Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Σε νιώθω...και ειλικρινά στεναχωρεθηκα πάρα πολύ...ήμουν τόσο σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά...εύχομαι τουλάχιστον να πεσει γρήγορα η χοριακη όσο γίνεται να μπεις ξανά στην κανονικοτητα σου.... μεγάλο βάλσαμο που έχεις το παιδάκι σου! Πάρε όσο χρόνο χρειαστείς και να ξέρεις θα τα καταφέρεις συντομα! 🥰Το σώμα έχει μνήμη..όσες έχουν γίνει ήδη μανούλες συχνά είναι πιο εύκολο.

      2 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      Τι πέρασες......😔 Πολλες φορες σκέφτομαι γιατί πρέπει να τα περνάμε όλα αυτά...πόση αναμονή,  πόσα φάρμακα, πόσος πονος, πόση απογοήτευση...μετά σκέφτομαι ότι ο κάθε άνθρωπος έχει κάτι που το περνάει δύσκολα...Θα χαρούμε όλες πολύ στη θετική χοριακη σου!!!

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

αχ και κατι αλλο συγγνωμη κιολας αλλα ο αρχιεπισκοπος βγηκε να μιλησει για το ποσο λυπαται για την ΕΡΤ και κατι τετοια, τοσο καιρο που κοσμος πειναει δεν ειχε βγει να πει τιποτα. Δεν εχω κατι μαζι του απλα επειδη γενικα παρακολουθω ειδησεις δε τον ειδα να βγηκε να δηλωσει λυπημενος που ο βασικος μισθος ειναι λιγοτερο απο 500 ευρω! ουφ συγχηστικα νυχτιατικα!

Και παλι θα συμφωνησω με τη συμπεθερα.....δλδ κοτζαμ αρχιεπισκοπος η λεξη "ελεος" δεν του λεει τιποτααααααααα???????????????

Αλλα ελεος εκει που πρεπει και οχι εκει που πρεπει να φαινετε!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχ και κατι αλλο συγγνωμη κιολας αλλα ο αρχιεπισκοπος βγηκε να μιλησει για το ποσο λυπαται για την ΕΡΤ και κατι τετοια, τοσο καιρο που κοσμος πειναει δεν ειχε βγει να πει τιποτα. Δεν εχω κατι μαζι του απλα επειδη γενικα παρακολουθω ειδησεις δε τον ειδα να βγηκε να δηλωσει λυπημενος που ο βασικος μισθος ειναι λιγοτερο απο 500 ευρω! ουφ συγχηστικα νυχτιατικα!

ελα μου ντε!!!!!!!!!!αυτο που το πας????????????

βασικα κοριτσια εχω ξεχασει και το προσωπο του!!!!!!!!!!

μονο τον χριστοδουλο θυμαμαι!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

αφηστε κοριτσια, και που ειστε ακομα!! δε λυπαμαι και πολυ γιατι τοσα χρονια λεγαν ο,τι ηθελαν,εκριναν τους παντες και το τελευταιο τεταρτο τα βγαζουν ολα στη φορα που τους πηραν τη μπουκια απο το στομα!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τη συμπεθερα, δεν λυπαμαι παρα μονο ορισμενους που ξαφνικα βρεθηκαν στην δυνη θεση της απολυσης......οι περισσοτεροι ομως τωρα χρονια ξεζουμηζαν τον λαο....με τα παγια και τα χιλια 2......

Πατουσαν επι πτοματων τοσα χρονια....για να μπορουν να ειναι αρχοντες ενω αλλοι ανθρωποι δεν εχουν να φανε.............απο εχθες.....ακομα!!!!!!!

Τωρα οσο για το ποσοστο ανεργιας που συνεχως αυξανεται......μαθηματικα βεβαιο ειναι πως θα αυξηθει και αλλο....!!!!!!!!!

Βεβαια κοριτσακια!!!Συμφωνω κι εγω!!Τοσο καιρο αυτοκτονουν ανθρωποι απο την πεινα και την ανεργια,επρεπε να κλεισουν την ερτ για νακινητοποιηθουμε δηλαδη??Και μην νομιζετε αυτοι που θα την πληρωσουν ειναι οι απλοι υπαλληλοι που βγαζουν μονο το ψωμακι τους και δυστυχως ειναι πολλοι!!Οι αλλοι τα εχουν κανει τα κουμαντα τους!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρομοιως μονο το γαληνιο γεματο καλοσυνη και προσμονη προσωπο του χριστοδουλου θυμαμαι.....

Καλε η καλεεεεεεεεεεεεεεε (μποτσακι) που ειναι???? ακομα τρωει?????

Εδω ηρθα κι εγω!!Απλα μπηκα στο θεμα αμεσως γιατι τοσην ωρα βλεπω την ερτ κι εχω συγχιστει ουκ ολιγον.....Τα εφαγα και τα μακαρονακια μου!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

και για να δωσω εναν τονο σοβαροτητας στη συζητηση, eurovision που θα βλεπουμε βρε κοριτσια????

Εδω καλεεεεεεεεε!!!Στο καφε!!!Θα το κανουμε θεμα!!!Αφου οτι θελουμε κανουμε!!!χιχιχιχιχιχιχχιχιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ελα μου ντε!!!!!!!!!!αυτο που το πας????????????

βασικα κοριτσια εχω ξεχασει και το προσωπο του!!!!!!!!!!

μονο τον χριστοδουλο θυμαμαι!!!

Εγω δεν θυμαμαι κανεναν!!!Μονο τον Θεουλη θελω να ξερω!!Αν ηθελε η εκκλησια μετοσο πλουτο που εχει θα μας ειχε σωσει!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και για να δωσω εναν τονο σοβαροτητας στη συζητηση, eurovision που θα βλεπουμε βρε κοριτσια????

ελα μου ντε!!!!!!!eurovision????????????

:shock::shock::shock::shock::shock:

ε,εχουμε αλλα 3 κρατικα καναλια αν δεν κανω λαθος....καπου

θα τη χωσουν την eurovision!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θυμαμαι κανεναν!!!Μονο τον Θεουλη θελω να ξερω!!Αν ηθελε η εκκλησια μετοσο πλουτο που εχει θα μας ειχε σωσει!!!!

Συμφωνωωωωωωω....η εκκλησια εχει πλουτο τοσο ωστε να σωσει τη χωρα απο τη δυνη θεση που βρισκεται εδω και χρονια.....!!!!!!!!! Ουτε εδω ελεος δλδ,!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

ελα μου ντε!!!!!!!eurovision????????????

:shock::shock::shock::shock::shock:

ε,εχουμε αλλα 3 κρατικα καναλια αν δεν κανω λαθος....καπου

θα τη χωσουν την eurovision!!!!!!!!!!!!

Αυτο παλι τι σας λεει????? Eurovision ενω χρωσταμε τα μαλλια της κεφαλης μας.....και οχι μονο,!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

ελα μου ντε!!!!!!!eurovision????????????

:shock::shock::shock::shock::shock:

ε,εχουμε αλλα 3 κρατικα καναλια αν δεν κανω λαθος....καπου

θα τη χωσουν την eurovision!!!!!!!!!!!!

Κοριτσια κανενα καναλι απο αυτα δεν λειτουργει πια!!!Κοβεται το σημα και σε αυτα γιατι ανηκουν στην ερτ!!!Φτουυυυυυυυυυυυυυ!!!Παει η eurovision!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...