Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


ath_gal1

Recommended Posts

τωρα..πετυχεσ!!! ε σε λιγο θα παω και για δουλεια ..εκει να δεισ ποσο ..τα πανω μου θα παρω!!! μη συζητασ...

κοριτσάκι μου δεν παίρνεις τον καλό σου να φύγετε ένα σκ?να ηρεμήσεις?;)


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερααααααααααααα

τι μου κανετε ομορφες???

εγω καλα το στηθος τουμπανο ακομα η ανακατοσουρες καλα κρατουν νιωθω και κατι κρυαδες εντωμεταξυ φοβαμαι τελικα μηπως αρρωστησω και φαω φολα απο το αλλο αλλα ας μη σκεφτομαι ακομα αρνητικα 3 και σημερα μεινανε αντε να δουμε


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

τωρα..πετυχεσ!!! ε σε λιγο θα παω και για δουλεια ..εκει να δεισ ποσο ..τα πανω μου θα παρω!!! μη συζητασ...

καλα κι εμενα στη δουλεια τραγικα ειναι αλλα ας μην το κανουμε θεμα...σημερα ειναι Παρασκευη!!!


lGd9p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσάκι μου δεν παίρνεις τον καλό σου να φύγετε ένα σκ?να ηρεμήσεις?;)

καλα θα ηταν αλλα θα πρεπει να μην δουλευει σαββατο ..και να υπαρχει ..και χρημα ..το βασικοτερο...!

εδω δεν πηγα ουτε διακοπεσ το καλοκαιρι ..μασ ειχαν αλπηρωτουσ 2 μηνεσ...και μετα μου λετε ..μην αγχωνεσαι τοσο ..να δω ..πωωως θα βγαλω το χειμωνα !


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

καλα θα ηταν αλλα θα πρεπει να μην δουλευει σαββατο ..και να υπαρχει ..και χρημα ..το βασικοτερο...!

εδω δεν πηγα ουτε διακοπεσ το καλοκαιρι ..μασ ειχαν αλπηρωτουσ 2 μηνεσ...και μετα μου λετε ..μην αγχωνεσαι τοσο ..να δω ..πωωως θα βγαλω το χειμωνα !

οπως ολοι μας!!!


lGd9p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα θα ηταν αλλα θα πρεπει να μην δουλευει σαββατο ..και να υπαρχει ..και χρημα ..το βασικοτερο...!

εδω δεν πηγα ουτε διακοπεσ το καλοκαιρι ..μασ ειχαν αλπηρωτουσ 2 μηνεσ...και μετα μου λετε ..μην αγχωνεσαι τοσο ..να δω ..πωωως θα βγαλω το χειμωνα !

παντού τραγικά είναι.τον αδερφό μου τον απολύσανε τον προηγούμενο μήνα.ευτυχώς είναι μικρός και δεν έχει υποχρεώσεις ακόμα.Αισιόδοξοι πρέπει να ειίμαστε γιατί αλλίως τα χάσαμα το κορμί πατριώτη.;)


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites

οπως ολοι μας!!!

πρεπει να αρχιζω να ετοιμαζομαι ...ωρα να παω στη δουλεια ...θα μπω απο κει ...φιλια ..αν και εχω πολυ δουλεια ..θα ξεκλεψω ωρα να μπω ...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλε ειμαι και εγω εδω μια ωρα μιλαω καμια δε με βλεπει κλαψ κλαψ κλαψ

σημερα θα ασχοληθουμε μονο με τη ντινα...πρεπει να της φτιαξουμε την ψυχολογια για να δεχτει αυριο τα καλα νεα!!!


lGd9p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλε ειμαι και εγω εδω μια ωρα μιλαω καμια δε με βλεπει κλαψ κλαψ κλαψ

βρε χαρουλα μου τι λεσ ...ολεσ εδω ειμαστε!!!

καλημερα καλημερα καλημερα καλημερα!!!!!!!!!!!!!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα θα ασχοληθουμε μονο με τη ντινα...πρεπει να της φτιαξουμε την ψυχολογια για να δεχτει αυριο τα καλα νεα!!!

μωρε ασ εχω σημερα πεσμενη ψυχολογια και θα σου πω εγω αν θα φτιαξει αυριο ...if και αν και if....!!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

καλε ειμαι και εγω εδω μια ωρα μιλαω καμια δε με βλεπει κλαψ κλαψ κλαψ

καλέ εδώ είμαστε αλλά ταυτόχρονα φτιάχνω και ένα κείμενο στο word.;)


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites

ντινακι μου γιατι καλη μου εισαι ετσι ? ποιο σε πειραξε πες μου εμενα να παω να το πλακωσω.. να δοκιμασει και το δεξι μου κροσε ποιος ποιος οεο???

φευγω και εγω για υη δουλεια και τα λεμε μετα πολλα φιλια κοριτσακια μου


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...