Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Άννα βλέπω σπαρτιάτικα περνάτε.

χαχαχαχαχα ασε χαλια...κοιτα επειδη προσπαθουμε να τρωμε κρεας 1φορα την εβδομαδα,επειτα απο εντολη γιατρου,αναγκαστικα εχουμε προσθεσει στην διατροφη μας πολλα θαλασσινα κ ψαρια.παντως μην νομιζετε αν πατε στις κεντρικες ψαραγορες της πολης σας βρισκετε τα καλυτερα κ στις καλυτερες τιμες.τουλαχιστον ετσι ειναι στην θεσσαλονικη.πχ οι καραβιδες στον ιχθυοπωλ της γειτονιας μου εχουν στην καλυτερη 24ε/κιλο ενω στο καπανι(κεντρ αγορ)μολις 14 κ ειναι κ φροσκοτατες.


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...νύκτα...whatever!

Σήμερις έχομεν κοτοπουλάκι κοκκινιστό με κοτόπλο πιλάφ'!

Και έφτιαξα και cheesecake again...πειράζει;...Σαν φακλάνα θα γίνω, δεν ήμουν έγκυος, θα γίνω τωρα:P:p:p


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τορτελίνια α λα κρεμ, όπως ζήτησε ο σύζυγος.

Ρούλα, ενδιαφέρον το πανάρισμα με σουσάμι!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. Σεβούλα, αν δεν έχεις δοκιμάσει, να δοκιμάσεις είναι πολύ ωραία τα ψαράκια με σουσάμι αντί για αλεύρι. Ακόμα πιο επίσημο γίνεται το ψαράκι, όταν του βγάλεις το κόκαλο και το πανάρεις σαν ανοιχτό φιλέτο. Αλλά έχει πολύ δουλειά, εγώ μια φορά το έκανα και δεν το ξανάκανα. Προσοχή στο τηγάνισμα θέλει χαμηλή φωτιά γιατί πετάγεται περισσότερο από το κανονικό τηγάνισμα με αλεύρι.

Σήμερα εγώ φτιάχνω ρεβύθια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!! Πολύ όσπριο έπεσε σημερα!!!

Βλέπω όμως και κάτι παστίτσια κκαι τορτελίνια, γιαμ γιαμ!!!!:rolleyes::rolleyes:

Εμεις κοτόπουλο με λαζάνια στο φούρνο και φασολάκια για τον καλό μου που κάνει διαιτα!!!

βαζεις σπανακι στο φρικασε?

πολυ ωραια ιδεα, δεν το εχω δοκιμασει ποτε, συνηθως το κανω με μαρουλια ή με αγρια χορτα..

φανταστικο!!

Λοιπόν κορίτσια, το φρικασέ με σπάνάκι γίνεται τόσο νόστιμο που θα γλέιφετε τα δάχτυλά σας και θα λέτε τι έχανα τόσο καιρό!!!:tongue::tongue::tongue:

Eviri πραγματικά πολύ ενδιαφέρουσα η μέθοδος με το σουσάμι, και φαντάζομαι πως θα γίνεται τέλειο...


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααα και καλη εβδομαδα.

σημερα θα φαμε τις χθεσινες μπριζολες, που τις εκανα στο φουρνο τελικα.

(χθες φαγαμε εξω:D:D:D:D:D:D)

και για τον μικρο μου θησαυρο,ντοματορυζο με κοτοπουλο για σημερα και αυριο!!!!!!!

και σκεφτομαι να κανω ξανα εκεινη την πιτσα ρολο......Μμμμμ!!!!!!!!!!:-P:-P:-P:mrgreen:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...νύκτα...whatever!

Σήμερις έχομεν κοτοπουλάκι κοκκινιστό με κοτόπλο πιλάφ'!

Και έφτιαξα και cheesecake again...πειράζει;...Σαν φακλάνα θα γίνω, δεν ήμουν έγκυος, θα γίνω τωρα:P:p:p

καλε τι γκομενακος ειναι αυτος στο αβαταρ???

ο γουργουρης στρογγυλουλης??? φανταστικος!!!

τορτελίνια α λα κρεμ, όπως ζήτησε ο σύζυγος.

Ρούλα, ενδιαφέρον το πανάρισμα με σουσάμι!

δεν επρεπε να μιλησεις για τορτελινια αλα κρεμ!!!!

το βλεπω να σταματαω να μπαινω σε αυτο το θεμα!!

και σκεφτομαι να κανω ξανα εκεινη την πιτσα ρολο......Μμμμμ!!!!!!!!!!:-P:-P:-P:mrgreen:

Δωρακι μου, ευτυχως που μου εχει τελειωσει η φαρινα και δεν εχω παρει αλλη γιατι αλλιως θα την εκανα συνεχεια....

εμενα σημερα θα φερει ο αντρουλης φαγητο απο την λεσχη της μοναδας, για μενα φακες και για εκεινον χοιρινο με πατατες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...νύκτα...whatever!

Σήμερις έχομεν κοτοπουλάκι κοκκινιστό με κοτόπλο πιλάφ'!

Και έφτιαξα και cheesecake again...πειράζει;...Σαν φακλάνα θα γίνω, δεν ήμουν έγκυος, θα γίνω τωρα:P:p:p

καλε τι γκομενακος ειναι αυτος στο αβαταρ???

ο γουργουρης στρογγυλουλης??? φανταστικος!!!

τορτελίνια α λα κρεμ, όπως ζήτησε ο σύζυγος.

Ρούλα, ενδιαφέρον το πανάρισμα με σουσάμι!

δεν επρεπε να μιλησεις για τορτελινια αλα κρεμ!!!!

το βλεπω να σταματαω να μπαινω σε αυτο το θεμα!!

και σκεφτομαι να κανω ξανα εκεινη την πιτσα ρολο......Μμμμμ!!!!!!!!!!:-P:-P:-P:mrgreen:

Δωρακι μου, ευτυχως που μου εχει τελειωσει η φαρινα και δεν εχω παρει αλλη γιατι αλλιως θα την εκανα συνεχεια....

εμενα σημερα θα φερει ο αντρουλης φαγητο απο την λεσχη της μοναδας, για μενα φακες και για εκεινον χοιρινο με πατατες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...