν, δεν πεταγα φαγητο.Το θεωρουμε με τον αντρα μου μεγαλη αμαρτια.Παντα προς το τελος της εβδομ. η παρασκευη η σαββατο,

γινεται ενα ξεκαθαρισμα του ψυγειου απο τα φαγητα των προηγουμενων ημερων.Π.χ, την παρασκευη τους ειπα:εχουμε φακες, και σουτζουκακια με ρυζι.Ποιος θα φαει τι? και φαγαμε μια χαρα.

Βεβαια μιση κουταλα φακες και 2 κουταλιες ρυζι που εμειναν τα πεταξα μετα.Αλλα δεν εφτιαξα καινουριο φαγητο ενω υπηρχαν αυτα στο ψυγειο.

και εμεις ετσι ειμαστε Αννα μου!!! παντα αυτο κανουμε!!!

osito_molinillo.jpg

595%20DREAM.jpg

Τα νεύρα μου είδα αυτές τις πάντες από αυτό το site www.rousotex.gr αλλά δεν μπορώ να δω τιμές!!Σας αρέσουν?

αχ ειναι τελειες!!! και εγω θελω να μαθω τιμες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κιμά από το Σαββάτο που έφαγα μόνο εγώ και θα βράσω απλά μακαρόνια.

Σε λίγο θα πάω σούπερ μάρκετ, δεν υπάρχει έλεος στο σπίτι!

Εγω θα παω το απογευμα, με τους αντρες μου για βοηθεια!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα φτιαξω λαχανορυζο, το επιθυμισα!εχω καιρο να το φτιαξω.

αχχχχχχχχχχ μ'αρεσει πολυυυυυυυ!!!!!!!!! με μπολικο λεμονακι το τρωω!!!!!

αλλα εχει ρυζι και λεω να το αποφυγω.....:(:(


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...