Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Επίσης της έθιξα το γεγονός ότι μία εργαζόμενη δεν βγαίνει να έχει 70 και 80 μόρια παρά μόνο εάν είναι άνεργη και εάν έχει πολύ χαμηλό δηλωθέν εισόδημα. Και της είπα τι θα κάνουμε εμείς οι εργαζόμενες τα παιδιά μας από Σεπτέμβρη? Θα τα φάμε ή θα τα πάρουμε στη δουλειά μαζί μας? Γενικά δεν ήξερε τι να πει.

για το συγκεκριμενο θεμα με το μορια μιας εργαζομενης μητερας ειχα στειλει e-mail και στα κεντρικα και στις Βρυξελλες. το εστειλα οταν αποφασισαν να δεχτουν και εκκαθαριστικα του 2012 και εξηγησα οτι καποια που δουλευει δεν θα μαζεψει αρκετα μορια αλλα στην τελικη αυτη εχει αμεση αναγκη το προγραμμα για να διατηρησει την δουλεια της. απαντηση δεν πηρα καμια..... :evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Με αυτούς κανείς δεν βγάζει άκρη, ξέρω προσωπικά κοπέλα που ήμασταν στον ιδιο παιδικό, μπήκαμε μαζί πέρσι, αυτή με 28 μόρια, εγώ με 46 και ξαφνικά χωρίς να αλλάξει τίποτα σε οικογενειακή, επαγγελματική η κατάσταση υγείας που να το δικαιολογεί εκτοξεύτηκε στα 112 μόρια και όλες οι υπόλοιπες αναρωτιόμαστε το πως. Το λέω γιατί όλες οι περσινές έχουμε μια μικρή διακύμανση στα μόρια. Τι παίζει φέτος ένας θεός ξέρει.


SWJ3p3.png80Fjp3.png
Link to comment
Share on other sites

Με αυτούς κανείς δεν βγάζει άκρη, ξέρω προσωπικά κοπέλα που ήμασταν στον ιδιο παιδικό, μπήκαμε μαζί πέρσι, αυτή με 28 μόρια, εγώ με 46 και ξαφνικά χωρίς να αλλάξει τίποτα σε οικογενειακή, επαγγελματική η κατάσταση υγείας που να το δικαιολογεί εκτοξεύτηκε στα 112 μόρια και όλες οι υπόλοιπες αναρωτιόμαστε το πως. Το λέω γιατί όλες οι περσινές έχουμε μια μικρή διακύμανση στα μόρια. Τι παίζει φέτος ένας θεός ξέρει.

εγω ειμαι ενα μοριο κατω απο περσι. μηοως αυτη η κοπελα εχει κανει κανενα παιδακι με ειδικες αναγκες? ειναι πολλα τα 112 και αν της τα εβγαλαν λαθος και δεν μιλησε? δηλ επρεπε να κανουμε ενσταση και για τους αλλους? τραγικα πταγματα φετος

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι ενα μοριο κατω απο περσι. μηοως αυτη η κοπελα εχει κανει κανενα παιδακι με ειδικες αναγκες? ειναι πολλα τα 112 και αν της τα εβγαλαν λαθος και δεν μιλησε? δηλ επρεπε να κανουμε ενσταση και για τους αλλους? τραγικα πταγματα φετος

Όχι δεν έχει κάνει, γι΄αυτό αναφέρω οτι δεν υπάρχει καμία μεταβολή σε οικογενειακή, επαγγελματική και κατάσταση υγείας, τα μόρια είναι υπερβολικά σε σχέση με πέρσι και δεν ξέρω αν συμβαίνει και με άλλους γιατί έχω κρατήσει το περσινό αρχείο. Δεν ξέρω τι να πω, απλά έπεσε το μάτι μου στην συγκεκριμένη κοπέλα και λόγω μορίων και λόγω γνωριμίας. Τι να πω στην Ελλάδα είμαστε ο καθένας κάνει οτι θέλει. Απο την μια μας καλούνε όλες να καταθέσουμε τις αιτήσεις μας και απο την άλλη μας λένε απο το πουθενα οτι κόβουνε θέσεις. Εμενα αυτό που με απασχολεί είναι επειδή έχω κάνει αίτηση σε δημοτικό παιδικό και είμαι πρώτη επιλαχούσα σε αυτόν που θέλω, έστω και να μας πάρουνε με πληρωμή γιατί κακά τα ψέματα άλλο τα 90 € του δημόσιου και άλλο τα 300€ του ιδιωτικού. Εύχομαι να αλλάξουνε την απόφαση τους γιατί με την υγεία και με την παιδεία θεωρώ οτι δεν πρέπει να παίζουνε και στην τελική ας τα κόψουνε από την τσέπη τους, φτάνει πια.


SWJ3p3.png80Fjp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια αυτο με τα μορια δεν το καταλαβαινω. Εγω ανεργη με οικ.εισοδημα κατω απο 10000 και εχω 45 μορια και η αλλη ( γνωστη μου) παντρεμενη δουλευουν και οι δυο με σπιτια, αυτοκινητα και επισης ενα παιδι 77 μορια Πως ειναι δυνατον τι δηλωνουν στην εφορια 3000???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια αυτο με τα μορια δεν το καταλαβαινω. Εγω ανεργη με οικ.εισοδημα κατω απο 10000 και εχω 45 μορια και η αλλη ( γνωστη μου) παντρεμενη δουλευουν και οι δυο με σπιτια, αυτοκινητα και επισης ενα παιδι 77 μορια Πως ειναι δυνατον τι δηλωνουν στην εφορια 3000???

Αntu γι'αυτό λέω κάτι βρωμάει, δεν γίνεται να συμβαίνει αυτό.


SWJ3p3.png80Fjp3.png
Link to comment
Share on other sites

παιρνει 35 μορια λογικα μονο επειδη δουλευει, αν ειναι μερικη απασχοληση κιολας παιρνει 45...

όπως και να ειχει εχει δηλωσει 5-6 χιλιαδες εισοδημα, εκτός κι αν παίρνει κι αλλα μορια για λογους που μπορει να σου διαφευγουν.....

επισης μπορει να ειανι σε διασταση πχ


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια αυτο που λετε με τα μορια της καθεμιας ειναι ακομψο! δηλαδη αν κατι υπαρχει στην οικογενεια που δεν το ξερει ο υπολοιπος κοσμος ειναι λογος υποψιας? τα εν οικο μη εν δημο!

κολλητη μου περυσι τα μορια της ηταν σε λογικα πλαισια φετος....χηρα.να δειτε εκει πως εκτοξευτηκαν τα μορια!

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ χρειαζεται να σου πω οτι εχω να κοιμηθω απο το σαββατο!!!!!παλι καλα που εχω τετοιες φιλεςςςςς...και τα χαρτια μου εφτιαξαν και τα ΠΑΝΤΑ!αλλα δεν μπορω να δεχτω οτι εκαναν τετοια λαλακια.......

για τις φιλες λιγα λογια ελβι εεεε!!!!!!!!!μασημενα στα εδωσαν χαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!!:rolleyes::tongue:;)


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Επισης αυτο που συζητατε τωρα με τα μορια ειναι πια ακυρο,,,,αντι να κοιταξουμε να οργανωθουμε να μαθουμε τι εχει γινει ακριβως τρωμε τα μουστακια μας,,,,,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παντως εκτος απο τη λαλακια με τις ερωτησεις και τα στατιστικα απο οτι βλεπω δεν εχουν αλλαξει κατι στους πινακες ετσι?εχω ξεστραβωθει εν τω μεταξυ..


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ενημρωτικα εχω στειλει για αλλαγη ονοματος του θεματος εεταα -αθηνα για να γινει μια ολικη γι αολους,,,,επισης ανοιξα ηδη μια ομαδα στο φατσοβιβλιο οσες πιτστες προσελθετε και ενημερωστε στα ομωρα φορουμ,ομαδες σας κλπ κλπ να μαζευτουμε ,,,,εννοειτε οτι ολος ο κοσμος ειναι δεκτος ε??????????????μην αρχισουμε παλι να τρωγομαστε

https://www.facebook.com/groups/413937485310428/?notif_t=group_r2j

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έιμαι καινούργιος στο forum αλλά δεν μπορώ να να αντίσταθώ όταν βιάζεται η λογική.

Το ΕΣΠΑ είχε καποια ευρώ, ζήτησε προσφορές από παιδικούς και τους δώσανε χ θέσεις και ζήτηση από γυναίκες ψ θέσεις, διασταυρωσανε και επιλέξανε αυτές με τα περισσοτερα μορια μέχρι να καλύψουν τα λεφτά.

ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΛΟΓΙΚΟ

Από την αρχή οποίος διάβαζε την προκήρυξη θα έπρεπε να ξέρει ότι δε θα καλυφθούν όλες οι θέσεις ούτε των δομών ούτε των γυναικών.

Καληνύχτα σας

ΥΓ. Είχαμε σχεδόν 63 μορια και μείναμε απ έξω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...