Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Ποιο απορυπαντικό ρούχων προτιμάτε & ποιο μαλακτικό


kalamaraki

Recommended Posts

Τρελός βήχας με το αρκάδι, με αυτό το συννεφάκι σκονίτσας που δημιουργεί!

έχω δυο κουτιά στο σπίτι, τα πήρα και συσκευασία με δώρο τρομάρα μου! Δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω, α πα πααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 120
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 months later...

Συνηθως το Ariel alpine και Quanto ελληνικα νησια . Εκοψα την σκονη γιατι το εβλεπα πανω στα ρουχα παρολο που επελεγα επιπλεον ξεβγαλμα. Με το υγρο ειμαστε μια χαρα. Εχω δοκιμασει και Lenor αρκετα καλα ειναι . Για τα μαυρα παιρνω Persil αλλα τελευταια παιρνω το Persil για τα χρωματιστα που αναφερει οτι δεν μεταφερονται τα χρωματα ωστε να πλενω διαφορα μαζι και μυριζει τελεια. Αυτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

εχω χρησιμοποιησει σχεδον ολα τα υγρα πλυντηριου για μωρα και θεωρω οτι το καλυτερο ειναι το ariel baby κ το χειροτερο το persil baby. απο μαλακτικο, τωρα που μεγαλωσαν λιγο και πλησιαζουν τα 2, χρησιμοποιω το υποαλλεργικο SOUPLINE SOFTNESS & WELLBEING κ μοσχοβολαει. το χρησιμοπποιω κ για τα δικα μας


MCYlp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αριελ αριελ αριέλ.....και ναι η διαφήμιση έχει δίκαιο....κάνεις οικονομία όταν καθαρίζουν από την πρώτη φορά. Για τους τοπικούς λεκέδες αριέλ gel στο μπουκάλι.

(για φθηνότερη αγορά....δίνω κουπόνι από το επιθυμίες και περιμένω να έχει και έκπτωση έξτρα το σουπερ μάρκετ)

Μαλακτικό.....όλα καλά είναι και το soupline, και το lenor, και πολλά άλλα...

για το παιδί χρησιμοποιώ ακριβώς τα ίδια με εμάς, μόνο στην αρχή για πολύ λίγο έπαιρνα εδικά απορρυπαντικά αλλά δεν καθαρίζουν παιδιά λυπάμαι, πάντως δεν είχα κανένα πρόβλημα με αλλιεργίες με το παιδάκι μου.

Link to comment
Share on other sites

EYPHKA ygro gia ta xrwmatista kai ta aspra,EYPHKA gia ta skoura, EYPHKA enisxitko plysis kai EYPHKA leukantiko....einai ELLINIKO kai kanei kai kali douleia....malaktiko QUANTO simpiknwmeno.

epeidi to mwraki mas erxetai ton Oktwbri 8a empisteutw ti synnyfada pou gennise ta Xristougenna na mou proteinei ekeini.


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τρελός βήχας με το αρκάδι, με αυτό το συννεφάκι σκονίτσας που δημιουργεί!

έχω δυο κουτιά στο σπίτι, τα πήρα και συσκευασία με δώρο τρομάρα μου! Δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω, α πα πααα

Το βαζεις σε ενα σεηκερ με πολυ ζεστο νερο το κουνας λιωνει και κανενα προβλημα βηχα....κριμα να παει χαμενο σε τετιους δυσκολους καιρους....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγώ έχω μεγάλο θέμα με τα σκούρα, σχεδόν πάντα βάζω 2 επιπλέον ξεβγάλματα και βγάζουν ασπρίλες, βαζω το persil για τα σκούρα, εχω δοκιμάσει σκόνη τα ίδια. τι να κάνω?

Για το ariel συμφωνώ, καθαρίζει αλλά παρατήρησα οτι μου "γανιάζουν" τα ρούχα και έχουν πολλά κομπάκια! Θα δοκιμάσω και dixan και βλέπουμε!

Τι κάνω για τα σκούρα?καμια ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Αν έβαζες λιγότερο απορρυπαντικό απ' ό,τι γράφει η δόση; Εγώ κάποιες φορές βάζω μέχρι και τη μισή ποσότητα, ειδικά αν τα ρούχα δεν είναι πολύ λερωμένα.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω πλεον παίρνω οτι βρισκω σε προσφορα...Σκονη για άσπρα και χρωματιστα,υγρο για τα σκούρα και τα μαυρα για την μικρή είχα το προδερμ αλλα τωρα πηρα το αριελ για τα μωρά το οποίο μυρίζει καταπληκτικά!!! Οταν τελειώσει αυτο θα της βάλω από τα δικα μας βεβαια ξεχωριστά και δεν της βαζω μαλακτικο


YlLup2.png 3qTRp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

planet για τα δικά μας και για την μπεμπα πηρα το planet baby.

μαλακτικο δεν χρησιμοποιώ-χρησιμοποιούσα προ εγκυμοσυνης ωσπου μου εφερνε αναγουλα οταν εμεινα εγκυος κ δεν ξαναχρησιμοποιησα.δεν ειδα κ καμια διαφορα στα ρουχα να σας πω την αληθεια.στην μικρη δεν προκειται να βαλω μαλακτικο.αγόρασα το planet επειδη δεν μυρίζει έντονα ακριβως για τον ιδιο λογο-για τις αναγουλες..

τωρα που τελειωνει το planet θα παρω οτιδηποτε βρω σε προσφορά κ να μυρίζει ωραια-ωω ναι τερμα πια οι αναγουλες!!!!αλλα μαλακτικο δεν βάζω ακόμα...


xzXRp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...