Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Μα βρε μαμαλευτεράκι γιαυτό έγινε χαμός και τοσή κουβέντα γιατι ποιος πολλές θέσεις διατέθηκαν απο τις δομές και τελικά δεν δόθηκαν απο την εεταα.Οπότε μείναμε πολλές παραπάνω έξω ,εχω πολλές γνωστές μου με 50φευγα μόρια που έμειναν οπως και εγω.:|

αληθεια λετε ? εμασ εδω 13 αιτήσεις ειχε ο σταθμοσ μας οποτε και τα 13 παιδάκια ειναι μέσα και ο διπλα σταθμός 15ο αιτησεις και καλύφθηκαν και οι 25 θέσεις του οι αλλεσ 125 μητερεσ εμειναν απο εξω ενω θα μπορουσαν καποιεσ απο αυτεσ αν επελεγαν τον δικο μασ σταθμο να ειναι μεσα

σε εσάς τι ακριβός εγινε ? δηλ ενω ειχαν τα μορια και έκαναν την σωστή επιλογή ειναι απο εξω επιλαχων /?


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εαν τσεκάρεις την Αττική που λέω εγω έχει κοπέλα επιλάχων με 70,77 μόρια που έχει επιλέξει 3 σταθμούς Α2.Οσο για εμένα αυτό εγραψα και προηγουμένως οτι απο τους 4 που είχα δήλωσει και στον ενα πηγαιναμε και πέρσι μέσω εσπα απο τις 44θέσεις που ειχε δώσει πήρα μονο 11 παιδιά.Α και εννοείτε οτι δεν ήταν τίποτα σταθμοί "ντίβες" και φαντάσου οτι έχω περισσότερα μόρια απο εσένα .:(

Link to comment
Share on other sites

εαν τσεκάρεις την Αττική που λέω εγω έχει κοπέλα επιλάχων με 70,77 μόρια που έχει επιλέξει 3 σταθμούς Α2.Οσο για εμένα αυτό εγραψα και προηγουμένως οτι απο τους 4 που είχα δήλωσει και στον ενα πηγαιναμε και πέρσι μέσω εσπα απο τις 44θέσεις που ειχε δώσει πήρα μονο 11 παιδιά.Α και εννοείτε οτι δεν ήταν τίποτα σταθμοί "ντίβες" και φαντάσου οτι έχω περισσότερα μόρια απο εσένα .:(
dhl tvra p[aizi emeis n eimaste apo ejv /?

:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαμαλευτερακι γιατι δε κοιτας αν εισαι στις επιτυχουσες?

δε θα σου απαντησουμε εμεις αν περασες βρε κοριτσακι

απλα ειναι 20 σελ εδω μεσα που συζηταμε απο το σαββατο αυτο το θεμα

Link to comment
Share on other sites

Βρε Κορίτσια, από το πρωί διαβάζω τα λεγόμενα σας μία απορία έχω κατάλαβα σωστά ή όχι τελίκα στην Αττική μπήκαν μόνο μανούλες με μόρια άνω των 60? Από κεί και κάτω πάει καήκαμε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


με μπερδεψατε καλε γιατι σε εμασ πηραν οσουσ εκανα χαρτια και σε εσασ μονο 1 παιδακι ? εφοσον υπηρχαν μαμαδε σπου δηλωσνα τον σταθμο ?


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

γιατι κοψανε τα κονδυλια αναλογα τη περιοχη, ισως εσεις ειστε οκ, αθηνα στερεα πετσοκοφτηκε

μαλιστα δηλ εγω δνε κινδυνευω ? δωστε με λιγο λινγκ αν ξανα δω την λιστα μην με βγαλαν απο εξω ανχωθηκα τωρα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...