Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      α ίσως αλλάζω μήνα γι αυτό τα ειχα! ειμαι καλύτερα με έπιασε το ντεπόν! μου είπε η μαια βέβαια πως αν νιώσω πάλι κάτι διαφορετικό από δω κ πέρα να τους πάρω τηλ ! και με ρώτησε πόσες φορες μέσα στη μέρα τα νιώθω αυτά τα πονάκια !

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

17 μέρες καθυστέρηση αρνητική χοριακη


Recommended Posts

Καλημέρα...να σας πω και εγώ τον πόνο μου.. προσπαθώ για παιδάκι..αυτό τον μήνα νόμιζα ότι έκατσε ,αλλά τζάμπα χάρηκα. Έχω άστατο κύκλο και 17 μέρες καθυστέρησης κάτι που συνέβη πρώτη φορά..έχω κάνει τεστ βγήκε αρνητικό..μάλιστα από την Παρασκευή είδα μια σταγόνα κόκκινη αίμα.. από εκείνη την ημέρα βλέπω σταγόνες νόμιζα ότι ήμουν όντως , σήμερα έκανα χοριακη η οποία ήταν αρνητική..λέτε να είναι πολύ νωρίς ακόμη για να φανεί ;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Ειρήνη Παπαδοπούλου είπε:

Καλημέρα...να σας πω και εγώ τον πόνο μου.. προσπαθώ για παιδάκι..αυτό τον μήνα νόμιζα ότι έκατσε ,αλλά τζάμπα χάρηκα. Έχω άστατο κύκλο και 17 μέρες καθυστέρησης κάτι που συνέβη πρώτη φορά..έχω κάνει τεστ βγήκε αρνητικό..μάλιστα από την Παρασκευή είδα μια σταγόνα κόκκινη αίμα.. από εκείνη την ημέρα βλέπω σταγόνες νόμιζα ότι ήμουν όντως , σήμερα έκανα χοριακη η οποία ήταν αρνητική..λέτε να είναι πολύ νωρίς ακόμη για να φανεί ;;;

Καλο ειναι να επισκευτεις το γυναικολογο σου γιατι φαινετε σαν ανωμαλια του κυκλου. Αν ειναι αστατος ο κυκλος καλο ειναι να κανεις εναν ελενχο ορμονων κ να παρεις τεστ ωορηξιας για να βρισκεις ποτε κανεις ωορηξια. Στο ιντερνετ βρισκεις οικονομικα 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Ειρήνη Παπαδοπούλου είπε:

Καλημέρα...να σας πω και εγώ τον πόνο μου.. προσπαθώ για παιδάκι..αυτό τον μήνα νόμιζα ότι έκατσε ,αλλά τζάμπα χάρηκα. Έχω άστατο κύκλο και 17 μέρες καθυστέρησης κάτι που συνέβη πρώτη φορά..έχω κάνει τεστ βγήκε αρνητικό..μάλιστα από την Παρασκευή είδα μια σταγόνα κόκκινη αίμα.. από εκείνη την ημέρα βλέπω σταγόνες νόμιζα ότι ήμουν όντως , σήμερα έκανα χοριακη η οποία ήταν αρνητική..λέτε να είναι πολύ νωρίς ακόμη για να φανεί ;;;

Καλημέρα! Είναι λίγο δύσκολο με τόσες μέρες καθυστέρηση, όσο άστατος και να είναι ο κύκλος σου, να μην είχε ανέβει η χοριακή αν υπήρχε εγκυμοσύνη... Μάλλον κάποια ανωμαλία στην περιόδό σου είναι. Καλο θα είναι να μιλήσεις με έναν γυναικολόγο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , LeneL είπε:

Καλημέρα! Είναι λίγο δύσκολο με τόσες μέρες καθυστέρηση, όσο άστατος και να είναι ο κύκλος σου, να μην είχε ανέβει η χοριακή αν υπήρχε εγκυμοσύνη... Μάλλον κάποια ανωμαλία στην περιόδό σου είναι. Καλο θα είναι να μιλήσεις με έναν γυναικολόγο! 

Θα κλείσω άμεσα ραντεβού. Ευχαριστώ πολύ 

1 hour ago, linaa είπε:

Καλο ειναι να επισκευτεις το γυναικολογο σου γιατι φαινετε σαν ανωμαλια του κυκλου. Αν ειναι αστατος ο κυκλος καλο ειναι να κανεις εναν ελενχο ορμονων κ να παρεις τεστ ωορηξιας για να βρισκεις ποτε κανεις ωορηξια. Στο ιντερνετ βρισκεις οικονομικα 

Ευχαριστώ πολύ!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...