Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Τι, τόσο αγώνα κάναμε να τα πάρουμε και θα τα χάσουμε κιόλας; Τόσα λεφτά που ξοδέψαμε τρώγοντας θα πάνε χαμένα; Άσε το άλλο με τις δίαιτες σε διαιτολόγους και κέντρα αδυνατίσματος, εμ πληρώνεις για να φας και να πάρεις κιλά, εμ πληρώνεις και για να τα χάσεις. Άρα είναι αντίφαση. Σωστοοοοοό;

πολυ σωστοοοοοοοοοοοοο:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Σνιφ, σνιφ, ααααα ωραία μυρίζει.

Χτες εγώ έφτιαξα φακές και έκανα και τα τελευταία παντζάρια από το δεμάτι που πήρα, για συνοδεία. Για σήμερα έχω κόκορα μακαρονάδα. Κόκορα επαρχιώτη.[/quote

μμμμμμμμμ.... δικό μας!

αααααααααα δεν παιζω κοκορα,αρνακιααααααα αχ θελω κ εγωωωωωωω!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα το κάνουμε αλλιώς.

θα πάμε πρώτα για γιουβαρλάκια στης μανουλίνας, μετά στης αρετής για αρνί, μετά για κόκορα στης Ρούλας, όπου και η μαρία θα φέρει τον δικό της κόκορα.

μετά γιουβετσάκι, μετά λούβι με λάχανα, μετά αρακά Αννούλα μου παραέφαγα δεν θα πάρω εγώ, και κλείνουμε με κοτοπουλάκι κινέζικο.

ξέχασα τίποτα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα το κάνουμε αλλιώς.

θα πάμε πρώτα για γιουβαρλάκια στης μανουλίνας, μετά στης αρετής για αρνί, μετά για κόκορα στης Ρούλας, όπου και η μαρία θα φέρει τον δικό της κόκορα.

μετά γιουβετσάκι, μετά λούβι με λάχανα, μετά αρακά Αννούλα μου παραέφαγα δεν θα πάρω εγώ, και κλείνουμε με κοτοπουλάκι κινέζικο.

ξέχασα τίποτα;

χαχαχαχα!!!!! Δεν παίζεσαι!!!

Μόνο που ξεχασες το γλυκό!!:tongue::tongue::tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

θα το κάνουμε αλλιώς.

θα πάμε πρώτα για γιουβαρλάκια στης μανουλίνας, μετά στης αρετής για αρνί, μετά για κόκορα στης Ρούλας, όπου και η μαρία θα φέρει τον δικό της κόκορα.

μετά γιουβετσάκι, μετά λούβι με λάχανα, μετά αρακά Αννούλα μου παραέφαγα δεν θα πάρω εγώ, και κλείνουμε με κοτοπουλάκι κινέζικο.

ξέχασα τίποτα;

Τη σόδα σε ποιον θα την πιούμε;

Link to comment
Share on other sites

χαλοουυυυυυυυ μαγειρσες!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p

τι καλουδια ειναι ολα αυτα που φτιαξατε καλε σημερα?????????

μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!σλουρπ!!!!!!

εγω σημερα εκανα μακαροναδα με κοκκινη σαλτσουλα ,μανιταρια,πιπεριες και κρεμμυδακια και εγινε σουπερ.

και για τον θησαυρο μας εκανα ψαρακι με λαχανικα!

εκανα μπολικο και ετσι θα φαμε και αυριο........για να ειμαι φρι για το αυριανο μας ραντεβου με την κοριτσοπαρεα........ανναααααααααααααα......!:P:p:p:p:D:D:D:D


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

χαλοουυυυυυυυ μαγειρσες!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p

τι καλουδια ειναι ολα αυτα που φτιαξατε καλε σημερα?????????

μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!σλουρπ!!!!!!

εγω σημερα εκανα μακαροναδα με κοκκινη σαλτσουλα ,μανιταρια,πιπεριες και κρεμμυδακια και εγινε σουπερ.

και για τον θησαυρο μας εκανα ψαρακι με λαχανικα!

εκανα μπολικο και ετσι θα φαμε και αυριο........για να ειμαι φρι για το αυριανο μας ραντεβου με την κοριτσοπαρεα........ανναααααααααααααα......!:P:p:p:p:D:D:D:D

χαχαχαχαχαχα ολα ετοιμα ετσιιιιιιιιιι??????


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...