Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ παράγγειλα αυτό για τον γιο μου για Πρωτοχρονιάτικο δώρο και είμαι πολύ χαρούμενη! Καιρός έψαχνα κάτι τέτοιο!

http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=1751

αχ ελευθερια μου ειναι πολυ ωραιο! και σε καλη τιμη!! λεω να το παρω και εγω για την ανηψια-βαφτηστικια μου ειναι 2,5 χρονων, λες να ειναι καλό??? εχει και σκαμπουδακι αυτο????

Ναιιιιιι!τσιμπημένες δε τις βρίσκεις?Εγω στον πρώτο τα είχα πάρει όλα μαζί και δε θυμάμαι πόσο κάνανε.Για όλη την προίκα δηλ. πάντα,σεντόνια,κουβερλί και κουνουπιέρα υπολόγιζε 200 τσε βάλε που λέμε στο χωριό μου:tongue:

εγω πηρα αυτη. Abc-1.jpg

γυρω στα 260 αν θυμαμαι καλα αρχικη τιμη. μαζι με κουνουπιερα

καλημερα σοφακι!! οντως πολυ γελιο!!! φανταζομαι την σκηνη!!!!!!!!!:tongue:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό εδώ

http://www.perfecttoys.gr/showprod.php?id=853

Αλλά το είχαμε πάρει όταν ήταν 6 μηνών και το έπαιξε και από πολύ νωρίς. Το πάνω μέρος βγαίνει και το παίζει ένα μωρό 6 μηνών που κάθεται και αργότερα τον βοήθησε πολύ όταν στεκόταν γιατί κρατούσε εκεί πάνω και στεκότα και έπαιζε.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς πέξαμε και παίζουμε ακόμη αυτή την εκπαιδευτική φάρμα

http://www.perfecttoys.gr/showprod.php?id=1166

Καλα της φισερ πραις, δεν το συζητω, ειναι πολυ ωραια παιχνιδια για μικρες ηλικιες.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Αναστασία μου εγώ γενικότερα προτιμώ τα εκπαιδευτικά παιχνίδια και για το παιδί μου και για δώρα. Τώρα τι να σου πω, φαντάζομαι πως στην αρχή ίσως δεν ενθουσιαστεί και πολύ αλλά αργότερα σίγουρα θα το ευχαριστηθεί. Λέει επάνω 3-6 ετών και θα μάθει πολλά πράγματα.

Από την εκπαιδευτική φάρμα που έδειξα στην Γεωργία έμαθε πολλές λέξεις, τον ήλιο, το φεγγάρι, πως κάνουν τα ζώα κτλ.

Δεν νομίζω να έχει και το σκαμπό μαζί αλλά μου άρεσε που είναι ξύλινο και όχι πλαστικό.

Αρχικά για αυτό σκεφτόμουν http://www.perfecttoys.gr/showprod.php?id=16298

αλλά άσε που είναι πολύ ακριβό και θα του πάρουμε έτσι και αλλιώς 2 παιχνίδια, άσε που το κακό με τα παιχνίδια της fisher price είναι πως αν έχει 3-4 η φωνή, οι αριθμοί, οι ήχοι κτλ είναι το ίδιο πράγμα. Επαναλαμβάνονται δηλαδή και τα έχω βαρεθεί!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα της φισερ πραις, δεν το συζητω, ειναι πολυ ωραια παιχνιδια για μικρες ηλικιες.

ναι οντως ειναι πολυ ωραια!! εχω την εντυπωση οτι παντου αυτα εχουν στανταρ τιμες ετσι δεν ειναι???


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα της φισερ πραις, δεν το συζητω, ειναι πολυ ωραια παιχνιδια για μικρες ηλικιες.

Είναι αλλά να σου πω την εμπειρία μου. Πρώτον είναι πολύ ακριβά για το υλικό τους. Είναι όλα πλαστικούρες (χοντρό και καλό πλαστικό, αλλά πλαστικό)!

Δεύτερον αυτό που είπα πριν. Επαναλαμβάνουν τους ίδιους ήχους και τα ίδια λόγια και τραγούδια στα παιχνίδια. Έχω εδώ μέσα πάνω από 30 παιχνίδια της φίσερ πράις, από βρεφικές κουδουνίστρες, μουσικά βρεφικά παιχνίδια, για ηλικία 6-12 μηνών και πιο βαριά παιχνίδια όπως αυτά τα 2 που έβαλα πριν και όλα πάνω κάτω τα ίδια λένε!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!καλη εβδομαδα σε ολες!!

τι κανετε;εμεις βολταραμε για τα καλα το σκ!το καταευχαριστηθηκα!

σημερα εχουμε ραντεβου να δουμε την κουκλιτσα μας και ανυπομονω να περασουν οι ωρες!

ειδα λεγατε για τα βλαστοκυτταρα..μεγαλη ιστορια.κ εμεις δεν εχουμε αποφασισει ακομη αλλα παμε προς δημοσια μαλλον.θα το συζητησω κ με το γυναικολογο και βλεπουμε..Γεωργια μου για ενημερωση στη δημοσια πρεπει να κλεισω ραντεβου;

οι προικες που βαλατε πολυ ωραιες κοριτσια!εμεις πηραμε μια με 60 ευρω απο το μαγαζι που πηραμε συρταριερα.απλη,ομορφη και οικονομικη!την εψαξα να σας τη δειξω,αλλα δεν τη βρηκα.

φαι δε φτιαχνω σημερα.εχω απο το σαββατο φακες και επειδη εχθες φαγαμε εξω,εμειναν αρκετες!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αναστασία οι τιμές είναι μαρκέ σε τέτοια επώνυμα παιχνίδια όντως αλλά ίσως πετύχεις πουθενά καμιά προσφορά. Στο σάιτ αυτό σου δίνουν -10% και δωρεάν μεταφορικά για αγορές άνω των 30 Ευρώ, στο Τζάμπο δεν το έχεις αυτό.

Επίσης το άμαζον έχει πολύ καλές τιμές και πολύ καλά παιχνίδια και φίσερ πράις αλλά δυστυχώς σε παιχνίδια που χρησιμοποιείται η Ελληνική γλώσσα,οι επιλογές είναι περιορισμένες!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως ειναι πολυ ωραια!! εχω την εντυπωση οτι παντου αυτα εχουν στανταρ τιμες ετσι δεν ειναι???

Ναι ετσι ειναι.Εκτος αν πεσεις στην περιπτωση που καποιο μαγαζι εχει προσφορα σε κατι.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...