Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

ΟΔΗΓΟΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ


Recommended Posts

Κορίτσια,να σας κάνω μια ερωτησούλα...

Ό,τι θυμάμαι χαίρομαι...

Αλλά είναι κι αυτό στα πολλά που φέρνει η κρίση...

Ακόμα δεν έχουμε βαφτίσει το αγοράκι μας και λέγαμε να το κάνουμε μετά το Πάσχα.

Δεν είμαστε υπέρ των πολλών-πολλών και των χλιδάτων καταστάσεων έτσι κι αλλιώς,μας αρέσουν τα απλά πράγματα και το ίδιο κάναμε και στο γάμο μας.

Τωρα όμως τα πράγματα εχουν δυσκολέψει πολύ και ενώ αρχικά λέγαμε να κάνουμε μια βάφτιση με λίγους στενότατους συγγενείς και κάποιους φίλους,γύρω στα 50 άτομα το πολύ,και μετα να κάνουμε τραπέζι σε όλους,έχουμε φτασει στο σημείο να λέμε ότι θα το κάνουμε μεταξύ μας

Δεν θελω όμως να μιζεριάζω μια τετοια στιγμή,γι' αυτό έλεγα μήπως εχετε κάτι να μου προτείνετε.

Θα χαρώ πολύ να ακούσω τις ιδέες σας.Εχω κάτι σκεφτεί κι εγώ...Μια σκέψη είναι να φτιάξω μόνη μου προσκλητηρια και μπομπονιέρες ή και τα γλυκά

Εχω ψαξει αρκετα κι εχω βρει διαφορα πραγματακια στο διαδίκτυο

Θα ήταν πολύτιμη η πρότσαη οποιασδήποτε εχει κανει κατι αναλογο και θα χαρω αν με παραπέμψετε σε κάποιες ιστοσελίδες με ιδεες.Τι να πω,μπορει να μην ψαχνω και τοσο καλά...

η κουμπαρα μας βαφτισε την μικρη το νοεμβρη.για μπομπονιερες πηγε στα jumbo πηρε μικρα ασπρα φαναρακια που κοστιζουν ελαχιστα και στο χερουλακι περασε μια φουξια κορδελα και ενα λουλουδακι.ηταν πολυ ομορφο.γιατι δεν σκεφτεσαι κατι αντιστοιχο σε μπλε φαναρακι?με ασπρη κορδελιτα?και ειναι και κατι που θα το χρησημοποιησουν οι καλεσμενοι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 636
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αφροδίτη 50 άτομα είναι πλέον πολλά για τραπέζωμα...

Τι να κάνω;

Να καλέσω μόνο στην εκκλησία και να φάμε μετά οι οικογένειες και οι κουμπάροι;

Ρε γμτ φοβαμαι μην χαλάσουμε χρήματα που μπορεί να μας λείψουν.Δεν ξερουμε και πώς θα εξελιχθούν τα πράγματα

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη 50 άτομα είναι πλέον πολλά για τραπέζωμα...

Τι να κάνω;

Να καλέσω μόνο στην εκκλησία και να φάμε μετά οι οικογένειες και οι κουμπάροι;

Ρε γμτ φοβαμαι μην χαλάσουμε χρήματα που μπορεί να μας λείψουν.Δεν ξερουμε και πώς θα εξελιχθούν τα πράγματα

ναι όντως για τραπέζωμα είναι πολλά.σε μπουφέ θα σου άρεσε?υπάρχουν πολλές ιδέες για να φτιάξεις μόνη σου πράγματα. κι εγώ μάλλον έτσι θα κάνω .αν και το βλέπω να μένει και φέτος αβάπτιστο το φουμπομωρό.:rolleyes:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πες εσύ πως το φαντάζεσαι και θα σε βοηθήσω εγώ στα γραφικά και τα κατασκευαστικά.Τι τα έχουμε τα διπλώματα.χαχαχα

Να΄σαι καλά βρε Φούμπι για τον καλο σου λόγο

Αλλά μπέρδεμα...

ΜΑκάρι να ήμασταν κοντά να αλληλοβοηθιόμασταν σε διαφορα θεματα, η καθεμιά με τις δυνατότητες και τις γνώσεις της...

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραίο!

Δεν θα το κάνω κι ολόιδιο

πχ εχω σκεφτεί αντί για το καραβακι να κρεμασω το μονογραμμα του μικρού

Ετσι ό,τι μπομπονιέρα και να φτιάξω δεν θα με δεσμεύει το προσκλητήριο ως προς τη θεματολογία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε σοβαρά το λέω. τα αρχεία μια χαρά έρχονται με μαιλ.

δλδ μετα μπορω να παω να τα εκτυπώσω σε τυπογραφείο και να βγει το σχεδιο;

Ειμαι και μπόζος σε αυτά και δεν κατεχω πράμα:tongue:

Link to comment
Share on other sites

μου αρέσει και το μονόγραμμα αλλά η μόνη μου ένσταση είναι πως ότιδήποτε άλλο μπορεί κάποιος αν θέλει να το αξιοποιήσει,ενώ το μονόγραμμα μόνο κάποιος που έχει το ίδιο αρχικό


Link to comment
Share on other sites

δλδ μετα μπορω να παω να τα εκτυπώσω σε τυπογραφείο και να βγει το σχεδιο;

Ειμαι και μπόζος σε αυτά και δεν κατεχω πράμα:tongue:

ναι βρε.κι αν θές ακόμα και στον εκτυπωτή σου αν σου πουν καμιά φευγάτη τιμή


Link to comment
Share on other sites

Παω να τελειωσω με τις δουλειες και θα μπω αργοτερα

Στο μεταξυ ό,τι ιδεα εχετε όχι μόνο περί προσκλητηρίων-μπομπονιέρων γραψτε τη

Περι οργανωσης,μενού οικονομικού κτλ

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη 50 άτομα είναι πλέον πολλά για τραπέζωμα...

Τι να κάνω;

Να καλέσω μόνο στην εκκλησία και να φάμε μετά οι οικογένειες και οι κουμπάροι;

Ρε γμτ φοβαμαι μην χαλάσουμε χρήματα που μπορεί να μας λείψουν.Δεν ξερουμε και πώς θα εξελιχθούν τα πράγματα

για την εκκλησια εννοουσα!!!!ναι αυτο μπορεις να κανεις, να παρεις οικογενειες και κουμπαρους, να πας στα μισα δηλαδη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...