Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

μπραβο συμπεθερουλα μου, σας ειχα το νου μου ολη μερα!! χαιρομαι που ολα πηγαν καλα και περασατε και ομορφα!! να μου το φιλησεις πολυ πολυ το κοριτσακι σου!!!!

Να σαι καλα συμπεθερουλα μου....φυσικα και θα την φιλησωωωωωωω!!!!!

Εσεις ολα καλα?????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια , προσπαθω να σας παρακολουθησω αλλα δεν σας προλαβαινω!χαχαχαχαχαχα

Patoysitsa γιατι μαλλον κατι εχω χασει.Δεν ειδατε ρινικο οστο στην αυχενικη η εχει να κανει κατι με την PAP-A ???που εκανες την αυχενικη ?


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια , προσπαθω να σας παρακολουθησω αλλα δεν σας προλαβαινω!χαχαχαχαχαχα

Patoysitsa γιατι μαλλον κατι εχω χασει.Δεν ειδατε ρινικο οστο στην αυχενικη η εχει να κανει κατι με την PAP-A ???που εκανες την αυχενικη ?

Μαρκελιτσαααα εχασες τον μπουσουλααααααα??????

Πολλα γραφουμε ε??????

Αχχααχχαχαχαχαχχααχχααχ....γιαυτο μας σουταραν.....


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μποτσακι και στις υπολοιπες!! μια χαρα ειμαστε εμεις, ευτυχως ειχε πολυ καλο καιρο και την βγαλαμε στην παραλια να κοιταμε τον μπαμπα μας να κανει windsurf! κι εσυ Πελοποννησο πιανεις?? χαιρομαι που εισαι καλα σημερα... οι υπολοιπες κοριτσουδες τι κανετε? καλε η Sophia θα μας βρει? την ειδοποιησε κανεις??

Μολις ειδοποιησα και τη σοφια.....!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια , προσπαθω να σας παρακολουθησω αλλα δεν σας προλαβαινω!χαχαχαχαχαχα

Patoysitsa γιατι μαλλον κατι εχω χασει.Δεν ειδατε ρινικο οστο στην αυχενικη η εχει να κανει κατι με την PAP-A ???που εκανες την αυχενικη ?

ας απαντησω εγω, ολα καλα με PAP-A και αυχενικη αλλα δεν ειδαν ρινικο οστο. Ειχε παει σχετικα νωρις οποτε μπορει να μην ειχε σχηματιστει και θα ξανακανει εξεταση την επομενη εβδομαδα!! στο ΡΕΑ την εκανε


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τη ρωτησα βασικα,με τετοια ποσοστα λογικα δεν θα φανει το ρινικο οστο...????και μου λεει τωρα τι να σου πω......δεν ξερω.....!!!!

ειναι αναλογα η ανατομια!

ολα καλα θα ειναι κοριτσακι μου, απλα οσο να'ναι τι να σου πει απο το τηλεφωνο? Ειναι και αντιδεοντολογικο γι αυτους αν δεν εχουν εικονα. Αν σου ελεγε οτι επρεπε να εχει φανει εσυ θα επεφτες στα πατωματα (και ειναι λογικο) αμα σου ελεγε οτι παιζει να μη φανει και ειναι φυσιολογικο θα παρεις χαρα και αν τελικα παει κατι στραβα τσαμπα ελπιδες?? Ειμαι βεβαιη οτι ολα θα ειναι μια χαρα,απλα σου φερνω αυτα τα παραδειγματα για να σου δωσω να καταλαβεις οτι ειναι λογικο να μη σου πουν τιποτα γιατι δεν εχει νοημα αφου δεν εχεις κανει ακομα την 2η εξεταση. Μην αγχωνεσαι, μιαχαρα θα ειναι ολα patousitsa μου γλυκια! Και εχω και προαισθημα οτι ειναι κοριτσακι, εχουμε πηξει στην τεστοστερονη βρε παιδια, μονο η φουρτουνα μας ειναι το θηλυκο της παρεας!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

γειά σας κορίτσια μου!!!!!

τι κάνετε???????

αφήστε τα εχω πάρει γιατί είχαμε με τον κολοκαιρο διακοπη ρεύματος 4,5 ώρες!!!!!κ δεν είχα μπαταρία στο κινητό,κ ο μικρός με τα κεριά ήταν!!!!!τεσπα τι να πεις!!!!!!!

κοαλακι μου μπράβο για την ζουζουνα σου που πήγαν όλα καλά!!!!να σε ρωτήσω πότε σ έβγαλε τα πάνω τα δόντια ή μετά από πόσο αφού είχε βγάλει τα κάτω,έβγαλε μετά τα πάνω????????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

γειά σας κορίτσια μου!!!!!

τι κάνετε???????

αφήστε τα εχω πάρει γιατί είχαμε με τον κολοκαιρο διακοπη ρεύματος 4,5 ώρες!!!!!κ δεν είχα μπαταρία στο κινητό,κ ο μικρός με τα κεριά ήταν!!!!!τεσπα τι να πεις!!!!!!!

κοαλακι μου μπράβο για την ζουζουνα σου που πήγαν όλα καλά!!!!να σε ρωτήσω πότε σ έβγαλε τα πάνω τα δόντια ή μετά από πόσο αφού είχε βγάλει τα κάτω,έβγαλε μετά τα πάνω????????

Τα επανω δοντια μου τα εβγαλε πριν κανενα μηνα....δλδ 9μιση μηνων περιπου και τα κατω τα ειχε βγαλει 6 μηνων.....τωρα βγαζει τα πλαινα το ενα πισω απο το αλλο.....δεν την προλαβαινω......

Συνηθως βγαζουν τα κατω μεχρι τον 7ο μηνα...αλλα υπαρχουν και εξαιρεσεις καθαρα ( κληρονομικοτητα, ιδιοσυγκρασια μωρου) κλπ. Αλλα μπορει να καθυστερησουν πολυ περισσοτερο απο τους 7 μηνες και αλλα μπορει να εχουν δοντακι στη γεννηση τους......


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα επανω δοντια μου τα εβγαλε πριν κανενα μηνα....δλδ 9μιση μηνων περιπου και τα κατω τα ειχε βγαλει 6 μηνων.....τωρα βγαζει τα πλαινα το ενα πισω απο το αλλο.....δεν την προλαβαινω......

Συνηθως βγαζουν τα κατω μεχρι τον 7ο μηνα...αλλα υπαρχουν και εξαιρεσεις καθαρα ( κληρονομικοτητα, ιδιοσυγκρασια μωρου) κλπ. Αλλα μπορει να καθυστερησουν πολυ περισσοτερο απο τους 7 μηνες και αλλα μπορει να εχουν δοντακι στη γεννηση τους......

αυτό το τελευταίο το γνωρίζω.εξάλλου εμένα είδη έχει δύο τα κάτω.το πρώτο το έβγαλε 5 μηνών κ το άλλο μετά από μια βδομάδα.τώρα είναι 5,5 + δηλ. την άλλη κυριακή κλείνει 6 μηνών.βέβαια έχει πολύ ανησυχία και πολύ φαγούρα!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αυτό το τελευταίο το γνωρίζω.εξάλλου εμένα είδη έχει δύο τα κάτω.το πρώτο το έβγαλε 5 μηνών κ το άλλο μετά από μια βδομάδα.τώρα είναι 5,5 + δηλ. την άλλη κυριακή κλείνει 6 μηνών.βέβαια 5 έχει πολύ ανησυχία και πολύ φαγούρα!!!!!!

Αυτη η ανησυχια και η φαγουρα μπορει να κρατησει μηνες μεχρι να ξαναβγαλει δοντακι.......και επιπλεον μεχρι να ολοκληρωθει η ανατολη των νεογιλων δοντιων θα εχει φαγουρα και ανησυχια.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειδικα στους τραπεζητες......εκει αστα βραστα!!!!!!!!!!!

Υπομονη!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η ανησυχια και η φαγουρα μπορει να κρατησει μηνες μεχρι να ξαναβγαλει δοντακι.......και επιπλεον μεχρι να ολοκληρωθει η ανατολη των νεογιλων δοντιων θα εχει φαγουρα και ανησυχια.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειδικα στους τραπεζητες......εκει αστα βραστα!!!!!!!!!!!

Υπομονη!!!!!!!!!

ευχαριστώ κοριτσάκι μου για τις πληροφορίες!!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κοριτσουδια παω για ύπνο!!!!!καληνύχτα σε όλες κ όνειρα γλυκά!!!!!!!

υ.γ. πατουσιτσα μου ότι και να είναι μην στενωχωριεσαι γιατί κανεις κακό στο μπεμπε.όλα καλά θα πάνε!!!!!!!!!!!!!!!!:P

φιλάκια σε όλες!!!!!!see you tomorrow girls!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...