Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ θες να μου πεις το όνομα σε μήνυμα;; 

      Εμείς τόσες μέρες καλά εχτές το βράδυ πόνοι περιόδου σήμερα το πρωί ροζ δεν ξέρουμε τ να κάνουμε να πάμε ξανά για υπέρηχο η μήπως δεν κάνει και συχνά να το ενοχλούμε και να πάμε 30 του μήνα. Μασ κάνει καψονια η μικρή μας 😅😅😅

      Να πάρετε  τη γιατρό ένα τηλέφωνο να ενημερωσετε...σας έδωσε κάτι για την αποκολληση? Ένεση ή παραπάνω χάπια προγεστερονης? 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλησπέρες!

Του Σαββατοκύριακου έχω καταντήσει εγώ πια... ας όψεται η κατάσταση;)... το μόνο είναι ότι δεν θυμάμαι (όπως πάντα) να σχολιάσω τα προηγούμενα:P

Φωτεινή νομίζω ρωτάς για μπισκότα εύκολα... η μητέρα μου κάνει συχνά την συνταγή για μελομακάρονα, χωρίς βέβαια να τα μελώσει, και είναι πολύ ωραία... αν δεν έχεις κάποια που κάνεις, μπορώ να σου δώσω την δικιά μου.

αχχχχ να σαι καλα Ιωαννακι μου με εκανες και γελασα και το χρειαζομουν.....δυστυχως η γιαγια του αντρα μου μετα απο ενα εγκεφαλικο που περασε χθες δεν αντεξε ......το περιμεναμε βεβαια αλλα οσο να ναι...κυριως για τη πεθερα μου ειναι δυσκολο!
έφυγε η γιαγιάκα...να είναι ελαφρύ το χώμα... τι χαρά όμως είχε πάρει που είχες πάει το μικρό σου... όσο αφορά την κηδεία, εγώ πιστεύω ότι αφού δεν θα καταλάβει και πολλά το μωρό, μπορείς να το πας και αν ζοριστεί, να απομακρυνθείτε.... βασικά όπως το νιώθεις εσύ καλύτερα.

Να καλωσορίσω τις νέες της παρέας μας Elin και mommi... καλά μαγειρέματα:tongue:

Από φαί χτες έκανα κοτόπουλο κοκκινιστό με μακαρόνια και σήμερα φάγαμε ντολμαδάκια στην πεθερά (έχει πάθει μία μανία τελευταία με αυτά!)... αύριο θα κάνω γιουβέτσι με μοσχαράκι .... έκανα επίσης κρέμα καραμελέ (με το έτοιμα μείγμα, μη φανταστείτε κάτι άλλο:)) και μόλις έφαγα ένα κομμάτι τούρτα από την χθεσινή επέτειο γάμου μας:P

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους! ελπίζω αύριο να μη βρέχει:mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Να καλωσορίσω τις νέες της παρέας μας Elin και mommi... καλά μαγειρέματα:tongue:

Σε ευχαριστώ πολύ, χάρηκα που σας βρήκα.............να λέμε και τα μαγειρικά μας:::::

και μόλις έφαγα ένα κομμάτι τούρτα από την χθεσινή επέτειο γάμου μας:P

Να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους! ελπίζω αύριο να μη βρέχει:mad:

Κάτι ψιλοβροχούλες έχει ρίξει!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες!

Του Σαββατοκύριακου έχω καταντήσει εγώ πια... ας όψεται η κατάσταση;)... το μόνο είναι ότι δεν θυμάμαι (όπως πάντα) να σχολιάσω τα προηγούμενα:P

Φωτεινή νομίζω ρωτάς για μπισκότα εύκολα... η μητέρα μου κάνει συχνά την συνταγή για μελομακάρονα, χωρίς βέβαια να τα μελώσει, και είναι πολύ ωραία... αν δεν έχεις κάποια που κάνεις, μπορώ να σου δώσω την δικιά μου.

έφυγε η γιαγιάκα...να είναι ελαφρύ το χώμα... τι χαρά όμως είχε πάρει που είχες πάει το μικρό σου... όσο αφορά την κηδεία, εγώ πιστεύω ότι αφού δεν θα καταλάβει και πολλά το μωρό, μπορείς να το πας και αν ζοριστεί, να απομακρυνθείτε.... βασικά όπως το νιώθεις εσύ καλύτερα.

Να καλωσορίσω τις νέες της παρέας μας Elin και mommi... καλά μαγειρέματα:tongue:

Από φαί χτες έκανα κοτόπουλο κοκκινιστό με μακαρόνια και σήμερα φάγαμε ντολμαδάκια στην πεθερά (έχει πάθει μία μανία τελευταία με αυτά!)... αύριο θα κάνω γιουβέτσι με μοσχαράκι .... έκανα επίσης κρέμα καραμελέ (με το έτοιμα μείγμα, μη φανταστείτε κάτι άλλο:)) και μόλις έφαγα ένα κομμάτι τούρτα από την χθεσινή επέτειο γάμου μας:P

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους! ελπίζω αύριο να μη βρέχει:mad:

Καλημέρα σε όλες και όλους!

Νινα μια απο τα ίδια και εγώ....ούτε εγω θυμάμαι να σχολιάσω τόσα:oops:

Link to comment
Share on other sites

ρικόλα συλλυπητήρια για την γιαγιάκα σας. Όσον αφορά την κηδεία, έχω την ίδια άποψη με την Αγγελική, δεν θα το έπαιρνα μονάχα για πρακτικούς λόγους. Αλλά η απόφαση είναι δική σου.

Ιωάννα βάζεις ντομάτα στα μπιφτέκια σου; Τα κάνει πιο αφράτα όπως και το ξύδι και το γάλα που είπε η mommi.

Εμείς αυτή την εβδομάδα φάγαμε φακές, χοιρινό στη γάστρα με πατατούλες, φασολάκια, ψαράκια και κεφτεδάκια με σάλτσα και πατάτες τηγανιτές, Σήμερα επειδή περιμένω κόσμο το απόγευμα για τον μπέμπη λέω να φτιάξω πίτσα της ρικόλα που βγαίνουν δύο, θα δούμε. Προς το παρόν θα κάνω ένα αλμυρό κεκάκι με ελιές και γραβιέρα,

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παρεακι,καλο μηνα καιιιιιι καλο καλοκαιρι!!!

Πρωινη πρωινη σημερα....αχχχ ηταν ο μικρος λιγο ανησυχος και ξυπνησε στις 4 αφαγε και ξανακοιμηθηκε...αλλα οχι εγω!!!Ξυπνησε και παλι στις 7 εφαγε και παλι κοιμαται!!!Αχχχ και εγω το ματι γαριδα..πως θα βγει η μερα αναρωτιεμαι????

Τελικα χθες δεν πηγαμε στη κηδεια...απλα γιατι την ωρα της κηδειας ο μικρος ηταν να φαει.Μετα ειπαμε μηπως πηγαιναμε στον καφε...αλλα ο κυριος κοιμηθηκε ενα 2ωρακι....

Στα μεγειρικα μας...χθες φαγαμε τα απομειναρια απο τα γεμιστα!!!΅

Εκανα και ενα ραβανι νηστισιμο....εεεεεε ηθελα γλυκο και τωρα εχει μεινει ενα μικρο κομματι μονο...εκανα και ψωμακι...καιιιιιιι εκανα και πετυχημενα μπιφτεκιαααααα!!!

Ναι ναι ναι αφρατα και νοστιμα....ακολουθησα τις περισσοτερες συμβουλες στου Δημητρη!!!!Ευχαριστωωωω!!!!

ΟΠοτε σημερα μπιφτεκακια αφραταααααα με σαλατουλα ισως και ρυζακι!

Παω να σας διαβασω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστω ολους!!!!

Ειναι λυπηρο οταν φευγουν τα παππουδια αλλα τουλαχιστον εφυγε στη σωστη ηλικια,δεν ταλαιπωρηθηκε πολυ,εζησε καλα και προλαν=βε και ειδε και δισεγγονο!!!

Νινακι Να ζησετε!!!!Παντα μαζι και παντα αγαπημενοι!!!!!Και συντομα το ονειρο σας να πραγματοποιηθει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο μηνα να εχουμε!!!

Ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι εδωσα στον εαυτο μου μια τελευταια ευκαιρια να δοκιμασω μπιφτεκια!!!

Κοριτσια εγιναν τελεια!!!!!!!!!!!!!!!! ηταν τα πιο μαλακα μπιφτεκια του κοσμου!!!!!!!!!!!!!! εβαλα αρκετα υγρα μεσα και ηταν πεντανοστιμα, αφρατα, ζουμερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχουν μεινει και για σημερα, τι καλα τι καλα!!!!!

Νινα να ζησετε, παντα ευτυχισμενοι.

Εμεις εχουμε επετειο στις 13 του μηνα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλή εβδομαδα και καλό μήνα!

Νινα μου να ζησετε! Να ειστε ευτυχισμένοι μαζι ως τα βαθια γεραματα και καθε ονειρο σας να πραγματοποιηθει!

Ιωαννα μου συγχαρητηρια για τα μπιφτεκια! Ειδες ο επιμενων νικα!

Ρικολα μου σωστο αυτο που λες για τους ηλικιωμενους.

Τελικα χτες εκανα τα κουλουρακια με τη συνταγη που εδωσε η Αγγελικη. Ωραια βγηκαν βουτυρενια στη γευση. Το Σαββατο ειχαμε απλη σκετη μακαροναδα και χτες κουνελακι κοκκινιστο με τηγανητες πατατες. Περισσεψε και για σημερα αν και απ'ότι καταλαβα θα φτιαξει και κατι ακομη η μαμα μου (μαλλον για να κανει ξεχωριστο για τη μικρη). Εδω στη δουλεια η εβδομαδα δεν ξεκινησε καλά αλλά θα το αντιμετωπισουμε τι στο καλό.

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα μαγειροπαρεάκι!

Έχω κάμποση δουλίτσα και μπήκα να πω ένα γειά και να σας πω ότι το Σάββατο φάγαμε καλαμαράκια τηγανιτά με πατατούλες, την Κυριακή μπριζόλες στον φούρνο με λάδι, μουστάρδα, λεμόνι και συνοδεία ρύζι. Σήμερα τρώμε φακές.

Θα διαβάσω τα νεά σας σε λιγάκι κι επανέρχομαι...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Αγγελική, για ένα κιλό κιμά, περίπου τρεις ξερές φέτες μέτριες. Τελευταί όμως βάζω τρίμμα φρυγανιάς. Επίσης, αλατάκι, πιπεράκι, ριγανίτσα(εννοείται!) και να μην ξεχάσω:το αλουμινόχαρτο που τα σκεπάζω, αφού το βγάλω δεν το πετώ, μόλις τα βγάλω από το φούρνο τα ξανασκεπάζω μέχρι να σερβίρω και τα υπόλοιπα εννοείται εξακολουθώ να τα έχω σκεπασμένα, αν δεν καταναλωθούν άμεσα.

Ιωάννα μπράβο που πέτυχαν!Ό,τι έκανες θυμήσου το για μελλοντική χρήση.

Προσεχώς θέλω να δοκιμάσω τα κουλουράκια της Αγγελικής.

Σας χαιρετώ προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα παρεακι!!!

Ολα καλα με τον υπνο του μικρου επεστρεψε στο βραδινο σερι!!!!

Για σημερα γιγαντες!!!!!(επιτελους τα οσπρια εδω και καιρο παψαν να ενοχλουν το μικρακι μου).

Αγγελικη αχχχχχχ καλαμαρακια τηγανιτα....αχχχ τι μου εκανες τωρα!!!!

Ιωαννακι ηταν το σ-κ του πετυχημενου μπτφτεκιου εεε??Να ναι καλα οι συμβουλες του μαγειροκαφε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρεούλα!!!!!!!

Μπαίνω όποτε μπορώ στα κλεφτά να διαβάσω τα νέα σας! Γράφω με το ένα χέρι, αφού το άλλο είναι μονίμως απασχολημένο με τη μικρή μελένια μου!

Δεν θυμάμαι να σχολιάσω πολλά πράγματα, αλλά...

Δημήτρη πολύ ωραίες οι συμβουλές σου, όταν θα είναι να κάνω μπιφτέκια θα προσπαθήσω να τις εφαρμόσω μπας και φαγωθούν καλύτερα!

Ιωάννα εσύ είπες ότι θα πάτε στη Φοινικούντα; Κρίμα που φέτος δεν θα είμαστε εμείς εκεί!

Ρικόλα επιστρέψατε στον βραδινο συνεχόμενο ύπνο; Πόσο ζηλεύω...!!!

Επίσης συλληπητήρια για τη γιαγιά, τουλάχιστον πρόλαβε και είδε τον μικρό σου.

Φωτεινή συνεργάζεστε μαγειρικά με τη μαμά σου; Κάνεις εσύ το φαγητό της οικογένειας κι εκείνη ξεχωριστό για τη μικρή; Πολύ ωραία η ιδέα να μαγειρεύεται μαζί με τη μικρή! Εμένα θυμάμαι μου άρεσε πολύ η διαδικασία αυτή όταν με άφηνε να "βοηθήσω".

Νίνα να ζήσετε! Πάντα γεροί κι ευτυχισμένοι να είστε και εύχομαι να πραγματοποιήσετε όλα σας τα όνειρα και τις επιθυμίες!

Αγγελική πολύ ωραία η συνταγή για τα κουλουράκια! Μόλις μου επιτρέψει η μικρή να χρησιμοποιήσω και τα 2 μου χεράκια θα τα φτιάξω!

Τζένη ξεκουράστηκες αυτό το Σ/Κ ή ήσουν πάλι στην κουζίνα;;;

Καστερακι το αλμυρό κέικ φαίνεται γιαμι γιαμι!!!

Εβιρι τέλεια όσα φαγητά έχεις κάνει. Να σχολιάσω φυσικά για τη μεγάλη κόρη ότι το μήλο κάτω απ'τη μηλιά θα πέσει!!!! Ήταν όλα υπέροχα!!!

Οι υπόλοιποι της παρέας; Όλοι καλά;

Εμείς από φαγητά κάνουμε απλά, εύκολα και κυρίως γρήγορα, όπως μακαρόνια με σαλτσούλα, κοτόπουλο στο φούρνο, σουπίτσες, προχθές έφτιαξα σπανάκι με τ'αυγά και χθες αρακά με ντομάτα.

Φιλιά πολλά σε όλους!!!!!!!!!!!!


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Του Σαββατοκύριακου έχω καταντήσει εγώ πια... ας όψεται η κατάσταση;)...

Νινάκι ποιά κατάσταση? Χάνω κάτι?

και μόλις έφαγα ένα κομμάτι τούρτα από την χθεσινή επέτειο γάμου μας:P

Να τα χιλιάσετε και να είστε μονιασμένοι!

Καλημερα παρεακι,καλο μηνα καιιιιιι καλο καλοκαιρι!!!

Επίσης!!!!

Πρωινη πρωινη σημερα....αχχχ ηταν ο μικρος λιγο ανησυχος και ξυπνησε στις 4 αφαγε και ξανακοιμηθηκε...αλλα οχι εγω!!!Ξυπνησε και παλι στις 7 εφαγε και παλι κοιμαται!!!Αχχχ και εγω το ματι γαριδα..πως θα βγει η μερα αναρωτιεμαι????

Κοιμηθήκατε καλύτερα απόψε?

...καιιιιιιι εκανα και πετυχημενα μπιφτεκιαααααα!!!

Ναι ναι ναι αφρατα και νοστιμα....ακολουθησα τις περισσοτερες συμβουλες στου Δημητρη!!!!Ευχαριστωωωω!!!!

ΟΠοτε σημερα μπιφτεκακια αφραταααααα με σαλατουλα ισως και ρυζακι!

Παω να σας διαβασω!

Χρήσιμες οι οδηγίες του Δημήτρη. Πόσο ψωμί βάζεις σε πόσο κιμά?

Καλημερα και καλο μηνα να εχουμε!!!

Ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι εδωσα στον εαυτο μου μια τελευταια ευκαιρια να δοκιμασω μπιφτεκια!!!

Κοριτσια εγιναν τελεια!!!!!!!!!!!!!!!! ηταν τα πιο μαλακα μπιφτεκια του κοσμου!!!!!!!!!!!!!! εβαλα αρκετα υγρα μεσα και ηταν πεντανοστιμα, αφρατα, ζουμερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχουν μεινει και για σημερα, τι καλα τι καλα!!!!!

Αυτό είναι! Επιτυχημένο Σαββατοκύριακο σε μπιφτεκομαγειρέματα! να σε ρωτήσω κι εσένα για την αναλογία ψωμιού - κιμά?

Καλημέρα, καλή εβδομαδα και καλό μήνα!

Επίσης Φωτεινούλα!

Τελικα χτες εκανα τα κουλουρακια με τη συνταγη που εδωσε η Αγγελικη. Ωραια βγηκαν βουτυρενια στη γευση.

Είναι πολύ νόστιμα κι εύκολα ε?

Εδω στη δουλεια η εβδομαδα δεν ξεκινησε καλά αλλά θα το αντιμετωπισουμε τι στο καλό.

Φιλια

Ελπίζω οι υπόλοιπες μέρες να είναι νορμάλ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Καλημέρα κορίτσι!

Αγγελική, για ένα κιλό κιμά, περίπου τρεις ξερές φέτες μέτριες. Τελευταί όμως βάζω τρίμμα φρυγανιάς. Επίσης, αλατάκι, πιπεράκι, ριγανίτσα(εννοείται!) και να μην ξεχάσω:το αλουμινόχαρτο που τα σκεπάζω, αφού το βγάλω δεν το πετώ, μόλις τα βγάλω από το φούρνο τα ξανασκεπάζω μέχρι να σερβίρω και τα υπόλοιπα εννοείται εξακολουθώ να τα έχω σκεπασμένα, αν δεν καταναλωθούν άμεσα.

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!

Προσεχώς θέλω να δοκιμάσω τα κουλουράκια της Αγγελικής.

Είναι πολύ νόστιμα και πολύ εύκολα!

Σας χαιρετώ προς το παρόν.

Καλημερα παρεακι!!!

Ολα καλα με τον υπνο του μικρου επεστρεψε στο βραδινο σερι!!!!

Κάτι θα το ενοχλούσε μωρέ το μικρούλι σου χτες! ¨Ολα καλά λοιπόν!

Ιωαννακι ηταν το σ-κ του πετυχημενου μπτφτεκιου εεε??Να ναι καλα οι συμβουλες του μαγειροκαφε!!!

Συμφωνώ!

Καλημέρα παρεούλα!!!!!!!

Γειά σου κορίτσι!

Μπαίνω όποτε μπορώ στα κλεφτά να διαβάσω τα νέα σας! Γράφω με το ένα χέρι, αφού το άλλο είναι μονίμως απασχολημένο με τη μικρή μελένια μου!

Δικαιολογημένη απόλυτα!

Αγγελική πολύ ωραία η συνταγή για τα κουλουράκια! Μόλις μου επιτρέψει η μικρή να χρησιμοποιήσω και τα 2 μου χεράκια θα τα φτιάξω!

:):):):)

Φιλιά πολλά σε όλους!!!!!!!!!!!!

Φιλιά και σε σένα και στην μελένια σου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ιωάννα μπράβο που πέτυχαν!Ό,τι έκανες θυμήσου το για μελλοντική χρήση.

Προσεχώς θέλω να δοκιμάσω τα κουλουράκια της Αγγελικής.

Σας χαιρετώ προς το παρόν.

η αληθεια ειναι οτι δεν αλλαξα πολλα απο τη βασικη συνταγη απλα προσθεσα υγρα

Καλημερα παρεακι!!!

Ολα καλα με τον υπνο του μικρου επεστρεψε στο βραδινο σερι!!!!

Για σημερα γιγαντες!!!!!(επιτελους τα οσπρια εδω και καιρο παψαν να ενοχλουν το μικρακι μου).

Αγγελικη αχχχχχχ καλαμαρακια τηγανιτα....αχχχ τι μου εκανες τωρα!!!!

Ιωαννακι ηταν το σ-κ του πετυχημενου μπτφτεκιου εεε??Να ναι καλα οι συμβουλες του μαγειροκαφε!!!

ειδες που το μικρακι σου σε νοιαζεται? ωραιοι οι γιγαντες, θα μπουν στο προγραμμα

Καλημέρα παρεούλα!!!!!!!

Μπαίνω όποτε μπορώ στα κλεφτά να διαβάσω τα νέα σας! Γράφω με το ένα χέρι, αφού το άλλο είναι μονίμως απασχολημένο με τη μικρή μελένια μου!

Ιωάννα εσύ είπες ότι θα πάτε στη Φοινικούντα; Κρίμα που φέτος δεν θα είμαστε εμείς εκεί!

Φιλιά πολλά σε όλους!!!!!!!!!!!!

Ναι τελικα Φοινικουντα θα παμε, πατε συχνα εκει?

Χρήσιμες οι οδηγίες του Δημήτρη. Πόσο ψωμί βάζεις σε πόσο κιμά?

Στο ενα κιλο κιμα εβαλα τα 3/4 της φρατζολας (την ψυχα μονο εννοειται), εβαλα 2 ντοματες τριμμενες και λιγο κρασακι. Η υφη του ηταν τετοια που ηταν οριακα να διαλυθουν οταν τα πλαθεις, πολυ μαλακη δηλαδη αλλα δεν διαλυθηκαν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...