Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

θελω και αλλο παιδακι!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 249
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειχαμε τα παιδια βηχα, πυρετο ,λαιμο 1 εβδομαδα που σου ειχα πει μετα επαθε η κορη γαστεντεριντιδα μετα κολλησε και ο αλεξης και τωρα ειναι ο αντρας μου με φαρρυγγιτιδα!!!!

Link to comment
Share on other sites

κανεναν δεν αφησε βλεπω.τα ιδια εχει τωρα η νυφουλα σου.αστα μαυρα χαλια ειμαστε,χτες καθε 15 λεπτα ξυπνουσε γκρινιαζε και ξανακοιμοταν.επρεπε να ειμασταν κοντα τουλαχιστον να πιναμε καφεδακι οταν ξυπνας για τα μωρα.πως τα καταφερνεις τωρα που ειναι αρρωστος και ο αντρας σου?


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

τωρα με βοηθαει η Δαναη με τον Αλεξανδρο ωστε να εχω χρονο για τα διδυμα..αλλα γενικα ο αλεξανδρος ειναι υσηχο παιδακι για αγορι σε αυτην την ηλικια υσηχος μου φαινετε....τα μωρα ομως θα με τρελανουν ολη μερα κλαινει συγχρονισμενα για ταισμα και αλλαγμα που δεν με βολευει και την νυχτα ξυπνανε ενναλαξ και μετα εγω απο την υπερενταση οιμαμαι κανα δυορο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τωρα με βοηθαει η Δαναη με τον Αλεξανδρο ωστε να εχω χρονο για τα διδυμα..αλλα γενικα ο αλεξανδρος ειναι υσηχο παιδακι για αγορι σε αυτην την ηλικια υσηχος μου φαινετε....τα μωρα ομως θα με τρελανουν ολη μερα κλαινει συγχρονισμενα για ταισμα και αλλαγμα που δεν με βολευει και την νυχτα ξυπνανε ενναλαξ και μετα εγω απο την υπερενταση οιμαμαι κανα δυορο

τι καλα παιδια που εχεις να μη σου τα ματιασω!!!!τον καλυτερο γαμπρο θα εχω αλλα θα ειμαι και εγω καλη πεθερα.στα ωπα ωπα θα σου τον εχω τον κουκλο σου!!!αχ!τα θηλαζεις η τους δινεις μπιμπερο?σε θαυμαζω πολυ,ειναι δυσκολο με ενα αντε να τα βγαλεις περα και με τα δυο!!!!φευγω τωρα γιατι πρεπει να τους ετοιμασω να φανε .τα λεμε υπομονη θα μεγαλωσουν φιλακια πολλα σε ολους σας!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

καλα κανεις το καλυτερο και το πιο βολικο ειναι να θηλαζεις αποκλειστικα.ολα μια χαρα θα πανε και μια χαρα αναπτυξη θα εχουν.πραγματικα super mama εισαι,σου βγαζω το καπελο!!!!!

μπραβο μπραβο μπραβο!!!!τι ομορφα που ειναι τα διδυμακια σε αυτη την φωτο!!!!φτου φτου φτου!!!

δημητρουλα τι γινεται?πως τα πας ολα οκ?

φιλακια σε ολα τα κοριτσια στην παρεα μας!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου καλησπερα!!!!

Ταζ μου γενεθλιαζεις σημερα???χρονια σου πολλα με υγεια αγαπη ευτυχια για εσενα και την οικογενοια σ!!!τι ομορφα παιδακια που εχειςς!!!!καλα τα διδυμακια ειναι απιστευτα!!!

Σουλα μ...περαστικα στο κοριτσακι σου...κι εμεις ετσι ειμαστε φερνει ο μεγαλος οτι μικροβιο βρει στο βηπιαγωγειο και μια κολλαει το ενα μια κολλαει το αλλο και τοτε....τρεχατε ποδαρακια μ.!!!

Λιανα υσηχη ειναι η μπεμπα παραπονο δεν εχω ...και τα αγορια μου ειναι σχετικα υσηχα η μικρη μμας εχει βγει πολυ τσαουσα απι τοτε που χρονισε!!!!εσενα το μικρουλι σου ειναι υσηχο???

Κωσταντινα βλεπω μπηκες στην 7η εβδομαδα??!!μπραβο σας!! Τη μικρη σου την στελνεις σχολειο η οχι???παντως αυτη η φατσα του γιου σου νε εχει τρελανει ....μοιαζει με τον δευτετο τον δικο μ...!!!

Πολλα φιλακια!!!!


Ozbgp2.pngZzpop2.pngC5Onp2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε taz ειχες γενεθλια και δεν το πηρα ειδηση?α!!!αχρηστη συμπεθερα βρηκες!!!!

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ TAZ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑ

ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΜΑΛΛΙΑΑΑΑΑ

ΠΑΝΤΟΥ ΝΑ ΣΚΟΡΠΙΖΕΙΣ ΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ ΤΟ ΦΩΩΩΩΣΣΣΣΣ

ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΙΑ ΣΟΦΟΟΟΟΣΣΣΣ!!!!

χρονια πολλα να ζησεις να σε χαιρονται οι δικοι σου!!!

πολλα πολλα φιλακια απο ολους μας!!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δημητρουλα σε ευχαριστω πολυ για τα περαστικα!!!ολοι τα ιδια ειμαστε απο οτι καταλαβα.προσεχε με το μωρακι σου.τι να κανουμε ....υπομονη!!!!

παλι καλα που μονο η μικρη σου ειναι τσαουσα,τυχερη εισαι!!!

φιλακια κοριτσια σε ολες!!!:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλίτσες!!

Διαβάζω καιρό αυτό το ποστ, γιατί αρχικώς σας θαυμάζω, και, επίσης, με ενδιαφέρει και μένα!!!

Έχω δύο υπέροχα ζουζούνια, 5 και σχεδόν 2 ετών αντίστοιχα και πολύ θα ήθελα ένα τρίτο παιδάκι. Αλλά δεν θα το ήθελα άμεσα, θα προτιμούσα να περάσουνε 1-2 χρόνια... Αφ' ενός τα δύο γλυκά μου πιτσιρίκια με έχουνε βγάλει οφ, αφ' ετέρου θέλω να κάνω κάποια πραγματάκια που δεν θα μπορέσω αργόταρα...

Το θέμα είναι ότι με πιέζει λίγο η ηλικία: Έκλεισα πριν λίγες μέρες τα 38. Σκεφτόμουνα, λοιπόν, να προσπαθήσω για τρίτο στα 40 μου...

Από την άλλη σκέφτομαι τις αυξημένες πιθανότητες για σύνδρομα κλπ...

Καμία από εσάς έχει μείνει έγκυος τόσο μεγάλη;; είναι καμία άλλη μανούλα με παρόμοιες... ανησυχίες;;;


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα!!!Ειμαστε πολυ καλα αλλα χαθηκαμε λογο καιρου!

Δε χορταινουμε βολτες οικογενειακος... :tongue:

Σημερα πηγαμε και στον παιδιατρο να κανουμε εμβολιακι!

Ο Αντωνιος ειναι 12500 κιλα και 84 εκ!

Μεγαλωνει πολυ καλα το μαναρακι μου!

Δημητρα εμενα ειναι πολυ τσατιλας ο μικρος!Προσπαθει να κανει πραγματακια τωρα και οταν τα καταφερνει ειναι καλα!Χαιρεται, γελαει και με κοιταει για να τον επιβραβευσω...Αμα δεν τα καταφερνει ομως, λυγιζει τη μεση προς τα πισω και κλοτσαει και κοντευει να σωριαστει αν δεν τον πιασω!!Συγκοπη μου ρχεται να παθω!

Κατα τα αλλα τρεχει ολη μερα πανω κατω, πειραζει τα παντα, και σπαει τα παντα!

Ευτυχως ειναι πολυ καλος στον υπνο (2-3 ωρες καθε μεσημερι) και 10το βραδυ με 10 το πρωι υπνο!;)


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες μαριλινα με αυτο το υπεροχο ονομα!!!

να σου ζησουν τα παιδακια σου!!!δεν εχει να κανει με ηλικα εγω ειμαι 34 αλλα εχω δει πολλες περιπτωσεις απο 40 και πανω που να κανουν μωρακια υγιεστατα και με πολυ καλες εγκυμοσυνες!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ.....μου γλυκεια σε ευχαριστω πολυ!!!!να σου πω κατι αν και τωρα με τον ερχομο των διδυμων νοιωθω την πληρη ολοκληρωση σκοπευω σε 3-4 χρονια να βαλω μπρος για πεμπτο...τι λες???

ΛΙΑΝΑ ...μπραβο το παλικαρι μας .....ετσι ακριβως ηταν και ο γιος μου!!!!

Δημητρουλα σε ευχαριστω και καλα κουραγια!!!την προσεχουν πολυ τα αγορια σου και σας βγηκε τσαουσα???

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ μου τι κανεις???Χαθηκες!!!

πολλα φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μου!!!!

μαριλινακι καλως ηρθες στην παρεα μας.μην κοιτας ηλικιες,εγω εκανα την μικρη μου στα 39 και ολα πηγαν τελεια,καταπληκτικα.και τωρα ειμαι 41 ,στις 12 ιουλιου μπαινω στα 42 και σκεφτομαι να κανω τεταρτο.αν μου κατσει ο αντρας μου......τωρα μου εκοψε τις ελευθερες επαφες ο γιατρος γιατι επαθα για χιλιοστη φορα ουρολοιμωξη και θα με βαλει σε τριμηνη θεραπεια αμεσως μετα την αντιβιωση και θα δουμε μου ειπε πως θα παει.φυσικα ο μονος που ειναι ευχαριστημενος ειναι ο αντρας μου.ουφ!!!

ποτε να προλαβω να το κανω το τεταρτο κοριτσιαααα?

taz καλα σε λεω super mama.αντε να σε δω εγκυο στο πεμπτο πολυ θα το χαρω!!!μου αρεσει η ιδεα πολυ.δεν με παιρνει η ηλικια αλλιως θα σε ακολουθουσα και ας ελεγε οτι ηθελε ο αντρας μου!!!!

λιανα τι καλα που σου κοιμαται ο μικρος.μπραβο και ειναι ψηλος και ειναι πιο βαρυς απο την μικρη μου .φτου φτου μην τον ματιασω τον κουκλο σου!!

δημητρα δεν την γλιτωσα και αρρωστησα και εγω.κολλησα απο την μικρη μου.τωρα υπομονη θα περασουν ολα.

φιλακια κοριτσια και ολα καλα θα πανε που λεει και ο θεος σακης ρουβας.

βλεπετε ειμαι ρουβιτσα τι να κανω χαχαχαχα

δεν παω καλα ο πονοκεφαλος της ιωσης θα φταιει!!!!!

φιλακια:D:D:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...