Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


ath_gal1

Recommended Posts

πρεπει να ορισεις εσυ ημερομ.τελευταισ περιοδου ....και οχι συλληψης...οπως γινεται και στο γιατρο...

ε το ορισα..4/1 ειναι... απ'αυτο βγαινει 5 εβδ+????? γιατι εμενα με εβγαλε κ ο γιατρος λιγοτερο απο 5+


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ε το ορισα..4/1 ειναι... απ'αυτο βγαινει 5 εβδ+????? γιατι εμενα με εβγαλε κ ο γιατρος λιγοτερο απο 5+[/QUO

συμβαινει καμια φορα...κ εμενα στην κορη μου 1 εβδομαδα λιγοτερο με εβγαζε ο γιατρος..

Link to comment
Share on other sites

ε το ορισα..4/1 ειναι... απ'αυτο βγαινει 5 εβδ+????? γιατι εμενα με εβγαλε κ ο γιατρος λιγοτερο απο 5+[/QUO

συμβαινει καμια φορα...κ εμενα στην κορη μου 1 εβδομαδα λιγοτερο με εβγαζε ο γιατρος..

απλως σκεφτομαι οτι 29 εχω ραντεβου παλι, κ αν δεν ακουσουμε καρδια παλι, θα σκασω,....


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

απλως σκεφτομαι οτι 29 εχω ραντεβου παλι, κ αν δεν ακουσουμε καρδια παλι, θα σκασω,....

θα ακούσετε καρδούλα μην άνχώνεσαι.;)


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΙ ΕΓΩ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΑ...

για θυμισε μου εσυ σε τι φαση εισαι??

Τελευταία περίοδο 25/1 επαφη μια κ μοναδική σε μερα ωορρηξιας μετα απο τεστακι,περιμένω Κυριακή,Δευτέρα.εχω πρησμενο στηθος,οι ρωγες μου με τσουζουν,πρώτη φορα στον ύπνο με πονάει οταν το πλακωνω.νιώθω πρηξιμο χαμηλά,αλλα όλα αυτα ειναι κ οταν περιμένω περίοδο!!!!τι να πω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα ακούσετε καρδούλα μην άνχώνεσαι.;)

απ το στομα σου κ στου θεου το αυτι.... θα με φαει το αγχος μεχρι τοτε... βεβαια εχω συνεχεια ναυτιες.. κ μου ειπε οτι ειναι καλο σημαδι αυτο..δειχνει την παρουσια του...


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία περίοδο 25/1 επαφη μια κ μοναδική σε μερα ωορρηξιας μετα απο τεστακι,περιμένω Κυριακή,Δευτέρα.εχω πρησμενο στηθος,οι ρωγες μου με τσουζουν,πρώτη φορα στον ύπνο με πονάει οταν το πλακωνω.νιώθω πρηξιμο χαμηλά,αλλα όλα αυτα ειναι κ οταν περιμένω περίοδο!!!!τι να πω!!!!!

Θετική σκεψη...ειπαμε η κοκι εδωσε τις ευχες της σε ολες..οποτε ολα θα γινουν


lGd9p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ε το ορισα..4/1 ειναι... απ'αυτο βγαινει 5 εβδ+????? γιατι εμενα με εβγαλε κ ο γιατρος λιγοτερο απο 5+

γιατι ο γιατρος υπολογισε εκτοσ απ την μ ερα περιοδου ..οτι μια βδομαδα δεκα μερεσ ειχεσ στην ουσια ωορηξια και ..πιαστηκε βρε..

τωρα μην κολλασ σε μια εβδομαδα διαφορα...δεν τρεχει κατι....


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια πηγα μια επισκεψη μεχρι το φουρνο το μισο φουρνο πηρα να φαω καλα που θυμηθηκα και πηρα και ψωμι

καλη ορεξη!!!!:tongue:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια πηγα μια επισκεψη μεχρι το φουρνο το μισο φουρνο πηρα να φαω καλα που θυμηθηκα και πηρα και ψωμι

εγω ειμαι στη δουλεια κ δεν ξερω κ εγω ποσα εχω φαει......αχ υπομονη χαρα μου!!! ο μπεμπης σου ποσο ειναι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...