Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

22 ώρες πρίν, Nephele78 είπε:

Ο  ενδο μου ειπε οτι εχουν τρελαθει οι εξωσωματικοι κ θελουν την tsh κατω απο 2 ..η tsh και 3 να ειναι σε καποια γυναικα δεν υπαρχει θεμα γιατι εξαρταται απο τις αλλες πχ ft3 ,ft4 .δηλ αν ειναι οκ αυτες εισαι οκ με συνδιασμο και antipto Antigt που ειναι στο ολο πακετο του θυροειδη..και οτι οι περισσοτεροι ενδο εχουν πορωθει κ δινουν γλουκοφαζ το οποιο βοηθα στην υπογονιμοτητα ρυθμιζοντασ τον κυκλο κ φτθαχνει ποιοτητα ωαριων κ στη μειωση των κυστικων ,μειωση βαρους.δηλαδη εμενα ενας ηλιθιος ενδο μου ειπε παρε γλουκοφαζ γιατι κανεις υπογκυκαιμιες κ φαε οτι θες.! Ευτυχως δεν τον ακουσα κ πηγα σε αλλον. Δηλαδη αντι να πει μειωσε υδατάνθρακες γλυκα κ εισαι  οκ μου ειπε παρε γλουκοφαζ.εχουν πορωθει Λοιπον κ δινουν αβερτα κ δεν ειναι σωστο ,παρόλο που ειναι ενα φαρμακο ακινδυνο αλλα με παρενεργειες οπως διαρροια κ φυσικα δε πρεπει να δινεται σε εγκυμοσυνη γιατι ειναι  κατηγορίας β δηλ ουτε κακο κανει ,ουτε καλο.ειναι απλα με ερωτηματικο κ θελει προσοχη κ πρεπει να δινετε ΟΤΑν πραγματικα καποια το χρειαζεται.

τα εμβρυα οταν τα βαζανε καταψυξη τοτε μου τηλεφωνούσαν κ ρωταγα για τη ποιοτητα κ μου λεγανε ακριβως αυτο: εχουμε ενα εμβρυο 3ης μερας ποιοτητα Α 8 κυτταρων και το βαζουμε καταψυξη ή εχουμε ενα μοριδιο 12 κυτταρων 4ης ημερας  ποιοτητα Α κ θα το  βαλουμε καταψυξη.οταν ηρθε η ωρα της ετ (γιατι αποφασισαμε να παμε με βλαστοκυστες ) μου ειπανε τη ποιοτητα των βλαστοκυστεων πριν μου τα μεταφερουν γιατι πιο πριν δεν ξεραμε αν θα τα καταφέρνανε ..

 

Λενε οτι επηρεαζει.. Εχω κανει! Εγω επεμενα στο γιατρο καθως ηθελα να αποκλεισω τα παντα λογω 2 αποτυχημένων ετ και ειχα 100% γαλακτοβακιλους.οποτε δεν εχω εμπειρια αλλα η γμωμη μου ειναι να παρεις προβιοτικα ,κεφιρ κλπ κ να τρως σωστα ,δηλαδη κοψε μαχαιρι τα γλυκα οχι φρουτα κ υδατάνθρακες που κανουν φλεγμονες και μη παρεις  αντιβιωσεις !!

Εχεις δικιο να μην εισαι καλα ολη η φαση ειναι ψυχοφθορα γενικοτερα αλλα θελει ψυχραιμια! Για να εχεις ικανοποιητικο αριθμο εμβρυων για προεμφυτευικο ναι ισως να χρειαστεις να κανεις και καποιον τροποποιημενο φυσικο εξτρα τον επομενο μηνα.ή ξανα διεργεση..μη σε πιανει πανικος ομως  η αμη σου ειναι καλη.φυσιολογικα εγω προσωπικα δε θα το αντεχα να μεινω εγκυος  κ μετα να  δω στους 3 μηνες αν ειναι οκ εφοσον υπαρχει η εξωσωαμτικη. .με το καλο να ξεκινησεις τωρα και 5η μερα θα δειξει πιο καλα τι θα εχεις στον υπερηχο κ στις εξετασεις αιματος..εγω εκανα καθε μηνα ωοληψιες για το φυσικο του μηνα καθως ηταν δυσκολο λογω ηλικιας και κακου ορμονικου να εχω  παραπανω ωαρια.

@Nephele78Σε αυτό που λέει η Νεφέλη επειδή παίρνω γκλουκιφαζ λόγω αντίστασης στην ινσουλίνη ,ο ένας ενδοκρινολόγος μου είπε ότι θα συνεχίσω να το παίρνω και στην εγκυμοσύνη και ο δεύτερος μου είπε ότι σε περίπτωση εγκυμοσύνης το κόβω μαχαίρι !!!Τι κάνω εγώ; Ποιον να ακολουθήσω; Θα πάω και σε τριτο για να αποφασίσω ,απλά πολλές φορές δε ξέρεις ποιον να ακούσεις . 

Όσον αφορά Νεφέλη μου για τη ποιότητα δε μου είπαν ποτέ ...Αριστα,καλά,μέτρια δεν έχουν άλλο μέτρο ..αυτά σε ευχαριστώ όταν με το καλό πριν την ετ θα ρωτήσω εκ νέου.

12 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!!ευχομαι τα καλύτερα και σ εσένα!

Καλή θετική χοριακη και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

2 ώρες πρίν, Fifi88 είπε:

Ναι φυσικα και μπορεις απο ιδιωτη γιατρους αλλα να ειναι απο διαφορετικα διαγνωστικα μεταξυ τους και να απρχουν 3 μηνες αν δεν κανω λαθος... Θα σε κατατοπισουν και στο κέντρο που εισαι λογικα

Σ ευχαριστω πολυ. Απλως εχω μπερδευτει με αυτα που υπαρχουν στο ιντερνετ. Οποτε θα ρωτησω στο κεντρο για τις λεπτομερειες. Και παλι ευχαριστω για την απαντηση!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Maroxmarox είπε:

@Nephele78Σε αυτό που λέει η Νεφέλη επειδή παίρνω γκλουκιφαζ λόγω αντίστασης στην ινσουλίνη ,ο ένας ενδοκρινολόγος μου είπε ότι θα συνεχίσω να το παίρνω και στην εγκυμοσύνη και ο δεύτερος μου είπε ότι σε περίπτωση εγκυμοσύνης το κόβω μαχαίρι !!!Τι κάνω εγώ; Ποιον να ακολουθήσω; Θα πάω και σε τριτο για να αποφασίσω ,απλά πολλές φορές δε ξέρεις ποιον να ακούσεις . 

Όσον αφορά Νεφέλη μου για τη ποιότητα δε μου είπαν ποτέ ...Αριστα,καλά,μέτρια δεν έχουν άλλο μέτρο ..αυτά σε ευχαριστώ όταν με το καλό πριν την ετ θα ρωτήσω εκ νέου.

Καλή θετική χοριακη και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!

Εγω δεν το πηρα καν πριν γιατι να φορτωνόμουν ενα ακομα φαρμακο ενω με διατροφη μπορουσα να βοηθηθώ;!ουτε λογος να το επαιρναστη κυηση.και εγω μιλησα με 4 τοτε και οι 2 λεγανε να παρω γλουκοφαζ και οι αλλοι 2 οχι!!οτι ναναι..

Και τωρα αννθες μπορεις να ρωτησεις για τα εμβρυα ακομα κ τηλεφωνικα,ειναι  υποχρεωμενοι να σου πουνε .

3 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Κορίτσια μου γλυκά κ έμπειρα...ερώτηση έχω να κάνω μιας κ έκανα την πρώτη μου ετ....

Λοιπόν Παρασκευή 3/2 έκανα στην εμβρυομεταφορα βάλαμε 2 εμβρυακια 3 μέρας grade 1 ..8 διερεσεων κ χωρίς θρυματισμους( όχι ότι θα ξέρω ότι μου είπαν σας λέω)....μας είπαν ότι ήταν άριστα..

Μου είπαν χοριακη με το καλο 15/2 ....ενώ δεν είχα καθόλου άγχος..μετά την εμβρυομεταφορα βράζω...προσπαθώ φυσικά να απασχολούμαι με αλλά πράγματα αλλά γελάω για φυσικά κ μόνο αυτό σκέφτομαι...σαν αγωγή περνώ 4 cyclacur..2 cyglogest..1 prulotex υποδόρια...1 salospir και μισό medrol...

Ακούω πολλά κορίτσια που λένε ότι βλέπουν ροζ η καφέ υγρά ή νοιώθουν πόνους εγώ  που δεν έχω τίποτα κ δεν νοιωθω τίποτα (πάρα μόνο νυστα κ πρήξιμο στο στήθος έχω που αυτό το κάνει η προγεστερονη) είναι κακό??? Δηλαδή θα έπρεπε να νοιωθω κάτι η να δω κάτι????

Κ στην φυσική σύλληψη που είχα το καλοκαίρι ούτε εκεί είχα κάτι αλλά σκέφτηκα τώρα που είναι εξωσωματική κ βάλαμε 2 μήπως θα έπρεπε να έχω κάτι???

Οχι τιποτα και εγω και μΕ διδυμα  ολα ηταν κανονικοτατα.ουτε ενα πονακι ουτε ιχνος αιμα ροζ καφε -τιποτα απολυτως !Ευχομαι στις 14/2 να δεις μια τεραστια χοριακη!

@MarGe2022με διεγερση που ειχα κανει ενοιωθα καπως περιεργα.& αλλες φορες ακομα κ με μια οβιτρελ ή ακομα κ citrotide ενοιωθα εξάψεις κ σαν «τρεμουλο με αγχος καπως .. αλλες φορες τιποτα απολυτως ομως..ειναι ορμονες οπως κ ναχει επηρεαζουν αναλογα..να εισαι ηρεμη οσο μπορεις και ολα θα πανε καλα!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Nephele78 είπε:

Εγω δεν το πηρα καν πριν γιατι να φορτωνόμουν ενα ακομα φαρμακο ενω με διατροφη μπορουσα να βοηθηθώ;!ουτε λογος να το επαιρναστη κυηση.και εγω μιλησα με 4 τοτε και οι 2 λεγανε να παρω γλουκοφαζ και οι αλλοι 2 οχι!!οτι ναναι..

Και τωρα αννθες μπορεις να ρωτησεις για τα εμβρυα ακομα κ τηλεφωνικα,ειναι  υποχρεωμενοι να σου πουνε .

Οχι τιποτα και εγω και μΕ διδυμα  ολα ηταν κανονικοτατα.ουτε ενα πονακι ουτε ιχνος αιμα ροζ καφε -τιποτα απολυτως !Ευχομαι στις 14/2 να δεις μια τεραστια χοριακη!

@MarGe2022με διεγερση που ειχα κανει ενοιωθα καπως περιεργα.& αλλες φορες ακομα κ με μια οβιτρελ ή ακομα κ citrotide ενοιωθα εξάψεις κ σαν «τρεμουλο με αγχος καπως .. αλλες φορες τιποτα απολυτως ομως..ειναι ορμονες οπως κ ναχει επηρεαζουν αναλογα..να εισαι ηρεμη οσο μπορεις και ολα θα πανε καλα!

 

Στις 15 μου είπαν να πάω αν κ 14 μέρες είναι όντως στις 14/2 αλλά θα πάω στις 15 για σιγουριά όπως μου είπαν...σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση...αν κ ήμουν τόσο ηρεμη κ χωρίς άγχος αυτές τις μέρες μόνο αυτό σκέφτομαι...αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι ...δεν πειράζει υπομονή κ προσευχή!!!

Τεστ δεν σκέφτομαι ούτε για αστείο να κάνω...έχω δει τόσα αρνητικά στη ζωή μου που βγάζω αφρούς κ μόνο στην ιδέα ότι θα πάω να πάρω ένα ...μία κ καλή με την χοριακη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Pagor είπε:

Στις 15 μου είπαν να πάω αν κ 14 μέρες είναι όντως στις 14/2 αλλά θα πάω στις 15 για σιγουριά όπως μου είπαν...σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση...αν κ ήμουν τόσο ηρεμη κ χωρίς άγχος αυτές τις μέρες μόνο αυτό σκέφτομαι...αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι ...δεν πειράζει υπομονή κ προσευχή!!!

Τεστ δεν σκέφτομαι ούτε για αστείο να κάνω...έχω δει τόσα αρνητικά στη ζωή μου που βγάζω αφρούς κ μόνο στην ιδέα ότι θα πάω να πάρω ένα ...μία κ καλή με την χοριακη!!!

Εγω παντα νετφλιξ «χανόμουν» στις σειρες..η αναμονη ειναι δυσκολη.  Ακομα και στις 13/2 να πας θα δειξει..τεστ με τιποτα συμφωνω μαζι σου - μονο μια φορα εκανα κ δε ξανακανα ποτέ.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 hours ago, Zaxaroulamak said:

Κοριτσια καλησπερα. Βοηθηστε σας παρακαλω γιατι νιωθω πελαγωμενη και αγχωμενη! Μαζευουμε τα χαρτια για την επιτροπη εξωσωματικης και θελω να ρωτησω αυτα τα δικαιολογητικα που υπαρχουν στο ιντερνετ γνωριζετε αν ειναι σωστα;; γιατι πχ στα σπερμοδιαγραμματα λεει οτι πρεπει να ειναι απο δημοσιο φορεα ενω ο γιατρος οπως και μια γνωστη μου ειπαν οτι μπορεις πλεον να προσκομισεις και απο ιδιωτικους φορεις. Γιατι δεν αναγραφεται ομως πως θα το ξερει καποιος; φοβαμαι μη μας απορριψουν. Υπαρχει καποια προσφατη λιστα γιατι οι αναρτησεις που βρισκω ειναι πιο παλιες. 

Σου στέλνω την σωστή λίστα σε μνμ

6 hours ago, Xristina96 said:

Όλα πήγαν καλά,❤️❤️ σε 2 εβδομάδες θα κάνω την αυχενική!! Εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι!! 

Μπράβο ρε κορίτσι μου! Πολύ χάρηκα 🧡

7 hours ago, Butterfly 92 said:

Κορίτσια ΤΑ ΒΑΛΑΜΕ!!! 🤣🤣🤣🤣

Με το καλό μια μεγάλη χοριακη ☺️

7 hours ago, Pagor said:

Κορίτσια μου γλυκά κ έμπειρα...ερώτηση έχω να κάνω μιας κ έκανα την πρώτη μου ετ....

Λοιπόν Παρασκευή 3/2 έκανα στην εμβρυομεταφορα βάλαμε 2 εμβρυακια 3 μέρας grade 1 ..8 διερεσεων κ χωρίς θρυματισμους( όχι ότι θα ξέρω ότι μου είπαν σας λέω)....μας είπαν ότι ήταν άριστα..

Μου είπαν χοριακη με το καλο 15/2 ....ενώ δεν είχα καθόλου άγχος..μετά την εμβρυομεταφορα βράζω...προσπαθώ φυσικά να απασχολούμαι με αλλά πράγματα αλλά γελάω για φυσικά κ μόνο αυτό σκέφτομαι...σαν αγωγή περνώ 4 cyclacur..2 cyglogest..1 prulotex υποδόρια...1 salospir και μισό medrol...

Ακούω πολλά κορίτσια που λένε ότι βλέπουν ροζ η καφέ υγρά ή νοιώθουν πόνους εγώ  που δεν έχω τίποτα κ δεν νοιωθω τίποτα (πάρα μόνο νυστα κ πρήξιμο στο στήθος έχω που αυτό το κάνει η προγεστερονη) είναι κακό??? Δηλαδή θα έπρεπε να νοιωθω κάτι η να δω κάτι????

Κ στην φυσική σύλληψη που είχα το καλοκαίρι ούτε εκεί είχα κάτι αλλά σκέφτηκα τώρα που είναι εξωσωματική κ βάλαμε 2 μήπως θα έπρεπε να έχω κάτι???

Έχουμε δει εδώ μέσα κοπέλες που είχαν δεδομένο το αρνητικό λόγω έλλειψης συμπτωμάτων και έπαιρναν θετικό στο τέλος… ουυυυ πολλές. Οπότε προς το παρόν απόλαυσε αυτές τις ελπιδοφόρες ημέρες ☺️
Πολύ καλή επιτυχία ευχομαι!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Xristina96 είπε:

Όλα πήγαν καλά,❤️❤️ σε 2 εβδομάδες θα κάνω την αυχενική!! Εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι!! 

Πόσο χάρηκα κορίτσι μου 🥰!! Είσαι πολύ δυνατή!! Άνοιξες τον δρόμο για την αυχενική.. εγώ πάω σε 3 εβδομάδες..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Xristina96 είπε:

Όλα πήγαν καλά,❤️❤️ σε 2 εβδομάδες θα κάνω την αυχενική!! Εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι!! 

Απίθανα νέα!! Έτσι να συνεχίσεις, να αφήσεις πίσω τις δυσκολίες 😊🙂

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Neverstop said:

Μην απογοητευεσαι γιατί δεν έχεις άλλο κριτήριο σύγκρισης. Θα δεις στον επόμενο υπέρηχο. Απλά μην φορτωθείς πολλά φάρμακα για λίγα. Μου έχει τύχει με τέσσερα να μου πει ο γιατρός ξεκινάμε και να του πω όχι, καθώς δε άλλους κύκλους έβλεπα οκτώ. Και δικαιώθηκα σε μεταγενεστερο κύκλο. Δεν γνωρίζω και την ηλικία σου, ίσως να ναι λίγα και ποιοτικά και να σαι σούπερ. Καταθέτω απλά τη γνώμη μου. Περιμένουμε update από τον επόμενο υπέρηχο! 

Μα και εγώ αυτό έπαθα! Σε προηγούμενο υπέρηχο που έκανα (βέβαια δεν ήταν 2ης μέρας), όταν πρωτοπήγα τον Ιούνιο, και μου έβγαλαν το πρωτόκολλο μου είχαν πει ότι υπολογίζουν να βγάλω 8 με αυτό το πρωτόκολλο. Κλείνω τα 36 οσονούπω. Θα σας πω αύριο τα νέα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες. Συγχαρητήρια σε όλες τις κοπέλες που πήραν θετικό αποτέλεσμα. τους εύχομαι μια τελειομηνη κύηση. Θα ηθελα να κάνω μια ερώτηση έτσι σαν στατιστική κ ίσως από τις κοπέλες που έχουν ήδη γεννήσει αν διαβάζουν ακόμα αυτό το μπλογκ. Υπάρχει περίπτωση να συνεχίσει μια πρώιμη κυηση αν ξεπρηστει το στήθος; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , SofiDim είπε:

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες. Συγχαρητήρια σε όλες τις κοπέλες που πήραν θετικό αποτέλεσμα. τους εύχομαι μια τελειομηνη κύηση. Θα ηθελα να κάνω μια ερώτηση έτσι σαν στατιστική κ ίσως από τις κοπέλες που έχουν ήδη γεννήσει αν διαβάζουν ακόμα αυτό το μπλογκ. Υπάρχει περίπτωση να συνεχίσει μια πρώιμη κυηση αν ξεπρηστει το στήθος; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας. 

Το στήθος πρήζετε κ ξεπρηζετε σε όλη την εγκυμοσύνη.  Δηλαδη μπορει για δυο μέρες να το νιώθεις ξεπρησμενο κ μετα να ξαναπρηστει. Κυριως μετα τον ύπνο ξεπρηζετε κάθε φορά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , SofiDim είπε:

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες. Συγχαρητήρια σε όλες τις κοπέλες που πήραν θετικό αποτέλεσμα. τους εύχομαι μια τελειομηνη κύηση. Θα ηθελα να κάνω μια ερώτηση έτσι σαν στατιστική κ ίσως από τις κοπέλες που έχουν ήδη γεννήσει αν διαβάζουν ακόμα αυτό το μπλογκ. Υπάρχει περίπτωση να συνεχίσει μια πρώιμη κυηση αν ξεπρηστει το στήθος; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας. 

Καλημέρα κορίτσι μου !

Σε καμία κύηση δεν είχα αυτό που λένε πρησμένο στήθος,  ακομη και σ αυτή που γέννησα πρηστηκε προς το τέλος και μη σου πω κυρίως όταν γέννησα 

Εύχομαι όλα να πάνε καλά,  μην σε ανησυχεί τόσο το στήθος και σε πολλές κοπέλες που ξέρω μια πρηζοταν μια έφευγε , όμως όλα καλά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες.Θα ήθελα να ρωτήσω πόσες μέρες ακριβώς πήρατε ουλτρουζεσταν έως την στιγμή της εμβρυομεταφοράς με βλαστοκύστες; Πείτε μου σε κύκλο με ωοληψία αλλα.και σε κύκλο δίχως ωοληψία. Σας ευχαριστώ κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Clouds είπε:

Καλημέρα σε όλες.Θα ήθελα να ρωτήσω πόσες μέρες ακριβώς πήρατε ουλτρουζεσταν έως την στιγμή της εμβρυομεταφοράς με βλαστοκύστες; Πείτε μου σε κύκλο με ωοληψία αλλα.και σε κύκλο δίχως ωοληψία. Σας ευχαριστώ κορίτσια!

Καλημέρα!εγώ δεν πήρα ουτροτζεσταν ανάμεσα σε ωοληψια και εμβρυομεταφορά που έγινε στον ίδιο κύκλο. Ξεκίνησα να παίρνω από τη 1η μέρα εμβρυομεταφορά, 2 ανά 6 ώρες. 8 τη μέρα δλδ. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Clouds είπε:

Καλημέρα σε όλες.Θα ήθελα να ρωτήσω πόσες μέρες ακριβώς πήρατε ουλτρουζεσταν έως την στιγμή της εμβρυομεταφοράς με βλαστοκύστες; Πείτε μου σε κύκλο με ωοληψία αλλα.και σε κύκλο δίχως ωοληψία. Σας ευχαριστώ κορίτσια!

Απο την επόμενη μέρα της ωοληψιας 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...