Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

9 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!! Και σ εσάς εύχομαι τα καλύτερα. Συγνώμη, δεν ξέρω πως απαντώ στη καθεμία ξεχωριστά! 

Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου !!  Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μια τεράστια χοριακη και όλα να πάνε καλά !!!!!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Meriofert μαζί με Femara και είχε πετύχει η ωοληψια 

Ευχαριστω πολυ. Δεν έχω χρησιμοποιήσει κανένα από τα 2. Τα meriofert κοστίζουν πολυ;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!! Και σ εσάς εύχομαι τα καλύτερα. Συγνώμη, δεν ξέρω πως απαντώ στη καθεμία ξεχωριστά! 

Λυπαμαι για την απώλεια σου, εύχομαι αυτή τη φορά να έρθει το μωράκι ουράνιο τόξο 🌈

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Λυπάμαι πολύ για αυτό που πέρασες. Σου εύχομαι αυτή η προσπάθεια να φτάσει μέχρι τέλους. Καλή επιτυχία!

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!!ευχομαι τα καλύτερα και σ εσένα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Καλησπέρα στη παρέα!!εύχομαι μωράκια σε όλες μας μες το 2023!

Είμαι καινούρια στο φόρουμ αλλά το διαβάζω από τη πρώτη εξωσωματική. Τώρα βρίσκομαι στη 2η, στις 27-01 έκανα ετ 2 εμβρύων 4ης μέρας και αυτή τη Παρασκευή πάω για χοριακη.

Τη 1η ivf έκανα με menopur & serpafar. δεν μου ταίριαξε καθόλου, πήρα μόνο 1 ώριμο ωάριο, το οποίο γονιμοποιηθηκε όπως επίσης και ένα ανώριμο και προχώρησα σε εγκυμοσύνη η οποία έληξε άδοξα τον 7ο μήνα. Ίσως σας πω κάποια στιγμή στο μέλλον την ιστορία μου. Προς το παρόν εστιάζω σε αυτά τα δύο μέσα μου και εύχομαι να πάνε καλά!

Τώρα στη 2η έκανα με meriofert & serpafar και πήραμε 7 ώριμα. Γονιμοποιηθηκαν τα 4, βάλαμε 2 αλλά τα άλλα 2 δεν προχώρησαν οπότε δεν έχουμε κρυοσυντηρησει κάποιο. 

 

Πραγματικά σου εύχομαι αυτά τα δύο να είναι τα τυχερά σου και την Παρασκευή να έχεις μια μεγάλη χοριακή 🙂

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Ririii88 είπε:

Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου !!  Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μια τεράστια χοριακη και όλα να πάνε καλά !!!!!!!!!! 

Χίλια ευχαριστώ!! Ότι καλύτερο και σ εσένα εύχομαι!!!

πρίν από 17 λεπτά , silvy22 είπε:

Λυπαμαι για την απώλεια σου, εύχομαι αυτή τη φορά να έρθει το μωράκι ουράνιο τόξο 🌈

Ευχαριστώ πολύ!και εμείς το ευχόμαστε με όλη μας τη δύναμη! Με έχετε συγκινήσει με τα μηνύματά σας!! Χαίρομαι που αποφάσισα να μιλήσω και εγώ! 

πρίν από 10 λεπτά , EvgeniaCher είπε:

Πραγματικά σου εύχομαι αυτά τα δύο να είναι τα τυχερά σου και την Παρασκευή να έχεις μια μεγάλη χοριακή 🙂

Αμήν!!! Ευχαριστώ από καρδιάς!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, νικηαντωνια81 είπε:

Ευχαριστω πολυ. Δεν έχω χρησιμοποιήσει κανένα από τα 2. Τα meriofert κοστίζουν πολυ;

Όχι, είναι οι 10 ενέσεις γύρω στα 340 ευρώ. Αλλά είναι οι ενέσεις με το μπουκαλάκι που τις αναμειγνύεις εσύ κι όχι η πένα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

Χίλια ευχαριστώ!! Ότι καλύτερο και σ εσένα εύχομαι!!!

Ευχαριστώ πολύ!και εμείς το ευχόμαστε με όλη μας τη δύναμη! Με έχετε συγκινήσει με τα μηνύματά σας!! Χαίρομαι που αποφάσισα να μιλήσω και εγώ! 

Αμήν!!! Ευχαριστώ από καρδιάς!!

Είμαστε εδώ όλες για να στηρίζουμε η μια την άλλη .. εδώ πραγματικά καταλαβαίνουμε τις ανησυχίες και τα άγχη για όλες το βιώνουμε .. άλλες πιο λίγο άλλες πιο πολύ!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , marmaki είπε:

Όχι, είναι οι 10 ενέσεις γύρω στα 340 ευρώ. Αλλά είναι οι ενέσεις με το μπουκαλάκι που τις αναμειγνύεις εσύ κι όχι η πένα

Πόσες μονάδες δηλ είναι οι10;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Πόσες μονάδες δηλ είναι οι10;

Έχει σετ των 10x150 μονάδες και κοστίζει 360, κάπου εκεί. Έχει και των 75 μονάδων, κάπου είκοσι ευρώ η καθεμία. Είναι γενικά πιο οικονομικές συγκριτικά με άλλες. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2023 at 3:38 ΜΜ, vasoula88 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα…ομολογώ ότι δεν συμμετέχω ενεργά στις συζητήσεις αλλά μέσα από δω έμαθα πολλά…βρήκα άτομα να με καταλαβαίνουν κ να μοιράζομαι τις ανησυχίες μου…για αυτό και σας ευχαριστω!! Εύχομαι οι στόχοι και τα όνειρα όλων μας να γίνουν σύντομα πραγματικότητα!

σημερα είχα τον τελευταίο υπέρηχο,όπου περίμεναμε να δούμε αν πάχυνε τελικά το ενδομήτριο….το οποίο αντιστέκεται σθεναρά! Καμία αλλαγή…παρόλο που αυξήσαμε σε 5 τα cyclacur τος τελευταίες 2 μέρες!οποτε δεν θα προχωρήσουμε σε ετ αυτή τη φορά… από τι επηρεάζεται βρε κοριτσια κ δεν παχαίνει;;;θέλω να πω…τι άλλαξε από την προηγούμενη φορά;κάθε μήνα έτσι θα είναι κ θα ψάχνουμε τον ένα μήνα που θα το παχύνουμε;η τυχαίνει από κύκλο σε κύκλο;;

Καλημέρα!εμένα μου έδινε 2 cyclacur κάθε μέρα από τη 1η ημέρα διέγερσης. Δεν ξέρω αν έπαιξε αυτό ρόλο και ήταν καλό το ενδομήτριο. 

πρίν από 39 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Πόσες μονάδες δηλ είναι οι10;

Αν θυμάμαι καλά, οι 10 ενέσεις είναι 150 μονάδες η μια. Υπάρχει και κουτί με 8 που είναι με 75 μονάδες η μια. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, αχ έχουν σπάσει τα νεύρα μου έχω ακόμα καθυστερησει και περιμένω να αδιαθετησω γιατι θα κάνω υστεροσκοπηση και δε ξέρω γιατί χάλασε ο κύκλος πάλι και καθυστερεί πάλι 😒 Θα μου πεις τι βιαζεσαι αλλά νοιωθω ότι πάει πίσω με αυτή τη καθυστερηση.. ! 

ελπίζω όλες να είστε καλά εσείς και αν έχουμε κάποια που περιμένει χοριακη καλά αποτελέσματα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Ria_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια, αχ έχουν σπάσει τα νεύρα μου έχω ακόμα καθυστερησει και περιμένω να αδιαθετησω γιατι θα κάνω υστεροσκοπηση και δε ξέρω γιατί χάλασε ο κύκλος πάλι και καθυστερεί πάλι 😒 Θα μου πεις τι βιαζεσαι αλλά νοιωθω ότι πάει πίσω με αυτή τη καθυστερηση.. ! 

ελπίζω όλες να είστε καλά εσείς και αν έχουμε κάποια που περιμένει χοριακη καλά αποτελέσματα! 

Καλημέρα!Συγνώμη δεν γνωρίζω ακριβώς σε τι φαση βρίσκεσαι αλλά στη 1η εξωσωματική μου θυμάμαι να βιάζομαι πάρα πολύ να γίνουν όλα γρήγορα και απογοητεύουν που κάποιες εξετάσεις παίρνουν χρόνο. Καλό κουράγιο εύχομαι!εγώ περιμένω χοριακη τη Παρασκευή ✌🏻

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...