Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Μα δεν είναι αχνή,μια χαρά είναι.Ισως να μην προχώρησαν και τα δύο,αλλά σίγουρα είσαι έγκυος  🥰 

      • Μου αρέσει 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχ!!!!!!καλα αν σε τρωωει και χειμωνα και μεσα απο την μποτα και να σαι και στο δρομο...περπαταμε σαν κουτσαβλες!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχχα!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχαααααααααααα!!!Εδω εισαι??Νομιζα οτι εφυγες!!!Εγω ειμαι ετοιμη να πεσω κατω!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

patousitsa μου δεν σε βλεπω κι εσενα!!Θα πηγες για ξεκουραση και νανακια!!!Κι εγω δεν νυσταζω αλλα θα παω να ξαπλωσω γιατι εχω εξαντληθει με τοσο πονο σημερα η γυναικα!!!Περασαμε και την ταραχη με τον κυρ-Συντονιστη!!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused:Λιγο το εχεις κι αυτο??Οποτε καλη σου νυχτα μικρη μου νερα'ι'δουλα,ονειρα γλυκα και καλο ξημερωμα να εχουμε!!!Τωρα δεν χανομαστε με τιποτα!!!!!!!χιχιχιχιχιχιχιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

εδω ειμαι μποτσακι μου εγω!!!!δεν νησταω ακομη!βλεπω ειδησεις!!!!

αραχτηκαμε με τον συντοσινστη!!!να του κανουμε συσταση!!!!χαχχχχχαχχααχχαχα!!!!!!!!!!

εγινε μποτσακι μου,καληνυχτα και θα τα πουμε αυριο!!!!!!!φιλακια στον μπεμπουλη μας!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα θα μας τρελανει........εχει χρονοκαθηστεριση?????????

σου απανταω κατοπιν εορτης!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααα κοριτσιαααααααααα.....

Πως ειστε?????? ο καιρος παντως χαλιααααααα.....μαυραααααα!!!!!!!!

Θα φυγουμε κατα τις 10 και μπηκα να σας πω μια καλημερα......ετσι για να μην ξεχνιομαστε!!!!!! Χιιχιχιχιιχ...

Αντε παω τωρα να τσεκαρω την τσαντα του μωρου και να κανω οσες δουλιτσες προλαβαινω.....!!!!!!!

Μαλλον θα τα πουμε το απογευμα-βραδακι!!!! Μεχρι τοτε φιλακια πολλα!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια μου γλυκά!!!!!!!

τι κάνετε??????????όλες καλά???????

κοαλακι μου καλημέρα θα σε περιμένουμε!!!!!

κορίτσια παω να φτιάξω φασολακια κ θα τα πούμε μετά!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!!

καλε γραψατε 3 σελιδες????????????? ποτε προλαβατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!

είμαστε γρήγορες!!!!!!!!αλλά έχουμε κ τα νυχτοπουλια που ούτε εγώ δεν τις προλαβαίνω!!!!!!χιχιχιχιχιχιχι


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα κι εγώ από εδώ!

Μαρκέλα σόρυ που σου κάναμε κατάληψη. Οι σελίδες αυτές και λίγες είναι. Συγχαρητήρια και εύχομαι καλή εγκυμοσύνη να έχεις όπως εμείς μέχρι τώρα.

Κορίτσια, αύριο στις 0900, πάω στο Μητέρα. Θα είναι και ο γιατρός μου εκεί. Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι όλοι όσοι κάνουν αυχενική είναι πιστοποιημένοι. Ας τους πιστέψω λοιπόν και εύχομαι καλά αποτελέσματα να μου βγάλουν. Την αγωνία μου την έχω όπως όλες μας φαντάζομαι. Έχω να το ακούσω και να το δω και κανένα 20ήμερο τώρα.

Μποτσάκι κι εγώ χτες το βράδυ χάλια ήμουν. Πόναγε η κοιλιά, είχα αναγούλες και τάση για εμετό χάλια γενικά. Ξάπλωσα από τις 1900 μέχρι τις 2230 στον καναπέ και μετά ύπνο. Πάντως μόλις έφαγα λίγο ρύζι με τυράκι τριμμένο μου πέρασαν οι αναγούλες. Τί να πώ;


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα κι εγώ από εδώ!

Μαρκέλα σόρυ που σου κάναμε κατάληψη. Οι σελίδες αυτές και λίγες είναι. Συγχαρητήρια και εύχομαι καλή εγκυμοσύνη να έχεις όπως εμείς μέχρι τώρα.

Κορίτσια, αύριο στις 0900, πάω στο Μητέρα. Θα είναι και ο γιατρός μου εκεί. Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι όλοι όσοι κάνουν αυχενική είναι πιστοποιημένοι. Ας τους πιστέψω λοιπόν και εύχομαι καλά αποτελέσματα να μου βγάλουν. Την αγωνία μου την έχω όπως όλες μας φαντάζομαι. Έχω να το ακούσω και να το δω και κανένα 20ήμερο τώρα.

Μποτσάκι κι εγώ χτες το βράδυ χάλια ήμουν. Πόναγε η κοιλιά, είχα αναγούλες και τάση για εμετό χάλια γενικά. Ξάπλωσα από τις 1900 μέχρι τις 2230 στον καναπέ και μετά ύπνο. Πάντως μόλις έφαγα λίγο ρύζι με τυράκι τριμμένο μου πέρασαν οι αναγούλες. Τί να πώ;

καλώς την!!!!!!!!!πως είσαι κοριτσάκι μου????????μην έχεις πρωί άγχος για αύριο όλα καλά θα πάνε!!!!!!!!στο μητέρα θα γεννήσεις????και εγώ εκεί γεννησα!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!! koalaki ολα να πανε καλα για τη μικρη μας!! θαλεια μου κι εγω φασολακια εφτιαξα με κολοκυθακια και πατατουλες που μου εφερε φρεσκα η μανουλα μου απο τον κηπο!! yola μου δικαιολογημενο το αγχος σου, αυριο τετοια ωρα θα εχεις τα αποτελεσματα και θα ησυχασεις!! markella καλως ηρθες κι εδω!! μποτσακι και patousitsa ναααανιιιι!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!!! koalaki ολα να πανε καλα για τη μικρη μας!! θαλεια μου κι εγω φασολακια εφτιαξα με κολοκυθακια και πατατουλες που μου εφερε φρεσκα η μανουλα μου απο τον κηπο!! yola μου δικαιολογημενο το αγχος σου, αυριο τετοια ωρα θα εχεις τα αποτελεσματα και θα ησυχασεις!! markella καλως ηρθες κι εδω!! μποτσακι και patousitsa ναααανιιιι!!

τι κάνεις αγορομαμμη μου??????το παιδάκι σου πρωί?????να σε ρωτήσω θυμάσαι πότε σ έβγαλε τα πάνω τα δόντια ?????ή μετά από πόσο καιρό αφού είχε βγάλει τα κάτω,έβγαλε τα πάνω??????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τι κάνεις αγορομαμμη μου??????το παιδάκι σου πρωί?????να σε ρωτήσω θυμάσαι πότε σ έβγαλε τα πάνω τα δόντια ?????ή μετά από πόσο καιρό αφού είχε βγάλει τα κάτω,έβγαλε τα πάνω??????

χαχαχα δεν εχει βγαλει κανενα δοντι ακομα και ειναι 10 μηνων!! ρωτα το koalaki που εχει βγαλει η Μαριαννα!! Παντως συνηθως πρωτα βγαινουν τα 2 κατω και μετα τα πανω με μικρη διαφορα!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα δεν εχει βγαλει κανενα δοντι ακομα και ειναι 10 μηνων!! ρωτα το koalaki που εχει βγαλει η Μαριαννα!! Παντως συνηθως πρωτα βγαινουν τα 2 κατω και μετα τα πανω με μικρη διαφορα!

α ναι??????νόμιζα ότι είχε βγάλει.εμένα προς το παρόν έβγαλε το πρώτο 5μηνών,το 2ο μετά από μια βδομάδα κ τώρα είναι 5,5 και περιμένω τα πάνω αλλά έχει πολύ φαγούρα.τι να πω κοαλακι έστειλα ξέρεις πότε βγαίνουν τα πάνω????????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!καλα εισαστε????τωρα μπηκα και διαβασα νεακια σας!!!!!!

yola μου,και σε σκεφτομουν χθες!!!!αραγε λεω θα μας βρει????????????

καλα εισαι???τα μωρακια σου καλα ειναι?????ολα τελεια θα ειναι αυριο!!!!!!!!!!!!!!!ειμαι σιγουρη!!!!!!!!!!!

κοαλακι μου ,καλα εισαι???????περιμενουμε νεακια σου,απο το Μαριαννακι μας!!!!!!!

μποτσακι μου,εσυ που εισαι???δεν σε ειδα!!!κοιμασαι?????στις 3 ξυπνησα και γω και μαγειρευω!!!!!

μαρκελα μου,καλα εισαι?????τι κανει το μωρακι σου????φωστηρες ειμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!

θαλεια μου τι κανει ο μπεμπακος μας??????????καλα ειναι????στο μητερα γεννησες εεε?????????

αγορομμαμυ μου,καλησπερα!!!!!!!!!!!τι κανει ο τουτζουκος σου???????????

εγω κοριτσια καλα ειμαι.....περιμενω να γινει το φαγητο να φαμε!πειναμε!!!!!!!!!!!!!

παω να του ριξω μια ματια και ερχομαι!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...