Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Mommi εδω που μπηκες δεν βλεπω να κατεβαινουν ευκολα τα κιλα. Απο ολους θα ζηλεψεις συνταγες και δεν θ αντισταθεις να φας οποτε οτι φτιαχνεις τρωγε με μετρο!

Αμ δεν το ξέρω νομίζεις:P.........έχεις απόλυτο δίκιο!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

αχχχχ να σαι καλα Ιωαννακι μου με εκανες και γελασα και το χρειαζομουν.....δυστυχως η γιαγια του αντρα μου μετα απο ενα εγκεφαλικο που περασε χθες δεν αντεξε ......το περιμεναμε βεβαια αλλα οσο να ναι...κυριως για τη πεθερα μου ειναι δυσκολο!

Λυπαμαι πολυ ,ζωη σε σας.

Link to comment
Share on other sites

αχχχχ να σαι καλα Ιωαννακι μου με εκανες και γελασα και το χρειαζομουν.....δυστυχως η γιαγια του αντρα μου μετα απο ενα εγκεφαλικο που περασε χθες δεν αντεξε ......το περιμεναμε βεβαια αλλα οσο να ναι...κυριως για τη πεθερα μου ειναι δυσκολο!

Ζωή σε σας κορίτσι!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Mommi αυτό μετα κιλά είναι μεγάλο θέμα! Κι εγώ δεν έχω λίγα περιττά αλλά δεν το έχω πάρει απόφαση να ξεκινήσω δίαιτα.

Άν είναι λίγα τα κιλά πάρτο απόφαση.....ευκαιρία είναι τώρα το καλοκαίρι με τη ζέστη και τα μπάνια!!!!

άστα γιατί μετά ανεβαίνουν και τα άτιμα δύσκολα φεύγουν:mad::-x:-x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστω πολυ!!!

Να σας ρωτησω???Μολις γυρισε ο αντρας μου και αυριο θα ειναι η κηδεια...και μου ειπε πως θα ηθελε να παμε και εμεις(εγω και ο μικρος).Καταλαβαινω πως ισως να ναι πιο ευκολο για ολους με τον μικρο εκει αλλα δε μου αρεσει καθολου σαν ιδεα και δε θα ηθελα να τον παω....πειτε μου τη γνωμη σας...Ειναι εγωιστικο που σκεφτομαι ετσι?Οκ ειναι μικρος και δε θα καταλαβει...αλλα και παλι δε μου αρεσει καθολου η ιδεα!!

Συγνωμη που σας ζαλιζω...

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική, τα κλασικά υλικά (για ένα κιλό κιμά):αυγά (2), ψωμάκι "παλιό" ή τρίμα φρυγανιάς (περίπου 1 φακελάκι κ κάτι), κρεμμυδάκι περασμένο στον τρίφτη (2 μεσαία ή ένα μεγάλο), μπορεί να βάλο λίγο μαϊντανό και κατά προαίρεση ντομάτα επίσης περασμένη στον τρίφτη.

Έτσι τα κάνω κι εγώ τα μπιφτεκάκια και πολλές φορές προσθέτω και γαλατάκι (φρέσκο ή εβαπορέ), μία μικρούλα σκελίδα σκόρδο, λαδάκι και ξυδάκι.

Για να γίνουν μαλακά (μετά το ψήσιμο) θα πρέπει να είναι μαλακά κατά το ζύμωμα πολύ μαλακά σαν στραγγιστό γιαούρτι κάπως......

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ!!!

Να σας ρωτησω???Μολις γυρισε ο αντρας μου και αυριο θα ειναι η κηδεια...και μου ειπε πως θα ηθελε να παμε και εμεις(εγω και ο μικρος).Καταλαβαινω πως ισως να ναι πιο ευκολο για ολους με τον μικρο εκει αλλα δε μου αρεσει καθολου σαν ιδεα και δε θα ηθελα να τον παω....πειτε μου τη γνωμη σας...Ειναι εγωιστικο που σκεφτομαι ετσι?Οκ ειναι μικρος και δε θα καταλαβει...αλλα και παλι δε μου αρεσει καθολου η ιδεα!!

Συγνωμη που σας ζαλιζω...

Να σου πω την αληθεια ουτε εγω θα τον πηγαινα, δεν μου κολλαει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειναι η πιο πετυχημενη συνταγη. Δεν αντεχω αλλο με τα μπιφτεκια, θεωρω οτι ασχοληθηκα πολυ. Μπορω ομως να δωσω τη συνταγη μου στα εργοστασια τουβλων, θα εχουν τρελες πωλησεις

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

έτσι τα έκανα κι εγώ....... κοτρώνες........μιλάμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχχχχ να σαι καλα Ιωαννακι μου με εκανες και γελασα και το χρειαζομουν.....δυστυχως η γιαγια του αντρα μου μετα απο ενα εγκεφαλικο που περασε χθες δεν αντεξε ......το περιμεναμε βεβαια αλλα οσο να ναι...κυριως για τη πεθερα μου ειναι δυσκολο!

Να ζήσετε να τη θυμόσαστε...........σίγουρα είναι λυπηρό να φεύγουν ηλικιωμένα αγαπημένα πρόσωπα, αλλά τουλάχιστον έφυγε στη σωστή ηλικία!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ!!!

Να σας ρωτησω???Μολις γυρισε ο αντρας μου και αυριο θα ειναι η κηδεια...και μου ειπε πως θα ηθελε να παμε και εμεις(εγω και ο μικρος).Καταλαβαινω πως ισως να ναι πιο ευκολο για ολους με τον μικρο εκει αλλα δε μου αρεσει καθολου σαν ιδεα και δε θα ηθελα να τον παω....πειτε μου τη γνωμη σας...Ειναι εγωιστικο που σκεφτομαι ετσι?Οκ ειναι μικρος και δε θα καταλαβει...αλλα και παλι δε μου αρεσει καθολου η ιδεα!!

Συγνωμη που σας ζαλιζω...

Και πάλι ζωή σε σας, κατά τη γνώμη μου θα σου έλεγα να μην πάτε με τον μικρούλη σου. Είναι προ γιαγιά για τον μικρό. Ούτως ή άλλως είναι μικρός ακόμη και το κλίμα εκεί δεν είναι και το καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Mommi κι εγω θελω να φτιαξω αρακα μαλλον θα μπει στο προγραμμα την επόμενη εβδομαδα!

Ευτυχώς τον φάγανε και δεν είπανε κουβέντα, που συνήθως είμαι: "άντε φάτε....ακόμη να τελειώσετε το φαγητό σας..........." και τέτοια ωραία.

Link to comment
Share on other sites

ricola για να είμαι ειλικρινής δεν έχω κολλήματα με το θέμα κηδεία. Είναι μέσα στην ζωή και το αντιμετωπίζω σαν κάτι φυσιολογικό. Αν δεν είχα κάπου να αφήσω το παιδί θα το έπαιρνα μαζί μου. Κι αν το άφηνα με κάποιον θα το έκανα μόνο για πρακτικούς λόγους, επειδή λόγω ηλικίας θα το είχα στο καρότσι ή αγκαλιά.

Είναι καθαρά όμως το πως το βλέπεις και νιώθεις εσύ.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...