Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

On 6/1/2024 at 11:56 ΠΜ, Vikukoureli είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.καταλαβαινεις είναι πολλές οι σκέψεις μέχρι να βρεθώ μπροστά της.

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.ολα καλά θα πάνε τότε..😘

Καλησπέρα.συγνωμη αν σε έχω πρήξει.στην γιατρό στο πρώτο ραντεβού μπήκε κ ο σύζυγος μέσα;και αν σε εξέτασε κολπικά.🤔

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 536
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

13 hours ago, Vikukoureli said:

Καλησπέρα.συγνωμη αν σε έχω πρήξει.στην γιατρό στο πρώτο ραντεβού μπήκε κ ο σύζυγος μέσα;και αν σε εξέτασε κολπικά.🤔

Καλησπέρα κορίτσι μου. Ναι ήταν μέσα και δεν με εξέτασε. Απλά είχα πάρει μαζί μου ότι εξέταση έχω κάνει μέχρι τώρα. Και κάποιες μου τις έγραψε από την αρχή. Αυτό που διαφέρει σε σχέση με τον Ζηκοπουλο,είναι ότι θέλει να γίνονται οι υπέρηχοι στο νοσοκομείο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Faith13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Ναι ήταν μέσα και δεν με εξέτασε. Απλά είχα πάρει μαζί μου ότι εξέταση έχω κάνει μέχρι τώρα. Και κάποιες μου τις έγραψε από την αρχή. Αυτό που διαφέρει σε σχέση με τον Ζηκοπουλο,είναι ότι θέλει να γίνονται οι υπέρηχοι στο νοσοκομείο. 

Πολυ ωραία.σε ευχαριστώ πολύ.εμενα με βολεύει να σου πω την αλήθεια να γίνονται εκεί.γτ είχα αγχωθει λιγάκι.ο γιατρός που με είχε αναλάβει εδώ στο Αίγιο κάποιες μέρες έλειπε την εβδομάδα.κ αν έπεφτε στον υπέρηχο μου;;κ επίσης δεν ήθελε να μιλάει καθόλου με τον ζηκοπουλο.τελος πάντων.μην σε κουράζω άλλο.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Ναι ήταν μέσα και δεν με εξέτασε. Απλά είχα πάρει μαζί μου ότι εξέταση έχω κάνει μέχρι τώρα. Και κάποιες μου τις έγραψε από την αρχή. Αυτό που διαφέρει σε σχέση με τον Ζηκοπουλο,είναι ότι θέλει να γίνονται οι υπέρηχοι στο νοσοκομείο. 

κανεις λαθος εγω με τον ζηκοπουλο ολους τους υπερυχους τους εκανα στο νοσκομειο

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, renaki13 είπε:

κανεις λαθος εγω με τον ζηκοπουλο ολους τους υπερυχους τους εκανα στο νοσκομειο

Καλησπέρα Ρένα μου.εσυ μένεις κοντά γι'αυτό κ τους έκανες στο νοσοκομείο..να σας πω κ τα δικά μου μαντάτα..🥴με πήραν από το Έλενα κ με ακύρωσαν.κατι έτυχε στην γιατρό.πηγαμε σε 10 μέρες τώρα..τι φάση ρε κορίτσια..τι φαπες τρώμε..🤣

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Vikukoureli said:

Καλησπέρα Ρένα μου.εσυ μένεις κοντά γι'αυτό κ τους έκανες στο νοσοκομείο..να σας πω κ τα δικά μου μαντάτα..🥴με πήραν από το Έλενα κ με ακύρωσαν.κατι έτυχε στην γιατρό.πηγαμε σε 10 μέρες τώρα..τι φάση ρε κορίτσια..τι φαπες τρώμε..🤣

Κρίμα ρε κορίτσι μου. Τι ατυχία. Ποτε θα πας τώρα? Την άλλη εβδομάδα?

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Faith13 είπε:

Κρίμα ρε κορίτσι μου. Τι ατυχία. Ποτε θα πας τώρα? Την άλλη εβδομάδα?

Ναι στις 17 του μήνα..δεν μας θέλει βρε κορίτσια.τι να πω..πόσα εμπόδια πια να μετρήσω;🤔🤔🤔

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, renaki13 είπε:

κανεις λαθος εγω με τον ζηκοπουλο ολους τους υπερυχους τους εκανα στο 

Πάντως εγω στο Ζηκοπουλο δεν έκαναν κανέναν στο νοσοκομείο. Ολους τους έκανα στην πόλη μου. Μάλλον  επειδή ήσουν κοντά τους έκανες εκει,γιατί δεν είχε κανένα θέμα ο γιατρος μ αυτό το θέμα. Και ήταν ένα μείον και δεν ασχολήθηκα με το Έλενα γιατί είμαι μακρυά και δεν μπορώ να πηγαίνω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια, παρακολουθώ αυτά που γράφετε. Πέρασα εχθές από το ιατρείο του και μίλησα με την γραμματέα του. Σίγουρα αυτός θα είναι στο νοσοκομείο είπε και λογικά θα επιστρέψει τον Φλεβάρη. 

Κατά τα άλλα τα κλασικά ξαναπαρε σε 15 μερες, ποτέ διαθέτεις εσύ κλπ κλπ. 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Natty είπε:

Γειά σας κορίτσια, παρακολουθώ αυτά που γράφετε. Πέρασα εχθές από το ιατρείο του και μίλησα με την γραμματέα του. Σίγουρα αυτός θα είναι στο νοσοκομείο είπε και λογικά θα επιστρέψει τον Φλεβάρη. 

Κατά τα άλλα τα κλασικά ξαναπαρε σε 15 μερες, ποτέ διαθέτεις εσύ κλπ κλπ. 

Καλημέρα!Πάντως εγώ που τον πήρα την Δευτέρα τηλ μου είπε ότι είναι θέμα κράτους και ότι πιστεύει θα ανοίξει σύντομα δηλαδή ούτε μήνα απ ότι κατάλαβα αλλά ο ίδιος μου είπε δεν ξέρει αν θα γυρισει

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 8/1/2024 at 11:14 ΜΜ, Vikukoureli είπε:

Ναι στις 17 του μήνα..δεν μας θέλει βρε κορίτσια.τι να πω..πόσα εμπόδια πια να μετρήσω;🤔🤔🤔

Καλησπέρα κορίτσι μου.ερωτηση.πηγες στην καργακου μαστογραφία κ τεστ παπ;

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Vikukoureli said:

Καλησπέρα κορίτσι μου.ερωτηση.πηγες στην καργακου μαστογραφία κ τεστ παπ;

Καλησπέρα. Μαστογραφία δεν μου έχει ζητήσει. Δεν έχω κάνει κιολας ποτε. Τεστ παπ και υπέρηχο πρόσφατο που έκανα τα πηγα από μόνη μου. Να πας ότι εξέταση έκανες για την επιτροπή. Μου έγραψε να κάνω πάλι από την αρχή,καλλιέργεια, για νοσήματα και ορμονικές. Γιατί περασαν 6 μήνες από την επιτροπή 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Faith13 είπε:

Καλησπέρα. Μαστογραφία δεν μου έχει ζητήσει. Δεν έχω κάνει κιολας ποτε. Τεστ παπ και υπέρηχο πρόσφατο που έκανα τα πηγα από μόνη μου. Να πας ότι εξέταση έκανες για την επιτροπή. Μου έγραψε να κάνω πάλι από την αρχή,καλλιέργεια, για νοσήματα και ορμονικές. Γιατί περασαν 6 μήνες από την επιτροπή 

Ναι τα έχω μαζέψει όλα αυτά.εμενα έχουν περάσει 5 μήνες.εγω λόγω ηλικίας κάνω μαστογραφία.σε ευχαριστώ πολύ για όλα.

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2024 at 11:59 ΜΜ, Vikukoureli είπε:

Ναι τα έχω μαζέψει όλα αυτά.εμενα έχουν περάσει 5 μήνες.εγω λόγω ηλικίας κάνω μαστογραφία.σε ευχαριστώ πολύ για όλα.

Καλησπέρα!Πήγες στο Έλενα τελικά?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , domna1 είπε:

Καλησπέρα!Πήγες στο Έλενα τελικά?

Καλησπέρα κορίτσι μου.δεν θα το πιστέψεις.τωρα είμαι στο ταξί και πάω έχω στις 5 ραντεβού κ ο θεός βοηθός 😁

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...