Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μανούλες Δεκεμβρίου 2023


Recommended Posts

15 hours ago, souz13 said:

Μπραβο σου μπορεις να ηρεμησεις και εσυ τωρα !!! Τι σου ειπε για το ενα στα 32; Εγω σαλοσπιρ πινω καθε μερα απο την αρχή και δεν θα μου το κοψει αμεσα απο οτι καταλαβα…

Και εγω υα τα συνεχισω δε ξερω μεχρι πότε βέβαια! Ποτε θα σε δει ο γιατρός εσένα; Εμενα στις 17 ιουλιου τωρα!!! Λογικα β επιπεδου θα κανουμε σεπτεβρη;;;

13 hours ago, Sofh25 said:

Καλησπέρα σε όλες!!!! Και εγώ εδώ νέα μανούλα στον πρώτο!!! Μάλλον Δεκέμβριο πάμε και εμείς αλλά ακόμα Πητ δεν έχουμε βγάλει τώρα μπαίνω στην 16η ευδομάδα!! Όλα πάνε καλά δόξα το θεό!!! 

Ευχομαι τα καλύτερα!! Ποτε θα κανεις εσυ β επιπεδου; Εγω τη δευτέρα μπαίνω στην 13 εβδομάδα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 657
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, souz13 είπε:

Και εγω υα τα συνεχισω δε ξερω μεχρι πότε βέβαια! Ποτε θα σε δει ο γιατρός εσένα; Εμενα στις 17 ιουλιου τωρα!!! Λογικα β επιπεδου θα κανουμε σεπτεβρη;;;

Ευχομαι τα καλύτερα!! Ποτε θα κανεις εσυ β επιπεδου; Εγω τη δευτέρα μπαίνω στην 13 εβδομάδα 

Καλησπέρα κορίτσι μου ,αν αναφέρεσαι σε μένα αν κατάλαβα σωστά 10 Ιουλίου έχω ραντεβού και μου φαίνεται αιωνας άσε .. 

Β επιπέδου κλείσαμε ήδη 25 Αυγούστου 

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ria_ said:

Καλησπέρα κορίτσι μου ,αν αναφέρεσαι σε μένα αν κατάλαβα σωστά 10 Ιουλίου έχω ραντεβού και μου φαίνεται αιωνας άσε .. 

Β επιπέδου κλείσαμε ήδη 25 Αυγούστου 

Εμεις εχουμε 17 ιουλιου ραντεβού ασε πως θα περάσει ο καιρός! Ε και εγω λογικα τελος αυγούστου θα κλεισω τη β επιπεδου

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!! Πως είμαστε;;!!

@Sofh25 καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κ ένα γερό μωρό!! Έχεις κάνει αυχενική, σωστά;;!!

@Ria_ το salospir νομίζω το παίρνουμε όλες μας προληπτικά.. είναι πλέον ενδεδειγμένο στην εγκυμοσύνη για την πρόληψη διαφόρων θεμάτων.. τι άλλο σου είπε να προσέχεις για την προεκλαμψία;; 

@Alexandrath για πες μας τα νέα σου από την αυχενική!!

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Όλα πήγαν πάρα πολυ καλά!!! Οι μετρήσεις ηταν πολυ καλές για όλα, οπως και οι αναλογίες για τα σύνδρομα. Η γιατρος ηταν πολυ ικανοποιημένη!! Μου ειπε αναφορικα για το nipt, αλλα δεν χρειαζεται να το κανω. Είμαι 13 & 3 με πητ 23/12.

Κ κατα 80% είναι κορίτσι 🤪

(το πρώτο μου είναι αγόρι)

Εγώ δεν παίρνω σαλοσπιρ, μονο μαγνησιο κ σιδηρο.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alexandrath said:

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Όλα πήγαν πάρα πολυ καλά!!! Οι μετρήσεις ηταν πολυ καλές για όλα, οπως και οι αναλογίες για τα σύνδρομα. Η γιατρος ηταν πολυ ικανοποιημένη!! Μου ειπε αναφορικα για το nipt, αλλα δεν χρειαζεται να το κανω. Είμαι 13 & 3 με πητ 23/12.

Κ κατα 80% είναι κορίτσι 🤪

(το πρώτο μου είναι αγόρι)

Εγώ δεν παίρνω σαλοσπιρ, μονο μαγνησιο κ σιδηρο.

Μπραβο καταπλητικα! Ευχομαι τα καλύτερα και παλι

Εγω ειμαι 13 και 1 σημερα!!και πητ 25/12 αλλα ειμαι με καισαρικη λογω σαγχαρου! Εμενα μου ειπε θα μου δωσει σιδηρο γιατι εκανα και της αιματολογικες που ειναι καθε μηνα ερυθρα κλπ αλλα οταν παω για το ραντεβου θα μου πει τι και πως στις 17 δλδ! Δεν περναει ο καιρος παλι 😓

@roulas40 εσυ ποτε με το καλο η αυχενικη θυμησε μου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, souz13 είπε:

@roulas40 εσυ ποτε με το καλο η αυχενικη θυμησε μου!!!

Εγώ την έκανα την προηγούμενη Πέμπτη!! Σήμερα πήρα κ το papp-a όπου ήταν οκ τα αποτελέσματα!!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συγχαρητήρια @Alexandrath!!! Φανταστικά νέα!!! ✌🏻🏻 Τέλειο το κοριτσάκι!!! ❤️ Εγώ έμεινα τελευταία κορίτσια, έχω την αυχενική μου αύριο μεσημέρι.. Βέβαια δεν έχω πλέον τόσο άγχος γιατί είχα προχθές κάτι πονάκια που έρχονταν και έφευγαν και τρομάξαμε πολύ και πήγαμε στα επείγοντα στο μητέρα οπότε κάναμε υπέρηχο.. Δόξα το Θεό όλα ήταν καλά και δεν είχα κάποια αποκόλληση, και επειδή ήταν ήδη τα μωρά 12 εβδομάδων, είδε ρινικό οστό και στα δύο και μου ανέφερε ότι θα πάρω άριστα αποτελέσματα στην αυχενική. Στο μωρό Α μέτρησε 1,2 και στο μωρό Β 1,9. Μακάρι να πάνε καλά όλα αύριο! ❤️❤️🙏🏻🙏🏻

  • Καλή τύχη! 1
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Miss_Pineapple said:

Συγχαρητήρια @Alexandrath!!! Φανταστικά νέα!!! ✌🏻🏻 Τέλειο το κοριτσάκι!!! ❤️ Εγώ έμεινα τελευταία κορίτσια, έχω την αυχενική μου αύριο μεσημέρι.. Βέβαια δεν έχω πλέον τόσο άγχος γιατί είχα προχθές κάτι πονάκια που έρχονταν και έφευγαν και τρομάξαμε πολύ και πήγαμε στα επείγοντα στο μητέρα οπότε κάναμε υπέρηχο.. Δόξα το Θεό όλα ήταν καλά και δεν είχα κάποια αποκόλληση, και επειδή ήταν ήδη τα μωρά 12 εβδομάδων, είδε ρινικό οστό και στα δύο και μου ανέφερε ότι θα πάρω άριστα αποτελέσματα στην αυχενική. Στο μωρό Α μέτρησε 1,2 και στο μωρό Β 1,9. Μακάρι να πάνε καλά όλα αύριο! ❤️❤️🙏🏻🙏🏻

Μπραβο σου ευχομαι καλη επιτυχία και να πάνε όλα τέλεια!!! Εμενα ηταν 1.5 και εχω ραντεβού 17 παλι!!! 
εν το μεταξυ μια νομίζω πως εχω κανει κοιλίτσα μία τη βλεπω λες και δεν εχω κανει 🙄🙄🙄

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσι μου πως είστε;;εγώ μάλλον έμεινα τελευταία , 27 έχω αυχενικη και ανυπομονώ! Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά για όλες σας ελπίζω και στα δικα μου!!! Το Papp-a σε πόσες ημέρες βγαίνει;;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...