Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


ath_gal1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πω, πω πόσο σε καταλαβαίνω, και εγώ και οι άλλες κοπέλες φυσικά. Αν δεν είσαι στο χορό δεν μπορείς ούτε στο ελάχιστο να το καταλάβεις. Λοιπόν εγώ με αργές κινήσεις θα αρχίζω να ετοιμάζομαι για να πάω για χοριακή. Μια ψυχή που είναι να βγει, ας βγει. Δεν έχω πάει άλλη φορά και φοβάμαι ότι αν βγει αρνητική, θα με πάρει πολύ από κάτω. Για όσες δεν με έχετε διαβάσει πιο πριν, λέω εν συντομία, τι έγινε αυτό το μήνα. Είναι ο πρώτος μήνας που έκανα pregnyl, οπότε ήξερα ακριβώς πότε είχα ωορρηξία. Σύμφωνα με αυτά τα στοιχεία, περίμενα περίοδο Τετάρτη ή Πέμπτη. Τετάρτη είχα 2 φορές στην διάρκεια της ημέρας, το πρωι ροζ και το απόγευμα καφέ, μόνο στο σκούπισμα, και χθες και σήμερα απολύτως τίποτα. Χθες που μου είπε ο γιατρός να κάνω χοριακή και όχι τεστ, λέω εγώ δεν κάνω πρώτα ένα τεστ και βλέπουμε? Εκανα και βγήκε αρνητικό και δεν πήγα. Τώρα σήμερα επειδή ειναι και το σκ μπροστά και επειδή πάιρνω και προγεστερόνη, την οποία αν δεν είμαι πρέπει να την κόψω, αποφάσησα να πάω. Αλλά έχω ξυπνήσει από τις 7 και δεν λέω να ετοιμαστώ. Στις 11:30 δουλεύω, άρα πρέπει να γίνει πριν! Σας ευχαριστώ που με διαβασατε, απλά είμαι πολύ αγχωμένη...


HvAnp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΠΕ,ΤΟ ΦΕΡΣΤ ΣΤΕΠ

α καλα δε το προσεξα καθολου μαλλον πρεπει να παω στον οφθαλμιατρο.. γιατρεεεεεεεεεεεε (οφθαλμιατρε,γυναικολογε) ερχομαιιιιιιιιιια και ψυχοθεραπευτει τελιακ πολλους γιατρους θελω:P:p:p:p


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Πω, πω πόσο σε καταλαβαίνω, και εγώ και οι άλλες κοπέλες φυσικά. Αν δεν είσαι στο χορό δεν μπορείς ούτε στο ελάχιστο να το καταλάβεις. Λοιπόν εγώ με αργές κινήσεις θα αρχίζω να ετοιμάζομαι για να πάω για χοριακή. Μια ψυχή που είναι να βγει, ας βγει. Δεν έχω πάει άλλη φορά και φοβάμαι ότι αν βγει αρνητική, θα με πάρει πολύ από κάτω. Για όσες δεν με έχετε διαβάσει πιο πριν, λέω εν συντομία, τι έγινε αυτό το μήνα. Είναι ο πρώτος μήνας που έκανα pregnyl, οπότε ήξερα ακριβώς πότε είχα ωορρηξία. Σύμφωνα με αυτά τα στοιχεία, περίμενα περίοδο Τετάρτη ή Πέμπτη. Τετάρτη είχα 2 φορές στην διάρκεια της ημέρας, το πρωι ροζ και το απόγευμα καφέ, μόνο στο σκούπισμα, και χθες και σήμερα απολύτως τίποτα. Χθες που μου είπε ο γιατρός να κάνω χοριακή και όχι τεστ, λέω εγώ δεν κάνω πρώτα ένα τεστ και βλέπουμε? Εκανα και βγήκε αρνητικό και δεν πήγα. Τώρα σήμερα επειδή ειναι και το σκ μπροστά και επειδή πάιρνω και προγεστερόνη, την οποία αν δεν είμαι πρέπει να την κόψω, αποφάσησα να πάω. Αλλά έχω ξυπνήσει από τις 7 και δεν λέω να ετοιμαστώ. Στις 11:30 δουλεύω, άρα πρέπει να γίνει πριν! Σας ευχαριστώ που με διαβασατε, απλά είμαι πολύ αγχωμένη...

καλε πηγαινε να μας πεις και εσυ τα ευχαριστα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωραια θα εχω και παρεα στον οφθαλμιατρο χαχαχα:D:D:D

χαχαχα παμε μαζι χαρα!! ασε δεν την παλευω...δεν βλεπω τιποτα...μονο τεστ με +++++++ βλεπω μπροστα μου!!!!!!!!χαχα

Link to comment
Share on other sites

Πω, πω πόσο σε καταλαβαίνω, και εγώ και οι άλλες κοπέλες φυσικά. Αν δεν είσαι στο χορό δεν μπορείς ούτε στο ελάχιστο να το καταλάβεις. Λοιπόν εγώ με αργές κινήσεις θα αρχίζω να ετοιμάζομαι για να πάω για χοριακή. Μια ψυχή που είναι να βγει, ας βγει. Δεν έχω πάει άλλη φορά και φοβάμαι ότι αν βγει αρνητική, θα με πάρει πολύ από κάτω. Για όσες δεν με έχετε διαβάσει πιο πριν, λέω εν συντομία, τι έγινε αυτό το μήνα. Είναι ο πρώτος μήνας που έκανα pregnyl, οπότε ήξερα ακριβώς πότε είχα ωορρηξία. Σύμφωνα με αυτά τα στοιχεία, περίμενα περίοδο Τετάρτη ή Πέμπτη. Τετάρτη είχα 2 φορές στην διάρκεια της ημέρας, το πρωι ροζ και το απόγευμα καφέ, μόνο στο σκούπισμα, και χθες και σήμερα απολύτως τίποτα. Χθες που μου είπε ο γιατρός να κάνω χοριακή και όχι τεστ, λέω εγώ δεν κάνω πρώτα ένα τεστ και βλέπουμε? Εκανα και βγήκε αρνητικό και δεν πήγα. Τώρα σήμερα επειδή ειναι και το σκ μπροστά και επειδή πάιρνω και προγεστερόνη, την οποία αν δεν είμαι πρέπει να την κόψω, αποφάσησα να πάω. Αλλά έχω ξυπνήσει από τις 7 και δεν λέω να ετοιμαστώ. Στις 11:30 δουλεύω, άρα πρέπει να γίνει πριν! Σας ευχαριστώ που με διαβασατε, απλά είμαι πολύ αγχωμένη...

ΝΑ ΠΑΣ!!! ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ..ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΡΟΖ ΠΟΥ ΛΕΣ ...ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ ..


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

μακαρι ! ομως δεν εχω κανενα συμπτωμα οτι θα μου ερθει ...ετσι και την αλλη φορα...πονουδα πονουσα απο πριν ...και λιγο πριν ερθει δεν πονουσα ..και τελικα ηρθε..σας μπερδεψα...

θελω να πω οτι πονουσα ολεσ τις προηγ. μερεσ ..μια εβδομαδα πριν ..και οταν πλησιαζε δεν πονουσα τοσο και ηρθε τελικα..

εχω καταμπερδευτει με αυτα τα συμπτωματα

εχθες γιαννα .ανεβασα πιεση ...13 η μεγαλη μου ..που εχω 8.5-9...το ανωτερο..

3 μερες πονοκεφαλο που εγραφα..απο αυτο οφειλοταν.,,,:-(

να σου θυμισω οτι κι εγω περιπου μια εβδομαδα πριν την περιοδο πονουσα κανονικα σαν να ειναι να αδιαθετησω ....αλλα τελικα δεν αδιαθετησα....κι ακομα εχω πονακια , οχι εντονα, αλλα τα εχω ....!!!

τι θελω να πω???? οτι κιι εγω ημουν 100% σιγουρη οτι δεν ημουν εγκυος....εβαζα το χερι μου και στη φωτια, αφου την ημερα που εκανα την χοριακη, ειχα βαλει και σερβιετα απο το πρωι γιατι νομιζα οτι θα παιξει ο ολυμπιακος στην εδρα μου....:D:D

υπομονη μεχρι αυριο....και θα δεις!!!!:tongue:


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσακια!!!!! ηρθα κ εγω..... τι κανετε??? γιαννα πως τα παει το μπεμπε???? ath-gal δεν θα ερθει.αφου το ειπαμε...θετικη σκεψη θελει... χαρα θα ερθει στντομα κ το αδελφακι για τον κουκλο σου!! κοριτσια το forum ειναι γουρλιδικο!! θα αρχισουν να πεφτουν μωρα σςν βροχη σε λιγες μερες..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε δε θα σου ερθει ουτε εσενα ουτε εμενα ουτε καμιανης τωρα που εκανε την αρχη η γιαννα θα πηγαινουμε ολες σα το τρενο απο πισω της χαχαχα

αααα να σας πω...μην με συγχζεται στην κατασταση μου.....ΘΕΛΩ ΠΑΡΕΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

να σου θυμισω οτι κι εγω περιπου μια εβδομαδα πριν την περιοδο πονουσα κανονικα σαν να ειναι να αδιαθετησω ....αλλα τελικα δεν αδιαθετησα....κι ακομα εχω πονακια , οχι εντονα, αλλα τα εχω ....!!!

τι θελω να πω???? οτι κιι εγω ημουν 100% σιγουρη οτι δεν ημουν εγκυος....εβαζα το χερι μου και στη φωτια, αφου την ημερα που εκανα την χοριακη, ειχα βαλει και σερβιετα απο το πρωι γιατι νομιζα οτι θα παιξει ο ολυμπιακος στην εδρα μου....:D:D

υπομονη μεχρι αυριο....και θα δεις!!!!:tongue:

ναι ναι γιαννα μου μου το πεσ και το θυμαμαι ...αλλα δεν ελπιζω ...νομιζω οτι δεν θα αποφυγω τις ..περιπετειες...(σαλπιγγ .κλπ)

σημερα ασ πουμε δεν ποναω ...ελαφρα στο στηθος απ εξω ..οχι στις θηλες ..

και κοιλια ..δεν θα το λεγα ...η μεση ποναει ..οχι τρελλα ..αλλα ποναει ..

τα συμπερασματα δικα σας ..


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!!!!! ηρθα κ εγω..... τι κανετε??? γιαννα πως τα παει το μπεμπε???? ath-gal δεν θα ερθει.αφου το ειπαμε...θετικη σκεψη θελει... χαρα θα ερθει στντομα κ το αδελφακι για τον κουκλο σου!! κοριτσια το forum ειναι γουρλιδικο!! θα αρχισουν να πεφτουν μωρα σςν βροχη σε λιγες μερες..

αχ αντε μακαρι


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Πω, πω πόσο σε καταλαβαίνω, και εγώ και οι άλλες κοπέλες φυσικά. Αν δεν είσαι στο χορό δεν μπορείς ούτε στο ελάχιστο να το καταλάβεις. Λοιπόν εγώ με αργές κινήσεις θα αρχίζω να ετοιμάζομαι για να πάω για χοριακή. Μια ψυχή που είναι να βγει, ας βγει. Δεν έχω πάει άλλη φορά και φοβάμαι ότι αν βγει αρνητική, θα με πάρει πολύ από κάτω. Για όσες δεν με έχετε διαβάσει πιο πριν, λέω εν συντομία, τι έγινε αυτό το μήνα. Είναι ο πρώτος μήνας που έκανα pregnyl, οπότε ήξερα ακριβώς πότε είχα ωορρηξία. Σύμφωνα με αυτά τα στοιχεία, περίμενα περίοδο Τετάρτη ή Πέμπτη. Τετάρτη είχα 2 φορές στην διάρκεια της ημέρας, το πρωι ροζ και το απόγευμα καφέ, μόνο στο σκούπισμα, και χθες και σήμερα απολύτως τίποτα. Χθες που μου είπε ο γιατρός να κάνω χοριακή και όχι τεστ, λέω εγώ δεν κάνω πρώτα ένα τεστ και βλέπουμε? Εκανα και βγήκε αρνητικό και δεν πήγα. Τώρα σήμερα επειδή ειναι και το σκ μπροστά και επειδή πάιρνω και προγεστερόνη, την οποία αν δεν είμαι πρέπει να την κόψω, αποφάσησα να πάω. Αλλά έχω ξυπνήσει από τις 7 και δεν λέω να ετοιμαστώ. Στις 11:30 δουλεύω, άρα πρέπει να γίνει πριν! Σας ευχαριστώ που με διαβασατε, απλά είμαι πολύ αγχωμένη...

να πας....κι εγω ετσι ξεκινησα με αμφιβολιες και αρνητικοτητα...αλλα το αποτελεσμα τελικα ηταν θετικοτατο.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...