Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Τι να πω τώρα … είχα τόση αισιοδοξία … αλλά όπως λες έχεις την κόρη σου τιν δύναμη σου … είναι τόσο θετικό που εχεια ήδη ένα παιδί και ίσως ακούγεται περίεργο αυτό που λέω αλλά για εμένα που δεν έχω ακόμα ένα παιδάκι μου ακούγεται τόσο ενθαρρυντικό που έχεις μια μικρή αγκαλιά δίπλα σου η οποία μπορεί να απαλύνει κάθε πόνο . Πως θα προσχωρήσετε τώρα τι σπυ είπε ο γιατρός ;;; Θα αδιαθετήσεις ; Θα πρέπει να κανείς κάτι άλλο να πέσει η χοριακη ;

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,εύχομαι σε σένα μια μεγάλη χοριακη και μια γλυκιά εγκυμοσύνη🥰Εγω δυστυχώς δεν τελείωσα ακόμα, πρέπει να πάω πάλι αύριο για χοριακη για να δούμε αν μηδενιστεί.Μου είπε πως ίσως είναι εξωμητριο,μικρή η πιθανότητα,αλλά δυστυχώς υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο.Μου είπε πως είτε το έμβρυο είχε κάποια χρωμοσωμικη,είτε δεν βρήκε"μέρος" για να εμφυτευτει..Ελπιζω να σταματήσω τα φάρμακα και να το αποβάλλει ο οργανισμός μου και να μη χρειαστω αποξεση.Κοιτα να δεις που μέχρι πριν λίγο ευχομουν για μια μεγάλη χοριακη και τώρα πρεπει να μηδενιστεί 🤷

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αυτο παλι τι σας λεει????? Eurovision ενω χρωσταμε τα μαλλια της κεφαλης μας.....και οχι μονο,!!!!!!!

E,πως θα δειξουμε τη βλακεια μας??Να μας συζηταει ολη η οικουμενη??Οι προγονοι μας να εχουν πολεμησει για τα παντα και νατα κατακτουν κι εμεις.......Περα βρεχει..........!!!!!!!!!!:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου βγαινω επεσε νυστα!! φιλια πολλα, παω να ταισω και τον μικρουλη μου!! καληνυχταααααα!!!

Αγοροmummy μου,καλη σου νυχτα και ονειρα γλυκα και πολλα πολλα φιλακια στον μπεμπουλινο σου!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

E,πως θα δειξουμε τη βλακεια μας??Να μας συζηταει ολη η οικουμενη??Οι προγονοι μας να εχουν πολεμησει για τα παντα και νατα κατακτουν κι εμεις.......Περα βρεχει..........!!!!!!!!!!:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχα!!!!!!!!!!!!με κανες και γελασα!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααααα σας εχει τυχει να φαγουριζεται η πατουσα σας?????

Πατουσιτσα τι λες εσυ????????

τωρα την εξινα!!!!!!!!!!!:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

που με ειδες?????????????//:D:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου βγαινω επεσε νυστα!! φιλια πολλα, παω να ταισω και τον μικρουλη μου!! καληνυχταααααα!!!

εγινε αγορομαμμυ μου!!!!!!!!!καλο ξημερωμα να εχετε!!!!!!!!!!θα τα πουμε αυριο!!!!φιλακια στον μπουμπουκο σου!!!!!!!!!!!!;););););););)


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαχααχαχχαχχαχαχαχα

Ξυνοταν και η δικια μου.......σπαστικο ε??????

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!σπαστιο δε λες τιποτα!!!!ασε που οσο την ξυνεις τοσο σε φαγουριζει!!!και μετα γαργαλιεσαι!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οντως αυτο ειναι μεγαλη αληθεια γαργαλιεσαι...........,!!!!!!!!!!

Κοριτσακια μου παω και εγω για υπνο, νυσταξααααααα.....και αυριο εχω και ταξιδακι....με τη φουρτουνα!!!!!!!!

Καληνυχτα, ονειρα γλυκα, καλη ξεκουραση και θα τα πουμε αυριο!!!!!!!

Φιλακιαααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Οντως αυτο ειναι μεγαλη αληθεια γαργαλιεσαι...........,!!!!!!!!!!

Κοριτσακια μου παω και εγω για υπνο, νυσταξααααααα.....και αυριο εχω και ταξιδακι....με τη φουρτουνα!!!!!!!!

Καληνυχτα, ονειρα γλυκα, καλη ξεκουραση και θα τα πουμε αυριο!!!!!!!

Φιλακιαααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

εγινε κοαλακι μου!!!!!!!!καλο ξημερωμα να εχετε και καλο ταξιδι για αυριο!!!!

ολα θα ειναι σουπερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η φουρτουνιτσα μας ειναι μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φτου φτου φτου!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

περιμενουμε νεακια αυριο!!!!!!!!!!φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Οντως αυτο ειναι μεγαλη αληθεια γαργαλιεσαι...........,!!!!!!!!!!

Κοριτσακια μου παω και εγω για υπνο, νυσταξααααααα.....και αυριο εχω και ταξιδακι....με τη φουρτουνα!!!!!!!!

Καληνυχτα, ονειρα γλυκα, καλη ξεκουραση και θα τα πουμε αυριο!!!!!!!

Φιλακιαααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Και που να σε τρωει η πατουσα σου και να φορας μποτα χειμωνα και να εισαι και στο δρομο!!!Τι κανεις εκει???Αστο απλα εβγαλα την μποτα και την εξυσα!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχχαχααααααααααααα!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:pΕγινε κοαλακι μου γλυκο,ονειρα γλυκα καλο ξημερωμα και καλο ταξιδι για αυριο!!!!Να φιλησεις την πριγκηπισσουλα και να μας πεις νεα μολις ερθεις!!!!Φιλακιαααααααααα!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Και που να σε τρωει η πατουσα σου και να φορας μποτα χειμωνα και να εισαι και στο δρομο!!!Τι κανεις εκει???Αστο απλα εβγαλα την μποτα και την εξυσα!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχχαχααααααααααααα!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:pΕγινε κοαλακι μου γλυκο,ονειρα γλυκα καλο ξημερωμα και καλο ταξιδι για αυριο!!!!Να φιλησεις την πριγκηπισσουλα και να μας πεις νεα μολις ερθεις!!!!Φιλακιαααααααααα!!!!!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχ!!!!!!καλα αν σε τρωωει και χειμωνα και μεσα απο την μποτα και να σαι και στο δρομο...περπαταμε σαν κουτσαβλες!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχχα!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

patousitsa μου δεν σε βλεπω κι εσενα!!Θα πηγες για ξεκουραση και νανακια!!!Κι εγω δεν νυσταζω αλλα θα παω να ξαπλωσω γιατι εχω εξαντληθει με τοσο πονο σημερα η γυναικα!!!Περασαμε και την ταραχη με τον κυρ-Συντονιστη!!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused:Λιγο το εχεις κι αυτο??Οποτε καλη σου νυχτα μικρη μου νερα'ι'δουλα,ονειρα γλυκα και καλο ξημερωμα να εχουμε!!!Τωρα δεν χανομαστε με τιποτα!!!!!!!χιχιχιχιχιχιχιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...