Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Σάντυ Κουτσοσταμάτη: Της έκαναν παρατήρηση γιατί θήλαζε σε εμπορικό κέντρο. προστυχο?


giwta-la

Recommended Posts

Κορίτσια συγγνώμη που επεμβαίνω στην κουβέντα σας, άλλωστε έχω εκφράσει την άποψη μου παλιότερα, αλλά χάρηκα με το νέο της Ελένης από Αγγλία!

Ελενάκι μου με το καλό το μωράκι σου!

Να έρχεσαι να μας λες και κανένα νέο στις μαγειρισσούλες!

Σε φιλώ και πάλι συγχαρητήρια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγγελικη μου να σαι καλα!!!!!

Το πιστευεις οτι εκοψα το θεμα της μαγειρικης γτ ειπα να κανω υγιεινη διατροφη και δεν θελω να διαβαζω??? Τωρα κανω τη διατροφη της εγκυου, που σημαινει οτι υποφερω απο στερηση μαγιονεζας, ωμων λαχανικων, αλκοολ κλπ...Καφε δεν καταφερα να κοψω και δε θελω κιολας αν και ο γιατρος μου ειπε ανετα μπορω να πινω εναν την ημερα...

Θα μπαινω να μιλαμε ετσι κ αλλιως οτι και να γραφετε δεν υπαρχει ορεξη για φαγητο προς το παρον οποτε δεν κινδυνευω! Φιλια!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...