Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Εγω θα φτιαξω λαχανορυζο, το επιθυμισα!εχω καιρο να το φτιαξω.

Κι εμείς Άννα μου δεν πετάμε σήμερα θα φάμε το φρικασέ το Σαββάτου και χθες ψάρια με χόρτα αύριο τι να φτιάξω σκέφτομαι:rolleyes:είναι και το κ@@@ζάχαρο ήταν δύσκολο να βρεις κάτι τώρα μου μείωσε κι άλλο τις επιλογές:(


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κι εμείς Άννα μου δεν πετάμε σήμερα θα φάμε το φρικασέ το Σαββάτου και χθες ψάρια με χόρτα αύριο τι να φτιάξω σκέφτομαι:rolleyes:είναι και το κ@@@ζάχαρο ήταν δύσκολο να βρεις κάτι τώρα μου μείωσε κι άλλο τις επιλογές:(

και εγω σκευτομαι για αυριο φρικασε να σου πω την αληθεια.... κανε καμια φακη..


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς Άννα μου δεν πετάμε σήμερα θα φάμε το φρικασέ το Σαββάτου και χθες ψάρια με χόρτα αύριο τι να φτιάξω σκέφτομαι:rolleyes:είναι και το κ@@@ζάχαρο ήταν δύσκολο να βρεις κάτι τώρα μου μείωσε κι άλλο τις επιλογές:(

Εγω θα φτιαξω το λαχανορυζο που μου αρεσει, γιατι παιζεται αν θα αρεσει στους υπολοιπους, αλλα εχω τα μακαρονια του σαββατου ακομη μισο ταψι.Οποτε τρωνε απο αυτα αν δε το θελουν.

Αυριο θα κανω κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο.Το τρωνε παρα πολυ και μπορω να πω οτι απο εδω και περα θα βαζω 1,5 κοτοπουλο, οχι 1.Αυριο λοιπον θα το κανω, και θα μηνει και για μεθαυριο, που εχω υπερυχο και θα λειπω το πρωι απο το σπιτι.;);)


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα φτιαξω το λαχανορυζο που μου αρεσει, γιατι παιζεται αν θα αρεσει στους υπολοιπους, αλλα εχω τα μακαρονια του σαββατου ακομη μισο ταψι.Οποτε τρωνε απο αυτα αν δε το θελουν.

Αυριο θα κανω κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο.Το τρωνε παρα πολυ και μπορω να πω οτι απο εδω και περα θα βαζω 1,5 κοτοπουλο, οχι 1.Αυριο λοιπον θα το κανω, και θα μηνει και για μεθαυριο, που εχω υπερυχο και θα λειπω το πρωι απο το σπιτι.;);)

μια χαρα σε βρίσκω!!!!!!!!!!!!!!:D;)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω σκευτομαι για αυριο φρικασε να σου πω την αληθεια.... κανε καμια φακη..

Καλή ιδέα αλλά πάλι από τα όσπρια με αφήνει να φάω λίγο 1φλ.τσαγιού!:confused:

Θα δω!

α τις βρήκα τις τιμές η πρώτη 68€ με φπα και έξοδα αποστολής λέει η δεύτερη δεν είχε τιμή και αυτή

1278350570-b-712544%20C-32.jpg53€ με φπα και έξοδα.


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα αλλά πάλι από τα όσπρια με αφήνει να φάω λίγο 1φλ.τσαγιού!:confused:

Θα δω!

α τις βρήκα τις τιμές η πρώτη 68€ με φπα και έξοδα αποστολής λέει η δεύτερη δεν είχε τιμή και αυτή

1278350570-b-712544%20C-32.jpg53€ με φπα και έξοδα.

οι τιμες ειναι μονο για την παντα?????


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα φτιαξω το λαχανορυζο που μου αρεσει, γιατι παιζεται αν θα αρεσει στους υπολοιπους, αλλα εχω τα μακαρονια του σαββατου ακομη μισο ταψι.Οποτε τρωνε απο αυτα αν δε το θελουν.

Αυριο θα κανω κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο.Το τρωνε παρα πολυ και μπορω να πω οτι απο εδω και περα θα βαζω 1,5 κοτοπουλο, οχι 1.Αυριο λοιπον θα το κανω, και θα μηνει και για μεθαυριο, που εχω υπερυχο και θα λειπω το πρωι απο το σπιτι.;);)

Σωστή η νοικοκυρά;)!!!Εγω παίρνω μόνο μπούτια για να κάνω στο φούρνο με πατάτες.Το υπόλοιπο δε το τρώει κανείς:rolleyes:


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

οι τιμες ειναι μονο για την παντα?????

Ναιιιιιι!τσιμπημένες δε τις βρίσκεις?Εγω στον πρώτο τα είχα πάρει όλα μαζί και δε θυμάμαι πόσο κάνανε.Για όλη την προίκα δηλ. πάντα,σεντόνια,κουβερλί και κουνουπιέρα υπολόγιζε 200 τσε βάλε που λέμε στο χωριό μου:tongue:


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ παράγγειλα αυτό για τον γιο μου για Πρωτοχρονιάτικο δώρο και είμαι πολύ χαρούμενη! Καιρός έψαχνα κάτι τέτοιο!

http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=1751

Με γεια του Ελευθερια!! θα του το δειξεις τωρα , η θα πεις οτι ειναι απο τον Αη-Βασιλη τα χριστουγεννα?


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερουδια....!Τι μου κανετε??

Συζητατε για τα βλαστοκυτταρα ε?Εμεις δεν το εχουμε ψαξει αλλα θα συμφωνησω με την Ελευθερια ..Αχρειαστα να ειναι και να ειναι υγιη τα μωρακια μας...

Αναστασακι μου γελασα με το συμβαν που περιεγραφα ε?Αντε καλη επιτυχια στην επιλογη ταπετσαριας...

Εχω σημερα δεν μαγειρευω εχω απο χθες φιλετινια γαλοπουλας με πολυχρωμες πιπεριες κ μανιταρια...ΘΑ τηγανισω μαλλον πατατουλες..


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Όχι θα του το βάλουμε κάτω από το δέντρο αλλά πρέπει να του πάρω άλλο ένα από την μπέμπα, οπότε δεν ξέρω αν θα κρατήσω αυτό σαν δώρο της μπέμπας και του δώσω το άλλο που δεν έχω βρει ακόμη τι θα είναι!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ παράγγειλα αυτό για τον γιο μου για Πρωτοχρονιάτικο δώρο και είμαι πολύ χαρούμενη! Καιρός έψαχνα κάτι τέτοιο!

http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=1751

Τέλειο είναι Ελευθερία μου να το χαρεί κοπέλα μου.Εμεις σπάμε το κεφάλι μας τι να του πάρουμε για 1,5 χρονών όλα τα βαριέται γρήγορα του πήρανε μια πυροσβεστική που ανεβαίνεις πάνω και πατάς το κουμπί και προχωράει και ανάβουν φάροι κακό και αυτός τη γυρίζει ανάποδα και παίζει με τις ρόδες:confused:καμιά ιδέα που έχετε περάσει από την ηλικία μας?


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι θα του το βάλουμε κάτω από το δέντρο αλλά πρέπει να του πάρω άλλο ένα από την μπέμπα, οπότε δεν ξέρω αν θα κρατήσω αυτό σαν δώρο της μπέμπας και του δώσω το άλλο που δεν έχω βρει ακόμη τι θα είναι!

Εμας μας αρεσουν πολυ τα playmobil, και τα εκπαιδευτικα παιχνιδια.Να, αυτο που πηρες π.χ. για αυτη την ηλικια ειναι τελειο!Εμεις τωρα ειμαστε πιο πολυ στη φαση των επιτραπεζιων, γιατι παιζουμε ολοι μαζι.

Απο τη μπεμπα, λες εε??χμ...

Κανενα ποδηλατακι?


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...