Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Καλησπέρα κοριτσι μου!!Εμάς μας βοήθησαν πολύ οι profertil, είχαμε κατακερματισμο και ολιγοασθενοτερατοσπερμια και τελικά συλλάβαμε φυσιολογικα!Βέβαια είναι πανάκριβες αλλα θεωρώ ότι μας βοηθήσανε πολυ!!!Πως είναι η μπουμπου σου??Με το καλό εύχομαι το δευτερο όσο το δυνατόν συντομότερα και ανώδυνα!!!!!!

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μια χαρά είναι η μπέμπα,μεγάλωσε πολύ,18μηνων τώρα πια❤️ Να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου❤️

      Ο άντρας μου έχει ολιγοσπερμια και ο γιατρός μας είπε πως οι βιταμίνες θα βοηθήσουν,απλα έχω τρομάξει με τις τιμές,είναι πανάκριβες..Δεν το γλιτώνουμε το 200€

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

Καλησπερα!

Αγορομανες δεχεστε στη παρεα σας μια...κοριτσομανα??

Και ναι λοιπον, περιμενουμε κοριτσακι! το κοριτσακι μου! Τωρα θα σκεφτομαι ροζ!

Και ειναι 231 ολοκληρα γραμμαρια!


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα!

Αγορομανες δεχεστε στη παρεα σας μια...κοριτσομανα??

Και ναι λοιπον, περιμενουμε κοριτσακι! το κοριτσακι μου! Τωρα θα σκεφτομαι ροζ!

Και ειναι 231 ολοκληρα γραμμαρια!

Τελεια..με το καλο η κοπελαρα λοιπον!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Χαθηκαμε λιγάκι. Εμείς μετα απο κάποια ψιλοπροβληματακια, μια αποκολληση, αρκετά πονακια που συνεχίζουν και ενα εντερικο που τελικά δε θα περάσει όπως το βλέπω είμαστε καλα!

Εχουμε ραντεβου για β επιπέδου στις 03/07 το πρωί και έχουμε μάθει ότι ειναι αγοράκι το μωρο μας!

Προς το παρόν , η κοιλια εχει πεταχτεί ελαφρώς, εχω αρκετά τράβηγμα και πονακια στη κοιλια μάλλον απο τη μήτρα που μεγαλώνει και απο το εντερο, κουράζομαι πολυ εύκολα, ειμαι αγχωμένη και περιμένω πως κι πως να περάσουν κανά δυο μήνες ακόμα για να ψιλό ηρεμήσω! Ωρες ώρες νομίζω θα σκάσει η κοιλια μου απο το φουσκωμα! Και απορώ μετα που θα φουσκωσουμε που θα παει η δουλεια!

Αυτά τα νεα μας! Ελπίζω όλες να είστε καλα και να μεγαλώνουν τα μωράκια σας όσο πιο ομαλά και σωστά γίνεται!

Φιλία σε ολες

Ηρεμησε και ολα καλα θα πανε!!! :D:D Λιγη υπομονη ακομα!!

Καλησπερα!

Αγορομανες δεχεστε στη παρεα σας μια...κοριτσομανα??

Και ναι λοιπον, περιμενουμε κοριτσακι! το κοριτσακι μου! Τωρα θα σκεφτομαι ροζ!

Και ειναι 231 ολοκληρα γραμμαρια!

καλως τη ροζαλια!!! Επιτελους και αλλη νυφη!! :D:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!!! ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2013!!!!

kat3r1na .............. ΠΗΤ 01/11/13

AthKos ................. ΠΗΤ 02/11/13 Κοριτσι

stefaniana............. ΠΗΤ 06/11/13 Αγορι

zacharoula1982 ... ΠΗΤ 07/11/13 Κοριτσι

zwoula80 ............. ΠΗΤ 07/11/13

Figaroli ................. ΠΗΤ 07/11/13

Δημητρα69........... ΠΗΤ 09/11/13

ganna .................. ΠΗΤ 09/11/13 Αγορι

polixenh ............... ΠΗΤ 15/11/13 Αγορι

Merenta ............... ΠΗΤ 16/11/13

Vula ..................... ΠΗΤ 17/11/13

despina77............. ΠΗΤ 20/11/13

elenaki1987 ......... ΠΗΤ 20/11/13

πακι ...................... ΠΗΤ 21/11/13

glykeritsa ............. ΠΗΤ 23/11/13 Αγορι

ioazon .................. ΠΗΤ 23/11/13

kokkinotrixa...........ΠΗΤ 01/12/13

Ellie2013............... ΠΗΤ 02/12/13 Αγορι

Lia_84 .................. ΠΗΤ 04/12/13 Κοριτσι

magdou_............... ΠΗΤ 08/12/13 Αγορι

maria*................... ΠΗΤ 10/12/13

maribell ................ ΠΗΤ 13/12/13 Κοριτσι

sotsafi89 .............. ΠΗΤ 15/12/13

kellymania ............ ΠΗΤ 18/12/13

maira77 ................ ΠΗΤ 20/12/13

chrstina123 .......... ΠΗΤ 24/12/13

may23 .................. ΠΗΤ 25/12/13

kristy25 ................ ΠΗΤ

ΓΙΑΤΡΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ!!

06/06 kellymania ........(αυχενικη)

10/06 Christina123.....(αυχενικη)

14/06 elenaki1987 .....(επιβεβαιωση φυλου)

15/06 kokkinotrixa......(υπερηχος)

17/06 Ellie2013 ..........(εξετασεις)

25/06 polixenh ...........(υπερηχος)

03/07 ganna ..............(Β' επιπεδου)

12/07 polixenh ...........(Β' επιπεδου)

08/08 magdou_ ..........(Β' επιπεδου)


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστουμε η ροζαλια και εγω! πωπω, ειναι πολυ ωραια τωρα που ξερω τι ειναι! γιατι φανταζομαι το δωματιο τα ρουχαλακια, ενα μωρακι στα ροζ!

Εσεις τι κανετε? πως πατε με τα μωρακια σας? αυριο μπαινω στον πεμπτο και δεν το πιστευω πως περασε ο καιρος! ελπιζω να περασουν και οι υπολοιποι μηνες γρηγορα!

Απο ψωνια που λετε, εχουμε διαλεξει κρεββατακι και καροτσι, τα οποια θα τα παραγγειλουμε τον ιουλιο και θα ερθουν τον σεπτεμβριο! παντως φοβαμαι ακομα να κανω οποιαδηποτε αγορα, μετα την β- επιπεδου λεω να ξεκινησω, δηλαδη τον ιουλιο που θα εχει και προσφορες. Πορτ μπεμπε - καλαθουνα δεν θα παρουμε, γιατι θα παρουμε το stokke sleppi κρεββατακι, που στην αρχη ειναι λικνο και μετα γινεται κουνια - μας βολευει που ειναι ετσι στρογγυλη, γιατι το δωματιο του μωρου ειναι στη κυριολεξια 2χ2! πολυ tiny! αλλαξιερα συρταριερα απο ικεα και τα υπολοιπα βλεπουμε! τη λιστα και εγω δεν την εχω γραψει, αλλα τη σκεφτομαι τοσο συχνα, που ειναι σαν να υπαρχει και σε χαρτι!


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε η ροζαλια και εγω! πωπω, ειναι πολυ ωραια τωρα που ξερω τι ειναι! γιατι φανταζομαι το δωματιο τα ρουχαλακια, ενα μωρακι στα ροζ!

Εσεις τι κανετε? πως πατε με τα μωρακια σας? αυριο μπαινω στον πεμπτο και δεν το πιστευω πως περασε ο καιρος! ελπιζω να περασουν και οι υπολοιποι μηνες γρηγορα!

Απο ψωνια που λετε, εχουμε διαλεξει κρεββατακι και καροτσι, τα οποια θα τα παραγγειλουμε τον ιουλιο και θα ερθουν τον σεπτεμβριο! παντως φοβαμαι ακομα να κανω οποιαδηποτε αγορα, μετα την β- επιπεδου λεω να ξεκινησω, δηλαδη τον ιουλιο που θα εχει και προσφορες. Πορτ μπεμπε - καλαθουνα δεν θα παρουμε, γιατι θα παρουμε το stokke sleppi κρεββατακι, που στην αρχη ειναι λικνο και μετα γινεται κουνια - μας βολευει που ειναι ετσι στρογγυλη, γιατι το δωματιο του μωρου ειναι στη κυριολεξια 2χ2! πολυ tiny! αλλαξιερα συρταριερα απο ικεα και τα υπολοιπα βλεπουμε! τη λιστα και εγω δεν την εχω γραψει, αλλα τη σκεφτομαι τοσο συχνα, που ειναι σαν να υπαρχει και σε χαρτι!

εγω απο την αλλη δεν το εχω καθολου το ροζ!!! :tongue::tongue: αμα ηταν κορη δεν ξερω τι θα εκανα! Ενω εσυ, εεεεετοιμη!!!!! :D:D ωραια κουνια θα παρετε και εμας μας αρεσε στην αρχη!!! :D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Βγηκαν οι αδειες του γαμου!!! Τριτη 16 Ιουλιου 2013 και ωρα 20:30 παντρευομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Α! τελειωσα και τις μπομπονιερες!! Θα ανεβασω φωτο στο ΦΒ για οποια θελει να τις δει!!!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια! Χαθηκαμε λιγάκι. Εμείς μετα απο κάποια ψιλοπροβληματακια, μια αποκολληση, αρκετά πονακια που συνεχίζουν και ενα εντερικο που τελικά δε θα περάσει όπως το βλέπω είμαστε καλα!

Εχουμε ραντεβου για β επιπέδου στις 03/07 το πρωί και έχουμε μάθει ότι ειναι αγοράκι το μωρο μας!

Προς το παρόν , η κοιλια εχει πεταχτεί ελαφρώς, εχω αρκετά τράβηγμα και πονακια στη κοιλια μάλλον απο τη μήτρα που μεγαλώνει και απο το εντερο, κουράζομαι πολυ εύκολα, ειμαι αγχωμένη και περιμένω πως κι πως να περάσουν κανά δυο μήνες ακόμα για να ψιλό ηρεμήσω! Ωρες ώρες νομίζω θα σκάσει η κοιλια μου απο το φουσκωμα! Και απορώ μετα που θα φουσκωσουμε που θα παει η δουλεια!

Αυτά τα νεα μας! Ελπίζω όλες να είστε καλα και να μεγαλώνουν τα μωράκια σας όσο πιο ομαλά και σωστά γίνεται!

Φιλία σε ολες

Ganna συγχαρητήρια :)

Ευχαριστουμε η ροζαλια και εγω! πωπω, ειναι πολυ ωραια τωρα που ξερω τι ειναι! γιατι φανταζομαι το δωματιο τα ρουχαλακια, ενα μωρακι στα ροζ!

Εσεις τι κανετε? πως πατε με τα μωρακια σας? αυριο μπαινω στον πεμπτο και δεν το πιστευω πως περασε ο καιρος! ελπιζω να περασουν και οι υπολοιποι μηνες γρηγορα!

Απο ψωνια που λετε, εχουμε διαλεξει κρεββατακι και καροτσι, τα οποια θα τα παραγγειλουμε τον ιουλιο και θα ερθουν τον σεπτεμβριο! παντως φοβαμαι ακομα να κανω οποιαδηποτε αγορα, μετα την β- επιπεδου λεω να ξεκινησω, δηλαδη τον ιουλιο που θα εχει και προσφορες. Πορτ μπεμπε - καλαθουνα δεν θα παρουμε, γιατι θα παρουμε το stokke sleppi κρεββατακι, που στην αρχη ειναι λικνο και μετα γινεται κουνια - μας βολευει που ειναι ετσι στρογγυλη, γιατι το δωματιο του μωρου ειναι στη κυριολεξια 2χ2! πολυ tiny! αλλαξιερα συρταριερα απο ικεα και τα υπολοιπα βλεπουμε! τη λιστα και εγω δεν την εχω γραψει, αλλα τη σκεφτομαι τοσο συχνα, που ειναι σαν να υπαρχει και σε χαρτι!

Επιτέλους ένα ακόμη κοριτσάκι...είχα αρχίσει να ανησυχώ με τόσα αγόρια σε αυτό το cafe :tongue::tongue::tongue:

Και εμείς αν πάρουμε κούνια (γιατι έχουμε ήδη μια απο συγγενείς) η πρώτη μας επιλογή είναι η Stokke. Βέβαια εμένα με προβλήματίζει κατα πόσο η συγκεκριμένη κούνια είναι βολική όταν γίνεται κρεβάτι δεδομένου οτι το πλάτος της για ενα παιδι 7-8 ετών παραμένει στενό σε σχέση με μονό κρεβάτι. Απο την άλλη βέβαια η συγκεκριμένη κούνια καταλήγει σε δυο ωραιότατες καρέκλες όποτε εξακολουθείς και τη χρησιμοποιείς :P

Εγω σε περίπτωση που πάρουμε αυτή την κούνια έχω συρταριέρα στο ίδιο χρώμα και σκέφτομαι να την κρατήσω και να αγοράσω μια αλλαξιέρα απο τα ΗΡΑ (99€ ή κατι τέτοιο). Βέβαια είδα και μια αλλαξιέρα στα Lapin που μου άρεσε και μπήκα στον πειρασμό να τη σκέφτομαι :rolleyes:

Κορίτσια, πήγα στον ενδοκρινολόγο χθες και επειδή ανέβηκε η TSΗ σε σχέση με το πρωτο τρίμηνο μου έδωσε χάπι (Τ4). Βέβαια και πάλι η τιμή της δεν είναι ιδιαίτερα υψηλή (2,6) και υπάρχουν μάλιστα μελέτες που αναφέρουν οτι στο 2ο και 3ο τρίμηνο η φυσιολογική τιμή της TSH είναι μέχρι 3. Μάλλον όμως το γιατρό τον προβλημάτισε το γεγονός οτι απο 0,82 που ήταν το πρώτο τρίμηνο σχεδόν τριπλασιάστηκε τώρα. ΤΕΣΠΑ το ξεκίνησα το χαπάκι με τις ευλογίες και του γυναικολόγου και όλα καλα.

Σας χαιρετώ.


age.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

εγω απο την αλλη δεν το εχω καθολου το ροζ!!! :tongue::tongue: αμα ηταν κορη δεν ξερω τι θα εκανα! Ενω εσυ, εεεεετοιμη!!!!! :D:D ωραια κουνια θα παρετε και εμας μας αρεσε στην αρχη!!! :D

Και εγω δεν το έχω το ροζ καθόλου :D Όλο εναλλακτικές σκέφτομαι.

Βγηκαν οι αδειες του γαμου!!! Τριτη 16 Ιουλιου 2013 και ωρα 20:30 παντρευομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Α! τελειωσα και τις μπομπονιερες!! Θα ανεβασω φωτο στο ΦΒ για οποια θελει να τις δει!!!

Συγχαρητήρια. Με το καλό!!!


age.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ ολες!! και στα δικα σας οι ελευθερες :D:D:D:D και στων παιδιων σας!!! :D:D

Κάτσε, ρε πουλάκι μου, ούτε το φύλο δεν ξέρουμε ακόμα,

θα το παντρέψουμε κιόλας; :tongue::tongue::tongue::tongue:


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε, ρε πουλάκι μου, ούτε το φύλο δεν ξέρουμε ακόμα,

θα το παντρέψουμε κιόλας; :tongue::tongue::tongue::tongue:

χαχαχ!! καποια στιγμη θα γινει, αρχισε να το συνηθιζεις... :D:D:D Εγω ηδη δυσκολευομαι να συμφιλιωθω με τη ιδεα οτι καποια στιγμη ο ΓΙΟΣ μου, θα παντρευτει!!! και ΠΟΙΑ θα παρει, ε; μου λες;;; αστα δραμα!:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...