Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

      Δε θυμαμαι αν αναφέρει το άρθρο τι έλαβαν υπόψη τους στις ποιοτητες. Μη ξεχναμε οτι τα ποσοστα δεν ειναι ποτε κατι σταθερο γιατι ο καθε κυκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικος. Αρα τα ποσοστα τα λαμβανουμε υποψη με 5% πιο πανω ή πιο κατω. Σας παραθετω το αρθρο οποια κοπελα θελει να δει πιο πολλα. Λεει για τον προεμφυτευτικο ελεγχο:

      P-253 Clinical efficacy of PGT-A according to maternal age and embryo quality in blastocyst stage

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

καλώς την!!!!!!!!!πως είσαι κοριτσάκι μου????????μην έχεις πρωί άγχος για αύριο όλα καλά θα πάνε!!!!!!!!στο μητέρα θα γεννήσεις????και εγώ εκεί γεννησα!!!!

Nαι Θάλεια μου για εκεί λέω αν και είναι και στο Λητώ. Θα τα ζυγίσω προς το τέλος και θα δω.

Ευχαριστημένη από το προσωπικό και την εξυπηρέτηση;


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσια!!!!!καλα εισαστε????τωρα μπηκα και διαβασα νεακια σας!!!!!!

yola μου,και σε σκεφτομουν χθες!!!!αραγε λεω θα μας βρει????????????

καλα εισαι???τα μωρακια σου καλα ειναι?????ολα τελεια θα ειναι αυριο!!!!!!!!!!!!!!!ειμαι σιγουρη!!!!!!!!!!!

κοαλακι μου ,καλα εισαι???????περιμενουμε νεακια σου,απο το Μαριαννακι μας!!!!!!!

μποτσακι μου,εσυ που εισαι???δεν σε ειδα!!!κοιμασαι?????στις 3 ξυπνησα και γω και μαγειρευω!!!!!

μαρκελα μου,καλα εισαι?????τι κανει το μωρακι σου????φωστηρες ειμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!

θαλεια μου τι κανει ο μπεμπακος μας??????????καλα ειναι????στο μητερα γεννησες εεε?????????

αγορομμαμυ μου,καλησπερα!!!!!!!!!!!τι κανει ο τουτζουκος σου???????????

εγω κοριτσια καλα ειμαι.....περιμενω να γινει το φαγητο να φαμε!πειναμε!!!!!!!!!!!!!

παω να του ριξω μια ματια και ερχομαι!!!!!!!!!!!!

Πατουσίτσα προσπαθώ να μην σκέφτομαι πως είναι αύριο. Όταν ξαπλώσω εκεί θα το συνειδητοποιήσω μου φαίνεται. Έχεις κάνει καθόλου κοιλίτσα; Γιατί εγώ αυτή την εβδομάδα νοιώθω πως με κοιτάνε όλοι εκεί και δεν το έχω πει ακόμα στην δουλειά.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Nαι Θάλεια μου για εκεί λέω αν και είναι και στο Λητώ. Θα τα ζυγίσω προς το τέλος και θα δω.

Ευχαριστημένη από το προσωπικό και την εξυπηρέτηση;

yola μου γενικά ναι είμαι ευχαριστημένη!!!!έχει κ ωραίο φαγητό!!!!!!

παρουσίτσα μου καλά είμαστε ναι στο μητέρα γεννησα .

εσείς καλά????????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νερα'ι'δουλες μου!!!!!!!!!!Τι κανετε?????Οντως patousitsa Mου πρεπει να εχει χρονοκαθυστερηση τουτο εδω!!!!Εγραψα ενα κατεβατο να σας χαιρετησω ολες και δεν το εστειλε ποτε!!!!!!Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!!:evil::evil::evil:Κι εγω στις 3 ξυπνησ αλλος ανθρωπος ευτυχως!!!!Μου εφυγε και το πρησιμο κι ο πονος κι ολα!!!Απ'οτι καταλαβα πρεπει να με επιασε επειδη ειχα 3 μερες λογω συγκυριων να φαω λαχανικο η σαλατικο!!!Τωρα ειμαι κομπλε!!Στεναχωρηθηκα η μαυρουλα μηπως εχω κανει ζημια στο μωρακι μου με τοσο πονο!!!Αλλα απ'οσο ξερω το εντερο δεν επηρεαζει το εμβρυο!!!:P:p:pΜαρκελα μου ελπιζω να εισαι καλα κι εσυ και το μωρακι σου!!!Εμ,γιατι νομιζεις οτι αγανακτησε ο κυρ-συντονιστης και μας κυνηγησε και πεθανε η Αγορομαμυ στα γελια κι εμεις συγχιστηκαμε???Κατι σελιδες γεμιζαμε κι απο κει!!!χαχαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!:P:p:p:pΑγορομαμυ μου τι κανει το σπορακι σου?Στην απο κει Πελοπον. τι γινεται??Γιατι στην απο'δω θα ριξει πολυ καρεκλα!!!:|:neutral::|Κοαλακι μου ολα καλα θα πανε με το φουρτουνακι μας!!!Καλο ταξιδι να εχετε!!Σε περιμενουμε!!:P:p:p:p:pΘαλειτσα μου κι αλλο δοντακι το ζουζουνι σου??Νωρις νωρις στα κοψιδια ο κυριος!!!:P:p:pYola μου μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε ειμαστε ολες κοντα σου!!!Εγω με την patousitsa την καναμε!!!Αντε κι εσυ για να προχωρησουμε ολες μαζι!!!;););)


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

yola μου γενικά ναι είμαι ευχαριστημένη!!!!έχει κ ωραίο φαγητό!!!!!!

παρουσίτσα μου καλά είμαστε ναι στο μητέρα γεννησα .

εσείς καλά????????

Το ωραίο φαγητό σε μένα δεν θα ισχύει λόγω καισαρικής και καλύτερα μπας και χάσουμε κανένα γραμμάριο. Εσύ φυσιολογικά γέννησες να υποθέσω;


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νερα'ι'δουλες μου!!!!!!!!!!Τι κανετε?????Οντως patousitsa Mου πρεπει να εχει χρονοκαθυστερηση τουτο εδω!!!!Εγραψα ενα κατεβατο να σας χαιρετησω ολες και δεν το εστειλε ποτε!!!!!!Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!!:evil::evil::evil:Κι εγω στις 3 ξυπνησ αλλος ανθρωπος ευτυχως!!!!Μου εφυγε και το πρησιμο κι ο πονος κι ολα!!!Απ'οτι καταλαβα πρεπει να με επιασε επειδη ειχα 3 μερες λογω συγκυριων να φαω λαχανικο η σαλατικο!!!Τωρα ειμαι κομπλε!!Στεναχωρηθηκα η μαυρουλα μηπως εχω κανει ζημια στο μωρακι μου με τοσο πονο!!!Αλλα απ'οσο ξερω το εντερο δεν επηρεαζει το εμβρυο!!!:P:p:pΜαρκελα μου ελπιζω να εισαι καλα κι εσυ και το μωρακι σου!!!Εμ,γιατι νομιζεις οτι αγανακτησε ο κυρ-συντονιστης και μας κυνηγησε και πεθανε η Αγορομαμυ στα γελια κι εμεις συγχιστηκαμε???Κατι σελιδες γεμιζαμε κι απο κει!!!χαχαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!:P:p:p:pΑγορομαμυ μου τοι κανει το σπορακι σου?Στην απο κει Πελοπον. τι γινεται??Γιατι στην απο'δω θα ριξει πολυ καρεκλα!!!:|:neutral::|Κοαλακι μου ολα καλα θα πανε με το φουρτουνακι μας!!!Καλο ταξιδι να εχετε!!Σε περιμενουμε!!:P:p:p:p:pΘαλειτσα μου κι αλλο δοντακι το ζουζουνι σου??Νωρις νωρις στα κοψιδια ο κυριος!!!:P:p:pYola μου μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε ειμαστε ολες κοντα σου!!!Εγω με την patousitsa την καναμε!!!Αντε κι εσυ για να προχωρησουμε ολες μαζι!!!;););)

Ax ναι μποτσάκι μου μακάρι να είναι όλα καλά όπως σε εσάς. Tι ποσοστό σου έβγαλε σύνολο είπαμε; Eίμαστε και οι πιο κοντινές στην ηλικία βλέπεις.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πατουσίτσα προσπαθώ να μην σκέφτομαι πως είναι αύριο. Όταν ξαπλώσω εκεί θα το συνειδητοποιήσω μου φαίνεται. Έχεις κάνει καθόλου κοιλίτσα; Γιατί εγώ αυτή την εβδομάδα νοιώθω πως με κοιτάνε όλοι εκεί και δεν το έχω πει ακόμα στην δουλειά.

Ξερεις yola μου!!Ολοι θελουν να ρωτησουν αν εισαι εγκυος και αλλοι αν παχυνες κι απο διακριτικοτητα δεν ρωταει κανεις και προσπαθουν ολοι να διακρινουν με τροπο τι συμβαινει!!Εσυ ομως τους καταλαβαινεις κι εχει πολυ πλακα!!!:-P:razz::-PΕμενα απο την αλλη για λιγο εγινε αυτο γιατι πλεον με ρωτανε κατευθειαν ποτε γενναω αν το εχω δει και τετοια βλεπεις η κοιλια μου πλεον δεν τους αφηνει αμφιβολιες!!!!χαχαχαχχαχαχαααααααααα!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ax ναι μποτσάκι μου μακάρι να είναι όλα καλά όπως σε εσάς. Tι ποσοστό σου έβγαλε σύνολο είπαμε; Eίμαστε και οι πιο κοντινές στην ηλικία βλέπεις.

Εμενα το ποσοστο λογω ηλικιας και ιστορικου αποβολης λογω χρωμοσωμικων ανωμαλιων ηταν 1\77,και ετα την αυχενικη ηταν 1\1547!!Αυχενικη διαφανεια ηταν 1,80!!Κι εμενα με ενδιαφερει να μου πεις τα δικα σου μολις επιστρεψεις επειδη ακριβως ειμαστε κοντα!!!Μη φοβασαι για τιποτα!!Μπορει και να δεις τι ειναι!!!χιχιχιχιχι!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Το ωραίο φαγητό σε μένα δεν θα ισχύει λόγω καισαρικής και καλύτερα μπας και χάσουμε κανένα γραμμάριο. Εσύ φυσιολογικά γέννησες να υποθέσω;

Αφου πλεον με την επισκληριδιο τρως φυσιολογικα και σηκωνεσαι σχεδον την ιδια μερα!!Η κανω λαθος??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ξερεις yola μου!!Ολοι θελουν να ρωτησουν αν εισαι εγκυος και αλλοι αν παχυνες κι απο διακριτικοτητα δεν ρωταει κανεις και προσπαθουν ολοι να διακρινουν με τροπο τι συμβαινει!!Εσυ ομως τους καταλαβαινεις κι εχει πολυ πλακα!!!:-P:razz::-PΕμενα απο την αλλη για λιγο εγινε αυτο γιατι πλεον με ρωτανε κατευθειαν ποτε γενναω αν το εχω δει και τετοια βλεπεις η κοιλια μου πλεον δεν τους αφηνει αμφιβολιες!!!!χαχαχαχχαχαχαααααααααα!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Όντως έτσι είναι! Είχα χάσει όλη την χρονιά 13 κιλά και θα λένε α την κακομοίρα άρχισε να ξαπαίρνει. Ευτυχώς η ζυγαριά με δείχνει με μισό κιλό παραπάνω. Μακάρι να το κρατήσω κι άλλες εβδομάδες έτσι να μην πάρω πολλά. Στην κόρη μου πήρα 8 κιλά και έχασα 9 στο μαιευτήριο. Εσύ σε ποιά εβδομάδα είσαι γιατί δεν βλέπουμε τικεράκι.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Όντως έτσι είναι! Είχα χάσει όλη την χρονιά 13 κιλά και θα λένε α την κακομοίρα άρχισε να ξαπαίρνει. Ευτυχώς η ζυγαριά με δείχνει με μισό κιλό παραπάνω. Μακάρι να το κρατήσω κι άλλες εβδομάδες έτσι να μην πάρω πολλά. Στην κόρη μου πήρα 8 κιλά και έχασα 9 στο μαιευτήριο. Εσύ σε ποιά εβδομάδα είσαι γιατί δεν βλέπουμε τικεράκι.

Αμαααααααααν!!!!!!!!!!!!Εγω εχω παρει ηδη 7 και ειμαι στην 14η εβδομαδα χωρις να τρωω γλυκα λιπαρα και αλλα τετοια!!!!Ειχα το θεματακι με τον θυρ. εκοψα το τσιγαρο σταματησα και τη δουλεια και νατα!!!!Τωρα ομως ξεκινησα περπατημα κανονικα και θα επανελθω!!!!Αφου δεν μπορω να το παλεψω το παλιοτικρερακι μπερδευομαι!!!Να μου πειτε πως το βαζετε!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Όντως έτσι είναι! Είχα χάσει όλη την χρονιά 13 κιλά και θα λένε α την κακομοίρα άρχισε να ξαπαίρνει. Ευτυχώς η ζυγαριά με δείχνει με μισό κιλό παραπάνω. Μακάρι να το κρατήσω κι άλλες εβδομάδες έτσι να μην πάρω πολλά. Στην κόρη μου πήρα 8 κιλά και έχασα 9 στο μαιευτήριο. Εσύ σε ποιά εβδομάδα είσαι γιατί δεν βλέπουμε τικεράκι.

Και μην ξεχνας οτι ειναι και η κατακρατηση που σε φουσκωνει!!!Φαντασου εγω πινω και 4 λιτρα νερο τη μερα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...