Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2023


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 657
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, roulas40 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!

Λογικό να αγχώνεσαι αγάπη μου 🥴 αλλά ας ελπίσουμε για το καλύτερο δυνατόν!!σήμερα θα βγουν τα αποτελέσματα? περιμένουμε νέα σου 🤞🤞

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιααααα!! Κάνω πάρτι!!!

Λοιπόν, βγήκαν τα αποτελέσματα της avidity κ είναι υψηλά!! Μίλησα με το γιατρό κ μου είπε πως είναι παλιά η μόλυνση!! Για λόγους πρωτοκόλλου θα κάνουμε μια επανάληψη των τιμών σε 15ημερες, αλλά θα έχει προηγηθεί κ η αυχενική!! Μου είπε να μην αγχώνομαι, να είμαι πολύ προσεκτική από εδώ κ στο εξής κ πως προχωράμε κανονικά!! 

Η χαρά μου απερίγραπτη!!!

  • Ευχή 1
  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, roulas40 είπε:

Κορίτσιααααα!! Κάνω πάρτι!!!

Λοιπόν, βγήκαν τα αποτελέσματα της avidity κ είναι υψηλά!! Μίλησα με το γιατρό κ μου είπε πως είναι παλιά η μόλυνση!! Για λόγους πρωτοκόλλου θα κάνουμε μια επανάληψη των τιμών σε 15ημερες, αλλά θα έχει προηγηθεί κ η αυχενική!! Μου είπε να μην αγχώνομαι, να είμαι πολύ προσεκτική από εδώ κ στο εξής κ πως προχωράμε κανονικά!! 

Η χαρά μου απερίγραπτη!!!

Και μόλις μπήκα να δω νέα σου !!!πόσο χαίρομαι !!!άντε προσεκτικά τώρα και όλα καλά ❤️

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Και μόλις μπήκα να δω νέα σου !!!πόσο χαίρομαι !!!άντε προσεκτικά τώρα και όλα καλά ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ Peppi μου!! 🥰

Είπαμε, εδώ όλες μαζί κ προχωράμε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , roulas40 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Peppi μου!! 🥰

Είπαμε, εδώ όλες μαζί κ προχωράμε!!

Μακάρι να συνεχίσουμε μαζί !την τρίτη θα ξέρω και εγώ πια !αλλά αυτή την φορά εχω πιο ήρεμη αναμονή καθώς είμαι έτοιμη και για τα δύο ενδεχόμενα!φυσικά εύχομαι να το ακούσουμε το σπορακι μας 🙏❤️

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , roulas40 είπε:

Θα είναι όλα καλά, θα το δεις!! Είπαμε!! Το μπομπιρακι σου εκανε την ανατροπή στο 94'!!! Να ξέρεις ότι σε έχω έγνοια!!

Μακάρι μακάρι ❤️ ευχαριστώ κορίτσι μου για την συμπαράσταση ❤️

  • Ευχή 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

@roulas40 Κοπέλα μου εσυ το ποσο χάρηκα δεν περιγράφεται , κάτσε ηρέμησε τώρα γιατί δεν πέρασες και λίγα!!! @Pepi88 όλα θα πάνε καλά και θα ακούσεις το μωράκι σου είμαι σίγουρη , να είσαι θετική!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@roulas40 πολυ τελεια νεα!!!!ολα καλα θα πανε μην αγχώνεσαι είδες!!!! Ποτε εχεις αυχενικη ειπαμε ;;;;

@Pepi88 περιμενουμε τα νεα σου χωρις αγχος θα ναι ολα καλα!!!!!!

Δεν περνάνε οι μέρες για την αυχενική 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, roulas40 είπε:

Κορίτσιααααα!! Κάνω πάρτι!!!

Λοιπόν, βγήκαν τα αποτελέσματα της avidity κ είναι υψηλά!! Μίλησα με το γιατρό κ μου είπε πως είναι παλιά η μόλυνση!! Για λόγους πρωτοκόλλου θα κάνουμε μια επανάληψη των τιμών σε 15ημερες, αλλά θα έχει προηγηθεί κ η αυχενική!! Μου είπε να μην αγχώνομαι, να είμαι πολύ προσεκτική από εδώ κ στο εξής κ πως προχωράμε κανονικά!! 

Η χαρά μου απερίγραπτη!!!

Τέλεια κορίτσια μου, να σου πω πάντως ήμουν σίγουρη ότι θα σου έλεγε αυτό!!!! Απολαυσε την εγκυμοσύνη σου!!!

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Σμαραγδένια είπε:

Κοπέλα μου εσυ το ποσο χάρηκα δεν περιγράφεται , κάτσε ηρέμησε τώρα γιατί δεν πέρασες και λίγα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!

11 ώρες πρίν, souz13 είπε:

 πολυ τελεια νεα!!!!ολα καλα θα πανε μην αγχώνεσαι είδες!!!! Ποτε εχεις αυχενικη ειπαμε ;;;;

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Αυχενική έχω στις 15/6.. Δεν περνάνε με τιποτα οι μέρες, έχεις απόλυτο δίκιο..

1 hour ago, mama16 είπε:

Τέλεια κορίτσια μου, να σου πω πάντως ήμουν σίγουρη ότι θα σου έλεγε αυτό!!!! Απολαυσε την εγκυμοσύνη σου!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! 🥰

Καλημέρα κιόλας, σε όλες τα κορίτσια και τα μικράκια!!

Παρασκευή σήμερα και έρχεται και 3ήμερο!!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, roulas40 said:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Αυχενική έχω στις 15/6.. Δεν περνάνε με τιποτα οι μέρες, έχεις απόλυτο δίκιο..

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! 🥰

Καλημέρα κιόλας, σε όλες τα κορίτσια και τα μικράκια!!

Παρασκευή σήμερα και έρχεται και 3ήμερο!!

Ωραία και εγώ 14 ειμαστε κοντα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,είχαμε γιατρό σήμερα. Έιμαι 11+1 τώρα όλα ήταν πολύ καλά , έπαθα πλάκα σήμερα η αλήθεια γιατί χτύπησε ο γιατρός τον υπέρηχο στη κοιλιά μου και όταν σταμάτησε αυτό κλωτσούσε και κουνιόταν και είδαμε τα ποδαράκια και τα χεράκια του.  Κλείσαμε και αυχενικη 12/6

  • Μου αρέσει 1
  • Καλή τύχη! 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Ria_ said:

Καλησπέρα κορίτσια,είχαμε γιατρό σήμερα. Έιμαι 11+1 τώρα όλα ήταν πολύ καλά , έπαθα πλάκα σήμερα η αλήθεια γιατί χτύπησε ο γιατρός τον υπέρηχο στη κοιλιά μου και όταν σταμάτησε αυτό κλωτσούσε και κουνιόταν και είδαμε τα ποδαράκια και τα χεράκια του.  Κλείσαμε και αυχενικη 12/6

Πολυ χαίρομαι!!!!! Εγω ειμαι 10 και 4 !!! Εμεις ειχαμε δει τα ποδαράκια !!! Τωρα εχω αγωνια παλι να το δω πως ειναι το μπεμπε γιατι εχω 15 μέρες να το δω απο τη τελευταια φορα που πηγαμε  !!!!και η αυχενικη ειναι στις 15

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...