Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ναι έκανα εμετούς μέχρι την ημέρα που γέννησα,αλλά δεν πειράζει, τουλάχιστον δεν έπαθα υπερεμεση και δεν νοσηλεύτηκα🙂 Είχα πάθει και οξεία τενοντίτιδα στο ένα χέρι και ήπια στο άλλο, ήμουν με νάρθηκα τους τελευταίους 3μηνες,ήταν δύσκολο.Λογω των ορμονών και αυτό όπως μου είχε πει ο ορθοπεδικός🤷

      Αχ εχουμε και ίδια ηλικία βλέπω και εγώ 39 είμαι και είπα πως αν είναι να κανω κ άλλο μωράκι, τώρα είναι η στιγμή,γιατί με χαμηλή ΑΜΗ και γενικά με όχι καλή ανταπόκριση στα φάρμακα,δεν έχω και πολλά περιθώρια. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να αποκτήσεις κ άλλο παιδάκι αν το θέλεις και να έχεις κάθε ευτυχία! Το αξίζεις 🥰Εφόσον έμεινες φυσιολογικά έγκυος μια φορά,γιατί όχι και μια δεύτερη?Όλα είναι πιθανά 

      Σου εύχομαι και εγώ μέσα από την καρδιά μου η επόμενη φορά να είναι η τυχερή σου και να γίνεις σύντομα για δεύτερη φορά μανούλα και αυτη τη φορα να μην καταλαβεις καθολου την εγκυμοσυνη σου!!!

      Αχ κοπέλα μου έμεινα φυσιολογικά έγκυος μετά από πολύ προσπάθεια, πολλές βιταμίνες, πολλές αντιβιωσεις, χάπια, χειρουργεία άστα να πάνε!!Δε νομίζω ότι τώρα θα μου έρθει τόσο εύκολα!Ότι είναι να γίνει θα γίνει!Πότε δε ξέρεις!Τουλάχιστον τώρα έχω παρηγοριά τον μικρούλη μου!!

       

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


ath_gal1

Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια!!!!! ηρθα κ εγω..... τι κανετε??? γιαννα πως τα παει το μπεμπε???? ath-gal δεν θα ερθει.αφου το ειπαμε...θετικη σκεψη θελει... χαρα θα ερθει στντομα κ το αδελφακι για τον κουκλο σου!! κοριτσια το forum ειναι γουρλιδικο!! θα αρχισουν να πεφτουν μωρα σςν βροχη σε λιγες μερες..

ανναστ...εγω δεν εχω παιδακι ...αν εννοεισ για μενα ..


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσακια!!!!! ηρθα κ εγω..... τι κανετε??? γιαννα πως τα παει το μπεμπε???? ath-gal δεν θα ερθει.αφου το ειπαμε...θετικη σκεψη θελει... χαρα θα ερθει στντομα κ το αδελφακι για τον κουκλο σου!! κοριτσια το forum ειναι γουρλιδικο!! θα αρχισουν να πεφτουν μωρα σςν βροχη σε λιγες μερες..

ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ....εγω με την δευτερη προσπαθεια εμεινα εγκυος .....και δεν ειχα ουε μηνα που γραφτηκα. τυχαιο????? δεν νομιζω !!!!!:D:D:D


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι γιαννα μου μου το πεσ και το θυμαμαι ...αλλα δεν ελπιζω ...νομιζω οτι δεν θα αποφυγω τις ..περιπετειες...(σαλπιγγ .κλπ)

σημερα ασ πουμε δεν ποναω ...ελαφρα στο στηθος απ εξω ..οχι στις θηλες ..

και κοιλια ..δεν θα το λεγα ...η μεση ποναει ..οχι τρελλα ..αλλα ποναει ..

τα συμπερασματα δικα σας ..

ντινακι να σου κανω μια ασχετη ερωτηση?? το τικερακι σου το πρωτο τι θελει να πει για δεν εχω καταλαβει

και μενα ποναει λιγοτερο το στηθος ομως πριστηκε περισσοτερο απο χτες και πονανε ακομα και οι θηλες μου ουτε εγω ξερω τι να πω


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

ντινακι να σου κανω μια ασχετη ερωτηση?? το τικερακι σου το πρωτο τι θελει να πει για δεν εχω καταλαβει

και μενα ποναει λιγοτερο το στηθος ομως πριστηκε περισσοτερο απο χτες και πονανε ακομα και οι θηλες μου ουτε εγω ξερω τι να πω

οτι ειμαι στην 27η μερα του κυκλου .και οτι αυριο αρχιζει η εμμηνοσ ρυση ..κοινωσ η περιοδοσ


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το ξερω κοριτσαρα!! στην χαρα το εγραψα.... σε σενα ειπα οτι δεν θα ερθει κ θα εχουμε ευχαριστα!!!!!!!

σορρυ ..το χω χασει ε? μην με παρεξηγησετε ...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

οτι ειμαι στην 27η μερα του κυκλου .και οτι αυριο αρχιζει η εμμηνοσ ρυση ..κοινωσ η περιοδοσ

α καλα μιλαμε το μυαλο μου ακατοικιτο τελειος μαλλιν το ξανθο πρεπει να το αλλαξω εχει ποτισει


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

οτι ειμαι στην 27η μερα του κυκλου .και οτι αυριο αρχιζει η εμμηνοσ ρυση ..κοινωσ η περιοδοσ

εγω περιμενω σημερα...ποναω 5 μερες τωρα...το στηθος πριζεται ...ποναει...περναει...με ξαναπιανει...τι αν πω κ εγω??????:confused:

Link to comment
Share on other sites

α καλα μιλαμε το μυαλο μου ακατοικιτο τελειος μαλλιν το ξανθο πρεπει να το αλλαξω εχει ποτισει

αχχααχχαχααχ


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω σημερα...ποναω 5 μερες τωρα...το στηθος πριζεται ...ποναει...περναει...με ξαναπιανει...τι αν πω κ εγω??????:confused:

καλη επιτυχια συ ευχομαι ολοψυχα μαριαΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ....το λεω και λαθος συνεχεια!!!!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλη επιτυχια συ ευχομαι ολοψυχα μαριαΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ....το λεω και λαθος συνεχεια!!!!

χαχα...δεν πειραζει!!ευχαριτω πολυ...καλη επιτυχια κ σε σενα ευχομαι!!!

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια να σας πω κατι.... εγω εμεινα εγκυος 18-19 γεναρ. το pregnacy ticker με βγαζει 5 εβδ κ 6 μερες.. αλλα απ΄το ημερολογιο δεν μου βγαινει..πως γινεται αυτο???

πρεπει να ορισεις εσυ ημερομ.τελευταισ περιοδου ....και οχι συλληψης...οπως γινεται και στο γιατρο...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...