Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      καλή επιτυχία σ εύχομαι ! να πάνε οοοοολα καλα! 1η σ μεταφορά; 

Πωλειται καροτσι, καλαθουνα, καθισματακι σε αριστη κατασταση


Recommended Posts

Εάν κάποιος ενδιαφέρεται για το παρακάτω σετ καροτσιού και δεν επιθυμει να δωσει 700€ λογω κρισης, ας επικοινωνήσει μαζί μου. Ειναι σαν καινουρια ολα και τα δινουμε 400€. Τιμη συζητησιμη

Πωλείται καρότσι Peg Perego. Αποτελειται από:

1.Tο καρότσι με το κάθισμα, την τέντα του, το καλάθι για τα ψώνια, το νάυλον για την βροχή, ποδόσακο και ασορτί τσάντα-αλλαξιέρα.

2.Η καλαθουνα με τον δικό της ποδόσακο, σε αριστη κατασταση σαν καινουρια, ιδανικη για νεογεννητατο χειμωνα, καθως προφυλασσει το μωρο σε ολες τις καιρικες συνθηκες.

3. Το καθισματάκι αυτοκινήτου κατηγορία 0+ σε αριστη κατασταση

Όλα τοποθετούνται πάνω στη βάση του καροτσιου για να γίνει πολυκαρότσι.

Φρένα, ρόδες και όλα τα υφάσματα σε άριστη κατάσταση. Δε μας χρειαζεται πλεον, αφου μαε εκαναν δωρο ένα μικρό για κάθε μερα. Αλλωστε ουτε στην καλαθουνα ουτε στο καθισμα χωραει το μωρο πλεον.

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...