Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Καλημέρα!

      Εγώ στα 32 μου είχα ΑΜΗ 3,κάτι pmol/L και η fsh ήταν πάντα πάνω απο 12 κι είχε φτάσει και 26, στο τέλος που την κοιτούσα ήταν γύρω στο 18. 

      Κι έμεινα φυσιολογικά έγκυος στον 4ο μήνα προσπαθειών ενώ είχα αυτές τις χάλια εξετάσεις. Μην απογοητεύεσαι από το νούμερο της ΑΜΗ, δεν λέει κάτι.

      • Ευχαριστώ 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια επιστρεφω σε λιγο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και ερχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΩΡΑ????ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!Τωρα το πετυχααααααααααααααααααα!!!!!!!!!

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Θαλειτσα ρωτησες για τα δοντακια.....πρωτα συνηθως βγαινουν τα 2κατω και επειτα τα 2 επανω.....χωρις αυτη η σειρα να ισχυει για ολα τα μωρακια.

Εμεις βγαλαμε τα πρωτα 2 επανω 6 μηνων και επειτα τα 2 επανω.....και απο εκει και μετα δεν τα προλαβαινω....βγαινουν τα πλαινα....εμας βγηκαν πρωτα το πανω πλαινο και μετα το κατω....τα δεξια πλαινα μας ειναι......και συνεχιζουμεεεεε.....παλι με πλαινα.....

Μπερδεψα τα μπουτια μου με αυτα τα δοντια......

Και εγω κοριτσια θελω τικερακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....θα προσπαθησω να το κανω!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Θαλειτσα ρωτησες για τα δοντακια.....πρωτα συνηθως βγαινουν τα 2κατω και επειτα τα 2 επανω.....χωρις αυτη η σειρα να ισχυει για ολα τα μωρακια.

Εμεις βγαλαμε τα πρωτα 2 επανω 6 μηνων και επειτα τα 2 επανω.....και απο εκει και μετα δεν τα προλαβαινω....βγαινουν τα πλαινα....εμας βγηκαν πρωτα το πανω πλαινο και μετα το κατω....τα δεξια πλαινα μας ειναι......και συνεχιζουμεεεεε.....παλι με πλαινα.....

Μπερδεψα τα μπουτια μου με αυτα τα δοντια......

Και εγω κοριτσια θελω τικερακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....θα προσπαθησω να το κανω!!!!!!!

Λοιπον εμενα μου το ειπε η Yola μας και δεν το καταφερα και μετα μου το ειπε πιο αναλυτικα η patousitsa μας και μου εβγαλε την ψυχη αλλα το καταφερα!!!

Οχι που θα το αφηνα!!!!!χαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!

Να μου φιλησεις το ομορφοΜαριαννακι μας!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΩΡΑ????ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!Τωρα το πετυχααααααααααααααααααα!!!!!!!!!

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!σουπερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

ηρθα και γω κοριτσια!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θαλειτσα ρωτησες για τα δοντακια.....πρωτα συνηθως βγαινουν τα 2κατω και επειτα τα 2 επανω.....χωρις αυτη η σειρα να ισχυει για ολα τα μωρακια.

Εμεις βγαλαμε τα πρωτα 2 επανω 6 μηνων και επειτα τα 2 επανω.....και απο εκει και μετα δεν τα προλαβαινω....βγαινουν τα πλαινα....εμας βγηκαν πρωτα το πανω πλαινο και μετα το κατω....τα δεξια πλαινα μας ειναι......και συνεχιζουμεεεεε.....παλι με πλαινα.....

Μπερδεψα τα μπουτια μου με αυτα τα δοντια......

Και εγω κοριτσια θελω τικερακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....θα προσπαθησω να το κανω!!!!!!!

πωπωπωπωπωπωωπωπωω!!!δοντακιαααα!!!!φτου φτου φτου!!!!!!!!!!

ναι ναι φτιαξε και εσυ κοαλακι μου!!!!!!!!!!!:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια ακουστε.πηρα τηλ.τη μαια μου,για επιβεβαιωση στις 20 του μηνα,και μου λεει μιλησα με το γιατρο και μαλλον αυριο θα κανουμε την επαληθευση!!!!!!!!!

και οχι στις 20 του μηνα!!!!!!!!!

μου ρθε ενα αστροπελεκι!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια ακουστε.πηρα τηλ.τη μαια μου,για επιβεβαιωση στις 20 του μηνα,και μου λεει μιλησα με το γιατρο και μαλλον αυριο θα κανουμε την επαληθευση!!!!!!!!!

και οχι στις 20 του μηνα!!!!!!!!!

μου ρθε ενα αστροπελεκι!!!!!!!!

Αααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!Αυριο θα δεις το ζουζουνακι σου!!!!

Καλυτερα ετσι γιατι αν το περιμενες για αυριο θα σε ειχε φαει το αγχος,

ενω τωρα μια κι εξω!!!!!

Αντεεεεεεεε!!!!Ολα θα ειναι μια χαρα μικρη μου!!!!!!!

Θα εισαι και με τον αντρουλη σου να δειτε το σπορακι σας!!!!!!!!!!!Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!Αυριο θα δεις το ζουζουνακι σου!!!!

Καλυτερα ετσι γιατι αν το περιμενες για αυριο θα σε ειχε φαει το αγχος,

ενω τωρα μια κι εξω!!!!!

Αντεεεεεεεε!!!!Ολα θα ειναι μια χαρα μικρη μου!!!!!!!

Θα εισαι και με τον αντρουλη σου να δειτε το σπορακι σας!!!!!!!!!!!Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!

ναι ναι!!!!αυριο θα το δω το μωρακι μου μποτσακι μου!!!!!και μακαρι να ειναι ολα καλα!!!!!!!!!!!!!

ο αντρας μου δουλευει το πρωι και σχολαει μεσημερι!

τωρα περιμενω να με παρει τηλ.να μου πει τι ωρα θα παω...........τρεμωωωω!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια ακουστε.πηρα τηλ.τη μαια μου,για επιβεβαιωση στις 20 του μηνα,και μου λεει μιλησα με το γιατρο και μαλλον αυριο θα κανουμε την επαληθευση!!!!!!!!!

και οχι στις 20 του μηνα!!!!!!!!!

μου ρθε ενα αστροπελεκι!!!!!!!!

Καλυτεραααααααααααααα..........,!!!!!!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ολα θα πανε καλααααααααααα......

Καλυτερααααααααα που θα πατε πιο νωρις!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιατι καλυτερα κοαλακι μου????

τωρα θα μου ξανακανει αυχενικη....?η απλα θα δει ρινικο οστο....?καλα ας παρω εγω τα 140 ευρω που στοιχιζει η αυχενικη...και απο κει και περα ας το ψαχουλεψει!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχθες και σημερα εμαθα για 2 εγκυμοσυνες και τρελαθηκα απο τη χαρα μου, μια της ξαδερφης μου και μια φιλης και κουμπαρας ταυτοχρονα....!!!!!!!

Γεμιζουμε μωρααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχθες και σημερα εμαθα για 2 εγκυμοσυνες και τρελαθηκα απο τη χαρα μου, μια της ξαδερφης μου και μια φιλης και κουμπαρας ταυτοχρονα....!!!!!!!

Γεμιζουμε μωρααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

ελαααααααααα!!!!αντεεεεεεε!!!!!!μπραβοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!συγχαριτηριααααα!!!!!!!!!!!!!να εχουν και οι 2 υπεροχες εγκυμοσυνες και τελειομηνες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

γιατι καλυτερα κοαλακι μου????

τωρα θα μου ξανακανει αυχενικη....?η απλα θα δει ρινικο οστο....?καλα ας παρω εγω τα 140 ευρω που στοιχιζει η αυχενικη...και απο κει και περα ας το ψαχουλεψει!!!!!

Καλυτερα εννοουσα γιατι θα δεις πιο γρηγορα το μωρακι σου......

Η αυχενικη δεν ειναι τιποτα αλλο παρα ενας υπερηχος.....οποτε λογικα με τον υπερηχο που θα κανει......θα δει υγρο αυχενα και επειτα ρινικο οστο......!!!!!!!!!

Θα κανει και τις μετρησεις και ολα μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...