Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


ath_gal1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εδω ..ξυπνησα ..ποναω δεν ποναω ....δεν μπορω ακομα να προσδιορισω....κατι πονακια μικρα...στηθος πρησμενο ,αλλα δεν τρελλενομαι κιολα στον πονο ,οπωσ τις προηγουμενες μερες...

διαβασεσ αντζι ..εχθες ανεβασα πιεση ...ποια εγω? που εχω ...6μικρη ..8.5-9 η μεγαλη ...!

τι να πω ...στρσσαρομαι στη δουλεια με τις βλακιεσ ..και πιθανον εδω ...με ολη αυτη την αγωνια ..δεν ξερω τι ναπω ...

σκεφτομαι ,αν δεν ειμαι παλι κι αυτο το μηνα ..να κοψω ..λιγο το παρεντσ ..μηπως μου προκαλει και με αυτα που διαβαζω συγχηση ...αληθεια ...! δεν ξερω ...μηπωσ χαλαρωσω λιγο ..

(καλα ...ετσι λεω ..να δω ομωσ αν θα τα καταφερω ,γιατι θελω να διαβαζω νεασ ασ βεβαια κ να επικοινωνουμε ολεσ μαζι οπωσ κανουμε ..)

ε αυριο πια ,ή την κυριακη θα δειξει ...:confused:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εδω ..ξυπνησα ..ποναω δεν ποναω ....δεν μπορω ακομα να προσδιορισω....κατι πονακια μικρα...στηθος πρησμενο ,αλλα δεν τρελλενομαι κιολα στον πονο ,οπωσ τις προηγουμενες μερες...

διαβασεσ αντζι ..εχθες ανεβασα πιεση ...ποια εγω? που εχω ...6μικρη ..8.5-9 η μεγαλη ...!

τι να πω ...στρσσαρομαι στη δουλεια με τις βλακιεσ ..και πιθανον εδω ...με ολη αυτη την αγωνια ..δεν ξερω τι ναπω ...

σκεφτομαι ,αν δεν ειμαι παλι κι αυτο το μηνα ..να κοψω ..λιγο το παρεντσ ..μηπως μου προκαλει και με αυτα που διαβαζω συγχηση ...αληθεια ...! δεν ξερω ...μηπωσ χαλαρωσω λιγο ..

(καλα ...ετσι λεω ..να δω ομωσ αν θα τα καταφερω ,γιατι θελω να διαβαζω νεασ ασ βεβαια κ να επικοινωνουμε ολεσ μαζι οπωσ κανουμε ..)

ε αυριο πια ,ή την κυριακη θα δειξει ...:confused:

θα σου το πω για μια ακομα φορα...ΗΡΕΜΗΣΕ...κανεις κακο στον εαυτό σου...προσπαθησε λιγο να χαλαρωσεις..ξερεις προχθες σκεφτομουν οτι με αυτα που κανουμε στον εαυτο μας (σκεψεις, αγχος κτλ) χανουμε πολυ σημαντικα πραγματα απο την καθημερινοτητα μας...


lGd9p2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε αντζι μου ...ειπαμε καλα τα λεσ ..αλλα οσο πλησιαζουν οι μερεσ ..ολο και πιο στην τσιτα ειμαστε...

και ποιεσ μερεσ ...απ την αρχη του κυκλου ..λεμε αντε να ερθουν οι γονιμεσ και μετα αντε να δουμε θα ερθει η περιοδοσ...τι πραμα κι αυτο ..

ενασ τεραστιοσ πανικοσ μασ πιανει!!!!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

βρε αντζι μου ...ειπαμε καλα τα λεσ ..αλλα οσο πλησιαζουν οι μερεσ ..ολο και πιο στην τσιτα ειμαστε...

και ποιεσ μερεσ ...απ την αρχη του κυκλου ..λεμε αντε να ερθουν οι γονιμεσ και μετα αντε να δουμε θα ερθει η περιοδοσ...τι πραμα κι αυτο ..

ενασ τεραστιοσ πανικοσ μασ πιανει!!!!

απολυτα συμφωνω αλλα τελικα δεν βγαινει τπτ...ο γιατρος μου μου ειπε οτι η ψυχολογια παιζει παρα πολυ σημαντικο ρολο...με αυτα που κανουμε χανουμε και την επαφη με τον συντροφο μας...ας ξεκινησουμε λοιπον απο τα απλα...να φτιαξουμε μια χαρουμενη και υπεροχη σχεση και μετα ολα θα γινουν..eventually!!!


lGd9p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


απολυτα συμφωνω αλλα τελικα δεν βγαινει τπτ...ο γιατρος μου μου ειπε οτι η ψυχολογια παιζει παρα πολυ σημαντικο ρολο...με αυτα που κανουμε χανουμε και την επαφη με τον συντροφο μας...ας ξεκινησουμε λοιπον απο τα απλα...να φτιαξουμε μια χαρουμενη και υπεροχη σχεση και μετα ολα θα γινουν..eventually!!!

αμα εναι η ψυχολογια .. Ε ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΠΟΤΕ ΕΓΩ ..!

μια ζωη στρεσαρισμενη και σε γρηγορση ...λεσ και πιινω ...κοκα !

βιωνουμε δυσκολεσ εποχεσ με αυτα που γινονται τριγυρω μασ ...οποτε πωσ να χαλαρωσω...εγω τουλαχιστον ...το ζω καθημερινα....

αλλοι μπορουν και τα ..γραφουν ..εγω δεν μπορω...

μακαρι να ειχα λιγη ..αναισθησια κι εγω ..και να μην ειμαι τοσο "ευαισθητη" να πω? να ημουν λιγο ..."γαϊδουρα"...πιστευω θα ημουν καλυτερα.

αλλα δεν μπορω ..μια ζωη τρεχω για τουσ αλλουσ και νοιαζομαι ,κ παραμελω τον εαυτο μου


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

αμα εναι η ψυχολογια .. Ε ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΠΟΤΕ ΕΓΩ ..!

μια ζωη στρεσαρισμενη και σε γρηγορση ...λεσ και πιινω ...κοκα !

βιωνουμε δυσκολεσ εποχεσ με αυτα που γινονται τριγυρω μασ ...οποτε πωσ να χαλαρωσω...εγω τουλαχιστον ...το ζω καθημερινα....

αλλοι μπορουν και τα ..γραφουν ..εγω δεν μπορω...

μακαρι να ειχα λιγη ..αναισθησια κι εγω ..και να μην ειμαι τοσο "ευαισθητη" να πω? να ημουν λιγο ..."γαϊδουρα"...πιστευω θα ημουν καλυτερα.

αλλα δεν μπορω ..μια ζωη τρεχω για τουσ αλλουσ και νοιαζομαι ,κ παραμελω τον εαυτο μου

ντινα..για συνελθε σε παρακαλω...τι ειναι αυτα σημερα?γιατι?για παρε λιγο τα πανω σου !!!!!ααααααααααααα


lGd9p2.png
Link to comment
Share on other sites

ντινα..για συνελθε σε παρακαλω...τι ειναι αυτα σημερα?γιατι?για παρε λιγο τα πανω σου !!!!!ααααααααααααα

τωρα..πετυχεσ!!! ε σε λιγο θα παω και για δουλεια ..εκει να δεισ ποσο ..τα πανω μου θα παρω!!! μη συζητασ...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...